Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super... tak s nim pekne vydrz, nech mam kontakt na dobru stavebnu firmu, ked budeme stavat ten dom :-D to bude skvele :-D urobim vam kseft, vy mne dom ;-) slusne. a je to ako pises, hlavne si urobit meno, to je dnes viac nez vela. kontakty ponahanat. a je fakt, ze s tym sa uzivi vzdy, sa prisposobi trendom, ked bude sikovny, to je dobra vec :-) tak ti dam potom vediet, ked vyhram jackpot alebo mi daju uver;-)
Odpovedať
hmm aj ja dam vediet ked daju uver :-N a potom zadam mozno uz manzelovi zakazku na superluxusnu vilu :-D a ten ked to zbada tak ho klepne :-N
Odpovedať
my by sme raz urcite chceli dom, bytik to je len take docasne riesenie... sme zvyknuty na "volnost", velku zahradu. zatial mame aspon macku a kvety ktore nam stale zvadnu, aj to je kus prirody :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, my chceme dom, to vieme...aj preto vela uvazujeme o tom, ze pojdeme zit do LM, odkial je Tomas, lebo by to bolo podstatne jednoduchsie a boli by sme v prirode, mohli chodit stale po vyletoch... a aj pre deticky by tam bol vacsi klud. Tomo byval vzdy s rodicmi v dome, ja byvam (teda teraz byvame spolu) u nasich v rodinnom dome...nezvykli by sme si asi na panelak, urcite nie natrvalo...a mame skrecka a kvetinky, a su to prve kvetiny, co mi nezhebli, a to ich mame skoro rok .... nie su to kaktusy :-D
Odpovedať
ahoj. hezky se to cte ze mate uz trochu vybudovane zazemi, pritele nebo manzela, kterej vydelava... dneska sem byla na y kozni a u zubarky a stravila sem tam 5hodin, zavreli mi lekarnu, takze tam musim jet znova. sakra!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Auri a ako si dopadla teda? Dufam, ze nic vazne.... no, ono popri vysokej sa da uz brigadovat, takze aj vy si hadam zarobite... u vas existuje nieco ako manzelske internaty? U nas napr take su a davaju sa prednostne, takze mozu mladi byvat spolu. Ako je to u vas?
Odpovedať
ja som skusala hocijake burinky... neprezil ani kaktus, mal taku peknu ruzovu kvetinku navrchu... kym nezacal hnit :-N
Odpovedať
ahojte, ale ste sa rozkecali. Ja som si akurat bola natrhat jahodky, mnam ;-) A pomaly triedim veci zo školy, aby mi tu už nezavadzali, kanceláriu máme celú zahádzanu papiermi aj na to sa chystam, lebo teraz ked už budem robiť účto nech tu mám v tom poriadok, lebo takto sa neda...a pred hodinou som zjedla dvojitu porciu bryndzových halušiek, konečne som ich dnes urobila, lebo už 2 týždne som mala na ne chut :-D
Odpovedať
no dievcata ako vas tak citam, budu z vas dobre podnikatelky ale v ziadnom pripade nie kvetinarky :-D :-D :-D ja som presny opak x-) kecinky vydrzia hoooodne dlho ale co sa podnikania tayka...neviem...urcite by som do toho sama nesla bo by som sa stratila v tomto mori podnikatelov a sluzieb.... ja radsej ludi ako ciselka :-D inak dnes som si v jednej robote zarobila 480sk a v druhej 600sk, no dobra som :-D konecne si mozem kupit puzdro, karty a baterky do noveho fotacika :-D
Odpovedať
domi, sak teraz papas za dvoch tak si vobec nerob vycitky ;-) co sa upratovania zbytocnych veci tyka, v nedelu som si taky poriadok robila od 16:00-22:00 :-D ale taka neskutrocne spokojna som teraz ze mam minimalne o 15 kilo poznamok menej x-) :-D a jahodky - mnaaaamikyyyy, kazdy den mam jednu misku na ranajky - nase jahody v zahrade sa zblaznili, rodia ako dive x-) :-p :-D
Odpovedať
baby omrknite album :-D
Odpovedať
vsimam vsimam, krasny make up - taky pekny, slavnostny, ale nie moc vyrazny - mne sa to velmi paci :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
som strašne šťastná. keď som sa uvidela som si myslela, že to ani nie som ja. normálne som pekná. :-D
Odpovedať
aj mne sa páči, taký akurát ;-)
Odpovedať
ericca, prosim ta, vsak vsetky sme pekne, ale na svadbu potrebujeme byt este o neico krajsie :-D dominika, tak ako sa citis ako cerstvo zmaturovana? to je super pocit, vsak? :-) a co mimco? zdrave? poslucha? :-)
Odpovedať
ja viem. len to je taký nezvyk buť takto nalíčaná. Domi ako sa má bábo?
Odpovedať
citim sa super ako zmaturovana :-) v utorok idem na kontrolu, tak dufam, že všetko bude v poriadku. Už sa teším ked drobca uvidim zasa :-) to čakanie 4týždne je dlhe. Ale inak mi je dobre, už byvam aj menej unavená a problemy nemam zatial žiadne...budu mi robit aj nejake vyšetrenie na downov syndrom. Ja už sa teším, ked budem môct isť na 3D ultrazvuk za nejakých 6 týždnov. Začiatkom jula sa chystame na dovolenku a potom hned letím, aby som vedela čo to bude. Som straaašne zvedava :-D svokra má len synov a samých vnukov a zblaznila by sa od radosti keby mame dievčatko. Ona vždy po nom túžila...Aj moja mama by chcela vnučku, ale inak je to uplne jedno, bude to ich 1.vnúča, tak bude vzácne. A bude aj prvé pravnúča z celej rodiny :-) Inak čo sa týka toho líčenia, ja som ani na skúške nebola, pršla som tam ráno so závojom a kočka, čo ma malovala skoro odpadla, ona zabudla, že to bude líčenie na svadbu...bol piatok, tak preto sa jej to nezdalo :-D
Odpovedať
juj Domi to bude potom radosti v rodine, či to bude dievča alebo chlapec. to si spravila vizážistke pekný šok potom. ja som chcela ísť na skúšku, aby mi tam necapla náhodou neakú besnú farbu. ale nie. je to úplne skvelé.
Odpovedať
dominika, dievcatko alebo chlapcek, to je jedno, hlavne nech je to zdravucke x-) alem sak to ti nemusim hovorit :-) He, prave pozeram ze mi dosla z yves rocher poukazka na nahrdelnik a nausnice (mimochodom fakt krasne) zdarma na narodky :-) Zajtra tam hned letim lebo je to len do vycerpania zasob :-D
Odpovedať
kedy máš narodky? aj erika ty budeš mať teraz nie?
Odpovedať
najblizsiu stredu x-) ty mas kedy, dominika?
Odpovedať
ja som mala v aprili.
Odpovedať
:-) :-) :-) no...idem sa ja umyt...dnes som v jednej robote furt sedela, v druhej furt stala, tak sa idem umyt a lahnut si x-) pekny vecer damy :-)
Odpovedať
ja budem mať 2 dni po svadbe :-)
Odpovedať
takže stíhaš ešte ako 19-ročna :-) veron aj ja tebe pekny večer
Odpovedať
hej stíham a mažela mám ako darček doživotný. x-) x-) x-) Veroni aj tebe príjemný večer.
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, tak si pekne uzivaj babo a potom nahod na kona zase nejake fotky ;-) Ericca, ten make-up je super, velmi ti to pristane :-D Veronice, to je parada, ako na teba myslia...moja mama vzdy dostava k narodkam od Fan nejaku poukazku :-) moj uzasny chlap dnes krasne zvladol skusku najtazsiu, tak som hrda :-D sme to boli pekne oslavit obedom a mozeme sa ucit dalej :-P drzte sa kocky, pekny vecer :-)
Odpovedať
Domi na koníkovi ešte nemáš album? Bea ďakujem. :-D
Odpovedať
mám na koníkovi, kukni.
Odpovedať
Domi to je krásne x-) tá výbavička je krásna.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?