Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
cawte :-D fakt je tu nejak ticho... mne doma odisiel pocitac, neskutocne sa spomalil, fakt hroza :-( takze teraz putuje na opravu... vikend bol super, boli tu nasi aj so segrou (ta je este u nas tak si ju uzijem :-D ) kecali sme doma, boli sme na ryby, vecer vonku (oco sa zalubil do biliardu)... aa konecne mame obyvacku (teda skrine :-D :-D ) a je fakt krasna... planujeme co v lete, tento vikend ideme domov na svadbu, a potom sa pomaly blizia festy atd... jooj tolko by sme toho chceli pobehat, ale da sa to len cez vikendy... a casu je tak malo :-( ako sa inac mavate??
Odpovedať
u mňa teraz nastalo obdobie nudy 8-(
Odpovedať
preco eri? nemoze to byt az take hrozne ;-)
Odpovedať
nie je to hrozné, len teraz mám veget. mám po svadbe. sedím pri kompe, už ani skúšky nemám. a väčšinou som sama lebo drahý robí.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem to večer nestihla a jsem tu až teď v noci. Uff, jdu spát :-) Vysvědčení napsaná, nespletla jsem to ani jednou 8-) Eri, já se nenudím ani náhodou. Zítra vstávám v šest a jedu na aerobic. Koupím si permanentku a budu chodit celé léto (pojišťovna mi permici proplatí). Taky si chci koupit permici do solné jeskyně. Zkus si taky najít nějaký koníček. Pokud ještě překecáš nějakou kámošku, bude to o to lepší ;-) Tak dobrou noc, kočky |-|
Odpovedať
Elis ja tu kamošky nemám. to je ten problém. preto trčím furt na nete.
Odpovedať
jaaj eri tak presne viem ako sa citis... ja tu tak isto "odrezana od domova" nemam ziadne kamosky, v robote mam super kolegynu ale to je len v ramci prace... takze tu mam svoju rastinu a nikoho viac, teda poznam aj inych ludi :-) ale to nieje kamaratsky vztah... a som z toho strasne nestastna, kolkokrat na mna pride plac a nervy :-( a cely mesiac sa tesim kedy konecne pojdeme domov a pojdem von s kamoskami pokecat :-D
Odpovedať
presne tak som na tom aj ja. zajtra idem do školy na čo sa veľmi teším. konečne budem medzi ľuďmi.
Odpovedať
ahoj holky, chvilu mezi vas nejdu a uz nejsem v obraze...
Odpovedať
veľa si nezmeškala
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som 88 ale april
Odpovedať
Lucusik vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, eri neboj nie si sama na tom, aj ja bývam tiež veľakrat sama, školu už nemám, som tiež v cudzom meste a kamaratky...dnes som bola celý deň sama, proste nuda. Akurát mne ani ten internet nechce bežať normalne :-| keby môžem hned idem do práce alebo niekam cvičiť atd. Bohužial teraz to tak vyšlo, že cvičiť možem jedine tak od septembra a to len pre tehotné, ak to tu otvoria...Mám tu len 1kamošku, ale tá má zajtra štátnice takže už ani neviem ako vyzerá. Snád potom to bude lepšie a budeme častejšie niekam chodiť.
Odpovedať
ja teraz sa snažím zohnať prácu a budem robiť vodičák tak budem mať menšie spestrenie. ináč sa tu strááášne nudím. :-|
Odpovedať
ja planujem od septembra, že pôjdem na AJ niekam, potom v oktobri asi na kurz dalši učtovnictvo, ale teraz je tu nuda. Snad to nejako preskačeme a bude dobre ;-) možno takto za par mesiacov sa tu budem stažovať, že by som sa rada chvilku ponudila ale babo neda pokoj :-D eri, idete niekam na svadobnu cestu? my sme ešte neboli, tak niekam pôjdeme, aj ked to nebude svadobna cesta, ale dovolenka...už sa teším, len neviem kedy to bude...
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, slnieckko, nebojte. Kamarádky zase budou ;-) Musí to být těžké, když je člověk často sám, ale až pojedete domů nebo za rodiči, zase zapaříte s kámoškama. Někam si jít zacvičit ale můžete i samy. Já chodila single a nemůžu si stěžovat. Když šla se mnou kamarádka, bylo to samo sebou lepší. Ale když do cvičení dáváte všechno, stejně nemáte čas kecat (jen si vyměníte pár pohledů typu: "Už ať je konec lekce. NEMŮŽU!" :-D ).
Odpovedať
Profilova fotka
Lucusik, nazdar!
Odpovedať
lucikus-i ja jsem april, kolikateho jsi konkretne?
Odpovedať
Domi až nabudúci rok pôjdeme na svadobnú cestu, tento rok len niekam na víkend. ako sa má bábo? na kedy ho vlastne čakáte? Elis ja nie som moc na cvičenie. :-N ok baby, idem spať, zajtra mám zápočet, čo aj tak nespravím. blbý excel, nič z toho neviem. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cafte... ten mantak dnes vyhodil komplet 25 ludi zo skusky, ze on dnes proste neda, o tyzden.... heh, skola na urovni :-D Ako sa mate? tu je tak krasne teplucko, hned by som isla niekam na kupko, zajtra mozno vybehnem... ja sa teda fest nenudim, kym som doma, upracem, nieco sa ucim, uvarim, ked mam cas, aj upeciem....po veceroch s Tomom alebo raz za par tyzdnov s kamoskou... a v lete pojdeme na dovolenku, do LM a budeme chodit po vyletoch...musim si uzit toto leto, mam pocit, ze ziadne dalsie volne nebude, musim hladat brigadu, zarabat na byvanie, na svadbu... sa doma nudite? sa ucte... jazyky, varit, piect, vysivat, strikovat... Dominika by mala zacat, svetriky na december strikovat... :-D :-D
Odpovedať
ahojte :) tak sa hlasim aj s poriadnou cestovnou horuckou...uz aby som sedela v lietadle...este nemam pomenene vsetky peniaze, adapter na ich posahanu zastrcku, spisane lieky na deklaraciu, podprdu...no koneeec, ja uz chcem sediet v tom lietadle mat od vsetkeho pokoj...idem ja pracovat nech sa vasm mozuem este ozvat zajtra alebo dnes este... ahojteeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
23
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy si ty
Odpovedať
ahojte tak ja mám excel a word zápočty konečne zasebou, ale ten inteligent nám dá opravák z teórie až koncom augusta alebo začiatkom septembra. lebo jemu sa nechce a na nás nemá čas. veď ba je dôležitejšia. ide ma roztrhnúť bo neviem kedy mám teda vymeniť ten index. no čo už.
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar, Eri, tož co si o sobě ten frajer myslí? Ale Tys to určo udělala dnes, ni? Dej nám vědět, jakmile se to dozvíš ;-) Charlize, chjo, budu držet pěsti, ať to příští týden vyjde. Luci, pověz nám toho o sobě víc. Zatím jenom víme, že jsi 23. dubna. Tož rozepiš se víc... Dneska jsem byla za svoji profkou. Nevím, jestli jsem tu už o ni psala. Je to moje druhá máma (spíš už babička) :-D Ke všem svým studentům se chová jako ke svým vlastním. Ale holt je to umělec a tím pádem i dost zvláštní osoba. Byla jsem u ní od 12 do 19h 8-( Vybírala mi program na další rok. Jsem ráda, že si od ní přes prázdniny odpočinu. I když příští týden jí ty noty zase budu muset vrátit 8-( O prázkách se nudit rozhodně nebudu. Budu dělat na programu. Ale celkem se těším. Mám vybrané hezké věci... Mějte se a dobrou noc (taky je u vás tokavá bouřka? Bojim, bojim...)
Odpovedať
Elis ja som skusku nespravila, len zapocty. vcere to aj hned opravoval. takze asi tak. dnes ideme na promocie tretiakom aby sme tam s niecim pomahali. inac tu svoju profku si este nespominala, nieco podobne je aj nasa rektorka. o vsetkych sa stara, vsetko vybavi len jej z toho uz obcas prepina. je pretazena.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, však to dáš příště, no. Teď si pořádně odpočineš a na konci srpna nebo na začátku září to půjde jako po másle ;-) Moje profka byla taková i v mládí. Je to zkrátka umělec, žije trochu v jiném světě. Někdy nám její činy přijdou srandovní, někdy nás už ale pěkně ser.. 8-( :-D Teď na konci roku je ale už hodně přetížená a unavená, to ano. Dneska jedu na sraz ze základky (jen takový neoficiální, bude nás tam pár). Už se moc těším!
Odpovedať
fíha ja som spolužiakov zo základnej ani nevidela, okrem kamošky čo mi bola aj na svadbe. s tou sa stretávam pravidelne. na ostatných ani nie som zvedavá asi ani oni na mňa. sem tam si vymením s nimi mail a tým to hasne. na strednej som našla lepšie kamošky ako na základke. to bolo o urážaní, kto sa s kým môže baviť a kto nie. vyradili ma z kolektívu. ja neviem aká bola naša gestorka za mlada, ale vraj sa moc nezmenila. :-D dnes som bola na promóciách. pekné to bolo. gestorka to moc prežívala. vymákla som dosť chýb. hlavne keď recitovala jedna holka a gestorka spravila viac gramatických chýb ako by sa patrilo. :-N ale v celku sa mi to páčilo. len škoda, že bolo tak strašne teplo v sále.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ta burka vcera bola fakt sila, spime v podkrovi, no nebolo mi vsetko jedno :-D esteze som sa mohla pritulit k Tomaskovi, inak by som snad ani nespala.... promocie boli dnes aj v Inchebe, tam bolo tooolko ludi... ja som len isla okolo, ale stacilo mi...taka pani s babatkom sa ma v buse pytala, co sa tam deje, tak sme sa zakecali, ten malicky bol uzasny....juj, ja by som hned take bejbysko brala, dokelu... Dominika, zavidim... dnes som skusku nastastie spravila...ozaj, Eri, ty vravis casto, ze BA je profakom prednejsia...no u nas nam zas hovoria, ze treba najskor vysunute pracoviska a distancnych uzavriet, a davaju nam opravaky koncom augusta :-D su to proste mantaci, stale sa na nieco vyhovaraju...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?