Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Armvdd, diky za info :-) Ja tam urcite v lete skocim, chcela by som vidiet tie prstienky nazivo, urcite budu trochu ine, ale pekne... ked budes mat vase nazivo odfotene, tak pozrem... Sosky su vsetky americke, z eBay a este z nejakych americkych stranok...ale polovicu zozenies urcite v CR, cez net, vsetky tie stranky ako krasna svatba atd... Je pekne, ze mate svadbu cez tyzden, ja som chcela piatok, tento rok, ale priatel sa rozhodol, ze az 2010, tak sme si datum nechali a vysiel na sobotu - BTW sme si tiez natipovali datum co sa nam paci a takto to dopadlo :-D Zamilovana, neboj nic, pobehate po doktoroch a vsetko poriesite lahko... dnes uz su take vselijake moznosti... hlavne v CARe ti pomozu kolko len chces, co si vymyslis :-) hlavne nestresuj dopredu, ak to nie su take veci, co sa proste riesit nedaju, a tych je malo, tak to urcite bude ok ;-) pokukaj na konikovi ...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mala by som sa ucit na skusku a ja sa tu flakam na MS a divam fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: Prstýnky už máme doma, mám sice dvě fotky, ale ty jsou jenom z mobilu a vůbec tam nejsou vidět, takže až vyhrabu foťák, nafotím je líp a určitě je sem dám, abys je mohla zkouknout :-) Ty sošky se mi moc líbí, takže asi zapátrám ;-) Nějak mě ani nenapadlo plánovat si datum podle dne v týdnu, prostě jsme si vymysleli to, který se nám líbilo a nakonec nám to vyšlo krásně a jsme spokojení :-) Sobota je fajn, lidi budou mít víc volna. U nás bude trochu problém, že někteří musí druhý den do práce a tak, ale stejně to nechceme táhnout moc dlouho do noci nebo dokonce do rána. O půlnoci to zabalíme, abychom si taky užili hlavně sebe :-) A už jste koukali i po místech? Kde byste to chtěli mít?
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat taktiez svadbu cez tyzden (Piatok), ale my sme sa tak rozhodli hlavne kvoli sale, ktoru sme velmi chceli a v tej uz boli vsetky soboty obsadene az do septembra 2010. Tak sme sa rozhodli pre piatok. Mne sa velmi pacil datum 29.8...som chcela na SNP, aby si to vsetci zapamatali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..jasom tiez 88micka..neche sa mi to tu cele citat..tak vam len tak napisem a potom sa zapojim do debaty....
Odpovedať
Profilova fotka
chtěla jsem se zeptat,včera nebo předevčírem jsem viděla na těchto stránkách nádherné fotky novomanželů,jsou tam vyfocení také mimo jiné na balících sena,nevíte kde je najít
Odpovedať
Profilova fotka
armvdd, my uz par miest vybratych mame, ale musime ich parkrat navstivit. mali sme vybraty krasny zamok, ale padlo to, lebo medzicasom zmenil majitela a zdrazeli asi o tristo percent... takze sme vybrali trosku ine, typovo rovnake, chceli by sme obrad vonku, tam isto aj hostinu, pozveme na obrad vela vela ludi a pripravime im nejake male obcerstvenie, na veceru by potom ostali len rodicia a surodenci, babky. aspon tolko zatial predstava. a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky,koukám,že to tu žije :-) charlize:jsem moc ráda,že ses tu po dlouhé době ukázala.
Odpovedať
Profilova fotka
Janicko, ja rada, len teraz skusky, statnice, bakalarska praca, ved to poznas...snad sa zadari so skuskami a bude klud, viac casu na zabavu :-D a ty ako, skola? hotovo?
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: My jsme taky původně přemýšleli o nějakém zámku a svatbě venku, pak se nám taky hodně líbila Botanická zahrada, ale nakonec jsme zvolili Vyšehrad-Gorlici. Byli jsme se tam podívat a strašně se nám to zalíbilo, takže bylo okamžitě rozhodnuto. My máme obřad ve dvě, takže budeme mít pak jenom raut. Počítali jsme zpočátku, že přijde tak 50 lidí, ale nakonec jich asi dorazí míň. Ale mně to ani moc nevadí, myslím, že si to tak víc užijeme :-) Jak to tady tak sleduju, tak se to začíná dost rozmáhat, že majitelé zámků stále víc a víc zdražují a hlavně mi to už přijde strašně přehnaný. Někdy když vidím ty cifry, co za to chtějí, tak jdu do mdlob. Je to hrůza, jak se všichni snaží na něčí svatbě jenom vydělat.. nebo spíš lépe řečeno sedřít nás z kuže :-S Já jsem teď byla ve dvou květinářstvích, zeptat se na svatební kytici a v jednom mi řekli cenu 1700Kč a v druhém 600Kč. Za tu samou kytku, na té samé ulici! Vážně se nestačím divit... :-|
Odpovedať
Ahojte baby, nie je tu nejaká čo sa mala svadbu počas vysokej školy? Chcela som sa opýtať ako to funguje s indexom keď sa zmení meno? Len sa tam dopíše nové alebo sa vydá nový index a všetky známky si tam musím dať dopísať nanovo? Chodím externe tak vôbec neviem ako to chodí.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zamilovana, Erika ti napise, ona mala svadbu na konci prvaku....tak ti vsetko povie...ale je to v pohode, vacsinou ti vyjdu v ustrety, len prepisu, ale ISIC asi budes potrebovat novy. Ved pockaj na Eriku ;-) Aj ja budem mat svadbu pocas skoly, ale v piataku, to asi nebudem nic chciet menit :-D Armvdd - daj meno, lebo tento tvoj nick vzdy skomolim :-D ja som Bea ... my sme chceli uplne mikro svadbu, len rodicov, babky a surodencov, na ten zamok by sme ich zobrali, ceny super, vsetko krasne, aj predbezna rezervacia, potom zmenili majitela a pristup - nic mi nechceli dovolit vlastne, vsetko od kadernika cez kyticu az po jedlo mi chceli oni urcit a dat si zaplatit samozrejme... a to ja teda v ziadnom pripade nechcem. Tak hladam miesta v BA, take aby bol obrad tam kde bude aj hostina, to by sa mi pacilo, takze by boli nejake napoje a napr chlebicky pre vsetkych, co budu gratulovat po obrade, a potom ostanu rodicia a brachaci na obed a tortu. S cenami koniec, to je zle, musis hladat a vsetko, preto ma tesi vybavovat svadbu tak dlho dopredu, lebo na vsetko pridem kde je najlepsie, ako sa da, ako krajsie a ako lacnejsie :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
charlize: jojo,to jsme na tom podobně,já snad do týdne dopíšu bakalářskou práci,pomalu se blíží zkouškové,tak už se učím,je toho hodně,znáš to sama.Moc Ti přeju,aby svatbička a všechno ostatní vyšlo,já se rozhodně v dohledné době vdávat nebudu,nějak jsem to všechno přehodnotila a jsem docela ráda.lepší zjistit dřív,že to není to pravé,než pak po svatbě.ale nechci tady být pesimista.Kdy máš státnice?
Odpovedať
Profilova fotka
Mno, ja som bakalarku nastastie odovzdala, ale stalo ma to jeden pokazeny zapocet...ale kaslat na zapocet, hlavne, ze je praca odovzdana :-D statnice mam na konci května, skuskove mi uz zacalo stvrtok, tento tyzden mam 2, ale snad dam aspon jednu:-p ja som zas velmi riesila svadbu tento rok, fakt som ju chcela, ale Tomas nie, tak ostalo na 2010... a vy co, ste to len prehodnotili, ci ste to ukoncili? niekedy sa to skratka tak vykrystalizuje, kazdopadne to dopadne ako ma....
Odpovedať
Profilova fotka
to mas dobre,ja budu asi statnicovat az v zari,ale to mi nevadi,hlavne ze se tam dostanu,ne?no,jeste ten vztah neni ukonceny,ale brzy to asi udelam.
Odpovedať
A erika má aký nick?
Odpovedať
Profilova fotka
zamilovana, Ericca :-D kludne jej pisni aj do IP, ona rada napise :-) Janicko, teda... ja mam druhy termin srpen, ale neviem, snad sa mi podari dostat aj na tento květnovy... uvidime. Kazdopadne mam potom primacky na druhy stupen, v červnu, tak neviem. Mno, a ty mozes robit statnice v zari, a ist potom dalej na druhy stupen? Ci nejdes? Vztah ukoncis, no, ved hlavne aby si bola stastna, aby si sa mala dobre... rozhodni sa spravne ;-) aj sa nieco zavazne stalo, ci to skratka opadlo?
Odpovedať
Profilova fotka
Budu držet palce.u nás se naštěstí přijímačky nedělají,tak je to v pohodě víc v IP
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... tazky vikend za mnou...kompletne som dokoncila bakalarku, zajtra idem tlacit a v noci sme Janka odviezli do nemocnice...opuchla mu prava ruka(pred tym to bola lava), takze som teraz u nich bez neho... :-( ;-( a vo stvrtok mam skusku, tak na mna myslite... papa
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi,tak doufam,ze bude Tvuj mily brzy zase v poradku.Gratuluju k dokonceni bakalarky,sikulka :-D ja na tom chci delat dneska vecer a v noci,at to do konce tydne mam na zkousku drzim palce,to zvladnes :-)
Odpovedať
ahojte babule, tak som raz zas tu. mne sa teraz nakopilo tolko vecí, že ani nestíham sledovať obe témy. Zamilovana ISIC nebudeš musieť meniť, aj keď podľa mňa to záleží od školy. mne na EUbe povedali, že svoj ISIC meniť nemusím a kľudne ho používam pod starým menom. ;-) inek tie čo ste na FB kuk album s fotečkami, dala som tam neaké fotky pre tie čo zariaďujete byt. :-)
Odpovedať
Ahojky baby, tak aj ja sa ku vám pridávam, taktiež rok 88 :-)
Odpovedať
Ahojte :-) Vitaj simonka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute... moj mily uz je doma...je mu lepsie... Simonka, vitaj.. :-)
Odpovedať
ahojte babeny, ako sa máte, čo máte nové? Ja mám za sebou rozlúčku so slobodou... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zamilovana: taky patříš do tohoto ročníku?já sice ne,ale jsou tu skvělý holky,tak jsem tu zůstala.jaká byla rozlučka?
Odpovedať
princeznicka: no ja som 89 ale v tej našej diskusii to nejako umrelo tak chodím sem, to je tak najbližšie :-) no celkom dobrá bola, som si to užila :-D a ty kedy plánuješ svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
já jí neplánuju,až bude s kým,tak jo ;-) koukám,že se ti to krátí,co?jak se těšíš?
Odpovedať
aha, tak to ti chýba už len maličkosť :-D No veru kráti sa mi to riadne, zatiaľ nad tým ani nejako nerozmýšlam, tak ale už to začína byť také, že všetko treba znovu obtelefonovať, a pomaly finišujeme :-) tak ale hádam to nejako dobre dopadne...v utorok idem ešte šaty preskúšať tak dúfam, že ich zapnem ešte :-(
Odpovedať
Profilova fotka
držím palce,ať všechno dobře dopadne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?