Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mne sa tatko ponuka, ze to bude raz platit on, jedina dcera a tak, ale to ja nechcem. To by som nekupovala, co sa mne paci, ale co je najvyhodnejsie a tak... takze ked poriesime byvanie, bude svadba uz len detailik. najskor to byvanie :) vy byvate, Ywi?
Odpovedať
Profilova fotka
Zatim bydlime u mych rodicu,ja jsem dostala dum po babicce hned vedle nascih,takze tën si ted zacinema rekonstruovat,teda ted jsme zbourali tu cast domu co se bude prestavet,ale strasne nas zdrzuji urady!To je naprosta silenost!Prilovi jsem vyridli tady trvaly pobyt v cesku,takze tady neni s nicim problem,ale kdyz prijdeme na stavebni urad,podle nich nam pora neco chybi,myslela jsme ze kdyz mam projekt,tak tam uz bude vsechno,ale pitom vlastne nemame vubec nic!!!Zatim jen zbourany dum a to jsme chteli uz stavet!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mate super, potom je aj ta svadbicka k veci, ked uz staviate :) my byvame s mojimi rodicmi, a dostaneme k dispozicii byt (dvojbytovy dom), ale az po Bc, teda ked spravime skolu a budeme zarabat... ved uvidime, ako sa to vsetko vystribri :) drzim palce, nech vam daju urady co najskor pokoj.... ;-)
Odpovedať
ahojte :) konecne mam preinstalovany kompik a uz mi to tu bezi tak ako ma :-) ako sa mate? co porabate? ja som sa trochu poucila a teraz ze reku si trosku s vami popisem :-) ywushka...s uradmi nemam moc skusenosti ale jednu nemilu som uz stihla kedy ma panicka v zdravotnej poistovni prehnala pre vysvedcenia a uplne zbytocne....totiz maminka mi stratila karticku poistenca tak som si isla vybavit novu a ako tam ta teta pozerala do pocitaca tak z nej vyslo (bola som tam minuly rok) ze co som ja robila v roku 1995 ze nemaju o men zaznamy!! Tak sa jej pytam ze ci jej to 12 rokov nechybalo a ona ze sak mam doniest vysvedcenia na ktore mi teta pri druhom okienku povedala ze nac som to nosila ze ja som vtedy bola zaopatrene dieta...no netrafi ta slak? Som tam pol dna prestala skrz totalnu blbost... inak co sa byvania tyka tak normalne rozmyslam ze odidem z blavy....sak toto je tu hrozne....aby som si na trojizbovy byt vzala na 20 rokov hypoteku aby som tu nieco kupila....a tot par minut od nas - ivanka pri dunaji - ma ovela lacnejsie byty a domy....by ma zaujimalo na akych cenach sa tie ceny bytov zastavia....
Odpovedať
ahojte babule ako sa mate? ja som mala navštevu doma dva dni, pred chvilou odišli...
Odpovedať
veroni v rajke sa dá tiež výhodne bývať, ale chcelo by to auto.
Odpovedať
ahoj domca :) mam sa fajn, ucim sa, relaxujem, pisem s drahym a taaak :-) a ty? eri, auto (zatial) mam takze to by nebol problem...ono jedine co ma tu v blave drzi je ze tu mam vsetkych svojich lekarov ktorych by som nechcela menit a nakolko mi fut nieco je, stale na nejaku kontrolu a vysetrenia chodim tak by bolo dost na figu keby som byvala niekde v hornej dolnej.... ja som vzdy snivala o domceku s dvoreckom za domom na ktorom by sa mohli hrat moje deticky a taaaaak :-) a to si v blave ani nechcem predstavit kolko prachov by som za to musela dat....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ono sa da byvat okolo BA, no v meste... Veron, ty si optimistka, hypoteku na 3izbovy na 20 rokov?? Vies ako by si musela zarabat? :) Skor tak na 35 rokov:) Ale ono sa to podda, aj s vyplatami, aj s cenami... Ja by som moc nechcela ist mimo BA, teda niekde okolo ano, lebo domcek chceme, tym sme si isti :) obaja sme odrasteni na dome. Ja chcem deticky v zahrade, kosit travicku a posedavat pri kavicke :) a tiez som rozmyslala nad doktormi. si neviem predstavit letiet do blavy na pohotovost s babatkom niekde z vajnor alebo malinova.... Dominika a ako si zvykas na to byt vydata panicka? :) :)
Odpovedať
charlize, to mi ani nevrav ze 35 rokov! V tom pripade nam bude stacit maringotka na parkovisku v slavicom udoli :-D :-D :-D No sak v to dufam ze sa to podda....ale presne taku predstavu mam ako ty s tym domcekom :-) co inak porabate? ja by som sa mala ucit ale asi viete ako sa mi chce....
Odpovedať
aj ja by som sa mala učiť :-| , ale ideme na prechádzku aj s naším krpcom a stavime sa u svokrovcov, svokor mal narodky tak zagratulovat 8-) charlize: ja už som si zvykla, už to budú 3 mesiace za 5dni ;-) veronika kam chodiš na školu?
Odpovedať
dominika, ja chodim teraz este na gympel (som sla do skoly o rok neskor) - o 7 tyzdnov maturujem (teda aspon sa pokusim) no a od buduceho sk. roka budem zarezavat na prirodovedeckej fakulte. A ty? :-)
Odpovedať
ahojte, ja sa chystam do ba na kontrolu k lekarke. veroni sme na tom podobne, ja zas rozmyslam ci nezoberem kartoteku a nenajde si lekara v kn, bo stale takto behat, ja v ba uz ani moc nie som. :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja chodim na OA v Bratislave diaľkovo 2x do týždňa a tiež za 7 týždnov maturujem ;-) predtým som chodila na stavebnú priemyslovku.A tých lekárov mi ani nespomínajte...obvodného už mám nového, pretože predtým som bývala v Trenčíne, ale ešte musím zohnať nového zubára, kožnú, alergologičku, očnú...dnes idem do školy, mám písomky, tak sa majte pa
Odpovedať
dominika chodíš na OA a potom maturuješ? to sa dá? :-. alebo tomu zle rozumiem???
Odpovedať
Profilova fotka
Všechny srdečně zdravím! Na konci svého roku narození mám taky dva sněhuláčky ;-)
Odpovedať
Ahojky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, to byl dobrý nápad saložit tohle téma. Aspoň poznám svoje vrstevnice, které taky pomýšlí na svatbu, nebo jsou už vdané.
Odpovedať
:-) no veď som aj bola zvedavá koľko 88čiek je tu, najprv sa moc nechytali, ale ako vidíš už sa to rozbehlo. a na druhej strane som aj rada, že nie som jediná žaba čo sa chce vyávať.
Odpovedať
ahoj elis :) tak vitaj medzi nami :) ktory si mesiac? dievcata mna dnes strasne boli koleno od rana...uz ma to pocasie nebavi - raz je teplo, raz zima (dnes som rano cestou do skoly dobre premrzla) a uz ma z toho slak triafa....tak bud nech je teplo alebo zima to mne je jedno ale nie kazdy den nieco ine ]-( ako sa inak mate? ako ste na tom s ucenim? my budeme mat zajtra alebo v stredu rozpis ze kto kedy maturuje tak som zvedava...dufam ze sa mi to podari za dva tri dni vsetko zmaknut.... domi, tak to si drzme palce :-)
Odpovedať
ja som na tom biedne s učením, vo štvrtok ma čaká zápočet a mám dieru v hlave ooooobrovskúúúúú :-S ale našťastie je tu opravák. :-D
Odpovedať
veron, tak to si budeme ;-) neviem, čo si mala na mysli erika, chodim na obchodnu akademiu a maturujem. elis ahoj
Odpovedať
dominiko ja maturuju letos na stavebi prumyslovce, a pred tim jsem chodila na OA, ale mela jsem lyceum ekonomicke a to me vubec nebavilo...
Odpovedať
ja som fakt mimo ja som to OA naekým zázrkom pochopila ako obchodnú fakultu :-N to bude tou chorobou x-)
Odpovedať
oa-obchodni akademie. u nas se tomu stejne porad rika ekonomka
Odpovedať
aaahojte :) dnes nam dodali maturitny rozpis ze kto kedy kde a z coho maturuje a poslusne hlasim ze 28.5. o 8:50 uz bude po vsetkom 8-) x-) juj tesim sa ako mi to vyslo...uz len sa vsetko naucit :-p 8-( takze v stredu poobede bude zurka :-P som kamaratovi povedala ze ak zmaturujem z angliny tak vyslopem flasu cerveneho vina ale to si teraz nebudem moct dovolit nakolko mam 4 hodiny po angline biolu a na dalsi den hned rano slovinu .... ale sak ja mu ukazem :-D normalne uz si to aj zacinam uvedomovat ze no dobre, tak o par tyzdnov maturujem..... inak zajtra idem s drahym do divadla na statky zmatky, normalne sa tesim :-) pred troma tyzdnami sme boli na zenskom zakone a vam poviem, pokial mozete, urcite si to chodte pozriet, naozaj to stoji za to! Sme sa tam krcovali jak nikdy :-D no a idem sprtat...zajtra mam uplne ze posledne poslednu pisomku z fyzy v mojom zivote - si neviete predstavit ako som sa na ten den tesila :-D tak paaaaa :-)
Odpovedať
eri nevadi, hlavne že si pochopila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Děkuju za vřelé uvítání ;-) Já jsem v únoru (február), takže už je ze mě dva měsíce "cetka" Dominko, Aurinko, Veronice, držím vám pěsti při učení na maturu. Ericco, Tobě zase přeju hodně štěstí, ať se dokopeš k učení a zápočet dáš. Mně začíná zápočťák až v květnu. Už se těším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sevaste, tak zapocet jeden doma, ideme dalej... este 4 a potom skusky, no to ma potes 8-) Elis vitaj, planujes svadbu, ci este len rozmyslate? :) Veronice, ty si ma dako domotala, Charlize je Bea, teda to som ja :-D a cervene nepijem, to aj podla toho :-D Inak ja som maturovala pon-str-stv a ako prva na skole zo slovenciny v pondelok rano :-D a stvrtok som hned nastupovala do autoskoly, uz som vedela, ze mam po, tak som tam sedela vysmiata jak slniecko a vsetci, ze jaka som vadna, ked sa tak tesim z autoskoly :-)
Odpovedať
juj baby ja musím ísť v piatok na rentgen, zajtra idem do nz, odtiaľ do kn k drahému, potom zápočet, ak stihnem kúpime drahému oblek, a v piatok ráno znova do ba na ten rentgen... :-S to bude kolotoč. som bola s kamoškou vonku, toľko darčekov som dostala ako na Vianoce :-D
Odpovedať
bea, a s cim som ta domotala :-D nejak nechapem :-N no ja idem tiez prva zo sloviny - v utorok....7:30 rano...sak preco ne....v pondelok koncim biolu 16:50, kym pridem domov bude sest hodin...to si ani moc nezopakujem na tu slovinu bo sak nemozem byt do pol noci hore ked o siestej vstavam...musim to nejak vymysliet...ale asi sabudem musiet ucit tak akoby som mala vsetky pri predmety v pondelok....sak nejak to zvladnem :-) ericca, tak ty takto darceky dostavas, cooooooooooo, to je strasne :-D mne nikto nic nedal.....ale o dva mesiace a 3 dni snad :-D uz som v polke tej fyzy...normalne som na seba hrda ze som pri tom este nezaspala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?