Menu Forum

Ročník 1988 ;-)

(sk & cz)
15. nov 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
Registrovala sa 20. júla 2008 na beremese.cz. Pridala 87 príspevkov a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
Registrovala sa 20. júla 2008 na beremese.cz. Pridala 87 príspevkov a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Okres Vyškov.
 Ahoj holky! Moc vám gratuluju k dobrým studijním výsledkům. emoticon
Já jsem včera ukončila výpočetku zápočtem a mám první 3 kredity. emoticon Doufám, že nebudou poslední. emoticon emoticon I když i to se může stát..
Dneska jsem pro změnu psala zápočet z makroekonomie, který musím mít, abych mohla jít ke zkoušce.. Tak snad to na těch 50 % nějak vyjde.
Už na mě jde takováta pravá vánoční nálada a do toho se cpu čokoládou. emoticon
Na Silvestra budu s mojím milým.. Ale co podniknem, zatím nevim.
18. dec 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
Registrovala sa 14. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 28. augusta 2010
    okres Vranov nad Topľou
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
Registrovala sa 14. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov a 1 album. Má 14 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
    okres Vranov nad Topľou
 caute baby...
tak uz mam po predtermine z mikroekonomie...vysledky budem mat az pondelok, ale mam z toho taky zmiesany pocit...uvidime...snad to mam...
tym ktore mate este skusky pred vianocami pred sebou, prajem vela trpezlivosti. lebo mne sa uz dnes ani vcera moc nechcelo ucit...uz som z toho unavena, ale tesim sa domov na pecenie kolacikov a tak. domov pojdem az v noci z nedele na pondelok, na vikend idem este k Jankovi...

a huraa vianoce...dnes rano som vstala do bieleho dna. v bratislave snezilo (historicka udalost emoticon )

na silvesra budem doma. aj moj mily bude doma...takze spolu nebudeme...co uz., zato si ma uzije cez skuskove, lebo cele skuskove sa budem ucit u nich...

zatial pa a peknu vianocnu naladu...
18. dec 2008 o 20:38  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 ahojte emoticon
mno tak co sa mojich studijnych vysledkov tyka tak uz mam aj prvy FX emoticon emoticon ale nevadi, pravim si to a povzbudilo ma aj to ze z nasho kruzku presla len jedna baba a tiez len na Ecko a to mala popisane 2,5 strany...ja som mala 2..tak ja fakt neviem co ta od nas chce ale sak kaslat na to, ako som vravela, to si nejak opravim. Prave dtim geologiu....nie je to az take hrozne ako som si myslela....snad to nejak stihnem nasprtat do osmej rano emoticon drte palce....a dnes som mala aj ten opravak z chemie, mam z toho velmi dobry pocit lebo okrem jedneho blbeho prikladu mam vsetky ostatne ulohy dobre...a to ich bolo fakt hodne, okolo 20...tak som zvedava..

vladka, tak co sa toho snehu tyka, mam z neho strasnu "radost". Vzhladom na to ze tu vo vrakuni rano iba poprchalo, zobrala som si moje cizmicky na suchu zimu...su teple ale raz dva premoknu tak ich nenosim do snehu...no ale kto mal vediet ze od trnavskeho myta zacalo snezit a ze v karlovke to vyzeralo ako na strbskom plese??!!! No nohy som mala mokre ale uplne totalne, prisla som k spoluziacke na intrak reku idem sa vysusit tak som sa tam zvliekla a pancuchy a ponozky som zmykala a to ste mali vidiet ten potok!!! No a kym som p opisomke prisla domov tak zas gabcikovo v cizmach....strasne nieco....este teraz sa mi schnu....a inak u nas stale nesnezi iba brutalne leje, zachvilu sa nam tusim vyleje to ramienko dunaja co tu mame emoticon emoticon no sak uvidime, potom vam dam vediet emoticon oki, chcela som prestavkovat len do deviatej tak uz koncim....drzte mi zajtra palce...chcela by som tu skusku spravit nech mam od toho svaty pokoj....tak ahoooooooojte emoticon
18. dec 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 maaaaam ten zaaaapoceeeet, maaaam ten zaapoceeeet, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuu emoticon ale back to reality....geology geology geology....ach jo....
18. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronicka
1
Registrovala sa 17. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 155 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronicka
1
Registrovala sa 17. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 155 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 Pripajam sa k FX prve v zivote a ako sa poznam nie posledne. Teda dalo sa to cakat som tie skripta otvorila vo vlaku do skoly emoticon ale nevadi aj opravak sa da spravit emoticon a zajtra opat skuska z Kanonickeho prava, dnes to pisali denny a uplne zdrveny ze co to bolo zac no sranda bude pomoooc.

papa idem drtit emoticon
18. dec 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 veronicka gratulujem emoticon to sme teda dopadli...ale sak nevadi, opravak dame a drzim palce ku skuske emoticon
ja este furt sedim nad tou geologiou..ale tak da sa zatial....do jednej sa doucim prednasky a potom do takej tretej stvrtej budem pozerat obrazky a pomocne papiere....alebo do siestej a mozem ist potom rovno do skoly :D .... som si spravila extra silny povzbudzujuci caj tak snad vydrzim.....ach jo, ze som sa ja dala ukecat na ten predtermin....ale kedy to spravim, hoci aj na Ecko, tak budem mat uzasne krasne vianoce, fakt emoticon
18. dec 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 mno, faza studovania prednasok skoncila, teraz ide faza "davanie si veci dohromady", dostudovanie materialov a pozeranie obrazkov....mam na to 4,5 hodiny a uz som sa zmierila s tym ze dnes nespim....hold....co uz....a spravila som si v poradi tretiu salku povzbudzujuceho cajiku, zatial uspesne zabera emoticon a inak fakt ma nastve ked tu skusku zajtra nespravim....ale nie, nesmiem tak mysliet, spravim ju spravim ju,spravim ju....aaaaaaa....idem sa ponorit do studia...zas....dufam, ze sa vam nieco pekne sniva a zajtra...ehm..teda vlastne uz dnes na mna od 8:10 myslite...dakujem a pekne snicky zelam emoticon
19. dec 2008 o 01:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
Registrovala sa 22. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 542 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
Registrovala sa 22. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 542 príspevkov.
 Ahojte, no ja uz teda vianocujem poctivo emoticon Mala som na plane ist na skusku pondelok 15.12., na poslednu chvilu som si to ale rozmyslela a idem na nu po Novom roku.

Este co som bola 8.12. na skuske, tak doteraz nemame vysledky emoticon Profak nema cas ich opravit, este stale mu to lezi na stole neopravene emoticon

A inak ste na tom ako v priprave Vianoc? Darceky pokupene?
19. dec 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala sa 27. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 1243 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala sa 27. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 1243 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 ahojte holky,jsem tu na skok,dneska jsem napsala poslední věc před Vánoci a fakt docela pochybuju,sice to bylo z italštiny,která není tak složitá,ale asi jsem se na to dost nepodívala nebo co já vím,takže se uvidí,jestli mi to bude stačit,ale spíš počítám s tím,že jdu v lednu podruhý.
Riana:my doteď nemáme výsledky,co jsme psali zkoušku v pondělí 15.12,já už bych fakt docela ráda věděla,jestli jsem to dala nebo ne,i když myslím,že jo! mám teď už určitě 4kredity jistý,možná i 8,pokud jsem tu pondělí dala,lepší něco než nic.
veronice:jak jsi to dneska zvládla?držela jsem pěsti.
19. dec 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ahojte emoticon mno, prezila som....sice som to nespravila uplne ale len na polovicu ale nevadi, tu teoriu uz dam aj po novom roku emoticon Strasne som sa bala tej poznavacky - dostanete do ruky suter no a povedzte co to je a odkial sa to zvalo a ako to vzniklo....tak z tohoto som ja dostala Acko emoticon Z testu sice FX ale nevadi, mala som to na 50% a to tiez nie je zle ked si zoberiem ze som si to vecer stihla akurat tak len vsetky tie veci poprecitat....ale som spokojna emoticon teraz mi staci do tej teorie uz len jeden dvakrat porzriet a snad bude aj acko 23.1. emoticon

jaj no stastna som emoticon a akurat si idem dat obedik a dlhyyyyyyyyyyyyy spanok....som sla spat o tretej a vstavala o siestej a uz mi to ide riadne na mozog...tak bruuuuuu emoticon
19. dec 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
1
Registrovala sa 21. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 340 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 11. januára 2008
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
1
Registrovala sa 21. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 340 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Nitra.
    okres Nitra
 Ahojte, tak včera nás pustili z nemocnice a sme u našich. Jakubko je zdravy a poslucha, len nás bruško jeduje. Dakujeme za všetky gratulácie emoticon
19. dec 2008 o 15:06  •  Svadba bola v januári 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Ahoj Domi,všechny jsme rády,že jste v pořádku a jste šťastní emoticon
19. dec 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ahoj mamcaaaaaaaaaa emoticon to je super ze ste uz doma emoticon tak zelame este raz vela zdravicka a brusku odkazujeme nech sa umudri inak mu prideme dohovorit emoticon emoticon emoticon papa emoticon
19. dec 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
 Ahoj Domi. To je fajn, ze ste uz doma a hlavne, ze Jakubko je poslusne babatko emoticon

Ja sa teraz troska pochvalim emoticon Priatel mi dneska kupil vianocny darcek - 2-mesacneho zakrsleho kralika (a klietku s vybavickou). Este mame drobca do pondelka v obchode, potom si ho zoberiem domov.
19. dec 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Riana,to je super,gratuluju.Já jsem teď přišla domů,byli jsme s přítelem na večeři a předali jsme si vánoční dárky,ale já nevycházím z údivu- dostala jsem od něj digitální fotoaparát,něco takového jsem vůbec nečekala emoticon emoticon
19. dec 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncicici
Registrovala sa 16. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 23. júla 2016
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
moncicici
Registrovala sa 16. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 ericca tak s muzom sme sa zoznamili 16.1.2005 v jednom nasom velkom nakupnom centre,tak povediac to bola laska na prvy pohlad emoticon dali sme sa dokopy a odvtedy to spolu tahame.na moje 19(v decembri 2007) ma poziadal o ruku a v marci 2008 som zistila,ze som tehotna a tesili sme sa,ze cakame spolu babetko emoticon v maji 2008 sme mali nasu svadbu a bol to nas najkrajsi den v nasom zivote emoticon emoticon emoticon dokonca som zohnala na seba aj pekne svadobne saty,aj ked som mala uz aj brusko...len na svadbe ma uz o 3 rano lamalo,co som bola strasne unavena,hold maly chcel spinkat emoticon a 8.11. sa narodil nas krasny syncek Samko,ktoreho strasne lubime
20. dec 2008 o 18:37  •  Svadba bola v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 ahojte, baby tolko ste toho popisala prepacte ale nechce sa mi to citat emoticon
Veronika s FX si nerob starosti, vzdy mas este opravak. aj mna caka jeden opravak v januari. emoticon
Domi som rada ze ste v poriadku a uz doma.
Moncicici tak to ste si vsetko pekne zadelili, kde teraz byvate?
20. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 eri, veru velke starosti si s tym nerobim...robila som co som mohla a chybali mi len 2 body takze som na seba vlastne hrda emoticon spoluziacka ktora sa to ucila asi tyzden mala este o 0,5 boda menej ako ja co som tomu venovala asi tak 8 hodin emoticon

inak babyyyyyyyy konecne mam odvireny pocitac emoticon juchuuuuu emoticon

moncici vitaj, to je super ako ste to vsetko pekne postihali emoticon tak teda vitaj medzi nami a cit sa tu ako doma emoticon
mamicka dominicka potom niekedy ked budes mat cas hod nejake foto maleho na MS alebo MK alebo niekam ze by sme ho mohli poobdivovat, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim emoticon

inak dnes som uz aj stromcek ozdobila emoticon tento rok je ladeny do cerveno-strieborna a konecne mame aj jednofarebne sviecky emoticon taky je krasny, juch emoticon No a zajtra ma caka 8 kaprovych hlav ocistit uvarit a obrat...uch, to zas bude robota...ale sak nevadi, aspon sa mozem ucit kosti na skusku emoticon

tak sa zatial mavajte krasne a bru noc vsetkym emoticon
21. dec 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Veroni tak to budes mat vlasten prakticku vyucbu na kaprovi emoticon emoticon emoticon

Domi potom nam daj neake fotky nech sa pokochame tvojim syncekom. emoticon
22. dec 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Ahojte holky,já dělám stromeček každý rok a dneska už to mám taky za sebou.Letos si svátky moc neužiju,mám nervy z té zkoušky,snasd to bude v pohodě.
22. dec 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 damy, idem ja na toho kapra emoticon aspon budem mat zo seba dobry pocit ze som sa ucila emoticon i ked....dnes ich budem len cistit, varit a oberat sa budu az zajtra...tak do skaprenia priatelia emoticon
22. dec 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
 ahojte, ja vam chcem popriat STASTNE a vesele Vianoce, vsetko najkrajsie, rodinnu pohodu a vela darcekov od Jeziska emoticon k novemu roku vam napisem az ked to bude aktualne emoticon

Dominka, vy mate najkrajsi darcek od Jeziska, tak potom nahod dake fotky, sme zvedave...a s bruskom sa drzte, ved to prejde... takze stastne a vesele emoticon emoticon
22. dec 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
    okres Vranov nad Topľou
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
    okres Vranov nad Topľou
 caute,
tak dnes som sa dozvedela, ze tu stvrtkovu skusku mam...C!. inak dnes som prisla konecne domov(cestovala som nocakom) a som unavena...este som so setrou behala po obchodoch a boli sme babke zdobit stromcek...aj som prvykrat doma soferovala...joj, taka som rada, ze som uz doma, len mi je smutno, ze Janko tu nemoze byt so mnou...este stale maroduje, inac by sme cestovali spolu...

domi...jak ti fajne, ze ste uz doma...poriadne si tie vianoce vychutnajte...

vsetkym stastne a vesele...
22. dec 2008 o 21:27  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
1
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
1
    okres Nitra
 ahojte, hodím fotky asi zajtra, lebo tu nemám kábel. Bože, táto noc bola nekonečná...vôbec nespal, ja som normálne odpadla do postele, striedali sme sa v pestovaní s Vernerom, malého bolí stále bruško emoticon
23. dec 2008 o 12:17  •  Svadba bola v januári 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncicici
fotoportrét
fotoportrét
moncicici
 ericca zatial byvame s mojou mamou,nastastie mame dost velky byt a dost to teraz ocenujeme,bo aj s malickym mi pomoze,ked uz si neviem ani ja ani muzik rady
23. dec 2008 o 13:22  •  Svadba bola v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncicici
fotoportrét
fotoportrét
moncicici
 dominka a davas malemu na to kvapky???bo aj my mame chlapceka a tiez ho bolieva brusko a su na to kvapky Espumisan L alebo BabyCalm a pomahaju,tak skus ked tak
23. dec 2008 o 13:24  •  Svadba bola v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte,
Vladi super, blahozelam. si sikulka. emoticon
Domi tesim sa na fotky. emoticon
Moncicici to mate fajn. aspon mas pomoc po ruke keby nieco. emoticon

inac aj synovec ked sa narodil dost dlho ho bolievalo brusko, sestra mu davala feniklovy cajik.
23. dec 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 Dievcata moje zlate, mile zienky a mile mamicky emoticon Zo srdca vam chcem zazelat krasne stastne a vesele, nech sa v tento zazracny cas splnia vsetky vase priania a nech do vasich rodin zavanie pokoj, radost a hlavne zdravie lebo to je to najcennejsie co clovek ma emoticon

Krasny sviatocny den vsetkym zelam! emoticon
24. dec 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
 I já se přidávám.. a přeji příjemné prožití vánočních svátků. emoticon
24. dec 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte zienky moje.
prajem vam vsetkym vesele vienoce, vela zdravia, stastia, lasky a rodinnej pohody. nech mate krasne prezite vianocne sviatky. emoticon
24. dec 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš