Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ahojte, ale ste sa dnes rozpísali :-) charli: ja by som aj dala novú fotku, ale nemám žiadnu, na ktorú by sa dalo pozerať...staviame teraz cez známeho firmu, krov a strechu nám bude robiť tiež 1 firma.V zime by chcel Verner sám porobiť, čo sa dá, aspon elektriku, vodu porobiť a ostatne zasa cez firmy. Dúfam, že takto o rok už bude postavené. ahoj simi, tak aj ja sa ti trošku predstavím. Svadbu mám už za sebou, tento rok som zmaturovala a čakáme prírastok v decembri. Pamätám si pred 2 rokmi, ked som bola tak stará ako ty, ako som sem chodila a snívala a už to mám aj sebou :-D
Odpovedať
simija ano v PO :-) ericca , aj ja nastupujem do druheho rocnika ;-) prvy zletel ani neviem ako, a to som protestovala, ze na vysku neidem a posielala som len 1 prihlasku a aj to ma museli zobrat :-D ale teraz je to celkom OK ;-)
Odpovedať
erika - co som pocula, u nas v Sk to chodi naopak, instruktori si nevsimaju tych ktori jazdia v pohode, ale je pravda ze ak si si nie ista, tak si Ta ma vsimat a upozornovat ak je nieco zle. Caka Ta este vela jazd? Bambullka_20 - Mas uz nieco vybrate? Saty, obrucky, kyticu, miesto...? Dominika11 - Ahoj, my dve sme este nepisali, ze? Nevadi, zacneme :-) Pozeram, ze ste ju mali tohto roku, cize pocas skoly? Ako si stihala s pripravami? Vsetko v pohode? Ty si viac menej moj pripad:-) Aj ja by som chcela pocas skoly...Mozem vediet kde byvate? Myslim, ci sami, alebo s rodicmi? :-) Prepac, ze som taka zvedava, ale to samo... ;-)
Odpovedať
simi, bývame sami naštaštie. Áno svadba bola počas školy, ale ja som si robila posledný ročník diaľkovo, takže som chodila len 2krát so týždna. A prípravy boli v pohode, za 2 mesiace všetko vybavené a 100% spokojnosť :-)
Odpovedať
dominika - a na aku SŠ si chodila? Dalo sa to vybavit dialkovo bez problemov? A mozem vediet, co sa vam narodi? :-) a ako sa bude volat?? ;-) Jemine, milujem male deticky, tak dufam, ze sa vam narodi zdrave...
Odpovedať
ešte ma čaká dosť veľa jázd. toto bola moja druhá jazda a musím absolvovať 14. takže asi tak. neviem. možno som mala len zlý deň. ale ten inštruktor mi bol fakt nesympatický. ak sa bude dať tak k nemu nejdem.
Odpovedať
erika - malo by sa dat vymenit instruktora, ak Ti je neprijemny. Ved, kazdy kto sa chce naucit jazdit caka dobry pristup a najma trpezlivost.
Odpovedať
simija, mam tak akurat miesto, nad satami som sa rozhliadala, ale ked som videla ake pekne si kupila sesternica na ukrajine za 3000sk tak si pojdem kupit asi aj ja.tu v PO stoja pekne saty za pozicanie od 8000 a vyssie. a v niektorych salonoch bez doplnkov.obrucky nemame vybrate, ale budu od jednej znamej, kt. robi vo velkosklade(ked sa to da tak nazvat) s obruckami,takze budu za lacnejsie ako v zlatnictve.setrime kde sa da... a o ostatnych veciach mam aku taku predstavu, ale to sa zacne realizovat az neskor... :-) (kvety, vyzdoba, bizu...)
Odpovedať
bambullka_20 - Neviem, ci chces kupit, ci poziciat...ale ak Ti mozem poradit, tak vo Svidniku maju jeden skvely svadobny salon. V cene mas popolnocne saty a doplnky. Vyber fakt na urovni a skvely pristup, pani co tam robi je velmi prijemna a ochotna, a nevesty vzdialene nad 30km maju zlavu. A za Svidnikom - 6km je tiez jeden a velmi dobry...ak chces mozem Ti dat web. stranky.
Odpovedať
simija pozri do albumu co a ako by som chcela ;-)
Odpovedať
simija tak mi posli tie web stranky :-)
Odpovedať
http://www.svadobnecentrum-danka.sk/ tento je od Svidnika par km, ale velmi sa mi paci...poznam sa s pani co tam robi a fakt, je skvela... http://www.azria-svadobnysalon.sk/ tento je priamo vo Svidniku, bola som tam raz so sestrou a aj ona si stamadial saty berie. Popozeraj si obe stranky a mozes mi potom napisat, ako sa Ti pacili ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
simi daj tie stranky sem, vsetky sme zvedave :-p nehovorim, ze pojdem do svidnika po saty, ale pozret mozem :-D Dominika, to som nevedela, ze byvate sami, som myslela ze s Vernerovymi rodicmi.... a preco staviate teda? ved ten domcek vas je taky chutnucky...a fotka nevadi, mne to len tak napadlo, ked som ta videla :-) Ericca, neboj, moja tretia jazda napr, vyzerala akoby som v aute ani nesedela este :-D mi to skapalo snad stokrat, furt som robila chyby...to sa podda, musi byt aj taky den. je to normalne;-) len sa nedaj odradit.
Odpovedať
ericca na tvojom mieste by som si tiez vymenila instruktora, ak sa to da. ja som mala skveleho, pohodaka, trpezliveho a na jazdy som sa tesila.teraz jazdim uz 2a pol roka.a som v tom ako doma.fakt, dost vela zavisi od instruktora :-)
Odpovedať
charli, no mozno sa Ti zapacia tak, ze prides ;-)
Odpovedať
no v tejto autoškole je to tak, že nemám jedného inštruktora. oni sú piati a vždy sa to strieda. takže uvidím koho vychytím zajtra ráno. dúfam, že nie tohto čo dnes. aj keď podľa toho čo telefonoval tak asi áno. :-S
Odpovedať
erika, a nemozes si urcit kedy chces jazdu Ty? Oni Ti davaju termin? Hm? Ty chodis na rychlokurz?
Odpovedať
ako ja si dohodnem termín kedy ja chcem, ale nie s jedným inštruktorom. zapíše sa to do knihy a určí sa ktorí dvaja inštruktori budú v ten deň jazdiť, ale to ja dopredu neviem. to sa dohodujú medzi sebou.
Odpovedať
tak nech uz bude ta jazda s kymkolvek, neboj sa, zvladnes ju :-)
Odpovedať
simija pacia sa mi viac saty v tom co je priamo vo svidniku, takze potom zabludim aj tam :-) tie co su z vyberu naj naj davam do svojho albumu.su perfektne. kuk ;-)
Odpovedať
dúfam, nepotrebujem ďalší šok. vôbec nechápem prečo som nezostala vo svojom pruhu keď som videla, že ten nákladiak tam ide skoro vedľa mňa. vôbec mi nezapínalo.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem tie adresy!! prosim :-( ericca, neboj sa! to sa podda, lebo to je naozaj len jedna jazda z mnohych taka zla;-) ver si...
Odpovedať
bambullka_20 tak som rada, ked som pomohla...siat tam maju omnoho viac, len nie vsetky su na internete.
Odpovedať
charlize su o niekolko riadkov vyssie ;-)
Odpovedať
charli, uz, uz...paci sa... http://www.azria-svadobnysalon.sk/ http://www.svadobnecentrum-danka.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
:-N som slepa, pardon :-p co uz so mnou. asi starnem :-D :-D :-D konecne! :-D tak dlho som na to cakala....
Odpovedať
charli, nevadi...len si ich kludne popozeraj... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoh všechny :-) Byla jsem dnes na té Vítkovické ZUŠce. Smlouvu ještě nemám podepsanou. Na to dojde v úterý. Ale dnes jsme se s ředitelem domluvili na počtu žáku, korepeticích a na místě, kde budu učit (mají totiž 4 pobočky). Místo, kde budu učit, je fajn. Spoje jsou dobré. Budu mít 7 žáků (to jsou cca 2 dny v týdnu) + 2 hodiny korepetice (budu doprovázet sbor a sólové zpěváky). Jen jsem nevěděla, že přes velké prázdniny nebudu dostávat plat. Nevadí mi to ale, budou mi platit přes všechny ostatní prázdniny. Eri, To je nevýhoda těch větších autoškol. Já měla jednoho instruktora, který byl v autoškole sám. Byl super, trpělivý, vtipný, uměl dobře vysvětlovat. Ničeho se ale neboj a nenech se odradit! Též se mi stalo, že jsem zrovna neměla svůj den a dělala jsem chybu za chybou. Záleží, jak se vyspíš, jak jsi ten den naladěná... Všechny ty pohyby, reakce, postřeh, zpočátku nejsou tak zesynchronizované, takže když se třeba jen o píď méně soustředíš, jde to z kopce. Nevěs hlavu, příště to bude lepší ;-) Uvidíš! Holky, už se mi začínáte plést :-N Začínám mít myšmaš v tom, co studujete, kdy se vdáváte, kde bydlíte... Kdybych se ptala na věci, které již byly řečeny, nemějte mi to za zlé :-N
Odpovedať
Profilova fotka
elis, len sa pytaj :-D ja mam chvilami pocit, ze pisem dokola stale to iste /aj 87, aj 88/ a vobec mi to nevadi :-D ved na to sem chodim, kecat a kecat... to je fajn, ze ta dohoda vyzera dobre... len si to potom pekne uzivaj :-) simi, pekne stranocky, pekne :-) ja som zvedava, ked si vyberiem dake saty, co bude o tie dva roky :-D
Odpovedať
charli, je pravda, ze moda ide v pred, ale niektore saty budu pekne aj o dva roky...myslim :-) No idem offik, ide ku mne Laska, tak sa tu pekne majte, vecer sa este zastavim, tak dufam, ze tu aspon jedna budete :-) Papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?