Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dizinka: doufám,že mamka je v pohodě charlize: já jsem ráda,že nemusím do práce,ale jestli mě v lednu vyrazí,tak si budu muset něco hledat a pokud nebudu moct dělat státnice letos,tak taky,protože budu muset platit semestr a to by mě naši asi přerazili,ale doufám,že nějakýho dobrýho vedoucího najdu,prostě někoho "ukecám" o víkendu tu nebudu,jedeme s miláčkem na výlet do Kroměříže
Odpovedať
ahojte :) ja som mala uzasny tyzden :)streda v skole bude sice zabijak (od osmej rana do siestej vecer iba s jednou hodinovou prestavkou kde sa len tak tak stihnem najest) ale nejak to zvladnem. dani, bea, v kutiku srdca vam len ticho zavidim x-) dominicka nasa gulatucka, ty len pekne odpocivaj, vyloz nohy na stol a nech sa manzelik stara x-) sak aj on je tomu "na vine" x-) :-D hlavne nech je babu dobre a nech sa vam narodi zdravy chlapisko :-) mno damy je to nemile, ale musim ist skenovat skripta a potom sa ucit..tak papa :)
Odpovedať
Ahojte, všechny Vás zdravím. Hlásím se taky jako 88-řočníková a svatby-chtivá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
astraia: vítáme novou členku.Já jsem sice ročník 85,ale mám tady kamarádky,tak jsem se sem vetřela :-) pověz nám něco o sobě,jak dlouho jsi s přítelem,kdy plánujete svatbu,co děláte,jestli spolu bydlíte a tak....
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim damy, mame sa? ja sedim doma, nahanam brigadu po nete...ale nejako mi utekaju prilezitosti, vidim to tak, ze skoncim na nejakom telemarketingu...ale aspon dobre zarobim. ked vam zavolam, neskladajte mi telefon pls :-D dominika, ako sa mate? dufam, ze dobre... pekne lezkajte. zdravim astraia, vitaj, ako pise princeznicka Janka, prezrad nam nieco o sebe;-)
Odpovedať
ahoj tak som tu. aj keď by som sa mala učiť. vo štvrtok už mám prvý zápočet z tohto ročníka. strááášne som lenivá. :-p Domi len pekne oddychuj nech nemusíš ísť do nemocnice a bábo nech je v poriadku. Bea ani mne sa nedarí nájsť si brigádu v tomto zapadákove, jáááj stará dobrá Blava. ešte k tej téme kde sa nosí snubný. je to rôzne, ja ho nosím na ľavej, aj preto, že je to od srdca, aj preto, že som praváčka a menj sa mi ošúcha. i keď po dvoch rokoch nosenia nie je v pôvodnom stave. :-/ astrais vitaj medzi nami. sme zvedavé tak sa nám predstav. ;-) my zas robíme okolo domčeka, už je základ terasy hotoví, máme vymaľovenie aj keď len na bielo a nie všade (kuchyňa a obývačka zostali nevymalované). bude sa robiť zatepľovanie a omietka domu. sa teším. :-) :-) :-) ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: to bylo hezky řečeno "princeznička Janka", dík :-) Eri,taky bych se měla učit,ale vůbec se mi do toho nechce.Zítra se budu s jedním profesorem domlouvat ohledně vedení bakalářské práce,doufám,že mě neodmítne,to bych měla vztek ;-)
Odpovedať
vitaj astraia :) tak nam teda nieco o sebe popis, tesime sa :) ahojte holky, tak mam novy strih a melir :) normalne to dobre vyzera, pekne ma ostrihala susedka zlata :) robi si kadernicky kurz a potrebovala nejaky model no a nakolko ja som potrebovala zmenu, sli sme dnes na to :) a mala som to aj za super uzasne nizku cenu tak sa tesim :) inak dnes ma fakt nastval tatino....ma strasne tvrdohlavu povahu a uz mi fakt lezie na nervy....mrzi ma ze sa od seba tak velmi vzdalujeme ale ked on je na mna taky...niekedy mam pocit ze mi to robi naschval..... :-( tak mi dnes znechutil den ze fakt sa uz tesim do postele...... a co je najhorsie, ze prave v takychto situaciach mi chyba niekto komu by som sa mohla vyplakat na ramene, pozalovat si....vsak to poznate.....ach jo.....kedy uz konecne pride stastie aj ku mne..... idem radsej spat bo ma chyti totalna depka....tak ahojte a pekny dnicek zajtra prajem....
Odpovedať
veronice a čo sa stalo? :-.
Odpovedať
princeznicka2411 aj. :) Mno tak s přítelem budu začátkem listopadu čtvrtým rokem a zdá se mi to být čím dál lepší ;-) Svatbu ještě nijak konkrétně naplánovanou nemáme, o ruku jsem taky nebyla oficiálně požádána, ale už si tak o tom spolu špitáme, plánujeme a povídáme o představách. Studuju druhým rokem medicínu, takže je docela těžké dělit čas mezi školu, miláčka a rodiče, kteří by mě taky ještě (asi) rádi měli doma... Ale bojuju statečně :-D
Odpovedať
Ahojte, už som sem písala párkrát, ozývam sa znova :-)
Odpovedať
Ahojte, čo mate nove? ja povinne oddychujem :-N ale čo narobime, len keby sa menej nudim...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte. Domi, len pekne lezkaj, ved si mozes citat, behat po nete...prejdi si e-obchody, nakup :-D a skus baby-cafe.cz pripadne emimino.cz, mozno ti rychlejsie ujde cas :-) alebo babystrology.com :-D Veronice, uz je lepsie? neboj, teraz mas nas, to sa casom spravi, ved na vysokej je kopec milych peknych chlapcov :-) astraia, tak drzim palce s medinou, to mas pekne narocny odbor... ale ved mas urcite vydatnu podporu od priatela :-) nikuskabb, vitaj opat medzi nami :-)
Odpovedať
Ďakujem charlize :-) Ale ste to tu poriadne zapísali, sa musím dostať do obrazu teraz :-D
Odpovedať
čaute baby, ako sa máte? čo máte nové? pochváľte sa! :-) astraia viem o čom hovoríš, naši by tiež boli radi keby som bývala ešte stále doma. aj ja musím deliť čas medzi rodičou, manžela a školu. no je nás tu viac takých. ;-) nikuska máš dobré motto, na dnes a na zajtra platí aj pre mňa. :-D btw. dnes mi volali zo študijného, že či som odovzdala častné vyhlásenie o návšteve školy. ho asi nevedia nájsť. =-)
Odpovedať
Ericca to platí na celý život predsa :-D Jaaaj z vás tu sú asi všetky vysokoškoláčky že?
Odpovedať
no skoro, Dominika je mamička :-) a ostatné študujeme, ja s Nely sme už aj vydaté.
Odpovedať
Profilova fotka
nikuska, ty nie si na skole? ci este na strednej? Eri, to mas dobre, u nas zo skoly nevolaju, len maily pisu, vraj je moc drahe telefonovat na mobily :-D a niekedy ani nezavolaju, proste vyvesia na nastenke pred studijnym, ze tito ludia sa ihned dostavia tam a tam... kto tam nechodi a necita, ma smolu :-D
Odpovedať
tak mne volali asi preto, že ma nevedia zastihnúť na nete ani v ba na škole. :-D :-D :-D
Odpovedať
No ja som skončila strednú a teraz sa snažím pracovať, lenže na tomto Slovensku ]-( Chystáme sa s priateľom odísť do zahraničia... Jeeej tak Dominike gratulujem, už aj vie či to bude dievčatko či chlapček? A tebe ericca aj Nely blahoželám tiež :-) Ja by som bola tiež rada keby, len nie sú podmienky na to...
Odpovedať
Ďakujem. :-)Domi čaká chlapca,mal by sa narodiť tuším v decembri.
Odpovedať
Jej tak to bude decembrový ako ja :-) Baby toto je fakt hrôza s robotou tu na Slovensku, nikde nechcú absolventov alebo chcú mladých ľudí s 20 ročnou praxou, som už zúfalá z toho :-(
Odpovedať
charli: dakujem za tipy ;-) nikuska: dakujem a kam by ste chceli ist do zahraničia?
Odpovedať
u nás je to s prácou hrozné. keby tak fungovalo to čo bolo kedysi. závody dotovali školy zo svôjho odboru a po ukočení školy si mala na 2roky istú robotu aj prax vo fachu. dnes??? neexistuje. aj keď minule som zachytila správu vraj automobilky to chcú zaviesť znova, že poskytnú svoje technologické znalosti školám, tie ich budú vyučovať a potom budú mať školených pracovníkov, ktorí k nim pôjdu robiť.
Odpovedať
Profilova fotka
domi, snad ti to trosku skrati lezanie a cakanie;-) kedy idete na kontrolu? nikuska, neboj, to sa podda...ono sa uz len nejaka robota najde. a strednu mas aku? a priatel chce ist tiez do zahranicia? my uz tomu dako neverime, svagor bol v Irsku, doniesol akurat dlhy, sesternica zije v UK, tiez ledva z ruky do huby. my budeme radsej pomaly ale isto tu na SVK a dako to doklepeme :-D eri, uz to tak je, VW ma pilotne stredisko, co je vlastne ucnovka, a myslim, ze uz aj Peugeot to zaviedol...ono sa to pomaly rozbehne. drzte sa, my ideme o chvilu na vlak do LM. tak pekny vikend :-)
Odpovedať
ahojte :) tak ja som uz OK...to viete...mala som zas taky den ze som sa povadila s tatinom (on je totiz dost tvrda hlava a strasne nerad pocuje pravdu a este nerad odo mna....) ale tak uz sme OK.... dnes sme mali plavanie a konecne nas aj pustili do bazena tak som si zaplavala 1000m a som spokojna :-D Inak v skole strasne vela roboty, zajtra rano mam cvicenia z cytologie ale veru ze sa mi tam moc necche ist...zas ma bude boliet hlava z toho mikroskopu.....ale sak nevadi..... jo a buduci tyzden idem do Svitu :) od stvrtka do nedele, tak sa tesim, konecne cerstvy tatransky vzduch, juch :) mno idem sa ja ucit a potom asi haji alebo co, tak cafte sa :)
Odpovedať
Dominika plánujeme UK alebo Írsko, len je to také, jeden hovorí, že sa oplatí, druhý, že nie, tak sa vyznaj :-( charlize jasné, on chce ísť tiež, on na mňa vlastne čakal, lebo bezo mňa ísť nechcel tak čakal kým skončím školu. Mám sou obchodné, normálne s maturou, predmety ako na OA. Snažím sa hľadám... Nestrácam nádej :-)
Odpovedať
Bré ránko dievčatá, ste tu niektorá?
Odpovedať
už jedine dobrý večer ;-)
Odpovedať
No dominika už len dobrý večer pomaly aj dobrú noc hádam :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?