Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
mno tak to si ma musela vidieeeeet, kyvala som ti zo Sydney na tej videonahravke co sme vam posielali x-) x-) x-) Minulu stredu sme mali stretavku v TV Lux so vsetkymi tymi ludmi co sme boli spolu v australii, uzasne bolo,taka nostalgia :)
Odpovedať
Ahojte, tak vidím, že tu sa poctivo študuje ;-)
Odpovedať
jaaaaj dominicka tak tomu ver :) a dnes som zohnala dalsie dvoje skripta co mi chybaju takze uz len dvoje a hor sa do citania :-p :-D x-) idem ich skenovat tak sa teda majte, su to dve knihy, robota tak do jedenastej....
Odpovedať
Ty brdo baby, vy mate odvahu sa vydavat take mlade!!! :-o ! Ja som sa vydavala 26-rocna a to som z toho mala depku, ze ci to naozaj vazne myslim...(aj ked moj muz je skvely chlap) Neberte ma v zlom, len z mojho pohladu je to nepochopitelne, lebo ja som zo svadby mala vzdy paniku. Prajem vam vela stastia s tymi vasimi vyvolenymi.
Odpovedať
sharlotta v pohode ;-) baby ja smoklím celý deň ako malé decko. 8-( každú hodinu miniem balík vreckoviek, no hrôza. zajtra skočím za mojou lekárkou nech ma dá dokopy. na vodičák mi povedali, že bude trvať do 30dní kým mi ho vystavia tak ako pri OP. to sa načakám kým budem môcť jazdiť. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky,už jsem tu dlouho nebyla.Mám toho teď spoustu,ale dneska se odreaguju večer na koncertě,tak se na to móóc těším ;-) dneska jsem náhodou potkala ve městě svoje spolužačky z vysoké,tak jsme si aspoň zanadávaly na školu a tak,bylo to aspoň k něčemu dobrý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, caute... kde ste vsetky? ja zarezavam v skole, no nic moc...a hladam robotu, snad to dako dopadne... jej a viete co mam nove? kuk album :-)
Odpovedať
ahoj charlize :-) , ja uz tiez zarezavam v skole, teda okrem piatkov a kazdeho druheho pondelka :-p , zajtra si uz mozem odfajknut 3 svadbu. Dufam ze tohto roku ma uz nikto neprekvapi svadbou, lebo uz mam dost :-D a albumik som videla, ten prsten je kraaaaaaaaaaaasny. My ideme urobit zabijacku (rozbit prasiatko ) asi na buduci tyzden.(na prsten) Milacik povedal ze si mam ist vybrat, ale ja sa chcem nechat prekvapit. Takze to ostane na nom.Tak! :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, my mame tiez dve cvika len kazdy druhy tyzden, nastastie... keby som chodila do prace, bolo by to super, len musim najprv nejaku najst... prstienok sme vybrali spolu, ja som ho videla na nete, jemu sa strasne pacil, ze ho chce vidiet nazivo, a ci sa paci aj mne (jasne x-) ) a tak ked sme boli pozriet nazivo v obchode, tak rovno predavacke povedal, ze si ho vezmeme a doma mi ho schoval :-( ale nevadi, hlavne ze je doma x-) potom si prosim aj tvoju fotku :-D ved mu len pomoz, ci uplne na nom to chces nechat?
Odpovedať
Ja viem ze ma dobry vkus na taketo veci a este sa nestalo aby mi kupil nieco co by sa mne nepacilo. A to nielen pri sperkoch. Aj oblecenie a tak... ;-) Len sa ma dnes pytal, na ktorom prste sa nosi snubny :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super :-) moj si sam moc netrufne, aj ked verim, ze by to zvladol...takto sme ale spokojni obaja. ozaj, ked to hovoris... ja si nemyslim, ze sa "ma" nosit na nejakom konkretnom prste, nie? teda som videla aj na prsteniku, aj na prostredniku. mne by bolo jedno, je mi dobry na lavy prstenik, lebo obrucku chcem odjakziva na pravu ruku, tam nenosim zasadne nic, len na obrucku cakam :-) ale vraj sa ma obrucka nosit na lavej, lebo vedie k srdcu. ja zas hovorim, ze lava ruka, lavy zavazok, prava ruka, pravy zavazok :-D
Odpovedať
tiez neviem, na ktorom prste sa ma nosit snubny, ale ja chcem aj snubny aj obrucku na lavu ruku. som pravacka a pri pisani mi prstene na pravej ruke vadia, ani teaz nemam na pravej ziadny. A ked sa to tak vezme, bude menej opotrebovany,a vydrzi dlhsie ako novy, kedze vacsinu veci robim pravou rukou :-D :-p dam do albumu prsten , co som dostala od milacika na Vianoce(vyzera ako snubny) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bambu, je peknucky :-) vyberal sam, hej? to som zvedava, co ti vyberie teraz.... aj ta poziada o ruku, ci ste nejako dohodnuti? mna sa Tomas pytal, ze ci som chcela s takym velkym ockom, ze on si myslel, ze nie... a ja ze no nie, kym som rozmyslala nad diamantom, tak som nechcela, aby si bral uver na moj zasnubny :-D ale takto, je uzasny, bling bling :-D chodim sa na neho tajne pozerat, ked Tomas nie je doma x-)
Odpovedať
Aj ja som zvedava, aky vyberie. Ale viem ze bude z lasky, a to je najdolezitejsie :-) Tak neoficialne bez prstienka ma uz "poziadal o ruku" , ale ked bude prstienok este netusime ako to oznamime nasim, ale nechystame ziadnu velkolepu oslavu... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som zvedava, potom ukaz a napis, co vasi. cakaju to? do mna moji rodicia strasne hucia, ze chcu svadbu, kedy bude svadba, ze sa snad vezmeme a snad nie tajne a tak... tak sa celkom tesim, ze im to povieme oficialne a pri takej prilezitosti, ako su promocie. myslim, ze ich to nadchne, budu sa tesit aj oni. a Tomovi rodicia budu v milom soku, lebo to od neho urcite necakaju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! bambu: kdy jsi byla požádaná o ruku? Gratuluju! charlize: prstýnek je krásný :-) charlize a bambu: jak se vlastně jmenujete?jsem jen zvědavá :-) naši o našich zásnubách už taky ví (pravda je,že kamarádi to věděli dřív než naši) a v pohodě
Odpovedať
charlize jasne ze ukazem ;-) no nasi to cakaju, ze sa vezmeme, kedze uz je u nas ako doma, ale inak nic netusia :-p uvidime, kedy to na nich vyvalime :-D ale do konca roka urcite :-D princeznicka tak asi pred 3 mes. prvykrat, druhykrat pred 2 tyzdnami x-) a este mozno aj tretikrat s prstienkom , ked ho vyberie inak, ja som Danka :-)
Odpovedať
charlize inak, aj do mna huci uz polka rodiny, ze kedy je svadba a pod., dokonca aj ocov kolega a kamarat. :-p no, proste podpichuju , hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som Beata, tak caute :-) Dani, to je fajn, ze o tom vedia, sa urcite budu tesit. byvat budete kde? u vas? my budeme byvat od buduceho leta v samostatnom byte, tak setrime na rekonstrukciu, na kuchynu, na podlahy x-) takze zasnubeni pojdeme do vlastneho bytu, a aj svadba bude az rok po tom, co budeme byvat "sami na svojom" ...
Odpovedať
Tak zatial budeme byvat u nas.Byvame v dome, ale moj tato chce stavat silou mocou novy dom ,takze ma chce "vyhnat" do noveho :-D sice len asi 80metrov od toho co byvame teraz. Ale tak treba na to este dost penazi, tak rozmyslam ze po Bc. pojdeme do sveta na zarobky :-p (ale uz ako manzelia x-) ) Sice mam stavebne sporenie, ale...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super Dani. my byvame teraz vlastne spolu s rodicmi v "byte" ale v dome mame byty dva, tak do toho druheho nas pustia za odmenu, ked spravime Bc. von nechcem ist, len rychlo dokoncit skolu a potom daco zarobit, ako nam schvalia hypo, ideme prec (od rodicov) a zariadime si svoje. dufam, ze cim skor babo a potom sa uvidi, este sme sa ani nerozhodli, ci ist do LM, ci ostat v BA... od toho to bude potom dost zavisiet, lebo v LM kupime v pohode bytik, casom postavime domcek, v BA domcek moc nehrozi :-p len s tou pracou neviem, v LM by sme podnikali, v BA makali v zamestnani...
Odpovedať
Bea aj ty to mas dobre vymyslene :-) , ja s tym zahranicim tiez vaham a vsetko ukaze situacia po Bc., lebo aj my chceme hned babo. Moj milacik by uz najradsej teraz kocikoval :-D :-D :-D Ja som zvedava aku pracu si zozeniem potom v PO, ci ist do ucit do skolky, alebo sa venovat, tomu co studujem teraz-socialnu pracu.Alebo nieco uplne ine, kde budu lepsie platit. :-| Ked nikam nepojdem tak chcem ist po Bc pracovat a Mgr chcem externe. Uz teraz mam dost chodenia do skoly :-S
Odpovedať
Profilova fotka
já jsem Janka,ahojky :-) já doufám,že dodělám Bc. (měla jsem už letos), vypadá to všelijak,ale snad to bude v pohodě
Odpovedať
ahojte, ako sa mate? ja musím ležať, pretože sa mi skracuje krčok a ak by sa to zhoršilo musím ist do nemocnice. Takže celý den len ležím a nudím sa :-( dúfam, že aspon vam je veselšie.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby... dominika a kolko ti este treba do terminu? len to vydrz, aspon bude babo vporiadku...myslim, ze je lepsi lezat doma ako v nemocnici...drzim palce :) aj ked ja by som teraz radsej lezala lebo v skole je toho hrozne vela...ten treti(bakalarsky) rocník je fakt tazky... este sme ani poriadne nezacali a uz treba pisat bakalarky...ja som dnes prisla k milemu taka unavenaaa, ze sa asi osprchujem, uvarim mu puding na veceru (nech ma co jest, ked pride z prace...povedal, ze by si dal taky dobry malinovo vanilkovy :-D ) a potom zalahnem a pustim telku... urcite nezaspim, lebo ho chcem pockat, ale keby bol doma, tak uz teraz lezkam osprchovana... 8-) budem mat tazky vikend...musim pisat seminarku. nieco o tom ako vplýva na urokovu sadzbu ekomonicky cykus, ci co...ani poriadne neviem. a v nedelu ideme na pohreb, lebo milemu zomrel spoluziak zo zakladky...mlady chalan 23rocny...ale mal leukemiu...skoda :-( tak sa zatial majte pekne...snad este cez vikend cosi napisem a bezim sa sprchovat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sorry, teba pisat seminarky...ale aj bakalarku budem musiet o chvilu zacat pisat...
Odpovedať
musím vydržať min. ešte 8týždnov, teraz som začala 30-ty.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! charlize a bambullka - máte to pěkně náplanované :-) dominka - souhlasím s vadkulienkou. Hlavně teď hodně odpočívej, i když je to fakt otravný. :-| Tak vydrž. ;-) Dneska u nás bylo celý den sychravo a pršelo. Den jako stvořený na spaní. Cestou do školy jsem v autobusu klimbala. Jinak co se týče školy, tak jsem si ještě moc nezvykla na nový systém. Odpoledne jsem byla za mamkou v nemocnici. Dneska dopoledne ji operovali (laparoskopicky). Měla pupeční kýlu a tu operaci už skoro rok odkládala. Tak jsem ráda, že už to má za sebou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. Domi, len pekne lezkaj, to je este vela casu...ale krcek nie je taky problem, to sa vacsinou ustali, len sa nenamahaj...ved mozes citat internet, knizky, vonku su aj tak same bacile a prsi, co by si tam robila :-D Vladkulienka, veru, je to "o hubu" , uz sa tesim, ked budem na striedacku v praci a skole, dojdem domov, vypracujem kusok projektu, pridem druhy den, napisem kus bakalarky, a od februara mozem zacat statnice riesit :-p ach jaj... dizi, jasne, planovat treba, to je jedna z mala veci, co ma drzi pri zivote 8-) Janka, princeznicka, neboj , to zvladnes, a potom uz len dva roky druhy stupen a mame pokoj :-D
Odpovedať
Ahojte, Teda vy ste toho dnes popisali. ja som mala cely den prednasky na prave uz mi asi sibne z tych skol. 8-( Som necakala, ze je to taky zaberak. :) charlize gratulujem k prstienku a domi neboj to bude dobre len lezkaj a nech vas manzel obskakuje :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?