Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Ajojte babulky, v poslednej dobe sem ledva chodit stiham :-| Dneska je taky klud v praci a aby som vyzerala ako poctivo pracujuca, rozhodla som sa vypracovat jednu otazocku na skusku do letneho (!) semestra. Ale asi ma spoluziaci zabiju :-D, bo to mam na 7 stran :-N. Otazok je 20. A konecne sa dokopavam na ucenie sa k poslednym dvom skuskam zo zimneho semestra. Planujem ich na 5.2., uvidime, ci sa postasti. Tuto sobotu sa chystame s priatelom a braskom na ples. Sice som saticky atd. mala nachystane, ale v piatok vecer asi o deviatej sme sa s mamou o plese zacali bavit a do 5 minut sme sa dohodli, ze rano ideme do Blavy. A domov som popoludni odchadzala s novymi satkami, topankami aj kabelkou. Typicka baba, len co sa jej moznost naskytne, uz rozhadzuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice,moc děkuju,krasobruslení je super sport,já ho fakt miluju!!! Elis,ono je to takové polozávodění,máme tam holky,co závodně jezdily a pak jsou tam i takový,co mají za sebou jenom kurzy bruslení,ale i tak je to super a moc mě to baví,ale teď na to nebylo tolik času,tak doufám,že se to změní
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky! Tak hlásím, že mám po zkouškovém! Konečně normální život. :-D Dneska jsem psala ten opravnej zápočet z práva a mám to na 90 procent. Ha ha, jsem jim vytřela zrak. :-D :-p Ale jeden předmět budu opakovat. Byla jsem sice přihlášená na opravný termín na dnešek, ale o víkendu jsem se odhlásila, protože bych se to nezvládla naučit zároveň s tím právem. :-| Je to těžký předmět. Kdyby býval byl nějaký termín třeba na tento pátek, tak by se to dalo, ale poslední byly včera a dneska. Jani, hezký video. :-) To mi připomělo, že jsme s Vojtou nebyli dlouho bruslit.. To s tou kamarádkou je hodně smutný. :-( ;-( riana: aspoň sis udělala radost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky dizi (zapomněla jsem Tvoje jméno,promiň),závidím Ti,že máš po zkouškovém,mě ještě čekají poslední dvě a už je chci mít taky za sebou.Taky jsem měla mít jednu opravu dneska,ale odhlásila jsem se,nějak jsem si na to nevěřila.Dík za pochvalu videa,mohlo být v lepší kvalitě,ale lepší něco než nic
Odpovedať
ria, sak treba sa obcas aj takto vyblbnut :-D x-) hod saticky do albumu nech mame co obdivovat ;-) dizinka ale ze jak ti zavidim! samozrejme len v dobrom, gratulujem k zvladnutiu semestra :-) uzivaj prazdniny pokial sa da ;-) baby, mne je tak strasne zle....spala by som...ale ked si teraz lahnem tak uz nebudem spat vecer a ja sa chcem konecne poriadne vyspat....asi si idem dat nejake prasky, nech to so mnou uz uplne slahne :-D inak musim sa vam priznat, ja ked mam stresy tak jem a ked jem a nehybem sa tak viete co....no tak sme si povedali s maminkou ze teda a dost a zacali sme zas chudnut :-D x-) mno a po prvom dni mi tak splaslo brucho az som sa zlakla ze co mi s nim v noci spravili :-D sa tesim, do leta musim byt aspon o 10kg lahsia :-D 8-) mno, idem ja nieco robit, nech tu nezaspim aby som spala vtedy kedy mam, veronice sibe, jupijajou :-D :-D :-D ale akoze inak som fpohode, faaaaaaaaakt :-D :-D :-p :-p :-D :-D svet je taky krasny :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéé holky, není co závidět... když nemám hotový ty finační trhy u nás na škole je to zkouškový docela krátký, končí teď v pátek. Na jiných školách ho mají třeba až do půlky února. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice, já to mám naopak, když mám stres, tak toho do sebe moc nenacpu. Takže hubnutí o zkoškovém u mě není problém.. Za chvilku to napravím.. jdeme totiž na pizzu. :-p x-)
Odpovedať
dizi, ja si asi tiez prenasam jeden predmet...mam ho o tyzden vo stvrtok ale moc tomu nedavam ze to spravim...ale sak mozno motyka vystreli a aspon vyskusat idem :-D jooo a pizzaaaaaaa, mnam, zajtra mame pizzovy den (drzime 90 dnovku, ta sa najviac osvedcila) tak si s mamcou spravime takuuu dobruuuu domaaacuuu sampinonovuuuuu mnaaaam :-D bru chut zelam ;-) mno a nam oficialne konci skuskove 6.2. ....a do pondelka musim odovzdat index na kontrolu tak snad sa mi podaria dovtedy tie dve skusky :-) ale ja verim ze ano, sak uz ked som zvladla toto doteraz....
Odpovedať
a este som zabudla....svet je kraaaaasnyyyyyyyy, svet je kraaaaasnyyyyyyyy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dizi,my ho máme taky do půlky února,klasických 6 týdnů Veronice,my jdeme na pizzu s miláčkem ve čtvrtek,přinese mi v předstihu kytici k výročí (máme 6.2,ale to jsme na výletě),tak se těším a v pátek na led,hurá!!!
Odpovedať
jeeejda vsetci tu idu na pizzu :-D :-D sak pockajte, zajtra vam napisem aka bola ta nasa :-D inak uz ma trosku ta hlava prestava boliet....no proste svet je kraaaasnyyyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veru,nedělej mi chutě ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute baby. tak vcera som mala poslednu skusku. mozem sa pochvalit, ze uz mam polovicu studia za sebou...uff...dva a pol roka za mnou, ako to ubehlo. vcera som hned bezala na vlak a o polnoci som prisla domov. konecne. nie ze by mi bolo u Janka zle cez skuskove, ale viete, doma je doma...hlavne mamkina strava mi chybala...asi si este lahnem...musim vyuzit prazdninky... vam sa to tiez uz krati, tak drzim palce:) a tu pizzu by som si dala aj ja
Odpovedať
ahojte babulky, ako sa mate? vidím, že skúškujete. my sa mame dobre, maly rastie ako z vody. Tak vám všetkým držím palce ;-)
Odpovedať
Ahojte, trosicka som sa hrala, malovala som si v skicari saty, co ich na ples chystam. Len sa mi oc nezdarili ]-( http://www.mojasvadba.sk/album/album.... Hned, ako sa bude dat, odfotim ich. Dneska este na nich planujem jednu krajcirsku opravu, dufam, ze sa zdari x-)
Odpovedať
Profilova fotka
riana. moc hezké
Odpovedať
ria, vyzera to dobreeeee, tesime sa na realne foto :-) baby, som sa rozhodla ze o ked sa naobedujem tak sa zacnem ucit tu nestastnu mineralogiu...zajtra to chcem dat aspon na tych 13 bodov...a keby bolo 14 bolo by este lepsie, Dcko v indexe este ziadne nemam :-D gratulujem vsetkym ktore uz doskuskovali a uprimne vam zavidim x-) ale tak o tyzden vo stvrtok o 12:00 to budem mat uz aj ja za sebou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice,budu držet palce,já jsem se ještě nějak nedokopala učit se na tu pondělí zkoušku,ale jak dneska přijdu ze srazu s kamarádkou,tak už se na to vrhnu!! vy máte klasické indexy?my ne,máme to všechno přes PC a Informační systém.Já to budu mít za sebou až 12.2. tak v poledne.
Odpovedať
jj, my mame klasicke indexy, taka bordova knizka velka asi ako slovnicek....na nej znak nasej alma mater a vnutri na prvej strane zafoliovana fotka, na druhej udaje o mne a co studujem a na dalsich normalne riadky do ktorych sa pise predmet, pod to kto to uci, dalsi priecinok je na zapisanie si ze kolko je z toho prednasok a kolko cvik, teda v akom pomere, no a potom priestor na pismenko pismenko a posledny priecinok na datum a podpis....ostatne baby asi dobre poznaju :-) akurat ze farba indexu sa lisi podla fakulty....napriklad technicka univerzita ma sede indexy a ekonomicka tiez nejake ine ale uz neviem ake, eri, ake mate indexy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice, my na ekonomickej univerzite mame modre indexy...inac vsetko na tej nasej skole je modre:) a z vnutra su indexy take ako si pisala, sak klasika, menia len farbu obalu a logo
Odpovedať
Profilova fotka
koukám,že naše univerzita je fakt nějaká moderní :-D
Odpovedať
dievcataaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa mam tooooooooooooo!!!! Utorkovu na D a dnesnu chvalabohu na E :-D :-D :-D sa tesiiiiiiiiiiiiim strasneeeeeee moooooooooooooooooc!!!!! Takze uz len jedna o tyzden a bude pokoooooooj :-):-):-) dakujem vam vsetkym za podboru, bez vas by som to asi fakt nezvladla, naozaj vdaka!!! mno a idem si teraz oddychnut, sk si aj zasluzim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky ja sem sice 87ale jak koukam tak nas tu je vice :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veroni, super, gratuluju :-) amor, ahoj, vítám tě tu :-) ;-)
Odpovedať
My máme taky modré knížečky... a nedejbože, aby ji někdo ztratil, to by se zbořil celý systém asi :-| :-D No jinak já už mám taky vše za sebou a můžu už bezostyšně minimálně 14dní brouzdat a pročítat beremko. Je to zvláštní pocit, když u toho nemám výčitky svědomí :-D
Odpovedať
ahojte baby,ako sa máte? amor vitaj, kľudne sa pridaj aj sem aj do témy ´87 ja píšem aj sem aj tam. napíš nám niečo o sebe. študuješ? pracuješ? máš priateľa či už manžela? Verni gratulujem tak už to máš konečne za sebou. :-) tebe je hej. ja ešte stále nemám pokoj od skúšok.
Odpovedať
dizi, dakujem :-) amor, vitaj, povedz nam nieco o sebe :-) astraia, mno my by sme musel za stratu indexu minimalne dalsich 500sk (16,60eur :-D ) vyvalit...a mozno by nam dali aj gilotinu podla toho ako vazne sa tvarili ked nam o tom hovorili :-D eri, aaale kde, este jednu, tu najtazsiu, mam 5.2. ... prinajhorsom si ju prenesiem ale rada by som ju spravila nech mam pokoj.... mno, dopozeram panelak a idem buvat bo na ceste domov mi dvakrat takmer padla kabelka na zem z ruk jak sa mi driemalo :-D bru noc holky :-)
Odpovedať
Ajojte babulky, tak som zase daco pridala do albumceku. Mrknite. Zladila som dobre? Dufam, ze hej. Nechcela som nic vyrazne a hlavne nech je to jednoduche, aby sa to dalo vyuzit aj pri inej prilezitosti :-D
Odpovedať
No tristvrte na jedenast. Aj by som sa mala ulozit spat. Zajtra o takomto case budeme plesat, som na to hooodne zvedava. Ludi nas tam bude okolo 55, co bol predbezny pocet spred 2 tyzdnov. Len priatel trocha nachorel, ci sa nebudeme musiet zbalit z plesu aj skor. Alebo jeho ulozim a vratim sa spat k zabave :-D Budem tam mat aj brasku, takze o spolocnost mam postarane, keby daco. Mama mi dneska telefonovala pocas dna, ze bratovi kupili novu kravatu, sedo-ciernu pasikovu. Najprv som sa zlakla, ze nebodaj to bude taka ista, ako som priatelovi nakazala si zobrat. Nastastie, kazdy bude mat ine pasiky. Keby som z nevysvetlitelneho dovodu na ples nesla, tak by aj samotni chlapci dokonale ladili :-D Sedo-cierne pasikove kravatky. No na zjedenie budu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, koncert dopadl úžasně, přestože jsem přes den myslela, že už to nezvládnu. Nebylo mi dobře a cítila jsem se strašně unavená. Ale nějak jsem se vyhecovala a líbila jsem se :-) Na další den jsem spala jen 1 hodinu, protože mě čekala zkouška z hudební psychologie a...mám ji za A!!!! Měla jsem štěstí, vylosovala jsem si 2. otázku, kterou jsem uměla :-) Další den mě čakala zápočtová zkouška z hlavního oboru. Prý jsem udělala dojem :-N Jsem taaak šťastná. Semestr mám téměř uzavřený, jen mě ještě za 2 týdny čeká zápočet z doprovazečské praxe, ale jsou to jenom 2 věty ze sonáty, takže to je v poho. To je ale zvláštní pocit... odpočívat. Přeju všem, ať už taky brzy máte pokoj ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?