Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elis,gratuluju,myslela jsem na Tebe,jsi šikulka.Já se musím konečně dokopat se začít učit na tu pondělní zkoušku,stejně mám pocit,že to nedám,ale abych to absolvovala se ctí :-D ke zkoušce ratuluju taky.Já mám za chvíli taky uzavřený semestr,ze zbývajících 2 zkoušek mě stačí dát jednu.
Odpovedať
ria, satecky su uuuuzasneeeee, pacia sa mi, urcite v nich budes kocka ;-) elis, gratulujem ku skuskam a ku koncertu, som rada ze ti to tak pekne ide :-) jani, to zvladnes, budem na teba mysliet :-) mno, ja uz mam uz len tu anatomiu na krku, akurat som si vypracovavala nejake otazky....a som sa rozhodla ze podjem tam aj v utorok...snad motyka vystreli :-D vela kamosiek to vo stvrtok spravilo tak snad aj mne sa podari :-) tie prazdniny su uz tak neuveritelne blizko....ach.....sa tesim :-) tak bru noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice,držím palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, děkuju moc :-) Jste zlaté. Jsem ráda, že vás tu mám :-D Veri, gratuluju moooooooooooooooc! Paráda!!! :-D Riano, šaty jsou krásné. Nezapomeň pak přidat fotku, jak vypadají na Tobě. Užij si ples :-) Jani a Veri, budu na vás moc myslet, ať už máte semestr úspěšně uzavřený. Dáte to, holky! Amor, vítej mezi námi :-) Jsme tu fajná parta, klidně se přidej. PS: Taky máme modré indexy. U nás se barva podle fakult nerozlišuje ;-) Ale máme elektronický index na portále, který je klíčový. V knížečce to nemusíme mít zapsané, na netu ano.
Odpovedať
ahojte, Elis super, že to tak dobre dopadlo. neprídeš niekedy koncertovať aj na Slovensko, že by sme si ťa vypočuli? :-) ja som vždy obdivovala ľudí čo vedia hrať na neaký hudobný nástroj. keď si predstavím, že sa treba naučiť najprv čítať noty, rozoznávať tóny a potom cvičiť cvičiť a cvičiť. no mne by sa to nechcelo :-D ale krásne sa to počúva. ;-) Veroni u mňa to zatiaľ vyzerá tak, že dva 6kreditové predmety asi prenášam :-| z jedného síce ešte bude opravák, ale ak ho nespravím... no je to blbé tento rok. vôbec sa mi nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, třeba kvůli vám bych na to Slovensko i jela :-D Uvidíme, jak se mi bude dařit :-) Lenora je příšerná. Je to ještě horší, než nedostatek času na učení. Buď v klidu, zkoušky si odkládá spousta lidí. Pokud tady ta možnost je, koidně jí využij. Ale ať pak nemáš zase moc zkoušek v letním... Budu Ti držet pěsti, mladá paní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eli,já taky počítám celkem s tím,že i to v pondělí nevyjde,pořád to odkládám,no uvidíme
Odpovedať
v letnom máme lahšie predmety. uvidíme či to spravím.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak dáš tu druhou zkoušku a budeš mít pokoj :-) Čím více má člověk času, tím více se mu nechce. V úterý jsem ve dvě hrála na semináři (přišla jsem na řadu a ve čtyři :-p ), pak jsem letěla do práce pro vysvědčení, pak jsem se jela rozehrávat, zakoncertovala jsem si a doma jsem byla v osm. Do půl jedenácté jsem psala vysvěčení, pak jsem si šla lehnout. Nemohla jsem usnout a vyspala jsem se jen hodinu, protože jsem brzy ráno vstávala a učila se na zkoušku. Měla jsem málo času a nestihla jsem přemýšlet nad tím, jestli se mi chce, nebo ne. Dopadlo to tak, jak to dopadlo. V pondělí máš poslední termín? Eri, tak pokud to budeš mít v letním lehčí, tak si to přesuň ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eli, blahozelam ku koncertu...ja som chodila na klavir dlho asi 11 rokov, ale uz by sa mi nechcelo cvicit...ja som ani nikdy nevedela tak perfektne hrat, som chodila lenpreto, aby som mala co robit v utorok, lebo asi 8 rokov som mala klavir stale v utorok :) a obdivujem ludi, ktori vedia pekne hrat jani, tu skusku v pondelok das a uz budes mat pokoj... ja uz idem v pondelok na brigadu. co som doma, tak oddychujem a sem - tam cosi napisem z bakalarky zajtra cestujem do BA, sa mi nechce (7 hodin vo vlaku)
Odpovedať
Profilova fotka
Eli,v pondělí mám na tuhle zkoušku poslední termín a pak jdu ještě 12.2.na zápočet z italštiny,na to jsem se soustředila víc,akže to pondělí dopadne jak chce,to se uvidí,ale zkusím to udělat,ono to udělala většina i loni,takže to nemůže být tak těžký.Ještě na to naštěstí mám čas,takže dobý a uvidíme,jak to dopadne.holky,děkuju,že mi džízě palce,jste zlatý.
Odpovedať
janiii, ale sak predsa aj na to sme tu aby sme si drzali palce a podporovali sa :-) mne osobne to naozaj velmi pomaha :-) inak s tou anatomiou to vidim celkom nadejne, uvidime v utorok :-) vcul si trosku pospevujem, uz mi to strasne chyba, chytam abstak :-D by som potrebovala zas nejaku taku vikendovku s dobrymi hudobnikmi kamaratmi, to sa vzdy tak dobre vysantime vsetci x-) ale po skuskovom sme si slubili chatu tak nam to snad nejak vyjde. Uch, ale uz ani nie tyzden a bude pokoj, sa tak strasne tesim :-) Zlata moja maturita, za tri dni bol pokoj....ale hold, co uz :-D mno nic, idem sa dat zas do prace, tak ahojte a pekny vecer :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vladi, 11 let je dost. Určitě jsi byla šikovná, když jsi tak dlouho vydržela hrát. A sedneš ke klavíru a zahraješ si někdy něco? Moje kamarádka taky chodila tak dlouho na klavír a občas si něco zabrnká. Znám ale i jiné, které když už se nemohou nijak zlepšovat, nehrají vůbec. Alespoň mají trošku rozšířené vzdělání. Jani, však jsi holka šikovná a dáš to. Pak ještě ta italština a budeš mít pokoj. Zítra budu moc držet pěsti! Veri, "anča" je postrachem všech studentů takovýchto oborů. Jsi dobrá, že už finišuješ. V úterý na Tebe myslím! Přeju všem pěknou neděli!
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice,já vím,moc si toho cením.Dneska se ještě musím dokopat a snad to půjde,ono to zas není tak strašný.Šla jsem spát kdoví kdy,tak jsem dneska vstávala pozdě,tak už vidím,jak to natáhnu do noci.Ani se Ti nedivím,že si pozpěvuješ a už Ti to chybí,mně taky,musím vydržet 10dní,až bude v Brně hrát můj irský kamarád Mark Geary,je to takové zlatíčko,už se na něj moc těším :-D Eli,moc děkuju,nějak jsem se moc nemohla dokopat se tu teorii učit,tak to chci dneska natáhnout a udělat,co se dá a uvidíme!!utěšuje mě vědomí,že tu italštinu pak dám v pohodě,že mi prostě stačí dát z těch dvou věcí jednu,ale nejradši už bych měla pokoj teď. Přidávám se k těm,co někdy uměly něco málo na klavír,ale já jsem totální samouk,nikdy jsem nikam nechodila,učila mě mamča,ona dřív hrála,ale asi v 16 toho nechala.ale musím se přiznat,že mě to až tak moc nechytlo,kytara mě nějak táhla víc ;-)
Odpovedať
Holky, já vám jenom chci říct, že jste strašně šikouvné...zvládnout třeba šest zkoušek za semestr, to koukám. Já mívám méně, teď třeba jenom dvě a jsem z toho k.o. Držím vám moc palce, ať se daří v těch posledních věcech. Já jsem od 1. třídy do matury hrála na klavír, ale žádný virtuoz ze mě opravdu není- jsem strašný stresař a ono... s takhle třesoucíma rukama se na klapky strašně špatně trefuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, učení na poslední chvíli je nejintenzivnější. I když jsem se třeba začla učit týden před zkouškou, nenaučila jsem se toho tolik jako poslední den, nebo noc :-D Držím Ti pěsti, mysli na to, až se po úspěšně vykonané zkoušce zahrabeš do peřin a dopřeješ spánku, kolik budeš chtít ;-) Kytara je krásný nástroj. Mě kromě klavíru a kytary vždy ještě fascinovaly housle. Mají nádherný zvuk. Ty začátky jsou ale mnohem krušnější, než u klavíru. Vím, o čem mluvím, protože na ZUŠ doprovázím houslovou třídu :-N Astraio, taky jsem byla vždycky před koncertem vyklepaná. Ještě loni jsem se s trémou nedokázala poprat. Až teď se mi to daří. Jediným lékem na trému je vykonávat stresující činnost tak často, jak je to jen možné. Tak jsem si minulý týden před lidmi zahrála 3x a u zkoušky byla tak ostřílená, že tréma na mě přišla jen z povinnosti :-D Buď ráda, že ses naučila hrát. Je to přece jenom část Tvého vzdělání. Vím, že jen zlomek žáků, kteří mi projdou pod rukama, budou hrát do dospělosti a hudbě se bude věnovat jen jeden ze sta. Ale ty základy už nikdy nezapomenou ;-) (Taky do nich bořád hučím základy a když neví, je zle :-D )
Odpovedať
elis-two: To je pravda, ono se říká, že se na stres dá zvyknout a tréma že se dá odbourat, ale já asi budu výjimka, která potvrzuje pravidlo. Od první předehrávky až po absolvák jsem to pociťovala vždycky úplně stejně :-) Proto máš můj obdiv, velký ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Astraio, taky jsem se až do absolváku bála, ale hudba mě baví natolik, že jsem se jí chtěla věnovat i přes tento "handicap". Až na výšce jsem na strach vyzrála. Člověk má vždycky alespoň malou trému. Teď tomu říkám "odpovědnost za výkon" :-D Když jsem byla malá (začala jsem hrát v 5 letech), posadili mě za klavír, já jsem odehrála svoje a byla jsem v pohodě. S věkem se tréma stupňovala. Ale myslí, že teď už vím, jak na to. Nemáš co obdivovat, došlo mi to až na výšce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elis,to je úžasný,jak Tě hudba baví. Já jí žiju tak,ale spíš amatérsky,jsem kytarista amatér a kdybych tomu dala to,co bych měla,tak by to dneska asi taky vypadalo jinak.Ale prostě bez muziky nemůžu být,ať už něco hrát nebo chodit na koncerty a tak.V posledních cca 4letech jsem totálně propadla irské hudební scéně,mám spoustu kamarádů mezi irskými muzikanty a jsem ráda,že se vidáme docela dost i v ČR.Máš pravdu,že housle jsou taky úžasné,začala jsem to obdivovat taky a když se to umí,stojí to za to,tak je to se vším!!!
Odpovedať
iiihaaaaa, pozeram ze tu sa rozobera tema hudba :-) tak to je moje :-) milovala som tanec ale ten mi ortoped po krasnych 4 rokoch zatrhol....sak viete co mam s kolenom....ale raz dvakrat do roka mi dovolil sa vysantit na plese takze aspon nieco....mno a nakolko mi zakazal tuto velku lasku, musela som sa preorientovat na nieco ine. Vzdy som chcela hrat na klaviri, naozaj veeeeelmi, ale tak tomu sa treba venovat a treba aj doma cvicit no a do nasho bytu uz nedate ani skrinu navyse nieeste klavir tak sme sa s maminkou zhodli na gitare.....to boli dalsie krasne 4 roky az kym som nedostala ucitela co ma same hovadiny ucil...tak som s tym prestala....potom si hovorim co vcul, tak som si kupila flauticku zobcovu a zacala som si na nej piskat :-) nie som nejaky virtuoz ale viem si zahrat pre potesenie a to mi zatial staci :-) V devine som aj chvilku chodila k jednej kamaratovej mamine na klavir ale povinnosti mi nedovolili pokracovat tak som zostala pri tom ze viem si zahrat ale nie je to nic moc....takze ovladam 3 hudobne nastroje ale povedala by som ze na zaciatocnickej urovni :-D ale nevadi, ked treba zahram a tesim sa z toho, a to je fajn :-) jo a husle, no tak to je moja dalsia srdcovka ale to uz ako samouk by som urcite nezvladla takze to nechavam na profesionaloch :-D ale vzdy si rada vypocuj nejaku klasiku s huslami, klavirom alebo priecnou flautou - ta ma uzasne nadherny zvuk, normalne na hypnozu x-) elis, ked budes mat koncert tu v SR, urcite daj vediet ;-):-) no ale spat do reality, idem drtit tu anatomku na zajtra, o druhej zajtra azcinam tak drzte palce...uz chcem praaaaaazdninyyyyyyyyy, tak pa holky a pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru,zítra Ti držím palce,to zvládneš!! já jsem ráda,že mám tu dnešní zkoušku za sebou,bylo to děsný,dost pochybuju,že jsem to dala,tak se začnu pořádně učit tu italštinu,ať to dám bez problémů.
Odpovedať
jejda baby, mne ale bolo zle....neviem co je s tym pocasim ale uz by mohlo vybehnut slniecko bo ma roztrhne......strasne sa mi tocila hlava...zas som dve hodiny skrz to prespala....ak vam je spatne ci len ja zas vsetko citim? :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Veru,ono je to asi tím počasím,taky bych spala 8-(
Odpovedať
mno...este ze som si vytlacila tie tahaky, nejak sa to nezvladam dnes ucit.... Eri, troska ta tu spropagujem - dnes maju na slovensku meniny Eriky takze este raz vsetko najlepsie eri x-)
Odpovedať
Erike vsetko, vsetko naj nech sa ti splni vsetko po com tuzis x-) x-) x-) Veronice drzim palce zajtra ja mam o 11.00 a nist neviem aj ked sa to ucim, ale furt robim vsetko ostatne len nie sa sustredit. :-o A mne neni zle ja som zla ]-( Kricim, jacim trieskam no kriza uz by bol koniec lebo ma porazi. Vsetci uz maju volno len ja nie. ]-( ]-( ]-( No ok majte sa tu krasne ja idem zurit nad tie uzasne skripta
Odpovedať
veronicka, vydrz tooooooo, aj ja uz nervacim ale vidina prazdnin ma drzi pri zivote x-) :-D kolko toho este mas? budem na teba mysliet!
Odpovedať
jéééj baby vy ste zlaté x-) ďakujem veľmi pekne :-) Veronička ja mám voľno až v júli kvôli nášmu systému výučby :-p ostatné ako? už všetky skúšky porobené?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. dnes som bola v praci (na brigade) po dlhom case. najprv som nemala co robit, lebo pre mna nic nenachystali, ale od obeda som makala jak drak...uz som na intraku a oddychujem, ale asi by som mala pisat bakalarku... eli - sem tam si este nieco zahram, ked pridem domov a ked som u Janka, tak v nedelu na sv.omsi, ked ide kantor na prijmanie zahram jenu pesnicku jednou rukou...aj dvoma by som hrala, keby som mala kde cvicit, ale radsej neriskujem... :-D erika, vsetko najlepsie veroniky, janka: drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Eri,přeju všechno nejlepší,ať se Ti splní všechno,co si přeješ :-D a ať manžílek nezlobí :-D
Odpovedať
ešte raz vám veľmi pekne ďakujem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?