Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Ahoj, taky přeji všechno nejlepší v novém roce a hlavně hodně úspěchů! A taky dobré zdraví, jelikož jsme se všichni v rodině vystřídali s chřipkou. Já jediná jsem zatím odolala, teď ale léčím přítele.
Odpovedať
petunka, na mna nieco lezie, citim sa tak divno, este nie choro ale divno...uvidime co z toho bude....ale 3 tyzdne by som mohla este vydrzat kym porobim vsetky skusky.... inak ako ste na tom s ucenim? ja uz som pomaly zufala ale sak nejak to zvladnem, zvladneme :-) tak ahojte zatim :-)
Odpovedať
veroni ja som si len teraz zacala citat knihu na skusku, ktoru mam 15teho :-p
Odpovedať
mno ale moj problem je taky ze som len dnes zacala sprtat knihu z ktorej mam skusku vo stvrtok a este som nekukla do 500 stranovych skript z ktorych mam skusku v piatok.....ale sak....to nejak zvladnem....snad...a mozno ani nie....vlastne tam idem len preto aby som zistila co za pisomky dava a ak sa zadari spravit, budem len rada, zajtra sa to zacinam ucit tak uvidime co to da....
Odpovedať
Zkouska od slova zkouset zejo, tak se z toho nezblaznime, kdyz to zkouseni napoprve nevyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice...ja mam zajtra skusku a prave sa snazim docitat knihu...ale sak snad to vyjde zajtra...inac, vobec sa mi nechce. asi okolo siedmej som prisla do BA a som sama na izbe. baby pridu az neskor. zajtra drzte palce... a ja budem tiez drzat palce vsetkym studentom... papa
Odpovedať
baby len sa pekne ucme :-D inac opravaky su nie :-p
Odpovedať
Ajojte babulky, prajem vam takto neskorene stastny novy rok! Vcera som zazila velky sok :-o. Profak nam po mesiaci (!) od skusky konecne zaslal vysledky. Uz len dve skusky a mam uzavrety zimny semester :-) Dneska si balim veci, zajtra vecer po praci idem do ZA, na 2 dni zakotvim v skole. Taka oneskorena zimna dovca :-D, aj ked v skole, ale stoji za to (nemusim stale nejake problemy v praci riesit a urobia to za mna kolegovci :-D).
Odpovedať
Profilova fotka
caute... vcerajsiu skusku mam za B...sa tesim. hned po skuske som utekala na vlak k Jankovi. po dvoch tyzdnoch opat spolu... :-)
Odpovedať
riana tak to vam dost skoro poslal veru :-D vladka jeee super, blahozelam ku skuske :-) inak myslite na princeznicku, zajtra ma tu brutal skusku, dufam ze sa jej to podari, drzime palce :-) dievcata ja som sa vybodla na skripta a ucim sa len z prednasok, tie maju len 165 stran :-D a ide to lepsie do hlavy tak snad to bude v piatok aspon na E....ale sak ako som pisala, o nic nejde :-D ako som pocula statistiky tak tu skusku nespravi cca 50% prvakov vobec a ostatni na viackrat a len par vyvolenym sa to podari na prvykrat a ja zrovna nemusim patrit do tej elity :-D ale nevadi, zvladnem....mno a tu mineralogiu som sa ucila do rana do pol tretej - brasko bol u priatelky tak som mala klud a to sa mne vtedy najlepsie uci takto do noci ked je vsade aj na ulici ticho a pokoj. mno idem pokracovat, hola holaaaa chrupka volaaaaaa :-D :-D :-D drzim vam vsetkym palce na skusky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, myslíme na Tebe!!! To dáš ;-) Vladi, užijte se s přítelem a moc gratuluju ke zkoušce! Veri, taky držím pěsti. Riano, profák je rychlý jako průjem, co? :-D Mějte se!
Odpovedať
ahojte :) princeznicka uz zarezava.....juuuj dufam ze jej to dobre dopadne.... ja sa zas ucim tu mineralogiu na zajtra, juch, to bude neco x-) ale tak trochu sa spolieham aj na to ze nakolko je to prvy termin, nemusel by tam dat tazke veci.... mno idem dalej sprtat, potom vychadzka do Oriflame a potom zas sprtat...tak ahojte :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte skuskujuce :-) Ja sa Vam musim pochvalit mam za sebou jednu z najtazsich skusok v tomto semestri. Som tak stastna ako nikdy :-D normalne som od radosti prespala cele popoludnie. Ale idem ucit lebo mam tento tyzden este tri. Princeznicka mysleli sme na teba tak daj vediet ako si dopadla. Drzim aj ostatnym palceky na skuskach. papa ;-)
Odpovedať
baby super ze to uz mate za sebou, mna caka skuska buduci tyzden, ale absolutne sa mi nic nechce. :-p
Odpovedať
hlasim sa posledny krat pred smrtou....bolo mi tu s vami fajn.....ak to zajtra nahodou prezijem (drzte mi palce od 8:30) tak sa vam ozvem...mam vas rada! paaaaaa
Odpovedať
tak som prezila :) Ale skusku mam len jednu cast...zas som spravila ustnu a pisomnu nie....dufam ze zajtra tu pisomnu uz spravim...i ked...moc si nefandim ale pokusim sa....drzte mi palce, bude to kruteeeee.... A vy ostatne ste ako na tom? :-) princeznicka, podaj hlasenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, však i jedna část je super. Zítra určitě zvládneš i písemnou. Určitě se pak ozvi. Chystám se dnes na psychoogii hudby.Od dvou zkoušek stále ještě nevím termíny. Dokonce jsem tomu vyučujícímu psala e-mail, ale už 3 dny bez odpovědi. Když nevím, kdy ty zkoušky mám, nedonutím se k učení :-( O komorní hře, doprovazečské praxi a hlavním oboru raději ani nemluvím. Nestíhám a nedaří se mi... Holky, musím vám říct, že v Mary Kay budu mít své vlastní studio! Budeme se o něj dělit 3 "marykayky". Už mám klíče. Dneska jsem tam od 7:00 do 12:00 gruntovala. Máme vymalováno, vybaveno a téměř uklizeno. Mám radost!!! Už můžu dělat sama vlastní semináře!!! Dlouho tu nebyla Bea. Beo! Beooooo!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky,díky,že jste na mě myslely,dala jsem skoro všechny části kromě jedné,ale ono se to musí dát všechno,tak to 16.ledna opakuju celý znova a mám z toho docela nervy,taťka mi dal dneska najevo,že jsem ho zklamala.ale co,obrečela jsem to a jede se nanovo,ještě nějaké varianty jsou.navíc jsme dneska slavili opožděně moje a mamky narozky,tak se to nějak uklidnilo a taťka je zase v pohodě,tak snad už to v ten pátek dám,to už musím!!!zítra přijdou babi s dědou na tu naší oslavu,tak se těším.držím Vám ostatním palce na zkoušky!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, vůbec se tím netrap. Některé zkoušky prostě musíš udělat na víckrát. V pátek to už určitě vyjde. Budu moc držet pěsti. Taťka to tak jistě nemyslel. Pokud má výšku, tak přece ví, co to je a určitě taky vše neudělal napoprvé a za A. A pokud výšku nemá, tak nemá tím tuplem co mluvit. A mimochodem: Všechno nejlepší k narozeninám!!! Dneska jdeme na ples. Těším se!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte este ste tu baby.. som tu dnes prvy krat..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zdravim vas
Odpovedať
Ahoj zuzu611, to vis ze jsme tady :-) . Klidne se k nam muzes pridat, ale nejdriv na musi neco o sobe povedet :-D . Zdravim i ostatni holky, minuly tyden jsem psala, ze jsou vsichni u nas nemocni a ja jedina jsem odolala. A jak myslite ze to dopadlo? Uz od uterka mam horecky.
Odpovedať
ahojte babule, zuzu vitaj medzi nami. ;-) tak ako ste na tom? ja sa snazim pripravovat sa na skusku co mam tento tyzden. citam noviny, sledujem spravy mala by som si pozriet aj planovany statny rozpocet a podobne, aj ma to celkom bavi len este tu teoriu k tomu sa doucit. :-S
Odpovedať
ahojte, ako sa mate? ja celkom fajn, dnes máme akurát 1.výročie svadby, sranda ako rýchlo to ubehlo ;-) zuzu ahoj :-)
Odpovedať
Domi ako sa mas? a co maly? poslucha? :-) ten cas starsne rychlo bezi, my sme mali v decembri pol roka. ked si predstavim, ze takto pred rokom som si vyberala saty na svadbu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, letí to, letí. Domi, hezky oslavte výročí. Je nádhera, že máte rok po svatbě a už jste tři :-) x-) Eri, Eri, zkoušku zvládneš. Je hodně důležité mít přehled. Hodně štěstí při učení toho "zbytku". A jak to všechno zvládáš? Školu, domácnost... Pomáhá manžílek? Pokud se k sobě už v létě sestěhujeme, bude to určitě prima, jen mám trochu strach z toho, jak všechno budu s domácností zvládat. Zuzu, vítám Tě!
Odpovedať
Elis tam ze my byvame so svokrovcami tak sa staram max o nasu izbu, sem tam povysavam, poumyvam riad, ale inac nakup potravin riesi svokra, tak isto varenie. praveze ten zvysok sa mi vobec nechce ucit. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, tak to máš ulehčené. A chcete s nimi zůstat? Bydlíte ve dvougeneračním? Rozumím Ti, sedla jsem k učení a zatím se bavím na počítači :-N Pokud mi nehoří za zadkem, jsem strašně lenivá. Den před zkouškou nepřemýšlím nad tím, jestli se mi chce nebo ne... Držím pěsti!
Odpovedať
Elis ako sa to vezme, sice sa nemusim starat o iste veci, ale na druhej strane si nemozem vsetko dovolit, nie je to moj byt, musim sa prisposobovat, ale je to v pohode. zatial vychadzame spolu. :-) ani mi nehovor. ja mam vsetko na ucenie pred nosom, ale ledva som sa do toho pozrela. :-S
Odpovedať
ahojte...viete ako som vam pisala ze citim ze na mna nieco lezie....tak uz to aj vyliezlo.....kaslem jak tuberak, kycham az ma z toho srdce boli a soplim za troch....vecer idem lekarke, som zvedava co mi povie ale citim sa dost na figu, ani ucit sa nevladzem, cely vikend som prelezala...a co ma najviac stve ze som dnes mala mat dve skusky a musela som si ich prelozit....uz som to mohla mat za sebou a mohla som mat dalsich 9 kre ditov...ale tak co uz...dorobim to buduci tyzden.... elis, ja som taky isty pripad :) kebyze sa mam ucit tyzden dopredu, ani za svet, tak den dva rped skuskou to je tak akurat :-D No a tu piatkovu skusku - viete, tu tazku, som spravila na 16,5/80 a som na seba hrda :-D to bol taky priemer...botom dalsich par ludi malo okolo 30-33 a skusku spravili len druhaci ktori si ten predmet prenasali z minuleho roka....ja so ani nedufala ze to spravim a tipovala som si tak 10 bodov maximalne lebo to bol fakt zabijak ale na to ze som si tie prednasky ani nestihla precitat do konca a skripta som ani nestihla vidiet tak to dopadlo velmi dobre :-D skusim 29.1. co to da....potrebujem 40,25 aby som presla tak snad sa zadari... idem si zas lahnut bo tu zachvilu odpadnem....drzim palce vsetkym na skusky! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?