Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
charlize kazdym rokom su saty krajsie a krajsie a problem si je vybrat uz teraz..,
Odpovedať
Profilova fotka
Beo, Tebe si pamatuju :-D A Eri, Domi a Veri též. Vy jste takový prvotní tým :-D Ale člověku hodně věcí unikne, poplete si je, nebo je zkrátka zapomene :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja pojdem na svadobny veltrh, a budem skusat od rana do vecera.... a potom sa rozhodnem. a o rok pojdem zas a to uz si rezervujem daco asi :-D alebo rovno kupim... Elis, jeeej, ty si ma pamatas:-) to je mile.... a veronice kde je vlastne? sa vratila do tej australie :-p ?
Odpovedať
Profilova fotka
Beo :-D , to víš, že TEBE si pamatuju :-D Taky jsem přemýšlela, co je s Veronice. Nejpšís si naplno užívá prázdnin a nemá čas dřepět u netu jako my :-D
Odpovedať
Tak som nas5, ste tu aspon jedna? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi, pod pisat do 87, tam su od 84 do 91 (teda vratane teba) tak pod, tam je nas snad 6 prave...
Odpovedať
Tak idem :)
Odpovedať
simi: chodila som na OA a predtým na stavebnu priemyslovku 3 roky. Mala som ale taký ekonomický odbor, takže som mohla isť rovno do 4.ročníka, lebo keby som nikdy nevidela ekonomiku, účto atd. tak by som išla ešte o rok nižšie. Inak žiadny problem, zaplatíš školne, lebo to je súkromna a chodíš. Dalo sa aj tak, že chodíš len raz štvrťročne na skúšky a inak sa učíš doma, ale lepšie je ked ideš 2xdo týždna. Predsa len lepšie sa naučíš účto v škole ako sama doma. A prinuti ta to častejšie sa do toho pozrieť. Čakame chlapca a bude sa volať Verner na 99,9% po manželovi ;-)
Odpovedať
dominika - Tak to je uzasne, lebo aj ja chodim na OA, akurat ze moja skola nieje sukromna...a brali ste sa predpokladam z lasky, lebo v januari si este tehotna byt nemohla, ze? :-)
Odpovedať
presne tak :-D
Odpovedať
takze babo ste planovali? :-) mozem vediet o kolko je manzel od Teba starsi?
Odpovedať
ahojte, kto by si nepamätal Beu. ;-) :-D tak mi dnes držte palce. na 8mu idem zas jazdiť. som nervózna jak pes. to pri prvej jazde som nebola taká nervózna ako teraz. čo už. budem sa snažiť ako len viem. ináč toto je taká menšia autoškola, nie taká mega ako napr. hílek. a chodíme vždy s iným inštruktorom práve preto, že každý nás naučí niečo iné.
Odpovedať
Článok sa načítava...
o 13 rokov.
Odpovedať
ahojte baby tak ako? už som späť. jazda dopadla nam doje očakávania. aj inštruktor mal dobrú náladu. :-p asi sa dobre vyspal. :-D
Odpovedať
ahoj, no vidíš, nakoniec to dobre dopadlo:)) dostaneš sa do toho. Ja som jazdievala len s 1 inštruktorom, ale vedel ma kolkorazy dobre vytočiť. Ty to aspon striedaš:))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak to je super Eri, ze si to pekne zvladla, ved som ti to hovorila :-p Dominika, a vy ked byvate aj teraz vo vlastnom dome, preco vlastne idete prec? Som myslela, ze byvate s Vernerovymi rodicmi alebo tak...ale v bungalove ti bude asi pohodlnejsie, ze :-) my sme dnes boli na super vylete, Lednice, Valtice, Breclav, minaret, jazero, zamok, vystava o Indonezii a Himalajach.... pekne to bolo, vyslo nam pocasie :-p
Odpovedať
charli, ono to je cele trochu zložitejšie, my sme takí výmyselníci. my sami nevieme, kde budeme bývať. a čím dalej sme viac presvedčení, že nakoniec skončíme v nejakom peknom 3-izbovom byte. Ale ked už sme sa na to raz dali, tak to dotiahneme do konca a bud sa prenajme, alebo preda. Alebo tam pôjdeme bývať, ja radšej budem v bungalove ako v tomto, kde sme teraz a tento sa prenajme...no je veľa variácií. Uvidíme, čo bude, ale každopádne by sme chceli nabudúci rok zakotviť niekde už nastálo.
Odpovedať
Profilova fotka
a preco byt? omrzela ta zahrada? :-) ono sa to da, my tiez takto vymyslame stale, o rok ideme do samostatneho bytu, ale v rodicovskom dome. po skole mozno rodicia predaju dom, takze si budeme musiet najst svoje, skor byt ako dom, lebo hypo nam nedaju po skole velku. takze byt, casom sa preda a zan sa kupi dom... a ked nie, teda nasi nepredaju dom, zrekonstruujeme dom a budeme vsetci spolu tu :-D aspon nejaky cas. to aj ked date do prenajmu nieco z toho, prijem bude miesto tvojho platu :-p
Odpovedať
prečo byt? lebo sme si odskúšali aj byt aj dom a v byte má človek viac pokoja...na dome je stále robota. Nehovorím, sú aj výhody napr. v lete môžeš isť von ranajkovať, večer si grilovať, okúpať sa v bazene, ale to je leto.A toto leto sme si ani jedno z toho moc neužili... Potom prídu chladné dni a si aj tak vo vnútri ako v byte. Ja by som prijala byt a možno nejakú malú chatku na víkendy.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky moc se omlouvám, že sem lezu, ale prosím prosím pomůžete nám taky? Prosím moc zapojili jsme se do soutěže o plenky. Pošlete nám svůj hlas? Pokud budete chtít a pošlete tento odkaz i svým kamarádům, budeme jen rádi Honzík a maminka: http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasny ... p?id=12895 Děkujeme
Odpovedať
...hmm...tu stranku mi neje otvorit.... a mimochodom dobre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré poledne. Moc se omlouvám, nastal podraz v nefunkčním odkazu. Předem moc a moc děkuji za hlas pro našeho šmudlu http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzas...
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som hlasovala :-) Dominika, mas asi pravdu, len mna bavi mat zahradu. a zas pre decka je to super, nie, ked ich nechas, nech sa hraju, nemusis stale niekam chodit. my sme vyrastli obaja v dome a velmi nam to vyhovuje, tak asi tiez budeme aj s nasou rodinou inklinovat k domu. zatial k tomuto kde sme a casom sa uvidi :-p ale ked ti nechyba zahrada, je pekny byt s terasou super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moc a moc díky :-D
Odpovedať
ahojte baby, tak ja som dnes konečne ukončila prvý ročník a už budúci piatok idem na zápis. :-D a nič neprenášam. x-) Janka už som hlasovala. ako ste sa dnes mali kočky? ináč ja by som brala radšej rodinný dom. mne to vyhovuje viac. budem si pestovať svoju zeleninku ktorá bude na 100% zdravá bez chemikálií, budem si pestovať kvetinky. ja odkedy nechodím do záhrady s tým, že zas tam musím niečo robiť tak ma to baví. s radosťou okopávam a trhám burinu. a keď skončím ešte hľadám čo sa dá spraviť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri, mas pravdu v tom, aj my by sme mali aspon malu zeleninovu zahradku :-) ale najprv kvoli peniazom budeme riesit a potom az podla toho, po com nam srdce bude pistat :-D a gratulujem k rocniku, to je skvele! :-) nech ti to vydrzi.
Odpovedať
Pri surfovani netom som nasla aj toto...velmi zaujimava svadba...aj take nevesty su na Slovensku.... http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
to je krasne... bambulka, ak budes hladat extra inspiraciu, ja odporucam beremese.cz, tam je ovela viac originalnych veci ako tu na MS...aspon ja mam ten dojem....
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar, holky! Beo, fajná fotka ;-) Bambullko, hlavně, když jim takový styl vyhovuje a mají se rádi :-) Ćlověk ale někdy zírá, co kdo vymyslí =-) :-p Taky bych chtěla jednou domek. Teď bydlím s rodiči, máme velkou zahradu, záhonky, skalku a letos stavíme i bazén. Jenže za rok, za dva se budu stěhovat do bytu za přítelem. Nechce se mi tam, ale chci být s ním a to je silnější. Budu ale bojovat o rodinný domeček :-D Jani, hlas poslán ;-)
Odpovedať
charlize , zaujimave, ale taketo "extremy" nemusim...to len nahodne kliknutie :-) elis_two , mas pravdu ;-) hlavne ze sa maju radi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?