Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Moc vám gratuluju k dobrým studijním výsledkům. ;-) Já jsem včera ukončila výpočetku zápočtem a mám první 3 kredity. :-) Doufám, že nebudou poslední. 8-) :-D I když i to se může stát.. Dneska jsem pro změnu psala zápočet z makroekonomie, který musím mít, abych mohla jít ke zkoušce.. Tak snad to na těch 50 % nějak vyjde. Už na mě jde takováta pravá vánoční nálada a do toho se cpu čokoládou. x-) Na Silvestra budu s mojím milým.. Ale co podniknem, zatím nevim.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... tak uz mam po predtermine z mikroekonomie...vysledky budem mat az pondelok, ale mam z toho taky zmiesany pocit...uvidime...snad to mam... tym ktore mate este skusky pred vianocami pred sebou, prajem vela trpezlivosti. lebo mne sa uz dnes ani vcera moc nechcelo ucit...uz som z toho unavena, ale tesim sa domov na pecenie kolacikov a tak. domov pojdem az v noci z nedele na pondelok, na vikend idem este k Jankovi... a huraa vianoce...dnes rano som vstala do bieleho dna. v bratislave snezilo (historicka udalost :) ) na silvesra budem doma. aj moj mily bude doma...takze spolu nebudeme...co uz., zato si ma uzije cez skuskove, lebo cele skuskove sa budem ucit u nich... zatial pa a peknu vianocnu naladu...
Odpovedať
ahojte :) mno tak co sa mojich studijnych vysledkov tyka tak uz mam aj prvy FX :-D :-S ale nevadi, pravim si to a povzbudilo ma aj to ze z nasho kruzku presla len jedna baba a tiez len na Ecko a to mala popisane 2,5 strany...ja som mala 2..tak ja fakt neviem co ta od nas chce ale sak kaslat na to, ako som vravela, to si nejak opravim. Prave dtim geologiu....nie je to az take hrozne ako som si myslela....snad to nejak stihnem nasprtat do osmej rano :-D drte palce....a dnes som mala aj ten opravak z chemie, mam z toho velmi dobry pocit lebo okrem jedneho blbeho prikladu mam vsetky ostatne ulohy dobre...a to ich bolo fakt hodne, okolo 20...tak som zvedava.. vladka, tak co sa toho snehu tyka, mam z neho strasnu "radost". Vzhladom na to ze tu vo vrakuni rano iba poprchalo, zobrala som si moje cizmicky na suchu zimu...su teple ale raz dva premoknu tak ich nenosim do snehu...no ale kto mal vediet ze od trnavskeho myta zacalo snezit a ze v karlovke to vyzeralo ako na strbskom plese??!!! No nohy som mala mokre ale uplne totalne, prisla som k spoluziacke na intrak reku idem sa vysusit tak som sa tam zvliekla a pancuchy a ponozky som zmykala a to ste mali vidiet ten potok!!! No a kym som p opisomke prisla domov tak zas gabcikovo v cizmach....strasne nieco....este teraz sa mi schnu....a inak u nas stale nesnezi iba brutalne leje, zachvilu sa nam tusim vyleje to ramienko dunaja co tu mame :-D x-) no sak uvidime, potom vam dam vediet :) oki, chcela som prestavkovat len do deviatej tak uz koncim....drzte mi zajtra palce...chcela by som tu skusku spravit nech mam od toho svaty pokoj....tak ahoooooooojte :)
Odpovedať
maaaaam ten zaaaapoceeeet, maaaam ten zaapoceeeet, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D ale back to reality....geology geology geology....ach jo....
Odpovedať
Pripajam sa k FX prve v zivote a ako sa poznam nie posledne. Teda dalo sa to cakat som tie skripta otvorila vo vlaku do skoly :-) ale nevadi aj opravak sa da spravit ;-) a zajtra opat skuska z Kanonickeho prava, dnes to pisali denny a uplne zdrveny ze co to bolo zac no sranda bude pomoooc. papa idem drtit 8-)
Odpovedať
veronicka gratulujem :-D to sme teda dopadli...ale sak nevadi, opravak dame a drzim palce ku skuske :-) ja este furt sedim nad tou geologiou..ale tak da sa zatial....do jednej sa doucim prednasky a potom do takej tretej stvrtej budem pozerat obrazky a pomocne papiere....alebo do siestej a mozem ist potom rovno do skoly :D .... som si spravila extra silny povzbudzujuci caj tak snad vydrzim.....ach jo, ze som sa ja dala ukecat na ten predtermin....ale kedy to spravim, hoci aj na Ecko, tak budem mat uzasne krasne vianoce, fakt :-)
Odpovedať
mno, faza studovania prednasok skoncila, teraz ide faza "davanie si veci dohromady", dostudovanie materialov a pozeranie obrazkov....mam na to 4,5 hodiny a uz som sa zmierila s tym ze dnes nespim....hold....co uz....a spravila som si v poradi tretiu salku povzbudzujuceho cajiku, zatial uspesne zabera :-D a inak fakt ma nastve ked tu skusku zajtra nespravim....ale nie, nesmiem tak mysliet, spravim ju spravim ju,spravim ju....aaaaaaa....idem sa ponorit do studia...zas....dufam, ze sa vam nieco pekne sniva a zajtra...ehm..teda vlastne uz dnes na mna od 8:10 myslite...dakujem a pekne snicky zelam :-)
Odpovedať
Ahojte, no ja uz teda vianocujem poctivo :-D Mala som na plane ist na skusku pondelok 15.12., na poslednu chvilu som si to ale rozmyslela a idem na nu po Novom roku. Este co som bola 8.12. na skuske, tak doteraz nemame vysledky ]-( Profak nema cas ich opravit, este stale mu to lezi na stole neopravene ]-( A inak ste na tom ako v priprave Vianoc? Darceky pokupene?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky,jsem tu na skok,dneska jsem napsala poslední věc před Vánoci a fakt docela pochybuju,sice to bylo z italštiny,která není tak složitá,ale asi jsem se na to dost nepodívala nebo co já vím,takže se uvidí,jestli mi to bude stačit,ale spíš počítám s tím,že jdu v lednu podruhý. Riana:my doteď nemáme výsledky,co jsme psali zkoušku v pondělí 15.12,já už bych fakt docela ráda věděla,jestli jsem to dala nebo ne,i když myslím,že jo! mám teď už určitě 4kredity jistý,možná i 8,pokud jsem tu pondělí dala,lepší něco než nic. veronice:jak jsi to dneska zvládla?držela jsem pěsti.
Odpovedať
ahojte :) mno, prezila som....sice som to nespravila uplne ale len na polovicu ale nevadi, tu teoriu uz dam aj po novom roku :) Strasne som sa bala tej poznavacky - dostanete do ruky suter no a povedzte co to je a odkial sa to zvalo a ako to vzniklo....tak z tohoto som ja dostala Acko :-) Z testu sice FX ale nevadi, mala som to na 50% a to tiez nie je zle ked si zoberiem ze som si to vecer stihla akurat tak len vsetky tie veci poprecitat....ale som spokojna :) teraz mi staci do tej teorie uz len jeden dvakrat porzriet a snad bude aj acko 23.1. :-) jaj no stastna som :-) a akurat si idem dat obedik a dlhyyyyyyyyyyyyy spanok....som sla spat o tretej a vstavala o siestej a uz mi to ide riadne na mozog...tak bruuuuuu :-)
Odpovedať
Ahojte, tak včera nás pustili z nemocnice a sme u našich. Jakubko je zdravy a poslucha, len nás bruško jeduje. Dakujeme za všetky gratulácie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Domi,všechny jsme rády,že jste v pořádku a jste šťastní :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj mamcaaaaaaaaaa :) to je super ze ste uz doma :) tak zelame este raz vela zdravicka a brusku odkazujeme nech sa umudri inak mu prideme dohovorit 8-) x-) :-D papa :-)
Odpovedať
Ahoj Domi. To je fajn, ze ste uz doma a hlavne, ze Jakubko je poslusne babatko :-) Ja sa teraz troska pochvalim :-D Priatel mi dneska kupil vianocny darcek - 2-mesacneho zakrsleho kralika (a klietku s vybavickou). Este mame drobca do pondelka v obchode, potom si ho zoberiem domov.
Odpovedať
Profilova fotka
Riana,to je super,gratuluju.Já jsem teď přišla domů,byli jsme s přítelem na večeři a předali jsme si vánoční dárky,ale já nevycházím z údivu- dostala jsem od něj digitální fotoaparát,něco takového jsem vůbec nečekala =-) :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ericca tak s muzom sme sa zoznamili 16.1.2005 v jednom nasom velkom nakupnom centre,tak povediac to bola laska na prvy pohlad :-) dali sme sa dokopy a odvtedy to spolu tahame.na moje 19(v decembri 2007) ma poziadal o ruku a v marci 2008 som zistila,ze som tehotna a tesili sme sa,ze cakame spolu babetko :-) v maji 2008 sme mali nasu svadbu a bol to nas najkrajsi den v nasom zivote x-) x-) x-) dokonca som zohnala na seba aj pekne svadobne saty,aj ked som mala uz aj brusko...len na svadbe ma uz o 3 rano lamalo,co som bola strasne unavena,hold maly chcel spinkat :-D a 8.11. sa narodil nas krasny syncek Samko,ktoreho strasne lubime
Odpovedať
ahojte, baby tolko ste toho popisala prepacte ale nechce sa mi to citat :-N Veronika s FX si nerob starosti, vzdy mas este opravak. aj mna caka jeden opravak v januari. ;-) Domi som rada ze ste v poriadku a uz doma. Moncicici tak to ste si vsetko pekne zadelili, kde teraz byvate?
Odpovedať
eri, veru velke starosti si s tym nerobim...robila som co som mohla a chybali mi len 2 body takze som na seba vlastne hrda :-D spoluziacka ktora sa to ucila asi tyzden mala este o 0,5 boda menej ako ja co som tomu venovala asi tak 8 hodin :-D inak babyyyyyyyy konecne mam odvireny pocitac :-D juchuuuuu :-D moncici vitaj, to je super ako ste to vsetko pekne postihali x-) tak teda vitaj medzi nami a cit sa tu ako doma x-) mamicka dominicka potom niekedy ked budes mat cas hod nejake foto maleho na MS alebo MK alebo niekam ze by sme ho mohli poobdivovat, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim x-) inak dnes som uz aj stromcek ozdobila :) tento rok je ladeny do cerveno-strieborna a konecne mame aj jednofarebne sviecky :-D taky je krasny, juch :-) No a zajtra ma caka 8 kaprovych hlav ocistit uvarit a obrat...uch, to zas bude robota...ale sak nevadi, aspon sa mozem ucit kosti na skusku :-D tak sa zatial mavajte krasne a bru noc vsetkym :-)
Odpovedať
Veroni tak to budes mat vlasten prakticku vyucbu na kaprovi :-D :-D :-D Domi potom nam daj neake fotky nech sa pokochame tvojim syncekom. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky,já dělám stromeček každý rok a dneska už to mám taky za sebou.Letos si svátky moc neužiju,mám nervy z té zkoušky,snasd to bude v pohodě.
Odpovedať
damy, idem ja na toho kapra :-D aspon budem mat zo seba dobry pocit ze som sa ucila :-D i ked....dnes ich budem len cistit, varit a oberat sa budu az zajtra...tak do skaprenia priatelia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja vam chcem popriat STASTNE a vesele Vianoce, vsetko najkrajsie, rodinnu pohodu a vela darcekov od Jeziska 8-) k novemu roku vam napisem az ked to bude aktualne :-D Dominka, vy mate najkrajsi darcek od Jeziska, tak potom nahod dake fotky, sme zvedave...a s bruskom sa drzte, ved to prejde... takze stastne a vesele :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak dnes som sa dozvedela, ze tu stvrtkovu skusku mam...C!. inak dnes som prisla konecne domov(cestovala som nocakom) a som unavena...este som so setrou behala po obchodoch a boli sme babke zdobit stromcek...aj som prvykrat doma soferovala...joj, taka som rada, ze som uz doma, len mi je smutno, ze Janko tu nemoze byt so mnou...este stale maroduje, inac by sme cestovali spolu... domi...jak ti fajne, ze ste uz doma...poriadne si tie vianoce vychutnajte... vsetkym stastne a vesele...
Odpovedať
ahojte, hodím fotky asi zajtra, lebo tu nemám kábel. Bože, táto noc bola nekonečná...vôbec nespal, ja som normálne odpadla do postele, striedali sme sa v pestovaní s Vernerom, malého bolí stále bruško :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ericca zatial byvame s mojou mamou,nastastie mame dost velky byt a dost to teraz ocenujeme,bo aj s malickym mi pomoze,ked uz si neviem ani ja ani muzik rady
Odpovedať
Profilova fotka
dominka a davas malemu na to kvapky???bo aj my mame chlapceka a tiez ho bolieva brusko a su na to kvapky Espumisan L alebo BabyCalm a pomahaju,tak skus ked tak
Odpovedať
ahojte, Vladi super, blahozelam. si sikulka. :-) Domi tesim sa na fotky. :-) Moncicici to mate fajn. aspon mas pomoc po ruke keby nieco. ;-) inac aj synovec ked sa narodil dost dlho ho bolievalo brusko, sestra mu davala feniklovy cajik.
Odpovedať
Dievcata moje zlate, mile zienky a mile mamicky :-) Zo srdca vam chcem zazelat krasne stastne a vesele, nech sa v tento zazracny cas splnia vsetky vase priania a nech do vasich rodin zavanie pokoj, radost a hlavne zdravie lebo to je to najcennejsie co clovek ma :-) Krasny sviatocny den vsetkym zelam! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
I já se přidávám.. a přeji příjemné prožití vánočních svátků. x-)
Odpovedať
ahojte zienky moje. prajem vam vsetkym vesele vienoce, vela zdravia, stastia, lasky a rodinnej pohody. nech mate krasne prezite vianocne sviatky. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?