Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elis, diky;-) a ved do bytu mozete ist zatial a casom, ked budete velki, postavite dom;-) my to asi tiez tak dako budeme riesit, ze nejaky cas budeme brat co bude k dispozicii a potom sa zariadi domcek, ked budu prasule... a styl, to vies, podla vierovyznania, to nie je nic ine ako svadba v kostole, ked su to krisnaisti, tak mali svadbu podla svojej viery. ale mne sa strasne pacilo, co ona hore pisala k tomu.
Odpovedať
ahojteeee :) tak sa znova hlasim....co je noveho? :-) Ja som mala perfektne prazdniny! Teda vlastne este tri tyzdne budem mat ale proste cely jul a august som bola doma dokopy 4 dni :-p Teraz naposledy som bola na pesej puti do polska - ja som dokopy naslapala 100km a cuduj sa svete, koleno stale drzi :-) Moc sa tesim :-) Akurat teraz mam trocha trapenia z horuckami a hnackami, neviem co ma to pochytilo ale je mi dost blbo...i ked dnes je to uz trochu lepsie ako vcera ale furt mi je mizerne...ale pozdravit som vas uz proste musela :) Tak co je tu nove? Moze mi to niekto zreferovat? :-) Ja si zatial idem lahnut ale jaaa se vraaaatiiiim :) tak sa zatial majte krasne a hzelam pekny zvysok prazdnin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Veronice, sme ta nedavno spominali, ze kde si!!! tak vitaj spat, si mala akcne prazdniny :-) co je tu nove? mame nove kocky, Dominika caka chlapca, to neviem ci vies, Elis ma novu robotu, ja nemam nove nic, myslim, ze sa tu ani nic take extris neudialo :-D chodime a kecame a vela a vela :-) a co ty? a ako si prezila bez priatela tolko? ci on bol s tebou? liec sa, ostatne baby tiez urcite poreferuju;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar Veri, no konečně, že ses "ukázala" :-D Ty nejžhavější novinky Ti Bea poreferovala. Jinak kecáme o čemkoli. Však to znáš :-) Možná, žes toho prožila tolik, že organismus to nezvládl a teď jsi churavá :-N Nějakou dobu to v posteli budeš muset vydržet a ono zas bude dobře ;-) Přeju brzké uzdravení ;-) Beo, s Petrem jsme si řekli, že asi budeme v bytě zpočátku pobývat jen pár dní v týdnu. Převezu si tam elektrický klavír a ten klasický budu mít u rodičů, ať můžu cvičit tam i tam. Domeček bych časem určo chtěla. Na baráku je plno práce, ale odměna stojí za to ;-)
Odpovedať
charlize, zacnem hned odpovedou na tvoju poslednu otazku, nech to mam za sebou....s priatelom som sa rozisla este v juni....dovod bol ten isty ako nas prvy rozchod ale to uz radsej enchcem riesit....uz je to za nami a chcem na to rychlo zabudnut.....co uz...zivot ide dalej.... inak horucka mi uz presla ale na wc choim este stale viac nez je potrebne pre zdraveho cloveka tak uvidim co to so mnou spravi do stvrtka....mam zapis a chcem byt fit.... elis, gratulujem k robotke :-) v nejakej inej skole ci nieco uplne ine? a inak co ste porabali cez prazdniny? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, tak snad už myslíš na veselejší věci a minulost jsi hodila za hlavu. Teď se můžeš těšit ze zážitků z prázdnin! Budu učit na jiné škole. Nebudu to mít tak daleko a navíc nebudu makat na hloupou dohodu, ala dají mi smlouvu :-) Ještě k tomu jsem začala podnikat v jedné kosmetické firmě :-D Teď sedím na třech židlích- studium, práce a práce :-o Tak uvidíme, jak to zvládnu. Kdybych se tu příští měsíc moc neobjevovala, tak nestíhám, ju? :-D :-D :-D Brzy se uzdravikuj ;-)
Odpovedať
oki elis, ale obcas sa nam ozvi ci to zvladas a ci este zijes :-) mozes mi do IP napisat co za kozmeticka firma to je? vopred dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, odpovězeno ;-)
Odpovedať
elis, diky :-) halo halo, je tu niekto? ja som sa konecne dala do otacania a velkeho triedenia fotiek z Australie....uz tu nad tym sedim 2 hodiny.... mam taky sen ze sa mi to pomesti na jedno DVD ale zatial to nevyzera moc dobre :P x-) inak kto by chcel, poslem vam do IP link na fotky co som hodila na net, mozete pocumovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice, ja chcem fotky :-D pekne sa doliec, nech si uzijes zapis;-) ja som mojho skvostneho Tomasa nasla na vysokej, vlastne je to ta najlepsia vec, co mi vysoka dala x-) takze aj tebe prajem nieco podobne;-) elis, neboj, ty to v pohode zvladnes;-) ved ta kosmetika, to nie je dake zavazne, nie? proste ked bude cas, predas a ked nie, nepredas....ci to mas dake limity? ja som skusala mary kay nejaky piling na ruky u tety, celkom mile to bolo, ale ze by som citila nejaky ultra ucinok, neviem :-D ja na to moc nie som...
Odpovedať
no ako, uz cumis? :-p :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne Veronikine fotky, odporucam!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Veri, já chcu taky! Pošli link, pošli x-) Beo, u MK musíš prodat zboží alespoň za 3 585,- za tři měsíce (tj. 1,5 basic). Nestane-li se tak, je z Tebe pasivní kosmetická poradkyně a po dalších 2 pasivních měsících jsi terminovaná. Pak už se spolupráce obnovuje hůře. Kosmetické výrobky by měly vydržet půl roku, takže jsi-li samospotřebitelka a zboží nešíříš dále, měla bys být stále aktivní a vše je v pořádku ;-) Jenže já si chci i něco málo přivydělat, takže se nebojím, že bych 1,5b za 3 měsíce nezvládla :-) Hezky se vyspěte!
Odpovedať
veron, aj ja chcem ;-)
Odpovedať
ahojte babyzne, ako ste si užili predĺžený víkend? aj keď ja mám voľno dokopy stále :-D veľmi dobre mi padli tie 4dni len na záhrade, telku som ani nevidela, net tak isto a viete, že mi to ani nechýbalo? celý deň som bola vonku so synovcom a s rodičmi. konečne sme dali trocha do poriadku aj dvor. síce to tento víkend bude treba dokončiť, ale nevdí.
Odpovedať
ahojky, my sme najprv mali "zemiakovu brigadu" :-D a az dodnes som bola so svojim milacikom.bolo fajn, boli sme na domasi aj u nich.len skoda ze som si nezobrala plavky :-| (hlasili 22 stupnov)takze ma opalilo podla tricka a kratasov... :-N pohodka vikend. :-D
Odpovedať
tak som pochodila aj ja. dva dni fúkal nepríjenmý vietor a ja som stále vysedávala na slnku aby mi nebolo zima a opálila som sa podľa trička. :-D nevadí aspoň mám trocha farby. :-p
Odpovedať
musim sa vycapit aj dnes na slnko, pokial este svieti, lebo o 2 tyzdne idem na svadbu a mam saty okolo krku, nech to nevyzera divne :-D
Odpovedať
neboj . opáliš sa raz dva. a na svadbu budeš pekne hnedá. ;-) mala by som sa chystať idem zas na jazdu. aj včera som bola. celkom mi to išlo. musím si zvyknúť na spojku pri rozbiehaní. včera som to cvičila ale každé autoje iné. :-|
Odpovedať
no vidis, ze to ide :-) vsetko je o cviku, a potom si zvyknes. ja sa len mylim so spiatockou, lebo na nasom aute je dopredu a na priatelovom dozadu.a ak mozes, po autoskole jazdi cim viac, aby si nabrala prax.tych 15 jazd ci kolko je malo.niektore baby spravia vodicak a nejazdia vobec...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, moc děkujeme za pomoc v hlasování s pampers. Jak jsem zjistila tak jde hlasovat každý týden. Tak pokud to nebude vadit tak se vždycky začátkem týdne připomenu a znovu poprosím o pomoc. odkaz je na 48straně Moc díky
Odpovedať
tak toto je hrozné. mala som dnes piatu jazdu. zas s tým nepríjemným chlapíkom. a ako naschvál zas som spravila chybu. nevedela som odbočiť na vedľajšiu cestu a skoro som nabrala stĺp. :-( ten chlapík si asi o mne myslí, že som debil alebo čo. presnejšie, nie asi ale určite. okrem tejto chyby som ináč jazdila normálne. všetko v pohode. ja asi na ďalšej hodine teórie sa dohodnem so šéfkom nech nerobím skúšku s týmto inštruktorom. síce na skúške naviguje policajt. :-| sakriš. pokaždé keď som jazdila s týmto Ferom tak som niečo zbabrala. prvý krát som skoro narazila do nákladiaka, druhý krát som skoro narazila do auta za mnou, a teraz skoro do stĺpa.
Odpovedať
ericca, tak ty uz takto jazdis? superko! Hlavne sa nedaj vytocit instruktorom - ja som mala takeho stareho chlipnika co mal len furt blbe reci a co ma najviac vytacalo - piatok, bratislava, 16:00, bajkalska a on mi povie 20 metrov pred krizovatkou ze sa mam preradit ]-( kto tu krizovatku pozna asi vie o com hovorim...to sa proste neda...a potom mal blbe reci ze co ho nepocuvam....a moja posledna jazda bola tiez katastrofa, vletela som do zakazu vjazdu lebo znacku vobec nebolo vidno tak som musela vystupit z auta a poslal ma tu znacku najst...no strasne nieco....ale na skuskach som mala perfektneho policajta, uzasnu instruktorku a cela moja skuskova jazda mala dokopy asi tak tri minuty :):):) takze pohodka, to zvladnes :) hlavne potom ked spravis skusky vela a co najcastejsie jazdi! vsetko je to o praxi...ja som si az po vyse roku povedala ze teda dobre, uz to viem. O tyzden budu dva roky co mam vodicak a je to super :) Uz som soferovala dokonca aj viac typov aut a teraz cez prazdniny aj velku, plne nalozenu dodavku Fiat Ducato a pohodicka :) to vam bol pocit ked ste vacsie nez tie auta pod vami :-D Takze hlavu hore! Vsetky ti tu drzime palce, ty to zvladnes! :-)
Odpovedať
ja viem, že to zvládnem. len ten inštruktor ma jednoducho vytáča. ja som radšej neodpovedala na jeho otázku. aj tak bol nervózny. ako on aj tak veľa nekomunikuje. len toľko čo treba k šoférovaniu.
Odpovedať
ahojte, neboj eri, treba to len vydržať a potom veľa jazdiť. Vždy, ked bude príležitosť.
Odpovedať
neviem ci to tu uz bolo preberane, ale ako to beru vase kamosky(rovnako stare)ze ste vydate/chcete sa vydavat ? :-)
Odpovedať
väčšina nechápe prečo som sa vydala, ale rešpektujú to ako moje resp. naše rozhodnutie. a zákonite sa spýtajú či plánujeme/čakáme dieťa.
Odpovedať
to uz tak byva, kedysi sa vydavali 17-18 rocne a vsetko bolo v poriadku, ale dnes sa vacsina zenie za karierou, zabavou a svadby si planuju v 30tke.a s detmi mas pravdu...myslim ze vsetko sa da sklbit do jedneho ked sa chce, aj skola, praca aj zabava, ked si s milovanym clovekom rada preco sa nevziat, no nie? ;-)
Odpovedať
ti poviem jednu vec. sa stretávam s kamoškami tak cca raz za mesiac, ale aspoň si máme čo povedať. sú mi vzácnejšie. to isté s rodinou. kým som bývala doma s rodičmi a so sestrou stále sme sa hádali. teraz sa veľmi teším keď ich vidím. hádať sa síce hádame, ale nie na takých maličkostiach ako predtým.
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?