Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericca a a index ti menili, ked si sa vydala? lebo ja tiez chodim na eubu...resp. som prerusila
Odpovedať
no ja tiež tam chodím, že ti tam to meno len dopíšu...index celý nemeníš
Odpovedať
ahojda, tak vám zase po dloooooouhé době píšu... škola už pomalu končí, v pátek končí semestr, už mám za sebou dvě úspěšné zkoušky v předtermínu-obě za B. ještě zápasím o poslední zápočet, asi toho učitele praštím, jestli mi ho zítra nedá, pořád mi vrací rys a už mě tím akorát vytácí, protože jiní učitelé by mi ho vzali, jen on nám dělá hrozn naschvály. ani nevím, jak to tu poposkočilo... co je u vás nového?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojda auri,jsem ráda,že ses tu zase ukázala,co nového?
Odpovedať
index sa mi nemenil, len mi tam dopisali vyd. Nagy
Odpovedať
Profilova fotka
helov kočky, aj ja som 88 :D dvadsať jeden rokov v novembri, už sa teším na oslavu ;)
Odpovedať
mne uz je 21 dyl... ale oslavu jsem nemela. ani k dvacetinam, devatenactinam nebo osmnactinam. proste to neslavim. nebudu se radovat, ze uz jsem cetileta =( fakt mi to i trosku vadi, ze uz to dospivani uteklo... princezna: ahoj jani, noveho nic neni, jen uz se vyznam v brne, to je asi tak vse. co ty? jak zvladas ten rok s jednim predmetem? co pritel a skola? bavi ho to?
Odpovedať
ahojte baby, naeko to tu viazne. graylovers vitaj, povedz nám niečo o sebe. :-) ja sa priravujem teraz na opravák z MO a na skúšku z účta je to síce až o 2týždne ale ono to raz dva utečie. ako sa máte kočky?
Odpovedať
ahojky :) tak ja som chripkovala tento tyzden...este stale beriem ATB ale uz mi je lepsie. Ale tri dni vkuse, vlastne 4 som teplotu nemala.....ani neviem ci som niekedy vobec mala....ale uz je fajn :) buduci tyzden zacinam skuskovat....psychola a system nizsich rastlin....asi ma z toho porazi ale sak nejak to do tej hlavy natlacim.... a prave som prezila mensi infarkt - minuly tyzden som objednavala parfemy aj nejake testery co sa mi minuli a oni vcul dali akciu ze ich davaju od urcitej bodovej hranice zadarmo...no skoro ma slak trafil ale potom som zistila ze su to testery do novej kolekcie tak som sa upokojila :P uz som sa totiz zlakla ze som vyhodila tie peniaze nadarmo...uff...nevadi, aspon sa mi zdvihol tlak bo tych 97/63 v utorok mi neurobilo moc dobre... vitajte vsetky nove baby :) som rada ze sa tu takto rozrastame :) mno ale idem sa ja uz ucit nech aspon jednu skusku spravim na prvykrat z tych buducotyzdnovych... tak ahojte a krasny predlzeny vikend zelam :)
Odpovedať
čaute kočky tak ako sa máte? mne sa to pomaly kráti, tak ale musím uznať že zatiaľ som celkom v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak ja skuskujem. jednu uz mam za sebou, jednu musim opakovat a v utorok ma caka asi najtahsia za cele studium. budeme z toho mat aj statnicu - markoekonomia...ved EUBA asi vie o com to je...riadna brutalita. 9knih...uff...tak sa mucim cely cas a aj tak nic z toho neviem :-(
Odpovedať
Ďakujem za privítanie,ste zlaté :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj simonka, vitaaaaaaj :) baby, spominala som vam ake som mala problemy so susedom a s jeho hlucnou hudbou, vsak? no tak takto nejak si predstavujem ze by to bolo keby sme byvali vedla seba v rodinnych domoch :D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=tqW9Yo...
Odpovedať
ahojky aj ja som 88ka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, přidávám se k těm,co mají zkoušky,zítra mě čeká první a musím to dát,mm to přeložený z loňska,ale snad to bude v pohodě.ke státnicím jdu v září,tak nějak jsem se na tom dohodla,ale jsem radši,teď koukám,abych měla zkoušky a pak aby mi přijali bakalářku a pak bude víc času na přípravu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute... tak najtazsiu skusku mam za sebou...este tri... ;-) a potom statnice :-| ....ale snad to prezijem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Vidím, že se tady nic moc neděje.. Ale to není nic neobvyklého, když už většina zkouškuje. :-D A já taky :-p Vítám tady nové holky. ;-) Všem moc držím pěsti a přeju hodně štěstí u zkoušek!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja som tiez 14 decembra 1988! :-D baby pozeram že ste plno už povydavanych.... hmmmm... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
l.enocka:vítej,však jak tak koukám,ty budeš brzy vdaná taky :-) pověz nám něco víc o sobě a o příteli :-D
Odpovedať
ahojda. tak uz mam po zkouskovym (zitra konci teprve druhy tyden zkouskovyho, sme s milackem dobry co?)... ted se balime a stehujeme z koleji. zitra uz budem doma prazdinovat... bohuzel nemam brigadu, tak snad nebude doma nuda, jsem si nejak odvykla na rodinu... budem doma upravovat dvorek, mame ho uplne zdemolovany, tatka na nem parkuje kamiony a ty nam beton uplne znicily... ale hlavni je, ze mam od skoly pokoj zas na ctvrt roku! juchuuuu jak se dari vam se skolama/detma/praci???
Odpovedať
Profilova fotka
Aurinko, gratulujem, som ta dlho nevidela :-D sikulka, krasne ste to zvladli ... pekne prazdniny prajem :-) Vsetkych ostatnych pozdravujem, dako nemam na nic cas, len sa ucim a ucim, v utorok mam statnice :-( a potom hura 4 mesiace volno :-D drzim vam palce...
Odpovedať
Ahojte, vítam ďalšiu novú členku. :-) Aurinko super, že už máš po skúškovom. ja som mala dnes opravák, v pondelok by mohli byť výsledky. no to ešte nie je koniec skúškového. si uži to voľno čo budeš mať. ;-)
Odpovedať
ahojte, ako sa mate? čo nového, idem vás trošku počítat. l.enocka, ty si presne o 20 rokov staršia od mojho malého. Aj on je 14-ka ;-) ak ste niektorá na FB tak sa ozvite ;-)
Odpovedať
Ahoj Domi, čo nové? si sa dlho neozvala, malý ťa poriadne zamestnáva čo?! :-)
Odpovedať
Ahojte, ja nestiham ani citat nie to este pisat :). No slubujem, ze sa polepsim. Mam hotovych uz 11 skusok a caka ma este 6 :-p . A mam este jednu novu spravu, v pondelok mi idu zas operovat koleno tak prosim na mna myslite :)). Domi som na FB :) napisem ti di IP cele meno ok? caute zatial idem sa mucit :) a drzim palce aj ostatnym skuskujucim.
Odpovedať
čo mame nového? no malý rastie a stale viac vymýšla :-D a v lete sa stahujeme, tak už sa teším. Ideme síce iba o pár ulíc dalej, ale je tam uplne iné prostredie. A už sa teším na dovolenku, presne za mesiac ideme. a čo vy baby? skuškujete?
Odpovedať
ja skúškujem, čakám na výsledky, už chcem mať po skúškach a chcem ísť na tú dovolenku. už sa neviem dočkať.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky,mně zbývají poslední dvě zkoušky a dopsat bakalářku,už to chci mít taky za sebou,docela se na státnice těším :-)
Odpovedať
Ahojte, malinko sem teraz chodim, len rychle precitam a utekam zase prec :-|. Nejako tema zaspava... =-) Ja mam pred sebou este posledne 2 skusky, teraz v juni. Buduci tyzden budem mat taku kratku dovcu, ale bude viac studijna ako oddychova ]-( Ale nevadi...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... ja uz mam po skuskach, ale este ma cakaju statnice...zatial oddychujem, ale mala by som sa uz konecne zacat aktivne ucit... drzim palce vsetkym co este skuskujua statnicuju...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?