Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja, cely cas :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja! Ericca ked pride, nech sa pekne rozpise :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dneska ji ještě moc nečekejme ;-) :-D Možná ale překvapí a přijde k večeru. Už se ale těším na její svatební jak blázen!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, kamarat sa mi ozenil :-D snad aj od neho sa dockame dakych fotiek... a pockame na Ericcu, vecer by sa mohla ukazat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pořád sem zvědavě nakukuju, jestli už Ericca napsala své zážitky, dojmy a popsala své štěstí :-D Juuuu, já jsem taaak zvědavá! Ale trpělivá, to jo. Dneska nám prší, ale včera bylo moc pěkně. Snad tedy na Slovensku včerejší počasí odpovídalo tomu našemu ;-)
Odpovedať
ahojte babeny. tak som kenečne tu! šťastná som ako blcha, všetci sa dobre bavili, všetko prebehlo bez problémov. a som hrozne nevyspatá. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj, cakame ako na ihlach, gratulujeeeeeeem :-D :-D :-D uz si pani, hiiii.... ;-) verim ze to bolo uzasne, ako sa inak citis?
Odpovedať
cítim sa skvele, unavene ale skvele! sa pýtajte, bo mi nič nenapadá čo. momentálne som ešte trochu mimo. chcelo by to spánok. x-)
Odpovedať
ahojte, ericca gratulujem:-D tak vitaj medzi nami vydatými :-D
Odpovedať
ďakujem :-) kamarát mi akurát píše že koncom týždňa budú hotové fotky, ale ak mi pošlú neaké "neoficiálne" čo fotili hostia tak dám. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bola si fest nervozna? obrucka na prste? :-p a inak, ake to bolo sa podpisat inym menom?isto si to uz skusala ale aj tak :-D
Odpovedať
v piatok v noci som nespala, každú hodinu som sa budila, tak som to o 5tej ráno vzdala a vstala. v sobotu ráno som si ešte išla kúpiť popolnočné šaty :-D . podpisovanie bolo v pohode, len keď sme si vymieňali obrúčky obom sa nám triasli prsty. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
viem si predstavit :-D :-D aspon ste sa kus zasmiali nie? ci to bolo cele hrozne vazne? paani a nejdes si kus pospat?dva dni...hm..a inak kedy ste skoncili?
Odpovedať
no ja som sa jemne usmievala, ale drahý bol nervózny tak sa tváril vážne. idem si pospať bo som spala dnes len 4hoďky. skončili sme o 5tej ráno a do 6tej som ešte pomáhala upratovať trocha. veď sa vám ešte ozvem. ahoj. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!! Běž si lehnout, běž ;-) Jsem ráda, že se všichni dobře bavili. Moc se těším, až si budu moct prohlédnout fotky! x-) x-) x-)
Odpovedať
caw eri :-) tak isto sa pripajam ku gratulaciam :-D boli aj nejake trapasy?? mna take blbosti zaujimaju, sorry :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, tak parada pani Ericca, gratulujem a prajem vsetko najnajnajlepsie do zivota!!! pis, mozes vsetko :-D my sme boli vcera v kine na Sexe v meste, a vsetko dobre dopadlo :-D milujem ten serial, a teraz uz aj film :-D
Odpovedať
Katka trapsy sa nekonali, ale sranda bola aj bez nich. :-) Bea tých zážitkov za ten jedeň deň je kvantum, ani neviem kde mám začať preto sa ptajte. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri...tak gratulujem a prajem krasny manzelsky zivot :-)
Odpovedať
ako to začalo všetky viete. celý týždeň som niekde behala, skúšala som make-up, šaty, účes, nechty som si dala spraviť, bola som na kozmetike, štvrtok a piatok bolo treba uložiť alko, nealko, koláče a podobné veci do chladničky hotela takže som sa veľmi nenudila a preto som vám moc ani nepísala. v piatok mi ešte kamoška volala, že jej nikto nevolal kvôli mojim popolnočným šatám, holka čo sa s ňou mala stretnúť, aby doniesla šaty sa jej nedkázala dovolať. povedala som jej nech sa na to vykašle, zavola som mame nech mi donesie moje čierne šaty. Vili povedal, že nechce aby boli čierne nech si idem ráno kúpiť nové. večer som chcela ísť už o 10tej spať, ale neako sa mi to nepodarilo, zaspala som cca o 11tej a potom každú hodinu som sa budila. o 5tej ráno som to vzdala, išla do kuchyne a naraňajkovala sa. o 7mej som už sedela u kaderníčky, o pol 10tej som už bola u vizážistky a medzi tým som si stihla kúpiť aj popolnočné. 10.45 som sa už išla prezliekať do svadobných a išli sme sa fotiť. fotenie bolo strašne faj, veľa sme sa nasmiali srandu sme si robili. potom sme sa vrátili do hotela, prišli hostia, konečne som sa najedla. keď sme išli na mestký úrad Vili začal byť nervózny. došli sme, teta si nás zavolala aj svedkov a vysvetlila čo sa bude diať, vypýtala si občianske. ja a Vili sme jej ich automaticky podali, sa zasmiala, že nie naše treba ale od svedkov. kráčali sme do obradnej siene, som pozerala len pred seba, vnímala som len toľko, že sieň je plná. všetko prebehlo v pohode, len sa nám trochu triasli ruky keď sme si vymieňali prstene. potom opadla tá troška nervozity čo na mňa sadla. Vilimu padol kameň zo srdca. potom sme sa už len zabávali, žiaden problém sa nevyskytol. boli sme až do 5tej do rána. ešte sme potom hodinku pomáhali upratovať. no a v hotelovej izbe sme si pospali do 10tej a znova sme sa pustili do upratovania. asi toľko. kvety čo sme dostali sme si pár nechali a ostatné odniesli na hroby. dnes sme boli odniesť zákusky svokre, svokrovi a k Vilimu do roboty.
Odpovedať
eri velka gratulace tobe i novomanzilkovi ke svatbicce!
Odpovedať
Ďakujeme :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, tak jak si to tak čtu, svatební den proběhl hladce a radostně. To je skvělé! Jsi ráda, že už to máš za sebou, nebo by sis to chtěla zopakovat?
Odpovedať
Ahoj holky, taky patřím mezi vás 88čky, už vás tu bude zase o jednu víc :-). Chtěla jsem napsat dřív, ale měla jsem málo času - učení na maturitu, svaťák, samotnou maturitu atd. Teď už si dávno užívám prázdnin, tak jsem si řekla, že se mezi vás konečně taky přidám :-). A hlavně tobě, Eri, moc gratuluji a přeji jen to nej do života, a hlavně hodně lásky.
Odpovedať
Peťulka vitaj medzi nami ;-) ďakujem Elis určite by som si to zopakovala, ale aj som rada, že to mám už za sebou. asi tak. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petunka, vítej! Tak to je pohodička, že už máš prázdniny, co? Užívej si zaslouženého volna ;-) Já ode dneška taky prázdninuju. Konečně jsem zakončila semestr. Eri, tož to je mi pěkná odpověď :-D Ale chápu Tě. Zážitky máš podle všeho úžasné. Je to určo bezva pocit, být hlavním aktérem tak velkolepé události, ale vše, co jste během svatebního dne prožili, je neopakovatelné. Teď si užívejte jeden druhého ;-)
Odpovedať
aaaaaaaaaaaaahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee :) tak sa vam konecne po troch dnoch ozyvam....bol frmol a kym som to tu docitala a popozerala ericcine svadobne fotecky tak to chvilku trvalo :) takze teraz postupne: elis, gratulace velikaaaaaa ze si uspesne skoncila semester, to je ale super pocit, vsak? :-) tesim sa s tebou x-) petunka, tak vitaj medzi nami zmaturovanymi a prazdninujucimi :-x kam sa chystas dalej na skolu? popis nieco o sebe, budeme len rady :-) ericca, tak ja ti to napisem este aj sem - vsetko naj naj naj naaaaaaaaaajlepsie vam zelam :) budte hlavne zdravi, ostatne uz pride samo :-p x-) zienky moje zlate, ja som za ostatne dva dni precestovala cca 700km po slovensku.... ale sranda bola :-D Co ma vsak fakt ze vydesilo ze do kelu ja o 12 dni letim a este nemam poistenie, kreditku som si bola mBanke vcera vybavovat tak dufam ze stihne prist do toho buduceho piatku, nemam podprdu taku nejaku schopnu, rifle a tenisky (to ideme kupit dnes), zamenene peniaze tak to fakt neviem kedy pojdem a kopec inych potrebnych malickosti....aaaaaaaaaaaaaa...stresy stresy stresy.....dufam ze to vsetko stihnem....normalne ked som videla tych ludi v nedelu na tom stretnuti ze kto co uz vsetko ma tak ma slo porazit.... uz asi viem co zazivaju nevesty pred svadbou.....nervyyyyyyyyyy...ach jo....idem nieco robit, omrknut co mi este chyba a pripisat to na zoznam nech na nic nezabudnem...... inak dnes mi do prace prisla jedna tak blba blondina ze to svet nevidel :-D sme sa na nej so straznikom strasne zabavali :-D 10krat jej poviem kade ma ist a ona furt inakadial, no hroza :-D tak ahojte zatial :) inak...ekonomky a uctovnicky...nesledujete nahodou kurz australskeho dolara? :-D ze ci neviete kde by som to najlepsie a najlacnejsie zamenila....?
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, dikes :-) Ericca má už svatební fotky? Jdu na ně!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já si tady včera s Eri píšu a ani si nevšimnu, že už má svatební fotky na BRMS :-D To asi tou únavou z poslední zkoušky :-) Fotky jsou krááásnééé! A doufám, že ještě přidáte, ať se můžem pokochat dosytosti ;-)
Odpovedať
ahojte, práve som si pozrela erikine fotky, bola veľmi pekná, že? Ja beham po doktoroch, aj včera som bola aj dnes, aj zajtra, aj pozajtra...stále mám zlé tie výsledky, tak mi idú robiť nejaké dalšie specialne testy...inak všetko po starom, som doma a nič sa mi nechce robiť |-| už sa teším na leto a na dovolenku, ked konečne nebude taký stereotyp.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?