Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Aurinko: K těm kolejím ti jezdí i šalina č. 1, ne? Cestou do města je zastávka Pionýrská, tak tam jsem chodila na obchodku, tak si na mě můžeš vzpomenout, až přes ni pojedeš :-). A kdyby jsi něco ohledně Brna potřebovala, něco zháněla, nebo já nevím co, tak mi napiš, klidně ti poradím, jo? Když jseš tam teď chvilinku ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, mejlík :-) Tak jsem si dočetla vaše příspěvky :-) Veri, já byla v autoškole takový noční jezdec :-) Většinou jsme se domlouvali na večerní jízdy a na přerlomu září a října se už brzy stmívalo. Ne jednou se stalo, že hustě pršelo. To sem se fakt bála jet rychleji než 50! Dokonce jsme jednou museli kvůli hustého deště jízdu přerušit. Pruhy jsem ale viděla, i když jen pár metrů před sebou. Dneska možná zůstanu celý den doma :-) Pokud nebude pršet, tak jedu odpoledne na ankety. Včera sjem je dělala i za deště- schovala jsem se do obchodního centra a tam zpovídala lidi. Pak se ale kolem mě začal ochomýtat jeden hlídač a já znejistěla, jestli tam náhodou nejsou ankety zakázané :-o Raději jsem pak šla :-D Tak papa a navzdory počasí se usmívejte :-)
Odpovedať
Ahojte, tak už som si vás dočitala. Dnes som konečne zavolala na to cvičenie pre tehotné, začíne 15.10. a trvá 9 týždnov, takže stiham. Skončí týžden pre termínom :-D teda ak ma to nechytí skôr. A chvalabohu mi to vychádza časovo aj s kurzom, lebo cvičenie je do 16.45 a kurz začína o 17.00. Inak, čo sa týka šoferovania, aj ja nerada jazdím potme, teda hlavne tam, kde to nepoznám. A dážd tiež nemusím...ale najhoršie sa mi jazdí za šera, vtedy som slepá jak patron. Bože, toto sú dni...stále prší. Idem urobiť obed a potom upečiem koláčik, nech sa máme s čím napchávať :-D , ked už sme doma zavretý.
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, tak to je super, že budeš stíhat obojí. Cvičením uděláš něco pro sebe i pro malého :-) Dnešek je neskutečně chladný. Mám na sobě dva svetry a dvoje ponožky. Předpovědi ale slibují teplý víkend. Tak snad to vyjde |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Domi,tak to je bezva,že uděláš něco pro sebe a pro malého.Eli,ani mi nemluv,u nás ještě už asi dva dny leje jako z konve,je to síla.Dneska jsem konečně byla u náa na studijním a ani tam nebyla taková strašná fronta jako jsem předpokládala,super! konečně mám všechno vyřízeno,co jsem potřebovala!
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, já si ještě budu muset vyřídit ISIC kartu a pak ještě jet na studijní a zaplatit za zapsání jednoho předmětu. V květnu, když jsme si předměty registrovali, byla už zaplněná kapacita (jednalo se o komorní hru 1). Tak jsem tam švihla komorní hru 3 (k.h. 2 je pouze pro letní semestr). Jenže 3 je podmíněná 1 a 2. Proto jsem si musela 3 odhlásit a teď si už za poplatek můžu nechat připsat tu 1 :-p Jedná se sice jen o 100,-, ale i tak to naštve ]-( :-S Snad se brzy oteplí. Jsem taková zmrzlina... :-N
Odpovedať
Baby, ani mi nehovorte o tom počasí. Zachvílu, aby sme kúriť začali... :-S Ale ešte má byť babie leto na konci septembra. Jediné čo mám rada, ked je takáto jesen alebo zima je to, že si môžem zapáliť všetky sviečky, čo zhromaždujem poctivo a zababušiť sa pod deku. A ešte ked v krbe pekne horí. Ale inak by mohlo byť za mna celý rok leto.
Odpovedať
Profilova fotka
elis,vy musíte platit za registraci předmětu?já si musím na jaře zapsat znova všechno kolem státnic a tak a taky se mi to tam automaticky registruje už teď,protože jsou ty předměty vypsaný i tenhle semestr (kdybych měla ty zkoušky z jarního semestru hotový,můžu klidně dělat státnice v lednu,ale takhle musím až v červnu),tak si to vždycky zruším.jen doufám,že se mi to tam nezapíše až když skončí změny v zápisu,to pak zase budu muset na studijní a fakt se mi nechce :-(
Odpovedať
nazdis holky, dievcata a mladomanzelky :-) s tym dazdom s vami suhlasim - strasneeeeeeeeeeeeeee...tatinko ma artrozu na rukach, ja na kolene a bedraku a vcera sme obaja len stonali jak nas vsetko z toho blbeho pocasia boli...to vam bol na prd den.... no ale dnes som sa sla popytat ze teda co ja a ta telesna co mame mat....profak povedal ze povinne to nemam (v rocenke je napisana telesna ako povinne volitelny ale sak neva...) ale ze ked uz sa zapisem, musim tam chodit....tak sa ma pytal co mozem, ja ze plavanie, tak som si ho teda zapisala....v ramci hladania mojej stratenej kondicky :-p :-D x-) :-N bude to byvat kazdy stvrtok od 8-9hod takze aj to je fpohodke cas celkom. Rozvrh este stale nemame co ma teda dost stve tak ale co uz...snad ho do piatku spravia...uz by sa patrilo.... domini, maminka vcera robila ale ze takyyyy fajnyyyyy pernikovy kolac ze mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :-p :-D x-) inak je velmi jednoduchy, taky hrncekovy, mozem vam sem dat recept ak budete chciet :-) co je na tom kolaci najlepsie je to ze do cesta mozete pridat hocico - nakrajane jablka, alebo cucoriedky, maliny, puding, tuhu bielu cokola, no proste co vam len napadne a ten kolac je vzdy super! :-) inak co porabate? ja idem akurat balit darcek mamininej kamaratke na svadbu, v sobotu jej tam aj pojdem pomahat robit zeleninovo-masovo-syrove misy, sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já dneska courala po obchodech a aspoň jsem vymyslela dárek rátovi k narozeninám (má 14.10. a do toho ještě 4.10.svátek,ale to už mám vymyšlené),zase nějakou pěknou cestopisnou knížku,má takové věci rád.a asi jsem dostala inspiraci i na dárek pro mamku k Vánocům,pořád básní o Novém Zélandu,tak nějakou knížku o téhle zemi.uvidíme,času dost.pomalu už se mi kupí úkoly do školy,tak půjdu něco dělat,mějte se,kočky!!
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, pokud si předmět nezapíšeme v určeném čase, platíme za něj :-( Spolužák prošvihl termín k zapsání a platil cca 1500,- :-p Jani, proč se Ti tam ty předměty registrují už teď? Přece musíš dochodit ještě zbývající dva semestry, ni? Veri, plavání je jeden z nejzdravějších sportů :-D Neopotřebovávají se klouby, nedýcháš vířící se prach a na páteř je blahodárný :-) Též jsem chtěla chodit, hlavně kvůli bolestem zad (když sedím několik hodin u klavíru, záda se pak ozvou). Ještě jsem se k tomu ale nedostala :-N Jinak jsem dneska mluvila se svou recruterkou z Mary Kay. Říkala, že se u nich na budouvě uvolnila jedna kancelář. Kdybych se o ni dělila ještě s jednou Marykaykou, platily bychom každá nájem cca jen 1500,- měsíčně! Mám radost, protože bez studia to jde špatně... Taky se vám dneska nic nechce? Vůbec nic jsem neudělala a jen si válím šunky. To je asi tím počasím :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Eli,no jasně,ale prostě oni jsou ty předměty vypsané i v tomhle semestru a ono se to tam registruje automaticky,což mě štve,ale snad to bude v pohodě a nebudu muset pak letět na studijní a zdůvodňovat,proč to chci zrušit.Mají v tom bordel,to je asi všude stejný :-D Taky přemýšlím,že budu chodit plavat,ale nějak se k tomu taky nemůžu dokopat.No vidíš,jak Ti to s tou kosmetikou jde,držím palce.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojda. prave sme se vratili z nakupu (jani-stara znama ikea), mame vsechno mozne, od odpadaku, pres varecky, talire, kelimek na tuzky, uterky po kelimky na sul a cukr. musim se jit optat nekam, jak si muzu prehodit cvika, protoze nemuzu jezdit v patek takhle pozde domu-uz mi nic pak nejede dom... a aby pro me tatka jezdil takovou dalku na vlak, to nema smysl... za hodinu a pul potvrzujme predmety a my vubec netusime, k cemu to je a tak... petunka88: pionyrskou znam moc dobre, pritel chodil loni na masarykovu univerzitu-na informatiku, tak jsem tam za nim jezdila, kdyz jsem prijela na navsevu k nemu... jinak zima byla a fakt hnusna! jsem pekne vymrzla a asi i nastydla. boli me hlava od vetru a asi mam nastydle dutiny. to ta skola pekne zacina...
Odpovedať
ahojte to je ale kosa, ako v ruskom filme. Zajtra si musim ist nieco kupit na vrch k satam na svadbu, lebo mam len bolerko s kratkym rukavom, a pri takychto teplotach asi zamrznem.neznasam take pocasie 8-( nam uz radiatory hreju o 106 fakt den na prd :-| co ste dnes porabali?ja dokopy nic, len som navarila obed... :-N
Odpovedať
Aurinko, muj pritel taky chodil pred dvema rokama na Masarycku na informatiku :-) . Takze na me porad cekal pred skolou... meli jsme to kousicek, ale pak toho nechal a sel pracovat, ted dela kousek nad tou Fakultou informatiky, je tam Moravska zemska knihovna nebo Magistrat, tak tam, jestli vis. Takze ted kdyz uz pracuje, tak na neho cekam zase pro zmenu ja...ted uz ne teda, ale kdyz jsem jeste chodila na stredni. Stejne si myslim, ze se co nevidet potkame v saline nebo ve meste...tak velky to Brno zase neni :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Holky (auri a peti88),kousek od Pionýrské bydlím,vlastně jednu zastávku za (Hrnčířská) a privát mám přímo naproti Fakultě informatiky. Peti,máš úplnou pravdu,Brno zas tak velký fakt není :-)
Odpovedať
No tak to uz jsme doma Jani :-) . A chodis se nekdy ucit do Luzanek :-) . Vim ze tam hodne vysokoskolaku travi volny cas...moje "konecne uz byvala" skola je totiz hned naproti pres silnic, takze jsme tam chodili behat, kdyz jsme meli telak...fuj :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Učit ne,ale ten park je úžasnej a chodíme tam občas s milým.To mě taky dostává,jak se v Brně říká "přes silnic",na to si asi v životě nezvyknu ;-)
Odpovedať
A jak se u vás říká "přes silnic" :-) . To je divný... Kdybys se mnou stravila jeden den tady na vesnici, tak si asi nezvyknes na vic vyrazu, co se tady rikaji :-) . Akorat ted nevim nic konkretniho, protoze ja si to vubec neuvedomuju...ale kdyz mluvim na nekoho ze severni Moravy nebo z Cech, tak se kazdou chvilku necemu smeje nebo nerozumi...zajimavy :-) . Nedavno se mi stalo, ze mi psala nejaka holka z Jeseniku, ktera se stejne jmenuje, psala mi na ICQ...ale vubec se nezname, jen si vyhledala lidi se stejnym jmenem...a taky mi porad psala, ze mluvim stejne jako jeji babicka, ktera je puvodem od Brna, ale nezije tady :-) .
Odpovedať
cela pritelova rodina od maminky pochazi od hodonina, to je pak legrace, kdyz se sejdou. zrovna ted tam maji vinobrani, chteli sme jet, ale nemame penize na autobus. jsou ve starem poddvorove. kdybych mela tu moznost, tak se tam odstehuju. milacek u nich trvail kazde prazdniny, kdyz byl mladsi a tak chytil dost slov od "moravaku". navic si vzali babicku poddvorovandu k sobe domu (ted bydli v orlickych horach) a ta ma porad jihomoravsky slovnik. me se to moc libi a uz sem tam reknu nevedomky nejake to slovo, ktere rozhodne neni z naseho kraje... nekdy si v saline pripadam jako negramota, kdyz brnaci mluvi tak moc spisovne a u nas v podhuri to je zase same malej, divnej, hrozny a tak... petunka88:hrncirska a pionyrska patrily mezi prvni zastavky, ktere jsem si musela zapamatovat... taky jsme s milackem chodili na obchodku-ja rok na lyceum a milacek 4roky na informatiku v ekonomice. ale moc mu to nepomohlo kdyz na vysoke se tomu venoval jen necely rok... tak to ted jde zkusit se mnou na stavarnu =)
Odpovedať
Profilova fotka
caute koceny, mate sa? ja sa cele noci tulim k Tomovi, aby som nezmrzla :-D a dnes sa mi snivalo o teple a o mori x-) akoze, dostali sme rozvrh, prvy raz za tri roky dobry, no ani sa nechcem tesit, neverim tomu, urcite ho este zmenia a bude nanic.... tazko s tou skolou, ale citam, ze vas tiez nepotesili.... holky, poradte, kamoska ma 22, nemam ziadnu invenciu - naposledy dostala nausnice a knihu, nenapada vam nieco? kazdy tip dobry;-) Simi, pamatam, aj som sa chcela spytat, preco teda hned o rok, ale je to na vas, ak vam to vyhovuje. svadbu budu platit vasi? my cakame aj preto, ze si chceme sami, takze cim viac casu, tym lepsie. ale prehanat to netreba :-D tie datumy sa daju najst, ked ta nejaky zaujme. a ty si teraz tretiacka, ked mas 17? ci druhacka? ci by vam nakoniec nebolo naozaj lepsie pockat na ten august 2010, ono to nie je uz tak daleko x-)
Odpovedať
ahojte :-) tak ja som prave vstala, napapala sa a o hodinku pojdem za mojou detskou lekarkou na navstevu, odniest jej jablcka, strasne zlata je, po tych 20 rokoch ju uz berieme ako dalsieho clena nasej rodiny, fakt anjel :-) charlize, darcek pre kamosku co ma 22? mno, ja si myslim, ze dalsou dobrou knihou nic nepokazis :-D alebo co by mna osobne potesilo - puzzle, ja som maniak do puzzle, brutaaaaaaaalne :-) Alebo nejake pekne tricko? alebo salik na chladne dni ktore prisli, sak ty uz neico vymyslis, ja ti verim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, kočky :-) Beo, klidně nějakou bižuterie, té není nikdy dost :-) Někdo ale třeba bižu moc nevynosí, tak třeba nějakou pěknou šálu, jak už psala Veri. Záleží, co se jí líbí a z čeho by měla radost. Já třeba vím, že se moc nemá dávat drogerie, ale jedna moje dobrá kamarádka mi na narozky dala tělový krém, který voní úplně jako čokoláda x-) Měla jsem chuť si líznout :-D Tak jsem jí taky na narozky koupila masku na vlasy a masku na obličej... Zvaž co dává ona Tobě. Dárky mluví víc o darujícím, než o obdarovaném ;-) Beo a Simi, to byste měly fajn, vdávat se ve stejný rok! A třeba i ve stejný měsíc. Plánovaly byste společně. Rok 2010 je krásně kulatý!!! Též by se mi líbil, ale my to asi nestihneme :-| ]-( Nám z Ostravska zase všichni říkají, že MAME KRATKE ZOBAKY :-) Já zase ale vcelku prodlužuju. Tak akorát. Přítel a především jeho bratr mluví doonalou ostravštinou. Též máme pro náš kraj typická slova, kterým prý pražští nerozumí (např. rožni = rozsviť). Po našimu bohužel nerozumím. U nás se mluvilo poměrně spisovně. Co budete dnes dělat, kočky?
Odpovedať
elis, tak ja som prave prisla od tej lekarky a hned ako to tu dopisem idem utriet prach v celom byte :-p :-p :-S ]-( ako ja spravim naozaj vsetko - navarim, napeciem, umyjem okna, pozehlim, vyperiem, urobim vo veciach poriadok ale co fakt ze ale ze faaaakt neznasam je utieranie prachu!!!!!!! muhaha....ale teraz mam motivaciu....pride mi kamaratka z vychodu co sme boli spolu v australii tak nech to tu nejak vyzera ked pride....baby, ja tak velmi nenavidim utierat prach! fuuuj, hnus, bleeee pomooooooooooooooooooooooooooooc no a hned ako doutieram si idem lahnut lebo ma brutalne boli krcna chrbtica a vobec cely chrbat :-( tak papa zatim a ak by mi chcel prist niekto pomoct s tym prachom, do IP vam s radostou poslem moju adresu, a vobec, aj na stanicu pre vas pridem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby...aj ja som 88-cka. teda presnejsie 5.1.1988. svadbu planujeme v 2010
Odpovedať
ahoj vladka, vitaj medzi nami :-) popis nieco viac o sebe, kde byvas, co studujes pripadne robis, ako ste sa s drahym stretli a taaaaak :-) my 88-cky sme velmi zvedave, vsak holky :-D
Odpovedať
Ahojte dufam,ze sa mozem pridat. Nie som sice 88, ale do vazho rozpatia zapadam :-) . Som 90- rocnik. Svadbu este nechystam a na tuto stranku som sa dostala, ked som pomahala mojej kamaratke so svadbou. A potom som tu uz ostala zavislacit :-o .
Odpovedať
veronicka, fpoho, vitaj medzi nami, ja som sa sem dostala podobne - pri hladani siat na stuzkovu a tiez som tu uz 2,5 roka :-D Odkial z Bratislavy si? :-) napis nieco viac o sebe, co studujes a taaaak.... :-)
Odpovedať
jéj zas tu máme nové baby.vitajte.popíšte nám niečo o sebe.
Odpovedať
Ano z Bratislavy- Petrzalky. Teraz zacinam studovat na vysokej a rovno na dvoch :)- teologiu a pravo. Inak Veronice nechodila si na nejake cirkevne gymnazium, si mi podla fotky strastne povedoma :) a netusim odkial. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?