Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
miska, super :) pekne si sa nam rozpisala :) mas super datum na rodenia ;) ja som 11.juna ale maminka je ako ty :-) kolkym rokom si na vyske? prvacka, druhacka? a co vasi na to ze sa planujes vydavat? :-) a co robi tvoj drahy? :-)
Odpovedať
inak ja som prave dostala brutaaaaaalnu chut na sackovu polievku ale nie cinansku ale tu francuzsku, tak uz ju mam na sporaku :-D o chvilu pojdem papat a potom do praaaaaace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No naši to zobrali úplne v pohode,boli zaskočený keď ich priateľ žiadal o moju ruku ale zo slzami v očiach mu ju dali, teda vlastne mňa mu dali :) No na vysokej škole som prváčka dúfam že budem raz aj druháčka :-p Môj drahý momentálne študuje predposledný rok na Fakulte elektrotechniky v BA a popritom pracuje na SAV, treba zarábať korunky na svadbu :-p , ja sa tiež o to pokúšam ale teraz je veľmi málo ponúk na brigády. Na intráku bývame spoluod leta a veru začiatky boli veľmi ťažké veronice: To ma potešilo, som rada keď spoznám nejakého blíženca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: aj ja budem dnes na večeru asi robiť francúzku polievku velmi sa mi vyvárať nechce :-D
Odpovedať
miska, moj teraz konci na vyske informatiku, o svadbe sme vraveli davnejsie ale teraz je to trosku take...zlozite ale nic vazne, hlavne ze sme spolu x-) este ma o ruku nepoziadal ale maminka to uz berie ako samozrejmost x-) :-D a inak tiez som prvacka - zle mi vychadzaju roky, ale sak kaslat na to, o nic som neprisla :-) a studujem ucitelstvo ale ine predmety, pozeram ze toho mame dost spolocneho, supis :-) francuzka polievka to je mojeeeeee, uz sa chladiiiiii :-D idem si nalozit nech sa to stihne vychladit kym odidem inak pracujes lebo brigadujes niekde? a odkial vlastne si ked byvas na intraku?
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ja som z Dojča, momentálne nebrigádujem nikde ale celé leto som brigádovala v tescu a potom v zime v mobelixe. Bývam na mladosti v mlynskej doline, ale tak nie celkom korektne :-p . veronica: Super a aké predmety študuješ a kde bývaš ty na intráku? Som prekvapená že som tu hned na prvú šupu stretla niekoho s kým mám toho toľko spoločného:)
Odpovedať
studujem kombinaci biologia s environmentalistikou, som najskor nevedela do coho idem ale zacalo ma to moc bavit :-) aaa nebyvam na intraku, som bratislavcanka echt od hlavy po paty :-) inak baby, dnes to bolo v divadle samy politik...esteze som uz doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska,super,že ses tak rozepsala.Jsi tu nová,tak říkám,že jsem ročník 85,ale jsou tu skvělý holky,tak chodím radši sem,než do naší diskuze,tam už je dost vdaných nebo co se budou vdávat a už si s nimi pomalu nemám co povídat.Jak Tě snoubenec požádal o ruku?jsem zvědavá.co na to vaši?je skvělé,že tvůj i pracuje,já k tomu toho svého nemůžu dokopat.dělal dva roky informatiku,ale z té ho vyrazili,tak teď na podzim začal na pedagogické dějepis a angličtinu,končí za dva roky a doufám,že už to konečně dodělá,někdy si přeju,aby už to měl za sebou,spousta věcí by byla jednodušších :-D jinak jsem Janka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janka, tak požiadal ma o ruku tak troška netradične s tým, že pôjde do zahraničia a ak by sa mu niečo stalo, či by som s ním ostala, samozrejme povedala som áno :-D . Potom v auguste sme si spravili pekný večer na izbe, sviečky, on uvaril večeru otvoril šampanské a pri žiadaní o ruku sme si obaja poplakali ;-) ale bolo to neskutočne krásne. Mamina aj tatino povedali že najskôr musím dokončiť školu, zrejme len bakalára a potom magisterské asi budem musieť externe dokončiť, bude to ťažké. Heh musíš ho podporovať v škole aj keď niekedy je to veľmi ťažké, ale uvidíš aké fajn to bude až mu skončia všetky školské povinnosti a bude sa venovať len tebe a nájde si možno aj nejakú tú prácu. Už zase sa rozpisujem tak vám poprajem pre dnešok dobrú noc P.S som grafomanka :-N
Odpovedať
ahojte baby, dlho som tu nebola, vidím že máme ďalšiu kočku na pokec. vitaj Miška. Miška to bola podmienka zo strany rodičov, že musíš dokončiť VŠ a až potom môže byť svadba? ja som toho mala teraz trocha veľa. už druhý týždeň behám z Ba do Kn a naspäť. v nedeľu som prišla do KN v stredu po skúške idem zas do BA. ani neviem ako sa mi podarilo takto zhustiť program. čo už. budúci týždeň mám voľno, ale zas ma čaká učenie 17. a 24. mám ďalšie skúšky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj erika dakujem za privitanie. U rodicov nebolo podmienkou ze najskorej musim dokoncit vs, proste by len boli velmi radi, lebo som najmladsia zo 4 deti a ako jedina som sa dostala na vs. V podstate skorej by sme si aj tak asi nenasetrili potrebne peniazky, samozrejme ze aj rodicia na nieco prispeju, zozenu a kupia ale aj tak toho bude vela. Jooj tu skolu ti vobec nezavidim to musi byt priserne teraz uz skusky, mne stacia aj zapoctovky. Budem drzat palce aby vsetko co najlepsie dopadlo
Odpovedať
Profilova fotka
Miska,ja se taky vzdycky rozepisu,takze to jsme dve,z toho si nic nedelej.Moc hezky Te pozadal o ruku,je to sice netradicni,ale to vubec nevadi,proc by to melo byt u vsech stejne,ne?Ja chci taky napred dodelat skolu,mam z toho docela nervy,ze to nestihnu,ale snad jo,uz aby to bylo.Bavi me to sice porad,ale ne az tak.Ja bych toho sveho klidne podporovala,konecne to vypada,ze dela neco,co ho bavi,z cehoz mam radost,porad maji se spoluzaky nejake akce a oslavy,my jsme v nasem rocniku nic takoveho nedelali.Nekdy si rikam,ze jsou mu ti lidi milejsi nez ja.Stve me na nem akorat to,ze mi nikdy nezavola,radsi pise sms.A ja bych ho nekdy tak rada slysela,ale kdyz mu volam ja,tak mi to nebere,no des.A ze prej vola jenom kdyz musi a ze mu staci si me predstavovat,desna vymluva,fakt.A vy bydlite spolu,Misko?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Z tých akcií si nič nerob aj priateľ majú často krúžkovice, lenže tam sa hrajú spoločenské hry a pije sa čaj, takže tam chodieva aj ja aby nevyzerali úplne ako párty informatikov. Ja som teraz na VŠ a u nás sa krúžkovice nerobia... Podľa mňa sa nemusíš báť, že by mu tí ľudia boli milešjí, ver mi že ty si pre neho tá najmilejšia. Ako vidím tak tvoj priateľ je to isté čo ja, aj ja nerada telefonujem radšej píšem SMS, ale priateľ zase rád zavolá kedysi to bolo hlavne cez skype ale teraz mávame hodinové telefonáty aj klasika cez telefón. No dá sa povedať že bývame spolu, ja bývam nie veľmi legálne s ním na intráku. Je to taká maličká izbička s jednou posteľou, skriňou, stolom 2 stoličky, a aj tak sa tam nie je viac kde hýbať, vedľa na bunke sú 3 chalani, s ktorými zidelame chodbu, t.j. WC a sprcha spoločná. Ja chodievam na víkendy domov, tak od nedele do piatka som s drahým a piatok sobotu a polku nedele som doma.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. miska, vitaj. po dlhsej dobe, som sem opat nakukla... cez vikend sme oslavovali sestdesiatku jankovho tatina, tak som mala plno prace a malo casu, tak to potom vyzeralo aj v pondelok na zapoctoch. jeden som spravila a jeden si zopakujem bud. pondelok. a dnes sme mali dalsi. ten bol celkom vpohode. este musim napisat dve seminarky a poselednu kapitolu bakalarky, takze mam toho este dost. no a po velkej noci, uz len dokoncim bakalarku, vytlacim, odovzdam a skusky...uff...nach je uz 1.jul... tak zatial...a idem dalej asi pisat seminarku... inac zacala som chodit na airobic, ja som na pohyb totalne leniva, ale dnes planujem ist opat... papa
Odpovedať
ahojte :) to mame dnes krasny den :-) konecne som sa poriadne vyspala, vyprala, upratala, splnila si obciansku povinnost, najem sa a idem von :-) a potom do prace...vcera som si bola pozriet balet co sme hrali - krasa :-) mno a od pondelka sa uz seriozne zacinam ucit na skusky ak chcem vsetko stihnut do konca juna.... a vy ako? co porabate? :-) uz ste boli volit? nas tato voli tak ako v prvom kole - zahradu :-D :-D :-D x-) inak vcera sme boli v zahrade a umyvala som auto sebe aj nasim, kompletne aj povysavala no vsetko...bistu tak ma vecer bolela ruka ze som ani spat nemohla....ale uz je to ok :-) tak sa majte krasne a uzivajte krasneho pocasia, u nas uz aj zmrzlinu otvorili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky, tady je dneska taky krásně,nádhera! aspoň jsem se donutila napsat něco z bakalářky,jde to pomalu,ale snad mi to nehodí na hlavu.Nevím,jestli to do dubna stihnu odevzdat,no ale uvidíme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Počasí je opravdu nádherné! x-) Konečně jaro. Dopoledne jsem byla s taťkou nakupovat, pak jsem uklízela. Po obědě jsem se vrhla na matiku. V pondělí píšu zápočet. :-( Seděla jsem nad tím dvě hodiny a ještě to bylo málo. Pak jsem šla s miláčkem ven. Dali jsme si zmrzku, taky už u nás otevřeli. :-p Teďka jsem pekla peřinovou buchtu. No a večer budu zase s miláčkem. x-) Stejně už by se mi večer nechtělo počítat. Jani, to zvládneš. Seš šikovná. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule den krasny slnecny No rano ma zobudil strasny rachot na dvore. Lietali nad dedinou paraglajdisti. Jeden z nich dostal tocku a spadol rovno ku nam do dvora. Cely dolamany mame spadol na bicikel a znicil ho. Lezal tam 30 minut nez prisla sanitka, strasne daco. Potom tu boli aj policajti a spisovali zapisnicu a Nakoniec prisla markiza a spravila rozhovor cize dnes som v televiznych novinach na markize... Velmi smutne to bolo, som bola z toho cela vyklepana. Lebo on sa ani nehybal ani nic nevravel fujto. No teraz je uz vsetko ok a ja si uzivam prve chvile zo svadobnym bedekerom
Odpovedať
Profilova fotka
Dizi,držím palce na pondělní zápočet.My máme sice zkoušky až někdy za měsíc,ale taky jsem se na to pomalu začala učit,mám sice málo předmětů,ale mám tam pár opakovaných,tak to chci dát na první pokus,abych pak měla o starost míň.Moc díky za podporu,ono mi ta práce jde pomalu a v lednu a v únoru jsem tomu během zkouškového moc nedala,tak to teď nestíhám,ale uvidíme,ono se moc nestane,když budu dělat státnice v září,stejně bych byla radši,protože tam máme víc času na přípravu,tady by bylo jen asi 10dní a to je fakt málo. Miska,no to je síla,co se u Vás děje,ale je fajn,že je všechno v pohodě
Odpovedať
Ahojky :-) Ahoj Miska, pozerala som reportaz o tom paraglajdistovi ;-) Dizi, aj ja ti drzim prstiky k zapoctu! :-) Ja som mala dalsiu skusku v piatok, konecne dalsia za mnou. Zostavaju mi uz len 3, jupiii x-).
Odpovedať
Profilova fotka
Riana,gratuluju ke zkoušce,já jsem se už začala učit na ty svoje a klidně bych je dělala taky teď,abych to měla co nejkdřív za sebou.
Odpovedať
Dakujem Jani :-) Chystala som sa na dalsiu skusku, hned po sviatkoch. Nedopatrenim som si zle precitala termin, myslela som si, ze je 14.4. Ale dnes pozeram, ze je az 16. Den predtym ideme na na predstavenie Pluscenka, takze som si tu skusku prelozila az na koniec aprila. Ved to nikam neutecie a aspon nebudem v takom strese, ze "co teraz"? A dokonca, skuska z neskorsieho terminu je az popoludni. Mozem sa vklude vyspat, nebudem mat polmetrove kruhy pod ocami :-D :-D :-D. Babulky a ako na Velku noc? Ako stravite sviatky?
Odpovedať
ahojte :) to mame dnes krasny den :) dnes sme aj v skole skor skoncili bo sme si dali cvika miesto prednasky ktora odpadla :) ria, ty uz takto skuskujes, aj ja chceeeeeeem, vlastne nechcem ale tak aspon to budes mat za sebou skor nez my vsetky...normalne ti zavidim, ale len v dobrom samozrejme, drzim palce na tie posledne tri skusky, trojka je moje oblubene cislo ;-) mno ale idem si ja lahnut a potom do robotky....dnes sa hra Eugen Onegin....tak ahojte :-)
Odpovedať
Ahojky :-) Veronice, dakujem za palusky. Bude ich treba, bo cakam, ze tieto 3 posledne budu patrit k najtazsim. No ale nepredbiehajme, necham sa prekvapit. A potom dam vediet :-D Uzi si predstavenie (aj ked si pri tom v robotke) ;-). Dnes som prespala takmer az do poslednej minuty cestu busom z BA domov. Este aj teraz som taka nijaka. Zeby predsa len ta jarna unava? :-| Abo sa na mne len podpisal fakt, ze som spanku moc nedala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! Holky, držím pěsti na zkoušky. :-) Já jsem ten zápich z matiky nezvládla, tak jdu na opravný termín. Jak strávím Velikonoce.. no zítra slaví taťka narozeniny, tak budeme chystat pohoštění a do toho bych se měla učit. :-S V neděli je v plánu jako každoročně rodinné setkání. No a pak pondělní mrskut, doufám, že to proběhne v klidu. :-D Přeju všem hezké Velikonoce!
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja som v utorok pricestovala domov...momentalne makam na poslednej kapitole bakalarky a uzivam si popri tom aj Velku noc. vcera som este dokoncovala s mamkou kolace, dnes ideme svatit jedla (neviem ako u koho, ale tu na vychode je taka tradicia, ze v sobotu popoludni alebo v nedelu rano sa idu posvatit jedla, ktore sa budu v nedelu rano papat - akoze sunky, klobasy, vajicka, chlieb, hrudka-syr z vajec a mlieka, chren, cvikla a pod.). zajtra asi pojdeme na navstevu k babke a pondelok olievačka.v stredu cestujem naspat do BA... okrem toho sa uz druhy den citim tak, akoby na mna liezla dajaka choroba, alebo zeby to len bola alergia? moj milacik ostal doma, kedze maroduje...ale uz sa na nho tesim. pekne a pozehnane sviatky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky,já teda osobně Velikonoce nějak neprožívám,můj to taky neslaví,tak asi vyšupání nebude.dneska jsem byla v kině na Sedmi životech,je to úžasný film,akorát hodně dojemný,jsem to normálně obrečela.Chci se zase někam posunout s bakalářkou,uvidím,jak to všechno vyjde,už abych to měla odevzdané :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... ako ste dnes dopadli? mna raz osprchoval kamarat a tatino len ofrkl vodou. Janko ma vysibal uz pred velkou nocou a este to raz schytam vraj, ked pridem piatok... inac pohodicka den... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky,já jsem se dnešek přežila úplně v pohodě,nikdo mě vyšupat nepřišeltak aspoň,že tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som nebola ani osprchovana ani ofrkana vodou ani ni, dosiel sused a par starsich panov, ktory jemne vysibali. No dnesok bol pohoda ale v poslednych dnoch bolo strasne vela skoly a este ma vela skoly aj caka... keby mi tak niekto chcel pomoct. Dnes som sa troska sebarealizovala a vymyslala som svadobne oznamenie... som zvedava co nan povie drahy... Holky drzim palce pri vsetkych pisomkach a skuskach :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?