Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam se a preju vsem krasne svatky,hlavne zdravi,stesti,pohodu a aby Vam Vase lasky vydrzely naveky!!
Odpovedať
Ahojte, moncici začala som mu davať Sab Simplex, tak uvidíme ako bude. Na koníka som dala pár foto, tak kuknite. Dalšie pridám neskôr. Aké ste mali vianoce? ja ani neviem, že nejaké sú.
Odpovedať
dominiiii, tak este aj tu ti pochvalim synacka - uzasne miminkooooo x-) a vianoce? ako vzdy - pohodove :) az na tatinka ktory sa rozculuje za kazdu blbost este aj na vianoce (skrz auta zaparkovane na parkovisku....no proste nepodstatna blbost nakolko sme auto v ten den nepotrebovali) ale inak fakt pohodka :) a dostala som pjekne vecicky - nejake to oblecko, fen, europenazenku so startovacim balickom :-D he, potesi :-) od bracha strasne fajne ponozky take podkolienkove zimne, ale fakt strasne fajne :-), od buducej svagrinky nejaku kozmetiku jo a este extra teplu taku krasnu staroruzovu pletenu capicu so salom, fakt krasne a teplunke :-) no proste s tymito vianocami som spokojna :-) a uz sa tesim na silvestraaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....aaaaale este predtym by som sa uz mala zacat ucit len sa mi do toho nejak nechce.....ale zas ked spravim vsetky skusky tak ako som si ich dala na prvykrat tak budem mat 3 tyzdne prazdniny co by sa mi fakt celkom hodilo a pacilo... a vy ako?:-)
Odpovedať
Ahojte, Prajem vsetkym krasne, pozehnenane, milostiplne a nicim nerusene Vianoce x-) x-) x-) Ja som sviatkovala celkom ok. Jezisko mi priniesol kroj konecne moj vlastny a este aj liptovsky x-) a potom velkeho ruzoveho plysoveho medveda som sa tesila jak mala :-D ale aspon sranda bola. a potom som este po polnocnej hrala s kamaratmi a spoluziakmi divadlo v kostole no sranda bola. A dnes navsteva a ta pohodicka. Len ucit sa mi nechce, ale musiiiiim a ideeem. :-) A vy ako Vianoce?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky,já jsem taky prožila svátky v pohodě,hlavně jsem dostala kosmetiku a CD s muzikou všeho druhu,mám radost.Od miláčka jsem dostala digitální foťák,možná jsem to sem už psala,fakt mě naprosto vyrazil dech,něco takového jsem nečekala.Dneska jsme byli s našima na výstavě peruánských zlatých pokladů na Pražském hradě,něco podobného jsme s taťkou viděli loni v Peru.Bylo to moc hezké,hezky jsme se prošli.Veru,mě se učit taky nechce,ale nic jiného mi nezbývá,už se mi ten čas krátí,myslete 7.ledna na mě,dík!!
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar, dámy! Domi, Jakoubek je krásňoučký! Ještě jednou gratuluju. Snad bříško brzy přestane bolet.. Vánoce byly štědré a plnépohody. brzy jsem se ale musela vrátit do reality a dřu na klavír jak mourovatá. Zítra se spolužačkou zkouším čtyřručku a pořádně to neumím. Výsledky posledních zápočtů nemám a termíny zkoušek mi taky nejsou známé. Mohli by si Ti profáci trošku pospíšit ]-( Všem přeju hezky strávené volno a učícím se hodně štěstí a bystrou mysl :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... dominika mas krasneho Jakubka...gratulujem... Vianoce boli u nas klasicke...po veceri sme este sli k babke a potom na polnocnu... Az teraz som sa dostala k uceniu a pisaniu bakalarky...uz mam tri strany (to nie je moc) a snad budem mat chut pokracovat :) prajem pekny zvysok prazdnin a sviatkov...
Odpovedať
ahojte Domi Jakubko je na spapanie x-) maly krasny chutnucky, neskutocne nadherny. :-) Vianoce boli, prezili sme bez vacsich hadok, dostali sme par darcekov.
Odpovedať
aj ja som 88cka :-p
Odpovedať
ahoj michellemily, vitaj u nas :) popis nam nieco o sebe ;-)
Odpovedať
Ahoj, tak se taky hlásím, že jsme Vánoce přežili v pohodě, klidu a bez hádek :-) . S přítelem jsme si koupili foťák, jinak jsem od něj dostala spodní prádlo a dokonce se i trefil do velikostí. Jinak postupně dostávám od našich výbavičku do kuchyně (nože, skleničky...) . Michellemily, vítej mezi námi :-) . A kdyžtak nám můžeš povědět něco o sobě.
Odpovedať
Dodatecne i ja gratuluji dominice11 k potomkovi (heh, poomek zni divne... tak k tomu krasnemu milemu malinkemu sladkemu roztomilemu klouckovi) a preju, at je vsechno uzasne a tak, jak ma byt... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Michellemily, vítej u nás! Petunko, je vidět, že Tě má přítel v oku :-) Mám další zápočet! Dneska jsem se dozvěděla výsledek! Hned se mi lépe dýchá :-D
Odpovedať
Michellemily vitaj u nas, daj neake info o sebe a pytaj sa ak chces vediet nieco o nas. ;-) Astraia ty si sa tu uz dlho neukazala. Elis super. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elis,gratuluju! já pořád nemám výsledky těch zkoušek z týdne před Vánoci,už mi to leze na nervy,ale tak nějak tuším,že by to mělo být v pohodě,snad se moc nespletu! Petunko,tak to je bezva,že se přítel takhle trefil :-)
Odpovedať
zienky len vam chcem zazelat krasny silvestrovsky den a hlavne noc a vsetko dobre do noveho roka :-) Na silvestra idem do NZ a vraciam sa az 2.1. tak aby som to stihla popriat vsetko dobre do noveho roka a nezabudnite, uz len poslednych 24 hodin a nieco a mame tu euro :-D majte sa krasne a "vidime" sa o rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, děkuju :-) Jani, ti vás teda napínají. Ale pokud tušíš, že bys to mohla mít v kapse, myslím, že tomu tak bude ;-) Výsledky se dozvíš na webu? Nám ten náš docent slíbíl, že nám je pošle na naše emaily (výsledky na web asi může zadávat pouze ve škole), tak jsem mu napsala, abych ho slušně "nakopla" :-D Odpověděl mi za chvíli :-) Věřím, že se brzy dozvíš, že jsi vše úspěšně zvládla. Všem vám přeji krásný vstup do nového roku, ať rok 2009 předčí všechna vaše očekávání a je lepší, než rok předchozí. Přeji hodné přítele, snoubence a manžely a hodné a zdravé děti :-) A nezapomeňte, jak na Nový rok, tak po celý rok!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elis,jojo,my nemáme klasický indexy,máme to všechno v informačním systému na netu.Přijde mi to lepší.Docela mě to štve,už bych chtěla vědět,na čem jsem.Tu jednu mám určitě a to druhý snad taky,tak doufám,že jsem se moc nespletla.Všem Vám přeju jen to nej do roku 2009!
Odpovedať
Ahojki..já jsem taky 88 ročník červen..docela koukám kolik vás už je vdaných,to jsem nečekala...takže si nemusím připadat divně když se vdávám ve svých 20.letech :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj marcipeto! Vítám Tě mezi námi. Koukám, že jsi z Ostravy. Já bydlím v Petřvaldu :-D Ve které části Ostravy bydlíš? Napiš nám něco o sobě. Studuješ ještě? Kdy se berete? Co dělá přítel? ;-)
Odpovedať
Ericca: Mno, já sem vzdycky nakouknu a hned me strasne vystresujete, jak se porad ucite a ziskavate zapocty, hned se zastdim, ze se zase flakam na beremese a ze bych se mela ucit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
astraia: jsem na tom podobně,ještě většinu výsledků nemám a docela mě to deptá,když holky tady jsou takový úspěšný,taky bych to brala :-D
Odpovedať
ahojte, troska neskoro ale predsa len prejem vam stastny novy rok 2009, vela uspechov a nech je len lepsi ako predchadzajuci. ;-) astraia z toho si nic nerob, ja vzdy len napisem ze by som sa mala ucit, aj teraz by som sa mala nakoniec to vsak vzdy zostane na poslednu chvilu. :-N
Odpovedať
Já třeba osobně nemám moc zkoušek, teď třeba jen dvě, ale ty stojí za to. Nějak prostě nezvládám se učit jeden předmět tři týdny vkuse :-| Achjo, dala jsem se na vojnu, tak musím bojovat... A vám všem taky přeju spoustu trpělivosti a vytrvalosti. ------ poznákma pod čarou ------- Beremese je závislost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Poprvé jsem píšu v novém roce 2009. Přeju vám hodně zdraví, šťestí, lásky a úspěchů... Holky, můžu vás uklidnit, každý není úspěšný.. v úterý jsem psala zápočet formou testu a chyběly mi dva body... :-| To učení mě nabaví. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, já se na žádnou zkoušku ještě učit nezačala. Teď jen pořád hraju na klavír a ani v tom ovoce nesklízím. Takže můžete být v klidu ;-)
Odpovedať
Přejme si v tom novém roce po zásluze školní úspěchy ;-)
Odpovedať
ahojte, aj ja vám všetkým prajem všetko dobré v novom roku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dizi,neboj,podruhé se to podaří,jak říkám já,ne všechno se na VŠ dává na první pokus,ne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...aj ja prajem vsetko naj do noveho roku... uz len dnes som doma a zajtra cestujem do BA, v pondelok skuska...brrr...vobec sa mi tam nechce, ale po skuske idem k milacikovi a na nho sa tesim :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?