Menu Forum

Ročník 1988 ;-)

(sk & cz)
15. nov 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 Veroni super, neboj aj zajtra budeme na teba myslieť nech máš pokoj od skúšok.
ja idem na skúšku v sobotu, profák nemá inokedy čas, čo už. ak spravím, tak to bude šťastie. je to dosť ťažký predmet, ale iba preto že sa všetko so všetkým podobá. emoticon potom na mňa myslite, nech mám aspoň to Ečko. bude mi bohato stačiť.
22. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
 Eri, jasně, že na Tebe budeme myslet. Jít na zkoušku v sobotu mi připadá na hlavu postavené. Profák přece dostává plat, že vyučuje na vysoké škole, tak by ten čas měl mít přes týden... No co už. V sobotu budem držet pěsti!

Veri, gratuluju! Tu zítřejší taky dáš emoticon

Eri, doufám, že to bude přechodné bydlení. Už jsem si tak zvykla bydlet v domku... V bytě se mi zůstat nechce. Připadá mi to takové neosobní (když i slyším, jak soused splachuje na záchodě emoticon emoticon emoticon ).
22. jan 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Elis my máme všeobecne zvláštne štúdiu, patríme pod VŠ v Bratislave, my sme ako vysunuté pracovisko, učitelia nám dochádzajú z Ba do Nových Zámkov. takže jeden deň máme len jeden predmet, neučíme sa každý deň a skúšky máme keď neučia v Ba. mne to takto vyhovuje. emoticon
22. jan 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 Tak to jo, Eri. To jsem nevěděla emoticon Já mám totiž každý den něco a o víkendu jsem ráda, že jsem ráda. Tohle je ale úplně něco jiného emoticon
22. jan 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 ja len ze teda o 9 hodin mam skusku.....este musim docitat 1,5 prednasky, par hodin sa vyspat, potom zobudit a potom hodinu cestovat do skoly - ej bistu, tomu hovorim manazment casu emoticon bru noc vam vsetkym zelam, dufam, ze sa vam nieco pekne sniva emoticon
23. jan 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala sa 27. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 1243 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala sa 27. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 1243 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 veri,tak to je skvělé,gratuluju,tos hlavně zvládla ty,já jsem Ti pomohla jenom trochu,hlavní bylo na tobě
já mám v pondělí a úterý poslední zkoušky a stačí mi dát jenom jednu,abych měla dost kreditů do dalšího semestru,tak pohoda
23. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte,
Veroni tak ako si dopadla? už vieš?

zajtra na mňa myslite nech mám aspoň šťastie keď už rozum nie. emoticon
23. jan 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
Registrovala sa 22. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 542 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
Registrovala sa 22. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 542 príspevkov.
 Ahojte babulky, dlho som tu nebola. Tu sa to skuskami len tak hmyri. Aj ja by som sa uz mala do skuskoveho viru nechat zatiahnut. Pred Vianocami som spravila 3, do uzavretia zimneho ma cakaju 2 a v letnom mam 6 emoticon

ericca: drzim zajtra palceky emoticon
23. jan 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ďakujem, aj keď zajtra určite nebudem vedieť výsledky.
23. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 nespravila som........a dost ma to rozhodilo :( revala som jak ked mi oznamili ze budem musiet ist vtedy na tu siestu operaciu.....akoze prva skuska ktoru som nespravila a fakt ma to mrzi lebo som tomu venovala fakt dost vela casu, vedela som ze to viem a fakt som toho vela popisala a zas mi chybal len jeden bod!!!! jeden blby bod!!!!!!!!som z toho dost nanic.....a este ma aj hlava boli.....idem si lahnut....

eri, moc ti zajtra drzim palce, spravis to!!! emoticon
23. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Veroni ja som ale tomu učeniu nevenovala toľko času čo ty, takže to bude viac o šťastí. tento krát sa mi fakt nechcelo.
23. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Eri,na zkoušku držím palce,to zvládneš emoticon
veroni,to mě moc mrzí,že jsi to nezvládla,ale není to konec světa a na druhý pokus to určitě zvládneš,no ne?
23. jan 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 eri, kazdopadne drzim palce emoticon
jani, mno ono toto bol moj druhy pokus, aj preto ma to tak stve...ja uz fakt neviem co sa mam ucit....a uz vobec nechapem preco mi stiahla 4 body zo 6 z otazky ktoru som na celu stranu rozpisala emoticon emoticon ale sak dobre no....uz som sa ukludnila, aj migrena ma uz presla, dnes sa zacinam ucit na pondelok a utorok, tie ked spravim, potom tu blbu mineralogiu, tak uz sice sa nestihnem naucit na tu najtazsiu ale tak co no....nie som robot..a mat spravenych 9 z 10 skusok si myslim ze je dost slusne....a mozno motyka vystreli a spravim aj tu.....ach jo, uz nech mam potom....aj mrcha mi uz tyzden meska z tych stresov emoticon

hmmm...normalne by som sla uz aj spat ale neda sa....totalne som si rozhadzala spankovy rezim tym nocnym ucenim...ale hold ked mne to v noci lepsie pali....dufam ze aspon vy uz pekne spinkate emoticon
24. jan 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte baby, ďakujem, že ste na mňa mysleli, ale tento krát som nemala šťastie. emoticon okrem toho ja sa učím tak priemerne, baby čo u nás majú na každej skúške A mali Ečka okrem jedinej jednej. druhá vec je že z 51 ľudí spravilo 6. takže žiadne sláva no a vraj toto bola tá ľahká písomka a máme čakať už len ťahšiu. no čo veď 12kreditov môžem preniesť. musím sa teraz učiť na opravák čo mám vo štrtok, tak aj na to som zvedavá ako to dopadne.
24. jan 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 eri to ma mrzi, aj ja mam opravak z tej vcerajsej skusky vo stvrtok. A tiez to mame tak ze z 35 ludi na kazdej skusky spravi tak maximalne 5-6... Dnes som do stvrtej rana nespala jak som bola mimo....prave sa ucim na tu utornajsiu skusku, to je tiez dost brutal akoze baby popisali 3 strany a vsetky za FX....clovek uz nevie co jej tam ma vsetko napisat tak sa to biflim od slova do slova aby mi aspon ecko dala....a zajtra sa budem ucit na pondelkovu psychologiu ale to uz ani nemozem mat horsie ako B vzhladom na doterajsi pocet ziskanych bodov emoticon tak som taka kludnejsia....vo stvrtok to musime zvladnut eri emoticon

Inak o osmej na chvilku seknem s ucenim a idem pozerat ten film na markize - Sexi pistols emoticon Sme na tom boli s kamoskou v kine nejak dva roky dozadu a poviem vam, mne sa to strasne pacilo emoticon odporucam vzhliadnut ;)
24. jan 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Veroni jasné, že musíme dať vo štvrtok, budeme na seba myslieť. emoticon
ten film si chcem pozrieť aj ja, aj keď som ho už pár krát videla. je to taká fajn oddychovka. emoticon
24. jan 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 holky,budu Vám moc držet palce,ať zkoušky zvládnete.já jsem si zítřejší zkoušku posunula o týden,v úterý dělám opravu italštiny a chci to udělat,ať mám pokoj,tak si na to chci nechat víc času
25. jan 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 Ahoj holky,

dneska dobírám antibiotika, ale nejsem ještě úplně uzdravená. Prášky mi ždycky zabraly tak po dvou, po třech dnech, teď je to nějaké čudné emoticon

Veri,zase ten jeden pitomý bod emoticon Ale nemysli na to. Naštvi se, ono to je mnohdy lepší, než sebelítost a pak se i lépe učí emoticon Eri, Veri, ve čtvrtek to dáte emoticon

Jani, zíta budu držet pěsti. Z italštiny umím akorát některé nejčastěji používané výrazy z hudebního názvosloví emoticon

Zítra na mě myslete. Mám koncert!!! Neberte to za 4 kredity emoticon Odpoledne navíc hraju na semináři. Zítřek bude náročný. Ve středu mám zkoušku z hudební psychologie- tolik trápení jen za 1 kredit. Ve čtvrtek mám zkoušku z hlavního oboru a pak snad prázdniny emoticon
26. jan 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ahojteeeeeeeee tak psycholu mam za C, sa tesim emoticon
elis, veru tak, som sa vytocila az az takze v stredu to uz proste spravim, inak to nevidim emoticon budem drzat palce nech ti koncert aj vsetko vyjde emoticon

jani, aj tebe drzim palce! emoticon

dievcata, tak uz len 3 skusky....zajtra jedna brutal, vo stvrtok ten opravak a dalsi stvrtok druha brutal brutal brutal skuska....tu uz aj keby som nespravila tak si ju prenesiem, ta ma uz az tak netrapi...jak sa ja tesim ako to pekne ide emoticon pomaly ale hlavne ze to ide....ach jo...uz nech su praaaaazky! teda od 5.februara po 12:00 urcite emoticon

mno ale idem sa ja sprtat, vlastne biflit, lebo ked tej zene nenapisete vsetko od slova do slova tak FX emoticon emoticon emoticon drzte mi palce zajtra od 10:00...diiiik ahooooojte emoticon
26. jan 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Elis,jasně,že na Tebe budu myslet, ať koncert dobře dopadne a hraní na semináři taky. Kdysi jsem měla jenom úvod do hudební psychologie a docela mě to bavilo. Takže mě zbývá zítra ta italština-snad jí dám- a příští pondělí nějaké rozbory španělských básniček a tak,to už mě tak netrápí.
Veri,budu držet palce,to zvládneš! holky,nechci tu začínat smutně,ale včera jsem se dozvěděla úplně děsnou věc,umřela jedna moje dobrá kamarádka,našli jí ve vaně,prý podezření na infarkt či co.A to jí bylo 22 a byla to zdravá holka!!! ještě v sobotu mi psala sms a teď tohle....
26. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte babule,
Elis budeme a teba myslieť a ďakujem za podporu. moc mi to pomáha od všetkých. ak aj náhodou nespraví, tak z toho nerobím tragédiu. veď nie som sama. emoticon

Veroni super, si šikovnejšia než ja. emoticon len tak ďalej, zo mňa si neberte príklad, ja som lajdáčka. emoticon
26. jan 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 elis, uf, je mi luto kamaratky, taka mlada, sak skoro nas rocnik emoticon emoticon emoticon ........ zivot je obcas fakt kruty....

aaale eri, keby som bola sikovna uz tyzden prazdninujem emoticon ale hold...aspon som sa naucila ako si davat skusky tak aby som ich spravila na prvykrat...ale sak co no, clovek sa uci na vlastnych hcybach emoticon ...

aj ja dakujem za podporu vam vsetkym, bez vas by som bola pravdepodobne uz niekde v dunaji - hore kopytami plavala emoticon emoticon emoticon inak zatial to vidim celkom nadejne s tou zajtrajsou skuskou, uvidime....tak ahojte emoticon
26. jan 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 teda prva veta bola pre janku, nie pre elis....hovorim....uz mi totalne hrabe z toho ucenia....
26. jan 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Veru,moc díky,jsi zlatá.
Moje milé holky,podívejte se na odkaz http://www.youtube.com/watch?v=FxmNrTl03Rs
jsou to naše letošní závody v Jihlavě,skončily jsme druhé,dneska jsem si vyzvedla diplom,protože jsem na těch závodech nebyla,ale příší rok už snad jo
26. jan 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 Jani, gratuluju k 2. místu.. I když ses sice závodů nezúčastnila, jsi členkou týmu emoticon Jsi nám nějak zatajila, že závodně bruslíš emoticon

Jani, to je fakt tragédie. V dnešním hektické, uspěchané době je na nás ze všech stran vyvíjen strašný tlak. Skutečně byla strašně mladá... Nevím proč, ale nějak si tiše přeju, aby ten infark vyvrátili. upřímnou soustrast emoticon

Eri, podporujeme se navzájem. Jinak bychom z toho zblbly.
26. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 Veri, jsi šikovná. Snad žádná z nás nemá tolik zkoušek. Já si to vůbec nedokážu představit. Pro mě je i těch 6 nadlidský výkon. Jenom ještě vydrž, brzy vypneš emoticon

Dneska mě profka krapet znervóznila. Řekla, že program, který chystám v letním semestru, nemám šanci zvládnout. To se hodí den před koncertem a před zkouškou z hlavňasu... emoticon emoticon
26. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Elis,moc děkuju,jsi moc hodná. Už jsi viděla to video,jak jsem sem dala odkaz?co ty na to?
26. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 jani, pekna zostava aj prevedenie, ja mam moc rada krasokorculovanie, vzdy si rada pozriem ked to v TV davaju emoticon

elis, aj mne povedala studijna ze nezvladnem 10 skusok a aha kde som, uz len tri emoticon ty to zvladnes, hlavne tomu musis verit ze to zvladnes a pojde to, uvidis emoticon budeme ti drzat palce emoticon

no dievcata, o chvilku idem na bus a do skoly, viem to odpredu aj odzadu od A po Z tak snad to nebude horsie ako E...ale hold..pri nej jeden nikdy nevie....asi si pockam aj na vysledky v skole, dufam ze to teda stihne opravit este dnes lebo posledny termin tej skusky je zajtra tak aby som vedela ci sa tam mam este trepat alebo nie....oki holky, drzte mi palce, potom sa ozvem ked pridem, tak ahoooooooojte emoticon
27. jan 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 mno a hotovo, zapisala som 4 strany, 2 ulohy kompletne, tretia trosku popletena ale nie moc a ostatne vsetko tiez dobre takze ja dufam ze mi da aspon to E, sak 4 strany...chnapete....mno a dnes som si naordinovala relaxacny den lebo uz fakt nevladzem takze idem sa pekne napapat, kuknut tv a spinkaaaaat emoticon tak ahojte zatim
27. jan 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronicka
1
Registrovala sa 17. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 155 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronicka
1
Registrovala sa 17. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 155 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 Ahojte,
princeznicka super link ja tiez rada kraso, keby som bola mladsia a chudsia mozno by som sa nato dala emoticon Kedysi som bola mazoretka, ale to je uz davno.

A skusky ja mam zajtra a piatok a potom este dve, ale nech je uz potom emoticon mi normalne zasibava sak 17 skusok to je vela aj na vola emoticon ale drzi ma pri zivote vidina prazdnin, ktore budu trvat asi tri dni ,ale budu emoticon

papa a krasne ucenie
27. jan 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš