Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Baby ja mám v pondelok skúšky na vodičák a hrozne stresujem :-( To som celá ja aj keď sa učím, už teraz mi je zle od žalúdka keď si to predstavím. Neviem čo s tým mám robiť :-S
Odpovedať
Ahojte, tak zase po dlouhé době píšu... Nikuskabb, taky si hledám práci a už mám z toho fakt depku...taky mám Obchodní akademii a furt se nic nedaří najít, přesně jak píšeš, všude chcou praxi...a kde my, mladý holky po škole, ji asi tak máme vzít...
Odpovedať
Ahoj petunka, ja som na tom podbne, tiež ma z toho chytá depka. Bola som sa aj v obchodoch pýtať, aspoň predavačku robiť keď nič iné a ešte aj tam odo mňa chceli prax :-| Najlepšie na tom je, že na našej škole sme prax v obchodoch mali, ale tá sa nepočíta, takže nič...
Odpovedať
nika: neboj, to zvládneš, každý sa bojí a je nervozny, ale v utorok sa nad tým len usmeješ :-)
Odpovedať
No dúfam dominika, že to tak bude, mala som dnes poslednú jazdu, no to zacúvanie žiadna sláva :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. ja sa ozyvam zase po dlhom tyzdni, ale uz sa to snad zlepsi, lebo v piatok sme s mojim milym kupili notebook pre mna. tak budem mat aj na intraku na vas cas. Nika. ja tiez robim vodicak, vcera som mala jazdu, ta bola uplne hrozna, ale dnes mi to uz islo vpohode... tak idem pisat seminarku, tento semester sa s nimi vrece roztrhlo... uplne sa mi nechce :-p zatial papa ;-)
Odpovedať
vladkulienka a koľkú? Mne to tiež nešlo, to bola katastrofa, keď si teraz spomeniem ako bolo mojou nočnou morou, že mi to skape na križovatke a za mnou rad aút a na asi tretej jazde sa mi to aj stalo :-D Teraz sa smejem, ale nebolo mi všetko jedno, keď som bola úplne prvá v rade :-D Alebo keď som ani za nič nevedela zaparkovať, no ešteže som mala inštruktora akého som mala, nemenila by som :-) No a dnes tá posledná a už mi to ide, nejazdila som vyše mesiaca, lebo som tu nebola, ale som sa v priebehu dvoch jázd dostala do toho, tak sa teším. Len cvičiska sa bojím :-(
Odpovedať
baby, drzim vam palce a nebojte, ked som to zvladla ja co som v zivote nikdy nesedela za volantom, minimalne 4 jazdy som totalne pokaslala a parkovat som nevedela, tak vy urcite :-) este stastie ze som mala na skuskach takeho policajta s ktorym sme vobec nerobili slalom ani parkovanie a cela moja jazda trvala asi tak 3 minuty a to tiez len preto lebo bola zapcha x-) no proste super mi to dopadlo :-) Parkovat ma potom naucili rodicia a teraz po dvoch rokoch sa za volantom citim uz uuuuplne super x-) Hlavne ked vam daju vodicak, vela jazdite, autoskola vas sice nauci co ako pouzivat, ako odbocit, ako parkovat, ale NAOZAJ jazdit vas nauci len sam zivot a hlavne bohata PRAX. Ja som si robila autoskolu v Bratislave a poviem vam, to bola fakt dobra skola. Vacsich blbcov vodicov ako v Blave uz asi nenajdete :-D Cest vynimkam samozrejme.....ja sa snazim jazdit poctivo a zatial mi to ide x-) No nikdy nezabudnem na moju prvu jazdu bez rodicov a bez vsetkych - proste len ja a vozovka....strasne som sa bala ale snazila som sa jazdit aspon 4x do tyzdna a to mi velmi pomohlo. Takze, drzim palce na skusky, potom rychlo pre vodicak a jazdit, jazdit, jazdit!!!! Inak vam cela autoskola bola na nic a o pol roka si mozete ist platit kondicne jazdy....DRZIM PALCE! ZVLAAAADNETE TO!!!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky,po dlouhé době Vás zdravím,neměla jsem internet a teď jsem po delší době na víkend u našich
Odpovedať
Ďakujem veronice, vravím tej jazdy sa nejak nebojím, ale pomedzi tie kuželky chodiť, no neviem. Veď sa nič nestane ak neurobím na prvýkrát, mám na to ešte rok :-D
Odpovedať
nikus, vidis, to je pristup :-D ja som si zas vravela ze nemienim prispievat do statnej pokladnice dalsich 600sk za opravne skusky :-D daj nam potom vediet ako si dopadla :-) inak pisem seminarku no nejak nie a nie sa do toho dostat....asi sa na to dnes uz vykaslem a zajtra to (sa) dorazim....chcem mat od toho cim skor pokoj......
Odpovedať
Profilova fotka
nikus: to zvládneš,jsi holka šikovná,ne?držím palce!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nikus: ja som maka dnes jedenastu jazdu z osemnastich. mne slalom medzi kuzelky celkom ide a dokonca lepsie dozadu naz dopredu :-D , ale jazda este nie je uplne vporiadku...este sa musim vela ucit, cela ucit :-) veronice: ja tiez pisem seminarku, uz cele popoludnie, len som este ani nezacala :-) , ale do zajtra vecera to snad stihnem
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi,já se zase snažím psát bakalářku a radši to nechci ani vidět :-) :-(
Odpovedať
Jeeej baby ďakujem, jasné, že sa ozvem potom :-) vladkulienka to máš nejak veľa jázd ja som ich mala len 13 v rámci kurzu sa mi zdá. No u mňa zas pokrivkáva ten slalom, ani nie slalom ako zacúvať do "garáže" :-D No ale tak čo už, na ceste mi to ide a aj tak budem všade parkovať predkom, no a je to vyriešené :-D
Odpovedať
ja som mala v ramci kurzu 4x trenazer a 14 jazd..... nikuska, odkedy ma rodicia naucili parkovat zadkom tak parkujem len tak, totizto predkom sa ti to nemusi podarit vzdy na prvykrat....akurat parkovanie pozdlzne mi este furt robi problemy ale raz som to supla pekne krasne na prvykrat a to tiez len preto lebo za mnou hukala sanitka tak som nechcela zavadzat a nejak sa mi to podarilo velmi rychlo :-p :-D x-) vladka, ja uz mam uvod, prvu stranu a pouzitu literaturu napisanu :-D zajtra to chcem ale uz naozaj poriadne zacat a dokoncit...nejak na to nemam nervy a to mam robit este jednu ale tu budem robit asi az ked budem v tatrach...cisty vzduch, snad mi to bude lepsie palit....
Odpovedať
Ahaa tak to možno preto, my sme nemali trenažér, len rovno jazdy... No uvidíme čo to bude zajtra, idem sa ešte poučiť aj keď tie testy som si robila už miliónkrát, ale ani spať sa mi nedá, čo som v takom strese. Tak to aspoň idem využiť na učenie...
Odpovedať
Profilova fotka
Nikuska: my sme nemali trenazer. najprv sme mali cvicisko a teraz jazdy...ale tych 18 je aj s cviciskom. zajtra sa mam ucit parkovanie...tak som zvedava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby! Už jsem tady dlouho nebyla... Mám co dočítat. nikuska: budu držet pěsti!!! Já jsem se závěreček hrozně bála, ale nakonec dopadlo všechno moc dobře. Celá moje autoškola byla zajímavá.. To je na dlouhý povídání... A i kdyby se ti nááhodou nezadařilo, tak máš další pokus. Ale třeba ani nebude potřeba. ;-) Pak napiš, jak jsi dopadla.
Odpovedať
aaaalelujaaaaaaaaaaaa hotovooooooooooooo :-D jedna seminarka dokoncena......este jedna a potom este jedna ktoru budem obhajovat na skuske ale k tej nam zatial nehodil temy tak si pockam ale nevadi, tato mi isla uz celkom sikovno ked som sa rozbehla :) vladus, ty si na tom ako? :-)
Odpovedať
Ahojte, Pomoc v tej skole je blazinec kopa roboty a furt nemam ISIC tak jazdim na listky. 8-( A este do toho mamina v piatok promuje, ale zvladnem, verim si :). Veronice a seminarku som jednu napisala aj ja dnes :) tema dost blba, ale dalo sa a zajtra musim zmaknut este jednu. Papa zatial a pekny tyzden :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak sa nemám čím pochváliť, neurobila som testy :((( Som si vytiahla test, v ktorom boli otázky, ktoré som videla prvýkrát a to som všetky testy mala doma, takže nechápem :( A na tých pár otázkach som pohorela :( Navyše som bola taká vystresovaná, že som si ledva pamätala ako sa volám, a to nepreháňam :( Tak až nabudúce...
Odpovedať
nikuska, tak to mi je luto :-( :-( :-( a kedy teraz budes mat opravne? dufam, ze teraz sa ti to uz podari, budeme drzat palce :) A odporucam preluskat si testy na vodicak.sk - ja som si robila testy len odtial a spravila som na plny pocet, skus sa tam pomotat trosku :) jujuuuuj, ja sa tak tesim do tych tatier....oddychnem si konecne :)
Odpovedať
Profilova fotka
nikuska: Tak to je hrozná smůla. Ono dělat si testy nanečisto je celkem brnkačka, ale pak, když tam člověk sedí, tak ho znejistí každá blbost... Znám to z vlastní zkušenosti. :-) veronice: Co jedeš dělat do tater? Rekreovat se?
Odpovedať
veronice, budú o mesiac, presne ešte neviem.. Ďakujem za radu, budem sa asi poriadne drviť, dúfam, že mi to vyjde. Ma to mrzí, lebo jazdu by som isto urobila, lebo to mi ide a ešte sme mali aj takého pohoďáka policajta, no škoda, ale tak čo už. dizinka, to máš pravdu, doma mi to šlo a zrazu, strach, stres, to urobí svoje
Odpovedať
nikus, tu seminarku co som pisala cez vikend som robila o strese a jeho vplyve na nas vykon takze viem o com hovoris :-D x-) ale neboj, na druhykrat to das! urcite!!! :-) dizinka, do tatier idem na kazdorocne stretnutie ludi co sa zaoberaju pracou s mladezou....a to ze je to v tatrach velmi ocenujem, aspon si trochu precistim pluca z tej hnusnej zasmogovanej bratislavy, bleeee, velmi sa tam ale tesim, moc moc moc :-) mno, akurat som dorobila protokoly, rozmyslam ci ist spat alebo zacat druhu seminarku....ale najskor jej asi idem napisat ci si mozem dat temu ktoru planujem.....nech to nerobim zbytocne..... tak cafte zatim :-)
Odpovedať
Baby ste zlaté, ďakujem :-) Robím si srandu, že mám predsa ešte rok, ale stále ma to mrzí, zajtra bude hádam lepšie :-)
Odpovedať
ahojte Nika hlavu hore ;-) ja som spravila vodičák pred 2týždňami, tiež som stresovala a vravela som si, že veď nabudúce ak sa náhodou nepodarí. a ako si vravela máš na to ešte rok. :-) Veroni, Vladi ja prerábam seminárku už tretí krát. neviem čo by som tam mohla ešte dať, je to strašne ohubu. :-S a ešte budem robiť neaké seminárky. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky,jak se máte? Nika,přesně tak,nemáš se proč stresovat,to zvládneš,jsi holka šikula,ne?
Odpovedať
ahojte, nika, nič si z toho nerob, nabuduce to vyjde ;-) budeme ti všetky držať palce. ako sa mate babule? čo nového? ja nič, stále ležím, pretože po chvili behania alebo ak dlhšie sedím ma začne bolieť brucho a kríže :-S dnes som zvladla akurat nákup potravín a variť neviem, kto za mna bude...a to nehovorím o tej obrovskej kope na žehlanie. Inokedy by ma to obťažovalo, ale teraz by som bola rada, keby vladzem aspon navariť a poupratovať...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?