Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Domi len pekne oddychuj, nech jé bábo v pohode. raz to Verner vydrží aj bez večere. ;-)
Odpovedať
Ericca ďakujem, dnes sa už tak netrápim kvôli tomu, veď nie som ani prvá ani posledná :-) princeznicka tak to dúfam, že som šikula a prosím vás všetky ak tu budem nabudúce stresovať pred skúškami tak mi pripmeňte ako mi "pomohol" stres na tých prvých :-D :-D Jooj no dneska som bola na úrade práce a keď som tú žiadosť videla som mala dosť :-D Normálne dotazník, čo by som chcela robiť, aký plat si predstavujem, tak reku napíšem zo nejakých 100 000 mesačne nie? :-D :-D
Odpovedať
Nika a co si im tam popisala? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikus: no jasně,že to zvládneš,to je úplně jasný jinak jsem Janka :-)
Odpovedať
Ericca, to len v prvom momente ma napadlo, že také blbé otázky, že idem aj ja blbo odpovedať, nie? Ako keby som vedela, čo chcem robiť, keď mi ponúknu niečo a nebude to za minimálnu tak to beriem. Tak som im tam potom napísala, že plat od 15 000 do som neuviedla, veď nech sa tým neobmedzujú, nie? :-D:-D Ďakujem Jnka :-)
Odpovedať
:-D by som bola zvedavá čo by povedali keby si im tam napísala tých 100tisíc. :-p ja idem popozerať agentúry u nás. možno sa nájde neaká brigáda.
Odpovedať
nika, mala si skusiť tých 100 000,-, či by niečo našli :-D
Odpovedať
Aj tak si to nikto nečíta, škoda :-D Tá, čo ma registrovala mi len vypísla žiadosť a na hento sa ani nepozrela, takže to určite skončí niekde v šuflíku :-( :-D No skúsiť som mohla a napísať, že chcem robiť právničku alebo chirurgičku alebo čo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nikus: nějak mi uteklo,jestli ještě studuješ nebo co děláš?
Odpovedať
Janka, skončila som SŠ teraz v máji a na VŠ som nešla, lebo chceme s drahým odísť do zahraničia. Takže sa snažím pracovať, teda skôr snažím sa nájsť si prácu :-D aby bolo za čo odísť. Lenže ma nikde nechcú, lebo som absolvent ]-(
Odpovedať
baby ja som našla brigádu. v pondelok začínam a môžem chodiť tak ako ja chcem takže v pohde zvládnem aj školu popritom. držte mi palce nech sa mi darí. :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nika: kam chcete jet? já bych se třeba moc ráda odstěhovala do Irska,ale začínám to vidět spíš jenom jako sen,docela pochybuju,že se mi to splní,uvidíme. Eri,cos našla za brigádu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ericca a to čo je za brigádu? Wooow aj ja chcem :-D Janka my tak podobne, Írsko alebo UK, zarobiť si a vrátiť sa. Len ktovie či sa to nám podarí, lebo ja som bez roboty no a za čo tam pôjdem :-| Snáď niekedy začiatkom budúceho roka, uvidíme no
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby... tak ja sa uz hlasim z mojho noveho notebooku z intraku...konecne funguje wifi, lebo vcera tu nesiel, asi ti opravili.. Veronice:ja mam po dvoch seminarkach, za prvu mam plny pocet(a to som ju zbuchala za jeden den...) a hodnotenie druhej nepoznam...ale tu som tiez horku-tazko stihala napisat a poslat. pisala som ju v nedelu poobede. este ma caka jedna, ale to az 11.11. 8-) dominika: ked sa uz tak nudis a musis lezat, skus si spravit trhaci "meter", ako mavali kedysi chalani na vojencine, ze kolko dni ti este chyba do porodu a kazdy dnik si odtrhnes jeden dielik... ja som si taky spravila, ked mal prist prvykrat za mnou domov moj mily...a trhala som a trhala, asi aj sto dielikov tam bolo :-D a stale to ubudalo. najhorsich bolo poslednych desat dni...ale to bolo uz taaaak davno :-) a hlavne vydrz, nech sa ma maly Verner dobre... a este mozes napriklad vyrabat pohladnice na Vianoce alebo nejake ozdobky alebo strikovat...podla toho, ci si tvorivy typ...
Odpovedať
Inak baby potrebujem pomôcť, hľadám obrázok takého účesu, je tam taká tmavovlasá baba a má kvetinku vo vlasoch bielu. Viem, že asi dosť nanič opis :-D ale dosť často sa tu vyskytoval v albumoch a teraz keď ho hľadám ani za nič ho neviem nájsť :-D Ak vás napadne, ktorý by to mohol asi byť budem rada, keď mi ho pomôžete nájsť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: Tak to máš fajn. :-) nikuska: Možná vím, co myslíš. Podívej se do alb z příprav na stranu 3 nebo 4. Je tam uživatelka daajik. Není to ono?
Odpovedať
Profilova fotka
nikus: něco podobného mám myslím v albu,teď si nejsem jistá,mrkni se holky,tak dneska jsme se asi dohodli definitivně na termínu svatby,je to celkem za dlouho a myslím,že budete všechny vdané dřív než já,ale kdo ví :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a jaké datum, Jani? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nech se překvapit,copak by to bylo nějaké překvapení,kdybych Vám to prozradila?jen si pěkně počkej :-)
Odpovedať
ahojte, no budem triediť plasty pred recykláciou a podobne. nič náročné (dúfam :-N )
Odpovedať
vladkulienka: :-D aj mna to už napadlo, lebo verner (starší) ked bol na vojne mi to hovoril, že strihali. Takže môžem začať od 64...ono to inak uteka, pred chvilou som čakala, kedy tam bude 100 dní do pôrodu. Už aby bolo aspon o mesiac viac, aby sme v zdraví zvládli 8.mesiac a potom je to už ok. eri: budeme držat palce ;-)
Odpovedať
Tak som ten obrázok nakoniec našla :-) Eri neboj, hádam to bude dobré a keby náhodou nie tak predsa môžeš odísť ;-)
Odpovedať
ja len dúfam, že to nebude robota odkiaľ po prvom dni utečiem. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Eri,věřím,že tobude v pohodě a když ne,tak se vždycky dá odejít. Já jsem dneska šla na ten překladatelský kurz a přijdu tam a ono že prý je to pro nemoc lektora zrušeno,tak mi vrátili peníze a zajímala jsem se,kolik se přihlásilo lidí a že prý jenom tři,tak to jsem nestačila koukat.Bude to prý vypsaný v novém semestru,ale to mám státnice,takže nebude čas.Co se dá dělat,člověk nemůže chtít všechno. nikus: tak to je super,žes ten obrázek našla,máš ho v albu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte možem sa k vám pridať?
Odpovedať
jasné, že sa môžeš pridať. vitaj u nás. :-) povedz nám niečo o sebe. študuješ? máš priateľa? ja študujem na EU OF už druhý rok, som vydatá, svadba bola tento rok v júni, ináč sme spolu už 5rokov.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja študujem Manažment v PU v Prešove 2. rok a mám priateľa, tade už buduceho manžela a svadbu plánujeme, teda už chystáme na 16.5.2009, tak sa už veľmi teším...A ake to je byť už vydatá???
Odpovedať
Profilova fotka
januska: ahojy,vítej mezi námi.Kolik je přítelovi a jak jste spolu dlouho?já sice do Vašeho ročníku nepatřím,ale mám tu kamarádky,tak jsem se vetřela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeeeem mojmu buducemu je 26 a sme spolu 2 a pol roka a čo ty?
Odpovedať
Profilova fotka
januska vitaj...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?