Menu Forum

Ročník 1988 ;-)

(sk & cz)
15. nov 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
Registrovala sa 22. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 542 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
Registrovala sa 22. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 542 príspevkov.
 Ajojte babulky, v poslednej dobe sem ledva chodit stiham emoticon

Dneska je taky klud v praci a aby som vyzerala ako poctivo pracujuca, rozhodla som sa vypracovat jednu otazocku na skusku do letneho (!) semestra. Ale asi ma spoluziaci zabiju emoticon, bo to mam na 7 stran emoticon. Otazok je 20.
A konecne sa dokopavam na ucenie sa k poslednym dvom skuskam zo zimneho semestra. Planujem ich na 5.2., uvidime, ci sa postasti.

Tuto sobotu sa chystame s priatelom a braskom na ples. Sice som saticky atd. mala nachystane, ale v piatok vecer asi o deviatej sme sa s mamou o plese zacali bavit a do 5 minut sme sa dohodli, ze rano ideme do Blavy. A domov som popoludni odchadzala s novymi satkami, topankami aj kabelkou.
Typicka baba, len co sa jej moznost naskytne, uz rozhadzuje emoticon
27. jan 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala sa 27. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 1243 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala sa 27. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 1243 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Veronice,moc děkuju,krasobruslení je super sport,já ho fakt miluju!!!
Elis,ono je to takové polozávodění,máme tam holky,co závodně jezdily a pak jsou tam i takový,co mají za sebou jenom kurzy bruslení,ale i tak je to super a moc mě to baví,ale teď na to nebylo tolik času,tak doufám,že se to změní
27. jan 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
Registrovala sa 20. júla 2008 na beremese.cz. Pridala 87 príspevkov a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
Registrovala sa 20. júla 2008 na beremese.cz. Pridala 87 príspevkov a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Okres Vyškov.
 Ahojky! Tak hlásím, že mám po zkouškovém! Konečně normální život. emoticon Dneska jsem psala ten opravnej zápočet z práva a mám to na 90 procent. Ha ha, jsem jim vytřela zrak. emoticon emoticon
Ale jeden předmět budu opakovat. Byla jsem sice přihlášená na opravný termín na dnešek, ale o víkendu jsem se odhlásila, protože bych se to nezvládla naučit zároveň s tím právem. emoticon Je to těžký předmět. Kdyby býval byl nějaký termín třeba na tento pátek, tak by se to dalo, ale poslední byly včera a dneska.

Jani, hezký video. emoticon To mi připomělo, že jsme s Vojtou nebyli dlouho bruslit.. To s tou kamarádkou je hodně smutný. emoticon emoticon

riana: aspoň sis udělala radost emoticon
27. jan 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Ahojky dizi (zapomněla jsem Tvoje jméno,promiň),závidím Ti,že máš po zkouškovém,mě ještě čekají poslední dvě a už je chci mít taky za sebou.Taky jsem měla mít jednu opravu dneska,ale odhlásila jsem se,nějak jsem si na to nevěřila.Dík za pochvalu videa,mohlo být v lepší kvalitě,ale lepší něco než nic
27. jan 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 ria, sak treba sa obcas aj takto vyblbnut emoticon emoticon hod saticky do albumu nech mame co obdivovat emoticon
dizinka ale ze jak ti zavidim! samozrejme len v dobrom, gratulujem k zvladnutiu semestra emoticon uzivaj prazdniny pokial sa da emoticon

baby, mne je tak strasne zle....spala by som...ale ked si teraz lahnem tak uz nebudem spat vecer a ja sa chcem konecne poriadne vyspat....asi si idem dat nejake prasky, nech to so mnou uz uplne slahne emoticon

inak musim sa vam priznat, ja ked mam stresy tak jem a ked jem a nehybem sa tak viete co....no tak sme si povedali s maminkou ze teda a dost a zacali sme zas chudnut emoticon emoticon mno a po prvom dni mi tak splaslo brucho az som sa zlakla ze co mi s nim v noci spravili emoticon sa tesim, do leta musim byt aspon o 10kg lahsia emoticon emoticon

mno, idem ja nieco robit, nech tu nezaspim aby som spala vtedy kedy mam, veronice sibe, jupijajou emoticon emoticon emoticon ale akoze inak som fpohode, faaaaaaaaakt emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon svet je taky krasny emoticon emoticon emoticon
27. jan 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
 jéé holky, není co závidět... když nemám hotový ty finační trhy
u nás na škole je to zkouškový docela krátký, končí teď v pátek. Na jiných školách ho mají třeba až do půlky února. emoticon
27. jan 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
 veronice, já to mám naopak, když mám stres, tak toho do sebe moc nenacpu. Takže hubnutí o zkoškovém u mě není problém.. Za chvilku to napravím.. jdeme totiž na pizzu. emoticon emoticon
27. jan 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 dizi, ja si asi tiez prenasam jeden predmet...mam ho o tyzden vo stvrtok ale moc tomu nedavam ze to spravim...ale sak mozno motyka vystreli a aspon vyskusat idem emoticon

jooo a pizzaaaaaaa, mnam, zajtra mame pizzovy den (drzime 90 dnovku, ta sa najviac osvedcila) tak si s mamcou spravime takuuu dobruuuu domaaacuuu sampinonovuuuuu mnaaaam emoticon bru chut zelam emoticon

mno a nam oficialne konci skuskove 6.2. ....a do pondelka musim odovzdat index na kontrolu tak snad sa mi podaria dovtedy tie dve skusky emoticon ale ja verim ze ano, sak uz ked som zvladla toto doteraz....
27. jan 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 a este som zabudla....svet je kraaaaasnyyyyyyyy, svet je kraaaaasnyyyyyyyy emoticon emoticon emoticon
27. jan 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 dizi,my ho máme taky do půlky února,klasických 6 týdnů
Veronice,my jdeme na pizzu s miláčkem ve čtvrtek,přinese mi v předstihu kytici k výročí (máme 6.2,ale to jsme na výletě),tak se těším
a v pátek na led,hurá!!!
27. jan 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 jeeejda vsetci tu idu na pizzu emoticon emoticon sak pockajte, zajtra vam napisem aka bola ta nasa emoticon inak uz ma trosku ta hlava prestava boliet....no proste svet je kraaaasnyyyyy emoticon
27. jan 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Veru,nedělej mi chutě emoticon emoticon
27. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
Registrovala sa 14. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 28. augusta 2010
    okres Vranov nad Topľou
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
Registrovala sa 14. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
    okres Vranov nad Topľou
 caute baby.
tak vcera som mala poslednu skusku. mozem sa pochvalit, ze uz mam polovicu studia za sebou...uff...dva a pol roka za mnou, ako to ubehlo. vcera som hned bezala na vlak a o polnoci som prisla domov. konecne. nie ze by mi bolo u Janka zle cez skuskove, ale viete, doma je doma...hlavne mamkina strava mi chybala...asi si este lahnem...musim vyuzit prazdninky...

vam sa to tiez uz krati, tak drzim palceemoticon

a tu pizzu by som si dala aj ja
28. jan 2009 o 09:37  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
1
Registrovala sa 21. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 340 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 11. januára 2008
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
1
Registrovala sa 21. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 340 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 11. januára 2008
    okres Nitra
 ahojte babulky, ako sa mate? vidím, že skúškujete. my sa mame dobre, maly rastie ako z vody.
Tak vám všetkým držím palce emoticon
28. jan 2009 o 10:47  •  Svadba bola v januári 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
 Ahojte, trosicka som sa hrala, malovala som si v skicari saty, co ich na ples chystam. Len sa mi oc nezdarili emoticon

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=278685&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Hned, ako sa bude dat, odfotim ich. Dneska este na nich planujem jednu krajcirsku opravu, dufam, ze sa zdari emoticon
28. jan 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 riana. moc hezké
28. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ria, vyzera to dobreeeee, tesime sa na realne foto emoticon

baby, som sa rozhodla ze o ked sa naobedujem tak sa zacnem ucit tu nestastnu mineralogiu...zajtra to chcem dat aspon na tych 13 bodov...a keby bolo 14 bolo by este lepsie, Dcko v indexe este ziadne nemam emoticon

gratulujem vsetkym ktore uz doskuskovali a uprimne vam zavidim emoticon ale tak o tyzden vo stvrtok o 12:00 to budem mat uz aj ja za sebou emoticon
28. jan 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Veronice,budu držet palce,já jsem se ještě nějak nedokopala učit se na tu pondělí zkoušku,ale jak dneska přijdu ze srazu s kamarádkou,tak už se na to vrhnu!! vy máte klasické indexy?my ne,máme to všechno přes PC a Informační systém.Já to budu mít za sebou až 12.2. tak v poledne.
28. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 jj, my mame klasicke indexy, taka bordova knizka velka asi ako slovnicek....na nej znak nasej alma mater a vnutri na prvej strane zafoliovana fotka, na druhej udaje o mne a co studujem a na dalsich normalne riadky do ktorych sa pise predmet, pod to kto to uci, dalsi priecinok je na zapisanie si ze kolko je z toho prednasok a kolko cvik, teda v akom pomere, no a potom priestor na pismenko pismenko a posledny priecinok na datum a podpis....ostatne baby asi dobre poznaju emoticon akurat ze farba indexu sa lisi podla fakulty....napriklad technicka univerzita ma sede indexy a ekonomicka tiez nejake ine ale uz neviem ake, eri, ake mate indexy? emoticon
28. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
    okres Vranov nad Topľou
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
    okres Vranov nad Topľou
 veronice, my na ekonomickej univerzite mame modre indexy...inac vsetko na tej nasej skole je modreemoticon a z vnutra su indexy take ako si pisala, sak klasika, menia len farbu obalu a logo
28. jan 2009 o 23:08  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 koukám,že naše univerzita je fakt nějaká moderní emoticon
29. jan 2009 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 dievcataaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa mam tooooooooooooo!!!! Utorkovu na D a dnesnu chvalabohu na E emoticon emoticon emoticon sa tesiiiiiiiiiiiiim strasneeeeeee moooooooooooooooooc!!!!! Takze uz len jedna o tyzden a bude pokoooooooj emoticonemoticonemoticon dakujem vam vsetkym za podboru, bez vas by som to asi fakt nezvladla, naozaj vdaka!!!

mno a idem si teraz oddychnut, sk si aj zasluzim emoticon
29. jan 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
amor
Registrovala sa 28. januára 2009 na beremese.cz. Pridala 64 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
amor
Registrovala sa 28. januára 2009 na beremese.cz. Pridala 64 príspevkov.
 Ahojky ja sem sice 87ale jak koukam tak nas tu je vice emoticon
29. jan 2009 o 17:04  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
 veroni, super, gratuluju emoticon

amor, ahoj, vítám tě tu emoticon emoticon
29. jan 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
astraia7
Registrovala sa 15. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 265 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
astraia7
Registrovala sa 15. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 265 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 My máme taky modré knížečky... a nedejbože, aby ji někdo ztratil, to by se zbořil celý systém asi emoticon emoticon
No jinak já už mám taky vše za sebou a můžu už bezostyšně minimálně 14dní brouzdat a pročítat beremko. Je to zvláštní pocit, když u toho nemám výčitky svědomí emoticon
29. jan 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 ahojte baby,ako sa máte?

amor vitaj, kľudne sa pridaj aj sem aj do témy ´87 ja píšem aj sem aj tam. napíš nám niečo o sebe. študuješ? pracuješ? máš priateľa či už manžela?

Verni gratulujem tak už to máš konečne za sebou. emoticon tebe je hej. ja ešte stále nemám pokoj od skúšok.
29. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 dizi, dakujem emoticon
amor, vitaj, povedz nam nieco o sebe emoticon
astraia, mno my by sme musel za stratu indexu minimalne dalsich 500sk (16,60eur emoticon ) vyvalit...a mozno by nam dali aj gilotinu podla toho ako vazne sa tvarili ked nam o tom hovorili emoticon
eri, aaale kde, este jednu, tu najtazsiu, mam 5.2. ... prinajhorsom si ju prenesiem ale rada by som ju spravila nech mam pokoj....

mno, dopozeram panelak a idem buvat bo na ceste domov mi dvakrat takmer padla kabelka na zem z ruk jak sa mi driemalo emoticon bru noc holky emoticon
29. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
 Ajojte babulky, tak som zase daco pridala do albumceku. Mrknite. Zladila som dobre? Dufam, ze hej. Nechcela som nic vyrazne a hlavne nech je to jednoduche, aby sa to dalo vyuzit aj pri inej prilezitosti emoticon
30. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
 No tristvrte na jedenast. Aj by som sa mala ulozit spat. Zajtra o takomto case budeme plesat, som na to hooodne zvedava. Ludi nas tam bude okolo 55, co bol predbezny pocet spred 2 tyzdnov. Len priatel trocha nachorel, ci sa nebudeme musiet zbalit z plesu aj skor. Alebo jeho ulozim a vratim sa spat k zabave emoticon Budem tam mat aj brasku, takze o spolocnost mam postarane, keby daco.
Mama mi dneska telefonovala pocas dna, ze bratovi kupili novu kravatu, sedo-ciernu pasikovu. Najprv som sa zlakla, ze nebodaj to bude taka ista, ako som priatelovi nakazala si zobrat. Nastastie, kazdy bude mat ine pasiky. Keby som z nevysvetlitelneho dovodu na ples nesla, tak by aj samotni chlapci dokonale ladili emoticon Sedo-cierne pasikove kravatky. No na zjedenie budu emoticon
30. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
 Holky, koncert dopadl úžasně, přestože jsem přes den myslela, že už to nezvládnu. Nebylo mi dobře a cítila jsem se strašně unavená. Ale nějak jsem se vyhecovala a líbila jsem se emoticon Na další den jsem spala jen 1 hodinu, protože mě čekala zkouška z hudební psychologie a...mám ji za A!!!! Měla jsem štěstí, vylosovala jsem si 2. otázku, kterou jsem uměla emoticon Další den mě čakala zápočtová zkouška z hlavního oboru. Prý jsem udělala dojem emoticon Jsem taaak šťastná. Semestr mám téměř uzavřený, jen mě ještě za 2 týdny čeká zápočet z doprovazečské praxe, ale jsou to jenom 2 věty ze sonáty, takže to je v poho. To je ale zvláštní pocit... odpočívat. Přeju všem, ať už taky brzy máte pokoj emoticon
30. jan 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš