Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Ahojte baby, nebola som tu dlhšie, som na absolventskej praxi zatiaľ a keď prídem domov tak sa mi ani počítač nechce zapínať, keďže v robote som za ním celý deň. Taaaaak dneska som spravila vodičák :-) Už je zo mňa pirát ciest :-) Teda až od piatku vtedy si mám ísť po neho... A inak nové ani nič, len som sa pridala do tímu roztlieskavačiek a v piatok máme prvé vystúpenie na hokeji, tak bude sranda :-)
Odpovedať
Nika gratulujem k vodičáku. :-) a budeme ťa aj vidieť v telke na zázname z hokeja? ;-)
Odpovedať
Ďakujem eri :-) Hrozne sa teším, neviem tomu uveriť :-) Nooo tak ak bude v piatok v telke zápas BB so Žilinou tak určite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nika, blahozelam k vodicaku...tak sa tu rozrasta okruh vodicov... ja som mala dnes prezentaciu z HPEU, ale ja som s tym nebola spokojna...aj tak ma nikto nepocuval... a dnes si uz oddychnem...pojdem spat
Odpovedať
nikus, no super, vidis, jaaaa som ti to hovorila :-) erika, seminarka dopadla skvele! davala som im aj rozne vecicky do ruk co sa tykali tej mojej prace tak som ich zaujala, vsetci ma pocuvali a na druhy den mi hovorili ze sa im to velmi pacilo tak sa tesim :-) mno a dnes som zistila ze 5.12. mam prvu skusku...jednu z tych lahsich tak dufam ze ju spravim na prvy sup....aspon na take cecko aby som mala zo seba dobry pocit a chut a silu ucit sa dalej.....
Odpovedať
Profilova fotka
Nikus, gratuluju, jsi šikulka! Vladkulienko, třeba jsi k sobě moc sebekritická. A pokud Tě neposlouchali, jejich problém. Mám dotaz, co je to HPEU? Veri, juju, tak se nám to rozjíždí. Já mám 3.12. první zápočet. Sice je to zápočet, ale bude to síla. Další mám hned 4.12. a 10.12. Dnes nám to oznámili, je to moc štěstí najednou :-D Řekla jsem si, že se hned dnes začnu učit a zatím si tu pisíkuju :-)
Odpovedať
elis, mno, to poznam, aj ja sa vzdy ucim na poslednu chvilu a zatial mi to vychadza tak ze ked sa ucim na poslednu chvilu tak to vzdy zvladnem x-) a ten dnesny zapocet z ktoreho som mala hlavu ako melon nakonmiec dopadol celkom dobre,,,,,bolo to zle ale nie az tak ze by som to nespravila...aspon dufam...uvidim zajtra....nuz, nevadi, hlavne ze to uz mam za sebou a v pondelok sa zacinam ucit na tu skusku...nemozem skor lebo skripta este nemam vytlacene :-D tak ale chapete, na nasej fakulte tie skripta vobec nie su a na pedagogickej mali len jedno vydanie z roku 1978 (nesrandujem!) ktore som sa bala chytit do ruky lebo vypadalo ze sa cochvila zmeni na rpach...tak som to len rychlo oskenovala a vratila :-D inak neviem co sa so mnou deje...dufam ze len to pocasie ale zas ma zacina dost blbo boliet koleno....ale v nedelu zacinam ratat rekord - 18 mesiacov od poslednej operacie co bol zatial rekord tak dufam ze narastie aspon na tri roky :-D ...dufam...... vladi, ja ked mam referat a nikto ma nepocuva tak proste prestanem rozpravat....ver ci never ale zabera to este viac nez by si na nich kricala :-D dominicka nasa, aj tebe sa to uz neuprosne blizi :-) uz sa musis urcite poriadne gulatit :):):) mno idem si ja lahnut bo ako som spominala som cela ubolena...asi zavolam maserke 8-) tak ahojte :):):)
Odpovedať
Profilova fotka
elis: HPEU=hospodarska politika europskej unie elis, veronice: u nas malokedy spoluziaci pocuvaju, ked ma niekto prezentaciu...su to take nudne veci a o piatej vecer sa nikomu nechce pocuvat
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, děkuju za vysvětlení :-) Když už se jim nechce posluchat, tak ať aspoň čumí do blba, ale neruší. Jsme dospělí lidé, no ne? Veri, když ono to na výšce ani jinak nejde. Když máš několik dní k dobru, musíš přece někdy taky relaxovat, no ne? Pak to do hlavy narveš za jeden, dva dny a hurá na zkoušku. Taky se mi to zatím oplácelo, i když ne vždy jsem volila tuto taktiku. Když fakt vidím, že je toho neskutečně moc a jsou to věci, které si musím nechat uležet, raději se učím postupně. Za necelé dva týdny mám 2 zápočty po sobě, samé chuťovky. Jsem si dneska v tramvaji přečetla jednu stranu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) bohužel ... jsem 87ka :)
Odpovedať
Ahojte, tak s tymi skuskami som na tom podobne :) Dnes som mala pisomku z latiny a tak som si hovorila, ze ucim sa od soboty :-D no v stredu som to otvorila ale sak da sa spravila som. Inak aj vas tak stvu znamky? Ja som sa na strednej ucila na jednotky max dvojky, ale tu na vyske sa vobec neviem tesit zo znamok, C a vyssie povazujem za neuspech a dokonca som mala nervy aj z A, lebo som mala pocit, ze som si ho nezasluzila. No kriza :) Dufam, ze z toho vyrastiem. Veroni a co mas s kolenom? Ja som vcera bola na dalsej inekcii a takto budem tahat az do Vianoc bo to uz nechcu operovat tak dufam, ze to pomoze. Majte sa krasne papa :-)
Odpovedať
veronicka, joooooj to moje koleno...tak to je faaakt dlhyyyyy pribeh.....len tak v skratke - odlupuje sa mi chrupavka a nikto nevie preco....mam za sebou 7 operacii, vyhraza sa mi umelym klbom ale zatial chodim tak je dobre...len pri takomto trafenom pocasi sa mi vzdy pohorsi.... a babyyyyyyyyyyyyyyyy spravila soooooooooooooooooooooooom jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D na 61% ale sak staci :-D a spravili sme len tri z trinastich.....blbe....ale som rada ze nemusim ist este raz...... mno idem ja pracovat na PC, mam tu nejake nedokoncene robotky, tak ahojte :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte babulky, nejak sa vam tu chodit nechce :-D Ja mam konecne po dalsej skuske :-D Co noveho?
Odpovedať
ahoj ria, congratulation ku skuske :) no a ako sa to povie...my sme tu...skoro stale....ale nasa spriaznena tema je Rocnik 1987 takze ak nas nenajdes tu tak tam urcite, aspon niektore :-D
Odpovedať
ahojte, Riana super ;-) mne prihodili dve ťažké skúšky hneď po sebe, mala by som sa učiť, ale vôbec sa mi nechce. :-( plus budem mať ďalšie prednášky madzitým. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Riano, Veri, gratuluju ke zkoušce! Eri, to zvládneš. Dej si nějaký relax- procházka, kino, nějakou pěknou hudbu a pak na to hupni. Já to též tak dělám. Něčím se odreaguju (samo, že jen na chvíli), přičemž se snažím nemyslet na zkoušky. Pak k tomu sednu už ne s takovým odporem. Ale jsem zvědavá, jak budu mluvit já, až se taky budu učit na zkoušky... Teď se mi to mluví :-N Tak hodně zdaru! Dneska hraju na semináři. Dřela jsem jak kůň, tak jestli to zvorám ,tak se nas... :-N Držte mi pěsti! Mějte se!
Odpovedať
Elis držím ti silno palce nech sa ti darí. ;-) ja viem čo by som mala robiť len sa mi to nechce. :-N
Odpovedať
ahojte, veron, no veru máš pravdu, už ledva funím :-D dnes som bola na kontrole a doktor mi povedal, že babo sa už môže narodiť, že aby som sa nezlakla, keby niečo...no budem sa snažiť, ale myslím si, že každý sa zlakne. Ja by som chcela, aby ešte týžden vydržal, nech je decembrovy a nie novembrovy a aby sa ešte chvilku ohrial, tu je kosa vonku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika, to je uzasne, ako to rychlo preslo, mi to pripada ako vcera, ked ste sa len snazili :-D uzasne.... pekne sa drzte, a nech ste uz na Vianoce spolu...tesim sa na fotky ;-) hlavne pohodovy porod :-D pa ostatne zdravim :-D
Odpovedať
Dakujem :-)
Odpovedať
Domi tak to bude cochvila maly Verner na svete. x-)
Odpovedať
no dúfam, lebo sú aj take baby, čo sú otvorene a prenášaju. A nebude malý Verner, ale vymysleli sme iné meno - Jakubko. To už je definitívne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, vybrali jste krásné jméno! Tak by byl syn celý život ten mladší. Týden se určitě ještě ohřeje :-) A kdybychom nebyly ve spojení, tak Ti přeju pohodový porod. Máš recht, že se zalekne každá, ale Ty jsi výborně připravená. Budu na Tebe moc myslet ;-) Eri, děkuju :-) Dopadlo to suprově. Měla jsem trému, ale vyrovnala jsem se s ní. Hráli jsme ten den celkem 4. Já jediná bez konzervatoře a nejmladší. Moje profka mi řekla, že jsem je všechny strčila do kapsy :-N Mám z toho radost! Celý minulý rok jsem měla pocit méněcennosti a teď si konečně po tom úterním výstupu víc věřím :-)
Odpovedať
elis, gratulujem, sme na teba hrde ze si to zvladla ;-) domi, Jakubko je nadherne meno, velmi sa mi paci :-) urcite budete mat uzasneeeee vianoce tento rok :-) dievcata....asi ma poraziiiiiii z tej skoly....dnes na nas chemikarka zas tak trosku nakricala ze sa neucime ale hold...nestihame....sak nevadi, snad ten posledny zapocet o tri tyzdne zvladnem nech mam potom pokoj do januara....
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, díky :-) Jasně, že to zvládneš. Tři týdny...to máš ještě dost času ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika: krasne meno ste vymysleli...inac, teraz dost leti... prajem, aby si to vseto zvladla a aby ste boli obaja potom zdravi... baby, uz aj ja mam vela ucenia a dnes mi napisala konzultantka bakalarky. ze sa tesi na prvu kapitolu este pred Vianocami...ufff...bude to narocne
Odpovedať
ahojte, ja som vcera trcala v skole, ale aspon dobry predmet sme mali. ta kosa co bola vonku. nenormalne, ale nevadi aspon bude tuto zimu snezit. :-D Elis tak to je teda super, tesim sa , ty si teda sikovna. Domi Jakubko je pekne meno.
Odpovedať
ahojte, dakujem vám, ste zlaté ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, jsi hodná, děkuju :-) U nás dneska prší, je škaredě. Chtěla jsem dělat adventní věnce,tak budu muset větvičky nechat uschnout. Jinak náš pejsek má poslední týden s dlahou před sebou. Příští pondělí to jedeme sundávat. Konečně! Jak se chystáte na Vánoce? Máte už dárky? Domi, už jen dva dny a budete decemberoví ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky,jsem zpátky z Mexika,bylo to super.Mám fofr do školy,tak se tu nebudu moc vyskytovat,ale snad občas písnu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?