Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
dakujem :-)
Odpovedať
Domi GRATULUJEM!!! :-) :-) :-)
Odpovedať
ahoooooooooojteeeeeeeee dievcataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) taaaaak som spat :) zatial sa vam hlasim len ze som ziva a zdrava ale idem hned off bo smrdim jak tri telata po tych dvoch dnoch cestovania tak sa idem osprsit a spamatavat sa z toho 8 hodinoveho casoveho posunu... Dnes vecer alebo zajtra vam popisem viac, zazitkov mam straaaasne vela :) tak ahojte a mozete mi zatial niektora z vas napisat co je tu nove :) papa :)
Odpovedať
ahojte Veroni nové je, že Domi čaká chlapčeka!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) a ja som začala chodiť do autoškoly, v pondelok idem už aj na trenažér. :-N vuidíme ako mi to pôjde.
Odpovedať
ahojte, veron tak vitaj opäť medzi nami :-)
Odpovedať
Veroni sľúbila si, že nám napíšeš tak kde si??? :-)
Odpovedať
ahojte :) eri, uz som tu :) len som sa potrebovala spamatat z toho casoveho posunu a toho dlheho letu...som si pospala a uz je dobre :) dominika, tak gratulujem ku chlapcovi, hlavne nech je zdravy :-) juuuj no kde zacat...asi od konca....ked sme prestupovali v londyne na let do budapesti tak mi nenalozili do lietadla batozinu bo mali nejake zmatky v letenkach, tym padom ma nemali v pocitaci a tym padom ujo co nakladal batoziny nevedel co s tou mojou tak ju proste nechal vedla lietadla....a ked uz som sedela v lietadle tak teta letuska povedala ze uz mi ju nemozu nalozit z bezpecnostnych dovodov bo uz nemohli otvorit ten box do ktoreho sa dava batozina....takze lietadlo sa pohlo a ja som zakyvala svojej batozine na rozlucku....ked sme prisli do budapesti, uz ma mali v pocitaci ze ano ano vedia o tom ze ju tam mam....tak mi dala teta vela papierov a dnes by mi ju mal kurier dorucit az domov tak som zvedava....zatial nic neprislo...ale sak kaslat na to, hlavne nech to pride v celku a nevykradnute...a aspon som dostala odskodne 30 libier :-p :-D Ale tak batozina je batozina....chnapete..... no a co sa vyletu tyka, bolo uuuuzasne! tolko veci som videla a na takych miestach som bola o ktorych som doteraz len citala v encyklopediach - Sydney Opera Hause, Harbour Bridge, Akvaria v Melbourne i v Sydney, Sydney Tower a vobec....este sa spamatavam z toho kde som bola.....aj na Tasmanii sme boli :) Uzasna krajina, fakt! Istotne sa tam chcem este vratit :-) a ten let, petrfektne nieco :-) milujem lietanie :-p :-) ten pocit ked sa lietadlo odleti od zeme je uzasny :-) to zalahnutie v usiach uz ani tak nie ale aj to malo svoje caro :-p :-D x-) a nebolo to az take hrozne ako som sa bala :-) Akurat ze na ceste spat to s nami trosku dost hadzalo takmer celu cestu ale inak fpoho :-) neviem co skor pisat...pytajte sa, odpisem :-) a vy ste ako prezivali posledne dni? :-) erika, drzim palce na ten vodicak, ked som to zvladla ja, tak to zvladne uz fakt kazdy :-D na prvu jazdu ma museli dokopat a vcul si jazdim len tak fpohodke :-)
Odpovedať
To sú úžasné zážitky! S kým si bola a ako dlho (som stratila prehlad heh, to som celá ja). Ináč teraz vám píšem z môjho mobilu bo miláčik sedí pri kompe a keď mám na 3mesiace zadara mobil internet prečo to nevyužiť. :-p Som si vybrala nový phone aj s paušálom.
Odpovedať
ahojte, veron dakujem ;-) Ja sa s vami na pár dní lúčim, ideme dnes do toho Chorvatska, tak potom sa ozvem ked dojdeme naspäť. Tak zatial pa
Odpovedať
Ahojte baby. kde ste všetky? ja som bola mimo dosah. čo ste robili? ako sa máte?
Odpovedať
aurinko tak to ma mrzí, ale ako vravíš, ešte že to schytala len ruka. prajem mu skoré uzravenie. zlomeniny sú dosť nepríjemná vec, viem to. už som mala to šťastie zlomiť si ruku. dokonca 2x. a ty sa nám pekne vylieč. čo najrýchlejšie. u mňa nič moc, preleňošila som celé leto. ešte som nič nezarobila. dala som sa na autoškolu. už som bola v pondelok na trenažéri. vraj mi to ide o trochu lepšie ako priemer zatiaľ. tak dúfam, že sa mi bude dariť aj naďalej. tento týždeň pôjdem na trenažér ešte 2x a potom už na jazdy. tak ak by ste boli v Komárne utekajte ďaleko od ciest. :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
eri: to se mas, ja nikdy na trenazeru nebyla, pak mi musis rict, jaky to je rozdil trenazer-realita. ja se asi neuzdravim, ta nemoc je do konce zivota, jen se musi hlidat, aby nepropukla poradne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Moc se všem omlouvám, že jsem sem přes dva týdny nenapsala ani řádku. Měla jsem fofry, na comp jsem se vůbec nedostala a včera jsem se vrátila z týdenní dovolené v Beskydech. Bylo tam supr, v ceně jsme měli i různé procedůry, takže jsem maximálně odpočatá :-) Až budu mít více času, kouknu na vaše příspěvky ;-) Snad se máte též suprově a užíváte prázdnin. Eri, díky za IP :-) Věř, že kdybych mohla, psala bych každý den. Ono se to ale zase rozběhne, neboj :-) Jdu hledat svatební album svého bratrance. V den té velké tragédie (8.8.2008) se ženil a jeho nevěstinka by sem měla dát fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak to sa tesim, ze zase pisete :-) eri, pohoda;-) ja som tiez cele leto nic ne(za)robila :-D elis ahoj, to je fajn, ze ste si to pekne uzili, potom daj link na album;-) auri, liec sa a hlidej se;-) a co to chodis pozerat? nevesty kolem dvacitky? to je nejaka diskusia na beremese?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, nasla som to :-D http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovedať
ahoj Bea, no hej len som nechcela premrhat dalsie leto, ani minuly rok som nic nerobila.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se omlouvám za tak dlouhou absenci, ale už jsem tu, vdaná a odpočatá ze svatebky. A jak se daří vám?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievca, ty si sa tu fakt pekne dlho neukazala;-) gratulujem, prajem vsetko dobre do spolocneho zivota, hlavne vela lasky a spokojnosti... a fotky budu? sme zvedave....
Odpovedať
mataharyy: taky gratuluju ke svatbe. pridas i fotky? charlize: ano to je diskuze, asi je jen na ceskem beremese.cz elis_two: me se zenil budouci tchan, ale fotky sem asi nedaji, nemaji net... na svatbe jsem nebyla, ptz jsem mela jet na krtiny sestrence do nemecka, ale vecer jsme zjistili, ze se nam hara mandynka, tak jsem ji musela hlidat, ptz to je venkovni pejsek a asi by ve volierce nevydrzela...
Odpovedať
ahojte baby, čo ste dnes porábali? ja som dnes totálne vyšťavená. upratovala som ako o život. ledva vidím na písmenká. a ešte mám ísť večer na trenažér tak dúfam, že sa dovtedy neako zregenerujem. Bea pozerám, že to české fórum bolo založené skôr ako naše. neva. mi tu máme také intimčo. je nás tu pomenej. mataharyy srdečne blahoželám!!! a budú fotky? ja som strašne zvedavá. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojjy ja som ročník 89 hádam to neva ked sa pripojím či hej?
Odpovedať
eri: nevesty kolem dvacitky jsme zakladali s jednou holcinou uz loni o prazdninach, nas to nejak napadlo, ze takovyhle stresteny napady (svatba v mladi) ma vic holek... bohuzel obe svatbu odkladame (alespon si to o nis myslim, kdyz vymazala alba)
Odpovedať
Profilova fotka
já jsem 89 ale takové téma není a nechce se mi zakládat tak snad na vás nejsem moc mladá :-D
Odpovedať
Ahojky holky, tak se pridavam k roku 1988 tentokrat rijen. Svatbu jsme meli 7.7.2007 a musim rict, ze si to manzelstvi moc moc uzivame. Jak jste na tom holky vy a jake byly reakce? Zatim ahoj a hodne stesti!
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky a vitajte 89
Odpovedať
ahojte baby betuska22, beuna, annka vitajte. sme rady, že nás sem bude prispievať viac. :-) auri prečo ste odložili svadbu? ja som sklerotik tak ak si to už písala sorry. :-N anka myslíš reakcie na svadbu? draviavá väčšina sa pýtala prečo sa idem vydávať tak mladá, prečo nedokončím najprv výšku. nesnažila som sa im to vysloviť. odbila som ich vetou lebo to tak obaja chceme. :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby, dneska jsem si našla chvilku na přečtení příspěvků po dobu mojí absence, takže: Domi, moc gratuluju k chlapečkovi! Když se ti o něm i zdálo, nemohlo to dopadnout jinak :-) Mně se taky zdálo, že mám synáčka, tak třeba to taky bude pravda... :-D Eri, je fajn, že už máte nové občanky a můžeš si začít dělat řidičák. Stejně jako Aurinka jsem nikdy na trenažéru nebyla. Ono realita je stejně jiná, ale aspoň se naučíš zmechanizovat si ruce a nohy dohromady, ať se pak můžeš v normálním provozu soustředit na důležitější věci ;-) Jo! Jinak jsem podepsala smlouvu s tou kosmetickou firmou a je ze mě nezávislá kosmetická poradkyně. Těším se na malé "podnikání" :-) Byla jsem nerozhodná a Tys mě nakopla. Děkuju ;-) Charlize, je faj, že už plánujete! Ten zámek musel být úchvatný, když jsi z něj tak nadšená! Chcete tam mít obřad i hostinu? Jakmile budu mít fotky z dovolené, hodím sem nějaké s místem, kde bychom mohli mít hostinu (trávili jsme tam letošní dovolenou, protože jsme si tam udělali jednodenní výlet a to místo nás nadchlo. Mně i jako místo svatební). Už jsem to sem psala. V den výletu se tam zrovna konala svatba. Jen ta jídelna, kde zmiňovaní novomanželé měli svatební tabuli, mi přišla malá. Nebylo tam moc místa na tanec. Ale vždyť ono je ještě čas. Ani nevím, kolik nás bude! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Betusko, Beuno, vůbec nevadí, že vám je o rok méně. Vítejte a svěřujte se s čímkoli vás napadne! ;-) Mataharyy, moc gratuluju ke svatbě a taky se přimlouvám za pár foteček :-) Annko, dodatečně gratuluji ke svatbě! Je krásné, že jste spokojení a šťastní! x-) Byla jsi z nás nejrychlejší :-) Jaké byly reakce okolí na VAŠI svatbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoji berete se někdo v září ? my 20. a už se nemůžu dočkat! ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?