Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
holky jeste mam dotaz. udelalo se mi na levy tvari neco fakt divnyho. myslela jsem si ze se tam roji uhr ale ono se nic neobjevilo, naopak se to zvetsuje do tvare a tlaci mi to na celist a desne to boli. davam si na to cernou mast a cekam jestli to splaskne. ale prestava bejt ta bolest snesitelna, zejtra jdu k zubarce na preventivku a pak si asi zajdu na kozni nebo mam jit na chirurgii co myslite? hlavne vubec netusim co to muze byt.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jestli to tak půjde dál, tak ano. Je to fakt smutné. A co za to vlastně může? Dnešní životní styl?
Odpovedať
ani ja by som určite nechcela mimi, keby viem že nie sme zabezpečení, obaja by sme študovali, nemali vlastnu domácnost atd. Lebo dieťa potrebuje toho veľa a stresovať sa tým že mu to nemôžeš zabezpečiť, alebo žiť od výplaty k výplate by som nechcela...naštastie toto máme vyriešené, takže žiadny problem. Elis budem držať palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já bych šla k té kožní. A to fakt hned zítra, nic bych neodkládala. Netuším, co by to mohlo být, zítra ale určo budeš moudřejší. Budu na Tebe myslet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi, však já vím, že vy jste zabezpečení a na mimi připravení ;-) A děkuju. Štěstí budu potřebovat :-)
Odpovedať
porad me to prekvapuje, vsechny jsme stejne stare a presto to uz mame kazdy zarizene jinak cim to je? oni to v te televizi rikali. tou chemii, ktera je dneska ve vsem. a taky slipama. mamka tatkovi slipy nosit zakazala a vedela proc. i me pripada, ze tam musi bejt na ty maly ocaskovity pulce tesno... zajdu, sundala jsem si naplast a je to snad jeste horsi nez pred tim. mam docela strach aby to nebylo neco horsiho.
Odpovedať
Profilova fotka
Auri, slipy jsou nejenom těsné, ale je v nich dost teplo, mužské pohlavní orgány se zapařují a spermie umírají. I tak jich dnešné muži mají mnohem méně, než tomu bylo dřív. Ten můj nosí boxerky :-D Nejlepší jsou ale prý klasické trenky, které "větrají". To on ale nosit nebude :-D :-D :-D Aurinko, teď tomu nepomůžeš. Může to být třeba jenom nějaká vyrážka, co ty víš. Dělat si starosti dopředu nemá smysl. Mně se to dobře mluví, co? A jak dlouho to máš? Je to na dotek tvrdé? Myslíš si, že v tom je nějaký hnis? Jak je to velké? A zabarvení?
Odpovedať
jo tak to ten muj by na sebe nic tesnyho nevzal. jen co zacnou byt tepla, oblece kratasy a pod nima nic nenosi. proste naostro. rika ze aspon usetri trenky pres leto=) mam to od nedele od vecera. myslela jsem ze to bude bedar. zabarveni zadne, proste to ma barvu kuze. v prumeru to ma asi 1,5 cm a je to tvrdy. vubec to nevystupuje z kure, zadna boule ani jina barva. ale boli to, od nedele se to pekne zvetsilo. vcera z toho teklo trosicku hnisu, ale spis mi to pripadalo, ze to je nepatrny, pak krev a pak uz sem to nechala azase zalepila.
Odpovedať
Profilova fotka
Já si myslím, že to je normální "podkožák". Prostě se Ti na nějakém místě vytvořilo trochu více hnisu, který se nemůže dostat na povrch. Já to mívát poměrně často, v zadu na krku nebo na zádech. Dost to bolí. Černá mast je na to super. Když si to namažu na noc a zalepím, druhý den to můžu vymáčknout- a úleva. Trochu krve teče, když ještě není naplněný a pořád se v tom rýpeš - to taky znám. 1,5 cm je ale dost. Je to jen moje domněnka. Na dermu zítra určo zajdi ;-)
Odpovedať
mamka se ted se mnou radila, prej to muze bejt vred, ale docela se bojim toho, ze kdyz to je v obliceji, muze mi to udelat paseku. fuj teda mam dost strach. mela jsem takovy napady ze to prpichnu, ale radsi ne. nebo si dam velkyho panaka a udelam to. at mam pokoj. dik a ahoj a bez se uz ucit at to pekne umis...
Odpovedať
Profilova fotka
Bude to dobré. Tak ahoj a zítra dej vědět, jak jsi dopadla u zubaře i na dermatologii, ju? A raději to nepropichuj. Pokud to je vřed, "uzraje" ;-) *DOBROU*
Odpovedať
Ahojte, ja plánujem mimino buď po bakalárovi alebo po titule. tie dva roky vy som chcela chodiť externe aby som už aj konečne niečo robila. nemôžem nechať drahého aby všetko tiahol sám. aj keď kým sme nesamostatný. bývame so svokrovcami tak to nie je až taký problém. ale neviem si predstaviť, že by som v tejto izbe cca 3,5x6 metrov zostala bývať a mala vychovávať dieťa. asi by ma šlahlo. u nás je trochu problém aj vekový rozdiel, ale to nie je až také hrozné. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, ako ste sa pekne rozpisali :-D no so vsetkym suhlasim, ja som posadnuta babatkami, strasne by som chcela mimi, ale som zial zodpovedna, tak urcite pockam aspon po skole... ale ked si to clovek dobre rozvrhne, nemusi cakat zbytocne dlho...ved robit mozem pocas druheho stupna (ako pise Ericca) a posledny semester vysadim HAK a od jesene sa mozeme snazit... a vlastne nemusim byt nervozna, lebo bude kopec casu. Mam kamaratku, ma 30, konecne sa rozhodli mat babatko, ale zial zomrelo :-( ;-( a teraz museli cakat pol roka, ona bude nervozna, ktovie, kedy sa im zadari. A tym padom bude mat mozno aj 33 kym sa narodi, ved ktovie, kolko to bude trvat |-| Ja by som to neodkladala, keby sme boli tiez zaisteni, no takto si to vsetko odbavime pocas skoly, zarobime a mozeme mat babo hned po skole, co tiez nie je este take strasne. Ved sa nam snad podari vsetkym vsetko, ako to bude dobre... a vidite, z toho vyplyva aj to, ze svadbu musim mat 2010, lebo mozno na jesen 2011 uz budem tehotna...a ja sa tehotna vydavat nebudem :-D :-D
Odpovedať
Bea tak nech tvoj plán vyjde ;-) ja sa začínam zžívať s predstavou, že raz budem mamina. budem sa musieť strať o melé človieča. akurát pozerám reflex. dara rolins spolu s manažérkou otvorili detskú reštauráciu. tj klasická reštika s detckým kútikom, kinom pre deti, prispôsobený jedálníček deťom. dobrý nápad. :-) konečne niekto myslí aj na tých najmenších.
Odpovedať
Profilova fotka
no to ja som vzdy chcela mat sukromnu skolku, alebo take polojasle...a by sme robili vselico s tymi detmi... no svagor si nasiel priatelku vychovavatelku, tak mozno si raz spolu tu skolku spravime :-D dufam, ze dako tie plany vyjdu, ved uvidime.... Ericca, podla mna budes dobra mamina, lebo my ta tu tak naockujeme, ze sa budes na babatko strasne tesit a potom ked uz to sto krat odlozis, kvoli vselicomu, tak budes totalne vytesena :-D
Odpovedať
to je dobrá motivácia. ono sa takto pekne fantazíruje, len ja vždy čakám kedy sa čo pokazí lebo to tak býva a hlavne ak si niečo naplánujem mi to nikdy nevyjde. ja neviem čo to je za systém :-D tak radšej moc neplánujem aj keď predstavy sú to krásne. x-) x-) x-) taký vlastný byt, dobrá (alebo aspoň znesiteľná) práca s patričným ohodnotením. ja rozmýšlam, že sa zamerám na to účtovníctvo.
Odpovedať
Profilova fotka
no to mas dobre, ja uctovnictvo neznasam... podla mna k tomu musis mat vztah. Moj Tomo to ma rad, aj ho to bavi, aj to robi...zrejme aj bude. no uvidime. mne je skoro jedno, co budem robit, ked sa to bude dat prezit, nemam nic konkretne vymyslene. staci, ak mi daju slusnu vyplatu a budem tam vediet vydrzat 160 hodin mesacne... aj tak dufam, ze budem na materskej a potom budem podnikat. ale mozno nie. nechame sa prekvapit :-D
Odpovedať
ja tiež vymýšlam v čom by sa oplatilo podnikať. ja som jeden čas chcela byť módna návrhárka. mama ma odhovorila od toho, podala som si prihlášky na gympel na metodku som samozrejme nespravila, na tomašikovej som mala pramálo bodov z matiky. tak som v druhom kole vyviazla na odevnej kam som pôvodne chcela ísť len iný odbor. potom som chcela mať neaký bar alebo reštiku. teraz uvažujem nad podnikaním okolo svadieb. neaké kompletné služby. alebo mi napadlo, že kamoška je skvelá v navrhovaní, a neaké nápady sa vynoria aj v mojej hlave, že by sme otvorili salón. ešte som sa jej ale nepýtala na názor. :-N no budem snívať ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, pocas skoly treba snivat a potom sa uvidi...mozno aj na materskej na nieco prides. ja som chodila na metodku :-D ja som rozmyslala - nad skolkou. nad penzionom, takym malickym len. nad kaviarnou, sama by som si piekla kolace :-D ale je mozne, ze by som len nasla nejaku kaviaren, ktorej by som trebars dodavala kolace. alebo mozno nieco ine, len musim prist na to, ze co :-D
Odpovedať
nám už 2 profky povedali, že budúcnosť podnikania je v odpadkoch. separovaný zber, recyklácia a tak. u nás sa to ešte až tak nerozmohlo. ináč nie je to blbosť. len to je dosť drahé na financovanie zatiaľ. všetko nové je najprv drahé, ale fakt na tom niečo je.
Odpovedať
Profilova fotka
No hej, ale ako by si podnikala v odpadkoch? Co budes predavat nadoby na separovany odpad? :-D to si neviem predstavit robit v malom zas, chapes... ale taka kaviaren ... na to mozes byt aj sama. aj na tu skolku. Ej, ale neviem, ci by som chcela podnikat v odpadkoch...co by hovorili deti v skolke? Mamicka podnika v odpadkoch....znie to ako homeless :-D
Odpovedať
ja som myslela vo veľkom. dávať mestu do prenájmu kontajnery. organizovať separovaný zber pre neaké spoločnosti. napr. Tento si zbiera použitý papier sama. okrem toho som videla teraz v regionálnych správach taký krátky shot o ZŠ čo zbierajú plasty. nazbierali už strašne veľa, ale majú problém so skladovaním a odvozom do zberu.
Odpovedať
Profilova fotka
aha. len to je fakt, ze ta pociatocna investicia musi byt naozaj velka... a neviem, ci by ta to bavilo. lebo praca nemoze byt len o ziskoch, aspon trosken aj o zabave... ja uz som rozmyslala, ze ked ma nezoberu na druhy stupen na moju fakultu, tak na na Narodohospodarskej je aj ucitelstvo ekonomickych predmetov.... nie ze by som chcela byt ucitelka....ale prinajhorsom, aspon tu skolku si budem moct otvorit, budem mat papier na hlavu :-D
Odpovedať
no vidíš aj to je niečo. to neznamená, že zostaneš učiť na EU. môžeš si otvoriť vlastnú školu s normálnymi predmetmy a normálnymi vyučujúcimi. ja som zatiaľ vychytila 2 úplne skvelých učiteľov. a to na ekonomickú teóriu a teraz na financie a menu. mladý a skvelý ľudia. nie ako ten dedo čo sme ho mali na psychológii. to bolo niečo otrasné. a o informatikárovi nehovoriac. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, my sme Fakulta hospodarskej informatiky a profka na informatike A nam povedala, ze DVDcka su vytvor NASA a preto ich nemame pouzivat, ze najlepsim pamatovym mediom su diskety... USB kluc, to ani nepoznala...a uci na nasej fakulte, chapes... Ja som chytila za 2 roky 1 dobry predmet s dobrym profakom, ostatne je hnus. Ale mna ekonomika bavi... mozno tento rok som mala nieco o poistovnictve, to bolo celkom dobre este. som rozmyslala, ze aj tam si dam prihlasku potom, poistovni je vsade dost, tak by som snad nasla robotu...
Odpovedať
mňa baví aj finančná matika. je to celkom zaujímavé. aj keď niektoré veci sú dobrá babračka aj v tom. teraz mi volal Vili, že ho strašne bolí chrbát, brat ho vezie k lekárke. mňa šlahne z toho chlapa. už vyše týždňa sa mi sťažuje, že ho bolia kríže. ale on je chlap, to nič nie je. on nepotrebuje ísť k lekárke! veď na čo. aj tak mu nič nedá. dúfam, že do soboty bude v poriadku.
Odpovedať
hej ericca presne tak, on je chlap... moj ma problemy uz dost dlho, uz vyse roka a pol!!! mi slubuje ze pojde na vysetrenia. najprv ked sme boli este na vychode tak ze do blavy nejde lebo je to daleko... a teraz ked sme tu tak ma ine vyhovorky... aj ked tvrdi ze nie, ja si myslim ze sa boji co mu povedia :-( hore som citala o podnikani... ekonomicka vedie ;-) mne rasto v poslednej dobe stale castejsie vravi, ze do 2 - 3 rokov chce mat firmu, stavebnu... on robi v tom obore, sice uz teraz zaraba dost pekne, ale zeby chcel urcite mat svoju... tak co no, ja tu zatial naberiem nejaku prax, a potom dufam horsa do vlastnej firmy :-D plany plany...
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, to ma mrzi...tak snad to bude v poriadku... daj vediet potom. Slniecko, podnikat je fajn, len v dnesnej dobe to uz nie je co to byvalo....moji rodicia maju pneuservis, od 1990 vlastne, takze uz dlho, no v poslednej dobe je stale viac a viac inych, bohatsich, ktori si mozu dovolit lepsie technologie a podobne... takze ja by som napr. v niektorych veciach nezacinala, to vobec. ale clovek nikdy nevie. A prax treba, pre zaciatok urcite, ponahas aj skusenosti, aj kontakty...a v com by Rasto podnikal? Predaval material alebo zhanal stavebnikov ci? Ja budem isto potrebovat stavebnu firmu, ked budem stavat dom :-D
Odpovedať
ja viem bea, nasi maju tiez firmu (vyroba a predaj nabytku) takze odmalicka vyrastam v tom kruhu... a tiez vidim aj tie klady, ale aj zapory ktore podnikanie prinasa... a k tej stavebke, normalne stavebne prace... zadas zakazku ze chces taky a taky dom a budes ho mat :-D ja neviem, nepohybujem sa v tom obore... ale vravi ze tu sa stavebka uzivi stale, a tocia sa tam trochu ine prachy ako u nas v kancelarii :-D teraz robi majstra svojej partii, nahana kontakty, robi si meno 8-) teraz robi majstra svojej partii, nabera vedomosti, kontakty, robi dobre meno 8-) ako to vsetko pekne znie ze :-N
Odpovedať
jaaj som sa opakovala, sorry :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?