Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Veroni super, neboj aj zajtra budeme na teba myslieť nech máš pokoj od skúšok. ja idem na skúšku v sobotu, profák nemá inokedy čas, čo už. ak spravím, tak to bude šťastie. je to dosť ťažký predmet, ale iba preto že sa všetko so všetkým podobá. :-| potom na mňa myslite, nech mám aspoň to Ečko. bude mi bohato stačiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, jasně, že na Tebe budeme myslet. Jít na zkoušku v sobotu mi připadá na hlavu postavené. Profák přece dostává plat, že vyučuje na vysoké škole, tak by ten čas měl mít přes týden... No co už. V sobotu budem držet pěsti! Veri, gratuluju! Tu zítřejší taky dáš ;-) Eri, doufám, že to bude přechodné bydlení. Už jsem si tak zvykla bydlet v domku... V bytě se mi zůstat nechce. Připadá mi to takové neosobní (když i slyším, jak soused splachuje na záchodě :-p :-S ]-( ).
Odpovedať
Elis my máme všeobecne zvláštne štúdiu, patríme pod VŠ v Bratislave, my sme ako vysunuté pracovisko, učitelia nám dochádzajú z Ba do Nových Zámkov. takže jeden deň máme len jeden predmet, neučíme sa každý deň a skúšky máme keď neučia v Ba. mne to takto vyhovuje. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to jo, Eri. To jsem nevěděla ;-) Já mám totiž každý den něco a o víkendu jsem ráda, že jsem ráda. Tohle je ale úplně něco jiného :-)
Odpovedať
ja len ze teda o 9 hodin mam skusku.....este musim docitat 1,5 prednasky, par hodin sa vyspat, potom zobudit a potom hodinu cestovat do skoly - ej bistu, tomu hovorim manazment casu :-D bru noc vam vsetkym zelam, dufam, ze sa vam nieco pekne sniva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veri,tak to je skvělé,gratuluju,tos hlavně zvládla ty,já jsem Ti pomohla jenom trochu,hlavní bylo na tobě já mám v pondělí a úterý poslední zkoušky a stačí mi dát jenom jednu,abych měla dost kreditů do dalšího semestru,tak pohoda
Odpovedať
ahojte, Veroni tak ako si dopadla? už vieš? zajtra na mňa myslite nech mám aspoň šťastie keď už rozum nie. x-)
Odpovedať
Ahojte babulky, dlho som tu nebola. Tu sa to skuskami len tak hmyri. Aj ja by som sa uz mala do skuskoveho viru nechat zatiahnut. Pred Vianocami som spravila 3, do uzavretia zimneho ma cakaju 2 a v letnom mam 6 :-| ericca: drzim zajtra palceky ;-)
Odpovedať
ďakujem, aj keď zajtra určite nebudem vedieť výsledky.
Odpovedať
nespravila som........a dost ma to rozhodilo :( revala som jak ked mi oznamili ze budem musiet ist vtedy na tu siestu operaciu.....akoze prva skuska ktoru som nespravila a fakt ma to mrzi lebo som tomu venovala fakt dost vela casu, vedela som ze to viem a fakt som toho vela popisala a zas mi chybal len jeden bod!!!! jeden blby bod!!!!!!!!som z toho dost nanic.....a este ma aj hlava boli.....idem si lahnut.... eri, moc ti zajtra drzim palce, spravis to!!! :-)
Odpovedať
Veroni ja som ale tomu učeniu nevenovala toľko času čo ty, takže to bude viac o šťastí. tento krát sa mi fakt nechcelo.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri,na zkoušku držím palce,to zvládneš :-) veroni,to mě moc mrzí,že jsi to nezvládla,ale není to konec světa a na druhý pokus to určitě zvládneš,no ne?
Odpovedať
Článok sa načítava...
eri, kazdopadne drzim palce :) jani, mno ono toto bol moj druhy pokus, aj preto ma to tak stve...ja uz fakt neviem co sa mam ucit....a uz vobec nechapem preco mi stiahla 4 body zo 6 z otazky ktoru som na celu stranu rozpisala ]-( :-| ale sak dobre no....uz som sa ukludnila, aj migrena ma uz presla, dnes sa zacinam ucit na pondelok a utorok, tie ked spravim, potom tu blbu mineralogiu, tak uz sice sa nestihnem naucit na tu najtazsiu ale tak co no....nie som robot..a mat spravenych 9 z 10 skusok si myslim ze je dost slusne....a mozno motyka vystreli a spravim aj tu.....ach jo, uz nech mam potom....aj mrcha mi uz tyzden meska z tych stresov :-| hmmm...normalne by som sla uz aj spat ale neda sa....totalne som si rozhadzala spankovy rezim tym nocnym ucenim...ale hold ked mne to v noci lepsie pali....dufam ze aspon vy uz pekne spinkate :)
Odpovedať
ahojte baby, ďakujem, že ste na mňa mysleli, ale tento krát som nemala šťastie. |-| okrem toho ja sa učím tak priemerne, baby čo u nás majú na každej skúške A mali Ečka okrem jedinej jednej. druhá vec je že z 51 ľudí spravilo 6. takže žiadne sláva no a vraj toto bola tá ľahká písomka a máme čakať už len ťahšiu. no čo veď 12kreditov môžem preniesť. musím sa teraz učiť na opravák čo mám vo štrtok, tak aj na to som zvedavá ako to dopadne.
Odpovedať
eri to ma mrzi, aj ja mam opravak z tej vcerajsej skusky vo stvrtok. A tiez to mame tak ze z 35 ludi na kazdej skusky spravi tak maximalne 5-6... Dnes som do stvrtej rana nespala jak som bola mimo....prave sa ucim na tu utornajsiu skusku, to je tiez dost brutal akoze baby popisali 3 strany a vsetky za FX....clovek uz nevie co jej tam ma vsetko napisat tak sa to biflim od slova do slova aby mi aspon ecko dala....a zajtra sa budem ucit na pondelkovu psychologiu ale to uz ani nemozem mat horsie ako B vzhladom na doterajsi pocet ziskanych bodov :) tak som taka kludnejsia....vo stvrtok to musime zvladnut eri :-) Inak o osmej na chvilku seknem s ucenim a idem pozerat ten film na markize - Sexi pistols :) Sme na tom boli s kamoskou v kine nejak dva roky dozadu a poviem vam, mne sa to strasne pacilo :) odporucam vzhliadnut ;)
Odpovedať
Veroni jasné, že musíme dať vo štvrtok, budeme na seba myslieť. 8-) ten film si chcem pozrieť aj ja, aj keď som ho už pár krát videla. je to taká fajn oddychovka. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky,budu Vám moc držet palce,ať zkoušky zvládnete.já jsem si zítřejší zkoušku posunula o týden,v úterý dělám opravu italštiny a chci to udělat,ať mám pokoj,tak si na to chci nechat víc času
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska dobírám antibiotika, ale nejsem ještě úplně uzdravená. Prášky mi ždycky zabraly tak po dvou, po třech dnech, teď je to nějaké čudné :-| Veri,zase ten jeden pitomý bod :-( Ale nemysli na to. Naštvi se, ono to je mnohdy lepší, než sebelítost a pak se i lépe učí :-) Eri, Veri, ve čtvrtek to dáte ;-) Jani, zíta budu držet pěsti. Z italštiny umím akorát některé nejčastěji používané výrazy z hudebního názvosloví :-D Zítra na mě myslete. Mám koncert!!! Neberte to za 4 kredity :-D Odpoledne navíc hraju na semináři. Zítřek bude náročný. Ve středu mám zkoušku z hudební psychologie- tolik trápení jen za 1 kredit. Ve čtvrtek mám zkoušku z hlavního oboru a pak snad prázdniny :-)
Odpovedať
ahojteeeeeeeee tak psycholu mam za C, sa tesim :-) elis, veru tak, som sa vytocila az az takze v stredu to uz proste spravim, inak to nevidim :-D budem drzat palce nech ti koncert aj vsetko vyjde :-) jani, aj tebe drzim palce! :-) dievcata, tak uz len 3 skusky....zajtra jedna brutal, vo stvrtok ten opravak a dalsi stvrtok druha brutal brutal brutal skuska....tu uz aj keby som nespravila tak si ju prenesiem, ta ma uz az tak netrapi...jak sa ja tesim ako to pekne ide :-) pomaly ale hlavne ze to ide....ach jo...uz nech su praaaaazky! teda od 5.februara po 12:00 urcite :-D mno ale idem sa ja sprtat, vlastne biflit, lebo ked tej zene nenapisete vsetko od slova do slova tak FX :-S ]-( 8-( drzte mi palce zajtra od 10:00...diiiik ahooooojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elis,jasně,že na Tebe budu myslet, ať koncert dobře dopadne a hraní na semináři taky. Kdysi jsem měla jenom úvod do hudební psychologie a docela mě to bavilo. Takže mě zbývá zítra ta italština-snad jí dám- a příští pondělí nějaké rozbory španělských básniček a tak,to už mě tak netrápí. Veri,budu držet palce,to zvládneš! holky,nechci tu začínat smutně,ale včera jsem se dozvěděla úplně děsnou věc,umřela jedna moje dobrá kamarádka,našli jí ve vaně,prý podezření na infarkt či co.A to jí bylo 22 a byla to zdravá holka!!! ještě v sobotu mi psala sms a teď tohle....
Odpovedať
ahojte babule, Elis budeme a teba myslieť a ďakujem za podporu. moc mi to pomáha od všetkých. ak aj náhodou nespraví, tak z toho nerobím tragédiu. veď nie som sama. :-) Veroni super, si šikovnejšia než ja. :-) len tak ďalej, zo mňa si neberte príklad, ja som lajdáčka. :-D
Odpovedať
elis, uf, je mi luto kamaratky, taka mlada, sak skoro nas rocnik :-( :-( :-( ........ zivot je obcas fakt kruty.... aaale eri, keby som bola sikovna uz tyzden prazdninujem :-D ale hold...aspon som sa naucila ako si davat skusky tak aby som ich spravila na prvykrat...ale sak co no, clovek sa uci na vlastnych hcybach :-) ... aj ja dakujem za podporu vam vsetkym, bez vas by som bola pravdepodobne uz niekde v dunaji - hore kopytami plavala :-D :-N :-x inak zatial to vidim celkom nadejne s tou zajtrajsou skuskou, uvidime....tak ahojte :-)
Odpovedať
teda prva veta bola pre janku, nie pre elis....hovorim....uz mi totalne hrabe z toho ucenia....
Odpovedať
Profilova fotka
Veru,moc díky,jsi zlatá. Moje milé holky,podívejte se na odkaz http://www.youtube.com/watch?v=FxmNrT... jsou to naše letošní závody v Jihlavě,skončily jsme druhé,dneska jsem si vyzvedla diplom,protože jsem na těch závodech nebyla,ale příší rok už snad jo
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, gratuluju k 2. místu.. I když ses sice závodů nezúčastnila, jsi členkou týmu :-) Jsi nám nějak zatajila, že závodně bruslíš 8-) Jani, to je fakt tragédie. V dnešním hektické, uspěchané době je na nás ze všech stran vyvíjen strašný tlak. Skutečně byla strašně mladá... Nevím proč, ale nějak si tiše přeju, aby ten infark vyvrátili. upřímnou soustrast :-( Eri, podporujeme se navzájem. Jinak bychom z toho zblbly.
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, jsi šikovná. Snad žádná z nás nemá tolik zkoušek. Já si to vůbec nedokážu představit. Pro mě je i těch 6 nadlidský výkon. Jenom ještě vydrž, brzy vypneš ;-) Dneska mě profka krapet znervóznila. Řekla, že program, který chystám v letním semestru, nemám šanci zvládnout. To se hodí den před koncertem a před zkouškou z hlavňasu... :-S :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Elis,moc děkuju,jsi moc hodná. Už jsi viděla to video,jak jsem sem dala odkaz?co ty na to?
Odpovedať
jani, pekna zostava aj prevedenie, ja mam moc rada krasokorculovanie, vzdy si rada pozriem ked to v TV davaju :-) elis, aj mne povedala studijna ze nezvladnem 10 skusok a aha kde som, uz len tri ;-) ty to zvladnes, hlavne tomu musis verit ze to zvladnes a pojde to, uvidis :-) budeme ti drzat palce ;-) no dievcata, o chvilku idem na bus a do skoly, viem to odpredu aj odzadu od A po Z tak snad to nebude horsie ako E...ale hold..pri nej jeden nikdy nevie....asi si pockam aj na vysledky v skole, dufam ze to teda stihne opravit este dnes lebo posledny termin tej skusky je zajtra tak aby som vedela ci sa tam mam este trepat alebo nie....oki holky, drzte mi palce, potom sa ozvem ked pridem, tak ahoooooooojte :-)
Odpovedať
mno a hotovo, zapisala som 4 strany, 2 ulohy kompletne, tretia trosku popletena ale nie moc a ostatne vsetko tiez dobre takze ja dufam ze mi da aspon to E, sak 4 strany...chnapete....mno a dnes som si naordinovala relaxacny den lebo uz fakt nevladzem takze idem sa pekne napapat, kuknut tv a spinkaaaaat :-) tak ahojte zatim
Odpovedať
Ahojte, princeznicka super link ja tiez rada kraso, keby som bola mladsia a chudsia mozno by som sa nato dala :) Kedysi som bola mazoretka, ale to je uz davno. A skusky ja mam zajtra a piatok a potom este dve, ale nech je uz potom ;-( mi normalne zasibava sak 17 skusok to je vela aj na vola :) ale drzi ma pri zivote vidina prazdnin, ktore budu trvat asi tri dni ,ale budu :) papa a krasne ucenie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?