Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Babulky, drzte aj mne palecky, prosim. Vo stvrtok rano mam skusku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
riana: přeju hodně štěstíčka,určitě to zvládneš
Odpovedať
Profilova fotka
riana: jasně, že budem držet ;-)
Odpovedať
A este drzte viac. Nemala som mysel na zapocet. Teraz ho rychle robim :-(
Odpovedať
ahojte, riana: aj ja budem držať ;-) ako sa máte baby? čo nové? ja nič, stále mám nútené domáce väzenie :-|
Odpovedať
Jaaj baby som nervózna dneska ako pes ]-( Bola som včera na úrade a tam mladá slečinka, ktorá musela mať ešte aj asistentku, lebo zrejme prácu sama nezvládala (zaujímavé, že pán, ktorý s ňou robí v jednej miestnosti s tým problém nemal) mi povedala, že by som mala skúsiť absolventskú prax, kým nemám niečo iné. Ja že dobre, prečo nie, lepšie ako nič. Povedala, že mám ísť dnes, že oni sú tam od 9-17. Tak som si išla, prišla tam a tam nikoho ]-( Na vrátnici mi povedali, že majú nejakú akciu tak len zúrim. To nádherne spolupracujú, keď na úrade povedia, že tam budú a prídem tam a nič. Takže zajtra môžem ísť znova, pretože ak do 3 dní nedonesiem stadiaľ vyjadrenie, či ma vôbec zoberú!!!! tak nespolupracujem s úradom práce a vyradia ma z evidencie. Neviem, či si tam tie kravy myslia, že ja doma tlačím peniaze alebo čo, keby to nebolo na opačnom konci mesta, ok, šla by som aj pešo, ale takto som zbytočne vyhadzovala na bus a zajtra môžem znova... Zabila by som ich ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... dakujem, ye na mna myslite a drzite palce... zapocet som spravila, sice na minimum, ale mam ;-) pri takom dusevnom rozpolozeni som rada. vcera som prisla k milacikovi a som kludnejsia, lebo viem ako sa ma ako to vyzera a tak. dnes som bola s nim na hematologii a potom som mala jazdu. nic moc, snad zajtra to bude lepsie...prave si druhýkrat prechadzam testy...som zvedava, co to zajtra bude.. a na vikedn domov nejdem, vratila som listok, ostavam s jankom. bude to tak lepsie aj ked som sa uz domov tesila. aspon sa budem moc t ucit na zapocty. doma by som sa vobec nesustredila... riana:aj ja drzim palce :-) neboj, zvladnes to.
Odpovedať
ahojte Nika tak to je teda na porazenie ako u nás "fungujú" úrady. ]-( ja som mala niečo podobné keď som vybavovala delegačku k svadbe. riana jasné, že aj tebe budem držať palce. ;-) ja som si dnes spravila voľno, musím do zajtra dokončiť seminárku. vôbec nemám nápady čo by som tam ešte mohla dať. :-| :-S Domi pekne oddychuj, ja by som toľko voľna využila na čtanie kníh a podobne. aj keď ti nezávidím, aj veľa voľna dokáže liezť na nervy. poznám to.
Odpovedať
eri tak to áno na porazenie a ako na potvoru ma dnes napadlo, že na úrade majú dnes neúradný deň, takže "paráda" ]-(
Odpovedať
hej, to je najlepšie keď potrebuješ niečo vybaviť a oni nemajú úradné hodiny alebo sú len do 12tej, do 15tej a ty si musíš zobrať voľno z práce, poprípade vynechať prednášku. neviem prečo by nemohli stránkové hodiny presunúť na poobdie. veď majú byť zastihnuteľný nie?
Odpovedať
ahojte! idem o chvilku na zapocet do skoly tak len na chvilku som tu.....drzte mi palce.... vcera som sa dozvedela jednu dobru a jedna fakt blbu spravu v skole....dobra - 11.11. mame imatrikulacky a dekan nam dal volno a ta zla ze uz podla neviem akych pravidiel musime povinne chodit uz aj na prednasky ]-( ]-( ]-( normalne bude fungovat prezencka a vsetko ako na cvikach....porazi ma....ja uz teda fakt nemam kedy ist tym lekarom.....mam ist ocnej, kardiologicke, na gastro, ortopedovi, zubarke a ja proste nemam kedy.... ]-( ]-( ]-( keby sme nemali rozvrh roztralalakany po celom tyzdni tak nepoviem ani slovo ale tak my sme v tej skole furt! a teraz este aj v pondelok na tu trhlu prednasku jedinu za den ktora mi zabije cele doobedie budem musiet chodit ]-( ]-( ]-( na porazenie.....snad nam daju v letnom semestri aspon jeden den volna inak fakt neviem co ja s tymi lekarmi spravim..... no oki....idem sa trochu prevetrat a snad tu cytologiu napisem aspon na 70-80%, to je taka moja tuzba x-) tak sa mavajte krasne a pekny den vsetkym :-)
Odpovedať
ahojte dievcataaaaaaaa :) tak a mam to na 100% + 1 aktivitny bod :-D sa tesiiiiiiiiiiim :-):-):-) vladkulienka, dufam ze nam coskoro oznamis podobnu radostnu spravu, pis pis hned ako budes moct, ako bolo, pocity, aky bol policajt, vsetkooooooo x-) mno, idem si lahnut kym je cas, potom do robotky a potom na beaniu, tesim tesim :) papa :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte babulky, tak aj ja sa pochvalim, ze tu skusku mam :-D Tak mi odlahlo. Uz len 4 skusky z 5 v tomto semestri. Na buduci stvrtok si dam asi dalsiu. A profak mi tolko veci povedal, co moze skusat, ze som mala hlavu ako balon. Ale mam dojem, ze to mi hovoril otazky a ucivo z ineho predmetu a uplne ineho odboru ]-(
Odpovedať
Tie vase prstiky fakt pomohli :-) Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Mari,tak to Ti gratuluju,že jsi to dneska zvládla,myslela jsem na Tebe. veronice: tobě gratuluju taky a všem ostatním držím pěsti.Mě čekají zkoušky až v lednu,ale nechci to ani vidět,doufám,že budu stejně úspěšná jako vy :-)
Odpovedať
Jani a kolkoze tych skusok ta caka?
Odpovedať
Profilova fotka
no,v lednu opakuju jednu z loňska,ale je to nejtěžší za celé tři roky,a pak mám ještě další 4
Odpovedať
riana no to je super. :-) ja idem dnes odovzdat seminarku, drzte mi palce nech ziskam aspon 10 bodov z 20. :-N
Odpovedať
bre ranko damy :) mno...sme sa ale vyblbli na tej beanii :-D kolena bolia, ale kaslat na ne, doteraz nicili zivot oni mne, teraz budem nicit ja ich :-D (i ked ano, viem ze by som nemala tak ale co uz, treba si raz za cas trochu zatancovat, nó nie? :-) ericca, drzim palce, ja idem druhu seminarku robit tento vikend a mam ju odovzdat v paitok tak dufam ze to stihnem.... princeznicka, normalne ti zavidim ze mas len 5 skusok.....ale neboj, vsetky to zvladneme, bavi ma byt vysokoskolackou tak sa budem snazit udrzat sa aspon 5 rokov :-D mno....spala som len 5 hodin ale nevadi, na jedenastu ideme s kamoskami na pizzu, uz sa strasne tesim, ani som neranajkovala :-) ale momentalne sa najviac tesim do sprchy, som nechcela budit cely byt o stvrtej rano tak idem vcul, jajajaaaaaaj a budem cistuckaaaaaaa :-) tak ahojte a pekny dnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... mam vodicak... juj sa tesim...boli sme 10bab. testy spravili vsetky, ked sme isli na cvicisko tak riadne fukal vietor, sme mysleli, ze ani nebudeme robit kuzelky. ja som sla prva, slalom vpohode, na parkovani som sa trochu potrapila s priecnym, ale zaparkovala som. babe po mne prti parkovani vietor povalal palice, potom sme ich opravili a zaparkovala a potom uz neparkovali. policajt povedal, ze len slalom. parkovat nemusia...konsrukcia vpohode...od buduceho roku ju uz ani nemaju skusat. na kuzelkach vypadla jedna baba. a jazda...celkom sa dalo, sak aj cez stopky ma zaviedol, aj 40, spomalovacie prahy...raz mi ubrzdil pred priechodom ucitel, ale policajt si nevsimol a vpohode...spravila som. mali sme takeho policajta, asi najlepsieho, aky mohol byt. milacikovi uz takmer odpuchla ruka, ma to lepsie, ale ma lieky, injekcie a tak. marodka ista na 3-4mesiace... uz by som sa aj mala ucit na zapocty... riana:jak ti fajne, ze uz mas o 1skusku menej... zatial papa
Odpovedať
vladka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :):):) tak si ten vodicak uzivaj a hlavne jazdi tak casto ako len budes moct, nech to mas pevne v rukach a nech sa nebojis sadnut sama za volant :) mne to trvalo 4 mesiace....hold, treba cvicit :) uf to je fajn ze drahemu je uz lepsie....a ta marodka....mno...aspon si oddychne....maminke ked operovali ruky tak musela marodit 10mesiacov...nic moc veru....ale sak to zvladnete :-) dnes som mala dost hnusnu migrenu tak si este idem lahnut bo som totalne vycerpana z toho...tak ahojte a pekny vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! No vidíte, holky, jak jste šikovný.. :-) vladi: taky gralutuluju Mě čekají příští týden dva zápočty, tak se pomalu připravuju..
Odpovedať
Profilova fotka
dizinka, veronice: dakujem... a ako prezivate vikend? my tak klasicky...mali sme navstevu, ja sa ucim, milacik lenosi a pozera futbal...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky! Vladi,tak to si podáme ruku,já se učím taky (nebo se o to aspoň snažím,poslední dobou se mi do toho fakt vůbec nechce!!), naši měli dneska taky návštěvu,já jsem tak nějak složila asi svojí první písničku na kytaru,ještě to sice není komplet,ale mám z toho radost i tak :-D
Odpovedať
ahojte, tak ako sa máte? my sme cez víkend pochodili cintoríny, boli sme na návšteve. tak ako každý rok. som si poriadne zajazdila, robila som rodinného šoféra. x-) ide mi to, aj keď menšie chybičky ešte musím odstrániť.
Odpovedať
ahoj eri :) ja som doma a marodim.....ale idem na 13:00 lekarke, nieco na mna lezie, uz som aj pokasliavat zacala ale vcul si nemozem dovolit marodku a dnes mam este 2 klientky a poradu v robote....ale tu poradu asi neabsolvujem bo to by ma uz uplne zabilo....budem sa radsej liecit...... no a s tym jazdenim - ja som si az po roku jazdenia mohla povedat ze teda dobre, tak uz to viem :-) a chybicky patria k zivotu, pokial samozrejme nie su take ze sposobis enhodu, zrazis chodca a podobne.....ale ty si sikovna, to sa ti urcite nestava....dufam.... ;-) :-D mno idem sa ja osprsit a pisat seminarku......nech to mam z krku lebo v paitok to mam prezentovat a od utorka do stvrtka na seba nemam cas tak to musim doriesit dnes...
Odpovedať
Veroni ja som tiež niečo chytila, hlava ma bolí, hrdlo škriabe, nádcha. budem mať skúšky tak sa to snažím vyležať. držim palce na semiárku, ja by som mala mať behom týždňa tú moju ohodnotenú.
Odpovedať
Ajoj babulky, no ja som zas bola cez vikend s priatelom u nas doma, on este stihol v sobotu s rodinou pobehat po cintorinoch, popoludni prisiel k nam a odchadzal az vcera vecer. A uz sa zas chystam na dalsiu skusku :-S Ak si to dovtedy nerozmyslim (co velmi ani nepripustam), tak ju budem mat 20.11. A mozno, pri troche stastia, pojdem v ten den este na dalsiu (ak bude mat profak cas).
Odpovedať
Ahojte aj ja sa trapim so skolami :-) , ale zistila som, ze prvu skusku budem mat asi 6.12. dufam, ze mi Mikulas doniesie tento rok aspon D sak som bola dobra. :-) :-o
Odpovedať
veronicka, riana, vam zelam vela stastia pri skuske, drzime palce, a eri, my si zelajme vela zdravia....bola som u lekarky a dala mi antibiotika....a ze mam ostat doma ale ako ked mam same cvika zajtra??? je to na figu...... ale v stredu si spravim volno po tom obednajsom cviku, nech to aspon jeden den poctivo vylezim.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?