Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
simi, naco si komplikovat zivot, ved pockajte mesiac a usetrite si kopec casu, penazi a myslim ze aj hodne nervov...najdite si nejaky pekny datum niekedy hned po tvojich narodkach, vsak ked ste na seba cakali sice neviem kolko, tak preco nie dalsich a poslednych 28 dni... :-) v ktorom mesiaci mas narodky? dievcata, mimi by som aj ja brala ale ked vidim moju susedu, taku staru ako ja, ako sa stara o svoje babo az mi je do placu...nechcem byt ako ona a ked uz mat babo, tak vo vlastnom byte...chapete...ja by som rada este trochu dozrela a v prvom rade si dokoncila skolu bo neviem ako by som zvladala aj skolu aj babo...tehotenstvo je pre mna to najkrajsie obdobie v zivote zeny, ktore si chcem naplno uzit...vsak dockajme casu, ono to raz pride :-) inak ako sa mate? co porabate? ja akurat surfujem po nete bo predavame s maminkou telefony tak davam inzeraty a pozeram ci by ten nas niekto nechcel.... Nokia 5000 ak by mal niekto zaujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi,já si taky myslím,že ten měsíc už není takový problém počkat.A Em má pravdu,že pokud v tom není dítě,tak to povolení určitě nedostanete.A Veronice má pravdu taky,že když už jste na sebe tak dlouho čekali,tak už to tu chvíli vydrží. Můj měl taky tendence brát si mě letos a tak,ale rozmluvila jsem mu to,protože není kam spěchat,o to víc si to pak užijeme a je to jednou za život,tak to stojí za to,ne? ver: Tvoje sousedka má dítě,jo? a koukám,že je to asi nějaký odstrašující příklad,co? No jasně,já jsem taky pro,mít dítě až ve vlastním bytě,předtím to nemá cenu.Není kam spěchat,nic nám neuteče.Nedávno jsme se s milým bavili o dítěti a oba chceme až po svatbě,jsem ráda,že to vidí taky tak.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky! Princeznicko, taky chceme dítě jedině po svatbě :-) Holky, včera jsem byla v Praze na konferenci a bylo to úúúžasné! Už nemám sebemenší pochybnosti o tom, že jsem udělala správně a pracuju pro takovou fajnovou firmu! Bylo to super, skvělí lidé, báječná atmosféra, skvělá ocenění kvalitní práce. Jsem tím tak nabitá, že nedokážu myslet na nic jiného :-D Jak se daří vám? Simi, myslím, že holky Ti to rozmluvily :-) Ono není kam spěchat. Svatba za rok, nebo za rok a jeden měsíc... To máte fuk :-)
Odpovedať
elis: ty uz nechodis do skoly? co si tak matne vybavuju, tak jsi delala skolu s nejakym hudebnim zamerenim... oprav me, pokud se pletu (coz u me neni nic neobvyklyho, uz sem se tu jednou hoooodne seredne spletla)... holky tak zitra jedeme na kolej se ubytovat. dneska jsem se dozvedela pekne smutnou zpravu. bylo jen o fousek a byla bych s milackem v jedny studijni skupine... ja jsem ve 12. on ve 13. ach jo. kamaradovi z byvale tridy se to povedlo a je se svoji pritelkyni ve stejne. i kdyz jsem si rikala, ze vidat se kazdy den bude docela ponorkovy, v koutku duse jsem doufala, ze se nam to povede... ani na prednasky mozna nebudeme chodit spolu, zatim jsem to nevidela, aby vysly pro vic skupin stejne...
Odpovedať
Profilova fotka
Auri, pořád studuju hudební umění, pořád si přivydělávám učením hry na klavír, ale ještě jsem se dostala ke kosmetické firmě Mary Kay :-) Takže neboj, dobře si to pamatuješ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A nebuď smutná, že spolu nebudete ve skupině. Můžete třeba chodit některé dny společně do menzy ;-) Nebo budete mít oba velké okno a někam společně zajdete :-) Auri, nějak mi uniklo, co budete studovat a kde. Budeš na kolejích?
Odpovedať
aha jo tak to mas jako privydelavani... to jsem delala v oriflamu, ale porad me lakalo zkouset novy a novy vyrobky tka jsem to radsi zabalila... :-| jo a ten klavir to ti zavidim. to jsem dycky chtela umet, ale neco tomu chybelo... ze by sluch?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Je to pěkný koníček a i učit mě baví.
Odpovedať
Profilova fotka
elis: tak to se shodneme s tím dítětem po svatbě. Studuješ hudební umění?a co vlastně?Napiš mi v IP víc o té kosmetice Mary Kay,jsem zvědavá.Já zase dělám FM Group a baví mě to.Já jsem se na klavír kdysi učila,teda spíš mě učila máma,protože ona hrála jako mladší,ale nějak mě to nechytlo tak,abych se tomu věnovala víc,vždycky jsem tíhla jsem spíš ke kytaře.Jsem sice samouk,ale pořád mě to baví. Auri,nebuď smutná,že nejste s miláčkem ve stejný skupině,to se někdy stává.A je tady fakt možnost,že budete mít společný volno a uvidíte se i ve volnu mezi přednáškami. elis:pokud se nepletu,tak Auri a její přítel se oba dostali na stavárnu do Brna.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, diky za gratulacie, ked pojdeme pozriet maleho, skusim pre vas ukoristit dake fotky :-D Auri, neda sa vam vymenit? my sme v jednom kruzku, ale decka sa vymienali, v pohode im to dovolili, lebo si to obhajili vyrokmi typu - v tej skupine nemozem byt, je tam moja byvala- a tak :-D my si musime uzit este ten rok, co budeme spolu, lebo Ing. budeme studovat kazdy iny odbor. ale to uz budeme mat spolocny byt, tak to bude fajn....a ako pisu kocky, skocite spolu na obed, aj prestavky su o rovnakom case;-) a mne je teda jedno, ci budem mat baby pred alebo po svadbe, podla mna to nie je nejake zasadne. ja viem len to, ze sa nechcem vydavat tehotna :-D
Odpovedať
Chcela som ju mat pocas letnych prazdnin, od sept. zacinam skolu a este neviem, ci sa mi podari prejst na externu formu, alebo aspon na inu od tejto;-) Popravde, ani ziadne terminy som nepozerala ake vychadzaju cez buduce leto :-) ale take co sa mi pacia 26.09.09 alebo 10. 10. 09. Z toho co som tu citala, presla ma chut behat po uradoch, tak uvidime. Intenzivnejsie sa budem svadbe venovat po novom roku, teraz je este skoro na pripravy, tak uvidime. Ale dakujem, ze ste sa mi venovali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi, my rady prekonzultujeme vsetko... ved na to sme tu;-) tie datumy su pekne :-) mne sa velmi paci september, najviac buduci rok 19.9.2009 , ale musime pockat, aj ked neradi. a preco riesis externe, ak sa mozem spytat? ved svadba bude aj tak v sobotu, nie? takze ti to moze byt jedno. ten rok uz dako prezijes....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
simi,je dobře,že jsme ti to běhání po úřadech rozmluvily,to fakt nestojí za to taky jsem docela zvědavá,proč řešíš to externí studium,ale je to asi každýho věc.Vychází pěkná data na příští rok,to jo. charlize:tak vy plánujete svatbu tak za 2 roky,ju?a nechceš spíš někdy v létě?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! Jaký jste měly víkend? Byla kosa, co? :-| Dneska dokonce i prší. Fuj! Já jsem byla u prarodičů. Byla tam nějaká práce a děda slavil narozeniny. aurinko: Budu studovat na Mendlovce v Brně (Provozně ekonomická fakulta). A ty?
Odpovedať
Ja mam narodeniny az 22.9 takze ten datum musi byt po nich:-) Nechcem hned budúci šk. rok začat externe, mozno neskor, alebo po pol roku. Polovicka zacina VS v KE, takze bola by som rada, keby sme po svadbe boli aj spolu a nie kazdy zvlasť, a vidiet sa len cez vikendy, to by sa mi nepacilo. charlize: Ty uz mas nieco zarezervovane? Myslim, aspon miesto svadby? :-) Ci skoro este?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. princeznicka, ano, o 2 roky, ale paci sa nam september, aj ten datum si nechame :-D ...trosku to bude nevyhodne, budeme asi uz po zapise, ale to vybavim. ziadny julovy ani augustovy termin, co by ma fakt oslovil, som nenasla....potom uz len 2.10.2010, ale mala som svoje podmienky, a tie nesplna x-) simi, tak to mas za chvilku narodky :-) a nemas nejaku moznost ist externe na inu skolu, do Kosic? aby ste mohli byt spolu? to by si uricte stihala aj daku brigadu, korunky nasetrila a tak... no budem ti drzat palce, aby si vam nasla ten spravny datum x-) napr 10.10.2009 x-) ten je pekny...ale to musis citit, ze je to ten vas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, simi, prepac, si sa ma pytala.... nie, este nemame rezervovane nic, ale v oktobri sa akurat chystam opytat na tom "nasom" zamku, kolko dopredu by to podla nich bolo vhodne. niektore miesta okolo Bratislavy treba mat tak rok a tristvrte dopredu rezervovane :-p ale na tom nasom zamku by to nemuselo byt az tak. ale pobehame este aj ine miesta, pre inspiraciu, pre radost z priprav x-) a na jar ideme na svadobny veltrh. v lete uz budeme byvat, a budeme zasnubeni, tak zacneme s pripravami naplno x-) :-D :-N
Odpovedať
Ahojte :-) , tak ja som uz doma, dnes som prisla od priatela, uz som sa "vysvadbovala" a mozem sa tesit na dalsiu na tuto sobotu. :-D
Odpovedať
ahojky bambulka, pocuvaj ty ale neznic sa, plesova sezona je za dverami, aby si potom vladala x-) :-) charlize, aj ja gratulujem k synovcovi, musi to byt velka radost :-) u nas v rodine sa momentalne sesternica snazi o druhe babo tak dufame ze sa im to coskoro podari :-) simi, no vidis, som rada ze sme ti to vyhovorili, budes mat menej starosti, uvidis :-) a napriklad mne sa uplne brutalne paci cislo tri takze by som ti odporucala vziat sa potom hned 3.10.2009, pekny datum, nie? alebo potom toho 10.10.2009, tiez pekny datum :-) x-) ale samozrejme je to len na vas :-) zeny, dnes som si slubila ze pokial to nebude pre zivot nevyhnutne, uz v zivote nikdy nebudem jazdit po tme ked prsi - ja mam taky problem ze vtedy absolutne vobec nevidim ciary na ceste...dnes som sa brutalne bala ked som brata viezla na stanicu na vlak....fuj....fakt som mala strach....tie ktore jazdite, aj vy mate taky problem ci to je len moja zrakova vada? :-p x-) 8-(
Odpovedať
veronice ja na plesy nechodim, teda okrem stuzkovej, ale to sa nepocita. :-N Este ma caka okrem tejto soboty aj 4.10 .v poradi tretia, takze svadieb budem mat az az...teraz som bola po 2 rokoch, takze aj ked svadba nebola bohvieaka, zabavila som sa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
veronice, já taky nerada jezdím za tmy a když navíc prší, tak je to hrozný... :-| Tak jedu raději pomaleji. Když jedu kolem polí nebo lesa, tak mám strach, že mi tam vběhne srnec.. To už se dokonce i jednou stalo. :-. Ale naštěstí jsem ho viděla zavčas.
Odpovedať
ja mam proste problem ze nevidim pruhy na ceste....tak potom jazdim bud podla krajnice alebo auta predo mnou...ak tam nejake je...dnes ich rano o piatej vela nebolo....a ked ides na bratislavsku hlavnu stanicu od nas tak su tam asi tri useky kde sa ti tie pruhy tak stacaju, s tym som mala dnes dost velky problem hlavne na ceste naspat...som isla jak opita, esteze tam nikde neboli policajti...strasne nieco, fakt ]-( :-( 8-(
Odpovedať
ani ja nerazdim rada po tme a dazdi, ale ak idem tak si davam velky pozor. Dnes som isla domov na buse a museli sme stat, pretoze bola nehoda, presne som videla ako zachranuju ludi z auta...nic prijemne |-|
Odpovedať
Profilova fotka
holky,to jsem tu jediná,kdo nemá řidičák?když vidím,jak ty lidi jezdí,tak bych za volant nevlezla
Odpovedať
ahojda! posilam prvni pozdrav z noveho prechodneho bydliste-manesovy koleje v brne!mame s pritelem spolecny pokoj, ale zatim mame problem s tim, ze spolu bydlime neoficialne. spravkyne nasi koleje nam to povolila, ale jeste nejsme zaregistrovani u hlavni spravy koleji. takze nemam jeste zaregistrovany internet, protoze byc byla pod jmenem oficialniho spolubydliciho meho pritele. zitra jedeme nakupovat jeste nejake veci do pokoje, at se tu mame jako doma. pripadam si tu spis jak na dovolene a jsme ubytovani nekde v hotelu. akorat nas stve, ze tu porad prsi. jo a nejde zamknout koupelna a vchod do predsinky nasich pokoju. no ale kdyby bylo vsechno spickovy tak by to bylo podezrely! jo a rozvrh mame uplne na ho... v pondeli mame od 8 a ja uz pak cely den nic nemam a v patek mam skolu az do 14.hodiny. proste naprdlacku!!!!! milacek na me bude 4 hodiny cekat protoze ma jen do deseti. vsichni mi byvali spoluzaci maji jen do ctvrtka!!! si porad stezuju co ale me to fakt nastvalo! dizinka: ja budu studovat stavebni fakultu. pritel jde se mnou na stejny obor..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky Jani,jsem rada,ze jsi v Brne.Drzim palce,aby to dopadlo dobre s tim bydlenim.To teda koukam,ze ty vase rozvrhy jsou na houby,ale to se neda svitit,obcas je to takovy,jaky vam to predhodi,nevim,jestli si muzete ty predmety vybrat nebo ne.u nas je mozny to ruzne kombinovat a tak. Jsem zvedava,jak bude muj Paja mit rozvrh,ale myslim,ze to nebude nic moc a budeme se vidat vecer jenom na chvili,ale to se da nejak prezit.
Odpovedať
čaute kočky, to ste sa teda rozkecali, niekedy si to budem musieť prečítať. celý týždeň budem v škole a poobede v autoškole tak až keď budem mať viacej času. zatiaľ sa mi tu majte. brú nocku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Princezno, IP :-) Babenky, mám za sebou velmi náročný den. Dopoledne jsem jela dělat anketu, pak jsem jela učit, z práce zase na anketu a pak na školení z Mary Kay. Juj! Těším se do postele, ale musela jsem vás aspoň pozdravit. Přečetla jsem pouze pár příspěvků, zbytek dočtu zítra. Mějte se krásně a sledce se vyspěte. *DOBROU NOC* :-)
Odpovedať
charlize: No to mam, zachvilocku:-) Skolu by som urcite menit nechcela, neviem, ale ked som uz tu zacala tak som zvyknuta na tieto sposoby profesorov, preto by som radsej chcela tu externu formu. Uvidime, este je skoro. Neviem ci si pamatas, ale pisala som Ti, ze by sme ju chceli na rok 2010, takze aj tak sme ju posunuli o dost. Tazko je vybrat termin, velmi som chcela na august, tento september je strasne chladny, aspon tu u nas. Koli tomu som sa pytala, lebo viem, ze na takych miestach je tazko najst volny termin. Tu na východe, sa svadby organizuju tak 8.mesiacov pred. Ked z tej nasej nezide, ze sa rozhodneme, tak v januari zarezervujem to najhlavnejsie, salu, kameramana a hudbu :-) veronice: Ja som si pozerala vsetky terminy po 22-hom, a je ich tam dost. Teoreticky, mohlo by byt aj najblizsiu sobotu po narodeninach a to by vyslo na 26.9, uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
elis:jmenuju se Janča :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?