Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Domi, já taky gratuluju. To budou krásný Vánoce :-) . Holky, dneska mě napadl super dárek pro taťky. Nevěděla jsem pořád co mu mám koupit. Taťka je totiž myslivec, tak mě napadlo, že on vlastně vůbec nemá k mysliveckýmu obleku žádnou pořádnou kravatu. Takže mu koupím mysliveckou kravatu s nějakým pěkným obrázkem a k tomu takovou tu sponu na kravaty. Mám úplně radost, protože vím, že se mu bude líbit! A navíc je teď období honů, takže ji i stihne ještě letos využít.
Odpovedať
Profilova fotka
Domi,moc moc gratuluju a elis taky k tomu,že se trefila :-) (já si to myslela taky)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice, krasna sprava, pozdrav od vsetkych, ked budes pisat, maly teda pekne narastol :-D gratulujeeeeeem !!! :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi gratulujem :-D !!
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, moc blahopřeju! Juuuuj, dneska jsme slavili narozky od mého skorošvagra. Pokud numerologie a astrologie je aspoň z částí pravdivá, budete mít doma pořádného svalovce! Ať jste zdraví a Jakubko vám dělá jen samou radost!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Petunko, jenom se vypovídej. Od toho tady jsme ;-) Myslím, že přítel má ze společného bydlení radost, ale zároveň cítí napětí mezi Tebou a mamkou a štve ho to, protože vás má obě moc rád (každou samozřejmě jinak). Bude to dobré, uvidíš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petunko,souhlasím s elis a držím palce,ať se to vyřeší! u nás je společné bydlení zatím v nedohlednu,mrzí mě to,ale co se dá dělat.Všeho dočasu.
Odpovedať
Holky, moc děkuju :-) . Ještě že Vás tady mám ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Peti,nemáš za co,od toho jsme tady :-)
Odpovedať
Pridavam sa ku gratulantom :-) Domi, zelam tebe aj Jakubkovi v zivote len to najlepsie!
Odpovedať
ahojte, Domi v prvom rade ti chcem zablahozelat. nech je maly Jakubko zdravy, nech vam prinesie vela vela radosti. Petunka je jasne, ze aj rodicia robia chyby a my ako ich deti neradi pocuvame kritiku od inych na adresu rodicov. ako som tam citala tvoj prispevok zda sa mi, ze tvoj priatel je na svoju mamu dost naviazany. ja by som bola na tvojom mieste opatrnejsia s kritikou jeho mamy. mam to z vlastnej skusenosti. tvojmu priatelovi to asi pripada ako ohovaranie aj ked to tak nemyslis. radsej sa s nim skus v klude porozpravat ked sa trocha upokoji a vysvetlit mu preco sa ti spravanie jeho mamy nepaci. inac sa moze stat, ze ho postavis pred dilemu ty vs. mama.
Odpovedať
ahojte :) dominika vas vsetky pekne pozdravuje a ze sa ozve ked pridu domov :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak to je skvělé,už se těšíme na zprávy od čerstvé mamči :-D jinak mám za sebou tu dnešní zkoušku,nebylo to až tak složitý a mám takových 7-8 otázek z 10,u zbytku kromě jedný mám vždycky něco napsaný,tak si myslím,že to bude v pohodě,uvidíme.Zítra mám taky jednu zkoušku a v pátek zápočet,ale nemělo by to být tak složité.Ostatním držím palce na zkoušky,ať se daří!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj... aj ja gratulujem Dominike, nech su aj maminka aj Jakubko zdraví a stastni... zajtra mam osledny zapocet a vo stvrtok predtermin, tak som tu len na skok a bezim sa dalej ucit... inac cez vikend same oslavili 5vyrocie, co sa s drahym pozname...bola "romanticka vecera" (hranolky a syr, lebo tie miluje a dzusik- vino nemoze, je chory) aj so svieckami...bolo fajne...kto by bol povedal, ze su je to uz 5rokov...jak ten cas rychlo leti... a uz sme aj darceky na vianoce nakupili... uz nech je po tej skuske...na vikend este pojdem k nemu a potom konecne domov v pondelok a hura vianoce... ok...tak sa bezim ucit... papa ps: uz na nas nebude mat dominika tolko casu, lebo bude mat prijemnejsie veci na praci, ze?...
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, blahopřeju k 5. výročí! Krásné věci rchle ubíhají. Držím pěsti na zkoušku i zápočet. Já mám zápočet dneska v 10h (moc šancí si nedávám) a další zítra. V pátek mám z korepetice :-S Veri, jsi výborná spojovatelka :-) Děkujem :-D
Odpovedať
ahojte, Vladi, Elis drzim vam palce nech mate skusky a zapocty uspesne za sebou. ;-) ja idem dalej prekladat, mam prelozit este 5 stran odborneho textu z nemciny.
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi,gratuluju k výročí,je vždycky hezký to nějak pěkně oslavit. My jsme měli večeři se svíčkami jen párkrát.Však taky spolu budeme za chvilku teprve rok,ale i tak to stojí za to.Holky,hlásím dneska A ze zkoušky,mám z toho radost,ani to nebylo tak těžký a doufám,že to bude tak pokračovat dál.Hlavně toho 7.ledna :-| Elis,jak jsi dneska dopadla?doufám,že v pohodě.Držím pěsti!!
Odpovedať
tak to ti gratulujem k Acku! ostatne baby ako ste na tom?
Odpovedať
ahojte baby :) gratulujem k ackam a drzim palce na dalsie skusky vsetkym :-) ja som si dnes bola dat zapisat dalsie Acko - z telesnej (plavanie) :-D a minimalne jedno Acko este bude - zo psychologie, k tomu potrebujem uz len skusku spravit. No a dnesna skuska...no des....tri otazky z toho jedna mi absolutne vobec nesadla tak mam teraz z toho taky divny pocit ale sak uvidim....idem teraz drtit geologiu a chemiu....nech uz je piatok tak 12:00...to uz budem mat konecne pokoj... inak otazka do plena - co planujete robit cez Silvestra? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice,to určitě zvládneš,jsi šikovná,ne?já bych chtěla,aby bylo tak 15.ledna,ale ono to uteče ani se neotočíme.My teda nějak Silvestra asi slavit nebudeme a asi se ani neuvidíme,protože můj prohlásil,že kdyby šel někam slavit nebo tak,že by se mu naučené věci vykouřily z hlavy.Jestli se těm informacím divíte,tak já taky,ale už jsem si na tu jeho někdy divnou logiku zvykla.Dneska jsme se docela pohádali,protože místo toho,abychom se ve čtvrtek viděli,jde na nějakou vánoční párty s lidma od nich ze školy.A přitom ví,že já jdu v pátek na koncert a v sobotu jedu domů a pak se moc neuvidíme,nebude čas.Někdy jsou ti chlapi fakt z Marsu ;-) a ještě to postaví stylem " ty taky jdeš na koncert a nemusela bys a jedeš domů a nemusela bys".Je to na zabití.
Odpovedať
Ahojte, Jeej Domi blahozelam k Jakubkovi nech robi stale radost tebe aj manzelovi x-) x-) :-) A ostatnym blahozelam k ackam a inym pismenkam. Ja sa trapim tiez so skolou a este som aj teplotu schytala nech uz je piatok a zacnu Vianoce prosiiiiiiiiiiim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nevím, jak jsem včera dopadla, Výsledky budu mít do týdne. Byl to zápočet z komplexní analýzy skladby :-p Takže skladbu rozebrat na jednotlivé díly, hledat různá témata a zkoumat každou notu. Napsala jsem toho celkem dost, jen nevím, jestli to bude stačit. Nicméně s tím měli problém i konzervatoristi, kteří tohle brali 6 let na konzervatoři. Já s gymplem...no, uvidíme :-) Dneska mám další. Držte pěsti. Jani, gratuluju k áčku! A tobě Veri též :-) Silvestra ani jeden nemáme moc rádi.vánoční atmosféru si užíváme, to ano, ale Silvestr nás neba :-( Budeme ho brát, jako každý jiný den. Mějte se!
Odpovedať
ahojte :) hehe, za normalnych okolnosti som uz hodinu v skole ale dnes idem na 11:30 tak si to uzivam :D konecne tam nestravim cely den ale len pol dna a potom ideme na mladezku k frantiskanom a potom na vianocne trhy s celou bandou kamaratov :) velmi sa tesim, konecne vianocna atmoska :) elis, drzime palce, ty to urcite zvladnes, ved si predsa dost sikovna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) mozem sa k vam pridat??? ja som narodena v decembri 88 a som uz aj vydata a mame mesacneho chlapceka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncicici:vítej u nás,tos to stihla docela rychle,ale věřím,že jste šťastní :-D
Odpovedať
ahojte moncicici vitaj u nas, popis trosku o sebe, ako ste sa dali dokopy, aka bola svadba a tak. ;-) Veroni vobec netusim kde bude na Silvestra, ja mam oslavu Noveho roka velmi rada. uz som navrhla niekolko variacii, Vili na vsetko povedal typicke co ja vie. 8-( no co s nim. u nas budem asi ja co bude o vsetkom rozhodovat. velmi to tak vyzera. :-D Elis drzim palce nech mas dobru znamku a skusku z krku. ;-) Jani mozno sa ti to teraz tak nezda lebo nie ste spolu tak casto, ale niekedy je dobre si dat "prestavku"
Odpovedať
Profilova fotka
Eri,ono mas pravdu a ja jsem celkem rada,ze mame chvili "pauzu",ale spis me mrzi zpusob,jakym argumentoval,nez samotny fakt,ze se moc nevidime.
Odpovedať
tak to verim, chlapy maju obcas stupidne vyhovorky. bohuzial s tym vela nenarobis. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Vis,ja si nekdy rikam,ze je lepsi to vubec neresit a ono se to nejak vyresi samo.
Odpovedať
presne :-) nema cenu si nicit nervy blbostami. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?