Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
u mna to bolo podobne ako u eriky, aj ked najbližší tušili, že na svadbu nebudú dlho čakať :-) tí menej známi boli prekvapení, ale s vyslovene zlou reakciou som sa nestretla. Boli prekvapení, ale brali to ako fakt...bábo bolo asi väčšie prekvapenie, ale už sme boli manželia, tak v kútiku duše na to boli pripravení :-D
Odpovedať
jeee ahoj dominika :-) ako sa mavas? co si dnes porabala? x-)
Odpovedať
čo som dnes robila? bola som na poradni a potom som 3hodiny poobede spala :-D a inak nič zvlaštneho, bola som doma zavreta a bludila po nete. a čo ty? ako? už si sa udomácnila?
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar holky! Eri, ten instruktor je teda fakt debil! Nenech se jím vytočit! Je vidět, že si z jeho přítomnosti nervózní, takže i když cestu na zkouškách a pak výsledné hodncení má za úkol komisař, bylo by lepší požádat o jiného instruktora. Je to fakt blbec! Neměl by takhle na žáky působi! Fuj, to jsem se namíchla!!! ]-( Veri, fotky jsou krááásné! Děkuju ;-) Domi, však odpočívej, rosteš! :-D Bambullko, já o svatbě před kamarádkami raději nemluvím. Stejně ji ještě s přítelem neplánujeme. Ale vím, že spolužačky ze střední se honí za diplomem a právě jak jsi už psala, svatbu a dítě posunují až ke třicítce. Jasně, já chci mít taky titul. Jejich život je ale plný studia a pařeb, studia a pařeb a ještě pařeb. Já se nikomu nepotřebuju chlubit, kolik sloupů jsem pozvracela... Žijí jiný život. Spolužačky na výšce jsou ale jiné a mnohé z nich už se mě i ptaly, kdy bude svatba a říkaly, že dítě během navazujícího magisterského studia v klidu zvládnu :-D Vidíte ten rozdíl?
Odpovedať
elis, dakujem :) dominicka, ja som sa uz veru udomacnila ale akurat dnes ma chytila taka kriza ze dovi...som tu sama, nemam co robit, na ICQ prazdno, no konec :-( Nerada byvam sama, potrebujem okolo seba ludi a komunikaciu.....tesim sa do skoly.....
Odpovedať
ahote, tak ja som vyliezla z postele až o 10tej. nič sa mi nechce. je to trochu oničom deň. keby som bola aspoň v škole alebo na záhrade, ale nie tu bez kamarátov. neznášam takéto dni. potom kazím náladu aj iným. :-(
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-D :-D :-D čo vy na to?
Odpovedať
ericca, to si kde vyhrabala :-D :-D :-D ty brdo...maminku a babicku by asi slaktrafil keby som im taketo oznamko dorucila :-D ja som za kazdu srandu ale toto je na mna az prilis...ale ak sa to niekomu tak paci, tak budis :-D ako oznamko pre kamosov to je perfektne x-) inak ja mam dnes tiez taky den...nic nerobim....aaaaaaa....nevadi...zajtra mam zapis a v piatok pride kamarat tak mu spravim malu exkurziu po meste bo tu bude studovat tak nech vie kde co je, aspon nebudem sediet doma :-)
Odpovedať
ach jo, veroni to sa aspoň trochu prejdeš. spravíte si malú exkurziu. ;-)
Odpovedať
super oznamko, ale na mna tiez az prilis...ale treba uznat ze su originalny :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar, holky! Eri, co popadnout nějakou kámošku... Můžete se projít, i když město, ve kterém bydlíte, znáte, no ni? :-) Jinak to oznamko je skutečně originální! Mou rodinu by to pohoršilo, ale pro kámoše super! :-D Taky bych jednou chtěla oznamko s naší fotkou...možná...ale my budeme oblečení :-D
Odpovedať
ahojte elis ja tu v kn kamošky nemám, ale budúci týždeň idem do ba. tak sa teším. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babulky, čo máte nové? ja som v trenčíne u našich až do soboty, tak dúfam, že obehnem aspon kamošky.
Odpovedať
u mňa všetko po starom. akurát riešim s kamoškou jej vzťah. nevie či sa chce so svojim priateľom rozísť, ale tak ako je to teraz jej nevyhovuje. btw dnes idem zas jazdiť. potom vám napíšem čo som zas vyviedla. :-N
Odpovedať
ahojte, ako sa mate?? Mne sa uz zacala skola, takze tak :-(
Odpovedať
eri :-D neboj, dobre bude. simija: a ako v škole? ja by som sa ešte na pár dní vrátila ;-)
Odpovedať
ericca: drzim prsty na jazde, nenechaj sa vyprovokovat tym blbym instruktorom, ak bude 8-) simija : az tak je v skole zle? dominka11: aj ja by som na par dni isla na strednu, ale len koli spoluziackam, inak, ja zacinam skolu 22.9, takze si este uzivam volno, a mam celkom fajn rozvrh, dufam ze ho nezmenia x-)
Odpovedať
mne začína 22.9.kurz, tak sa teším, že budem mať čo robiť. Ja som sa včera stretla po roku s bývalými spolužiačkami. Bolo celkom ok, aj ked sa mi pôvodne nechcelo isť.
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ja by som na strednu nesla ani za peniaze....aj na vysokej mam co robit, aby som tu vydrzala :-D ale este mam cas skoro mesiac. tiez zaciname 22.... Dnes som stretla spoluziaka zo strednej a nevedela si spomenut, ako sa vola :-D ale potom som si spomenula...nastastie sme sa len pozdravili a zdvorilostne ahoj, ako sa mas...
Odpovedať
dominka11 aky kurz? charlize pristane ti ten novy uces :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka dakujem :-) dominika ide asi na predporodnu pripravu;-) ale ved ona napise....domi a bude chodit aj verner? teda velky, maly bude chodit urcite, ze :-D
Odpovedať
ja som si vcera kupila saty na svadby, podobne som videla aj v nejakych albumoch.su presne ake som chcela x-)
Odpovedať
Bea strašne mi pripomínaš takto bývalú susedu. a čo ten prísny pohľad? :-p ďakujem, že ste na mňa mysleli mala som toho dobrého inštruktora Zoliho. som si pekne pokecala. aj sa naučila zas pár nových vecí od neho. :-) už mi celkom ide šoférovanie, ešte si musím zvyknúť aby som sa naespoliehala na to, že ištruktor sleduje cestu aj za mňa. teda, že by som mala dôslednejšie sledovať cestu, značky a chodcov. a trénovať musím ešte ako zastaviť pri stopke, aby som nebola ďaleko od križovatky a zároveň nebola prekážkou autám ktoré majú prednosť. :-) simi čo sa ti nepáči v škole? ja by som na strednú išla, mala som tam fajn baby teda väčšina bola v pohode, aj profáci boli fajn. teraz mám takých všeliakých spolužiakov. každý odinakiaľ a mimo školy sa s nimi nestretávam. :-| Domi budeš niekedy v NZ? že by sme sa stretli? ja tam teraz budem chodiť dosť často. ;-) poprípade ak má niekto záujem budúci týždeň utorok a stredu by som mala byť v ba. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri, tak mi napadlo, ty robis Mary Kay tu kozmetiku? Som dnes bola v Pinku na Obchodnej, kupit si tu bielu celenku :-D ale k veci. tam kocka sa dohodla s predavackami (asi) a mala tam "stanok" s kozmetikou, robila poradnu, na pulte letacik akoze kontaktne udaje a tak. dost v pohode sa mi to zdalo, mozno by nebolo odveci tam u vas v Komarne vyuzit takto daky salon, obchodik, miestecko, oslovit takym progresivnym sposobom niekoho.... to by nemuselo byt zle, nie? je to tip aj pre Elis, vlastne :-) nebolo to vobec zle, kopec ludi sa tam pristavilo, posedelo, pokecali...pouvazujte.
Odpovedať
Bea ja robím s Herbalifom, to nie je dekoratívna kozmetika. je to starostlivosť o pleť a vnútorná výživa. Elis robí s Mary Key. nápad to nie je zlý skúsim niečo vymyslieť. :-) dík za tip.
Odpovedať
Profilova fotka
herbalife je super, to poznam. ale to sa tiez da nejako prezentovat, hlavne ta starostlivost o plet, a ked uz ti tam nejaka teta bude sediet, tak jej povypravas o tom, ake je to dolezite, byt zdrava aj zvnutra :-D do mna tie tety prezentantky tlacili aloe vera a neviem co este.... mna teda nezlomili, ale kamoska tam nechala 10 litry :-D
Odpovedať
veď to aj robím, rozdám letáčiky a kto má záujem mi zavolá a vrámci ošetrenia pleti im spravím aj menšiu prezentáciu výrobkov. ;-) mne najviac zo všetkého chutí koktejl, tremočaj a multivitamín. takže tohto sa asi aj budem držať. papala som aj vlákninu s bylinkami, ale to sa mi už minulo a nebudem to dokupovať. ale tie tri veci sú fakt, že super. aj to účinkuje, cítim to na sebe. :-)
Odpovedať
ahojte zeny :) viete co? MAM ISIIIIIIIIIIIIIIIIIC :P a normalne ze na nom vyezram ako clovek, klobuk dolu pred clovekom co tam hadzal tei fotky :-D Zajtra si ho este idem aktivovat, do oktobra si este musim vybrat volitelne predmety a budem "hotova" studentka... inak mam sa tak nejak divne....take divne pocasie tu v blave je....take na dazd alebo co...idem si lahnut a uvidim co dalej :P tak sa zatial majte krasne a oddychujte kym sa da, ja zacinam tiez 22.9. :) P.S.: Eri, v stredu idem lekarke ale v utorok mam do 17:00 cas ;-) mozme nieco spiskat :-)
Odpovedať
Veroni no to je super. :-) z akých predmetov si máš vybrať?
Odpovedať
Profilova fotka
eri, tak to je fajn, aj ze mas osobnu skusenost... Veronice, ty si taka nadsena :-D to je uzasne. dufam, ze aspon tebe to vydrzi... zo mna to opadlo a vobec ma to nebavi, nic :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?