Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
idem na festival Lumen, poznas? janus, ja mat tvoj termin uz vybavujem minimalne fotografa, kameramana a miestnost. A koniec koncov asi by som sa aj po satach zacala obzerat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslíš že by som už mala? No ale ked my vlastne ešte nemáme presný termín, tento je len taký veeeeeľmi predbežný ale s istotou by to malo byť v apríly alebo máji takže asi tak...no neviem
Odpovedať
no toho fotografa a kameramana by som veru uz vybavovala...co som citala par diskusii tak niektore mali problem zohnat fotografa pol roka pred svadbou....ale nechcem ta strasit, sak tych fotografov je dost, ja mam jednu znamu co tiez foti takze keby si nevedela odkial zacat, staci mi napisat :-) dam ti na nu kontakt idem si uvarit tie zemaaaaky, tak cafte zatim
Odpovedať
Profilova fotka
caute, no dako mi to ide pomaly, to ucenie...ale prezijem :-D Veron, co je to za festival? To nepoznam... Jani, ja chcem svadbu 2010 (termin napisem, az ked mi schvali moj chlap) :-D ale chcem mu to povedat az po skuskach, nech sa vydrzime este ucit...a co rezervovat, zavisi od toho, co chcete...ak je to ziadana restika napr, tak je najvyssi cas ju rezervovat, aj kostol, pripadne zamky byvaju rok dopredu reserve... saty asi nie, to by som nie, lebo by som si to rozmyslela, ze Ericca :-D a kameramana nechcem, takze to je ok :-D Jani, kde to chcete?
Odpovedať
mne osobne stačilo začať vybavovať v januári, jedine starejší bol obsadený.
Odpovedať
Profilova fotka
aha no tak to som rada že mi konečne niekto vie poradiť lebo to už bolo strašné...takže my chceme svadbu u nás v dedine teda u mna i ked povodný plán bola reštika ale mojmu milemu sa akosi nezapáčila a pre 150 ludi v okolici nič iné nie je a kedže on býva asi 60 km odomna bolo by hlupe aby sme šli ešte niekam uplne inam...čo sa týka kostola tak s tým problém nie je a so sálou už v podstate tiež takže s tým sa už vobec neženiem. Akurát s tým termínom je problém lebo sme sa ešte nedohodli ale ja by som chcela až tak ked skončí semester tak dufam že to pojde...inak baby neviete v akých cenách sa pohybujú taký lepší fotografy...leb práca jedných sa my veľmi páčila ale stojí to 9500 a teraz neviem vobec ako to je...
Odpovedať
ja budem mať kamaráta, takže sme sa dohodli len na 1000. ale tí lepší sú drahší.
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej ale tolko sa mi zdalo veľa...asi si budem musieť zistiť ceny iných a potom sa rozhodnem
Odpovedať
Profilova fotka
Budete mat 150 ludi??? Sice, na vychode asi minimum, co? :-) my totiz 15 ... ale my chceme mikro svadbu, aby sme mohli platit sami a vrazime tie prachy do inych veci... a teda kde budete mat hostinu? V kulturaku? lebo som to dako nepochopila, prepac :-N to je z toho uctovnictva.... ti fotografi neviem, ale napr Nelynka by ti mozno dohodila kamosa, nie je profik, ale fotky maju krasne, skus si ju dohladat, je tu v nasej diskusii aj zo vcera....
Odpovedať
jj Nelynka je z ke, tak to ti poradí dokonca asi aj lepšie ako ja. ;-)
Odpovedať
ahojte, tak mám to za sebou. Ani som neverila, že to urobím, ale skúšajúci boli super ;-)
Odpovedať
ahoj domini! gratulujeeeeeeeeeeem :) a ako si dopadla? :-) Ze je to super pocit mat po vsetkom..? :-) tak vitaj medzi nami stastne zamturovanymi ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj, dominiko ty jsi se vdavala pred maturitou? wow to moc obdivuju, ze jsi mela pri tom celem teseni na svatbu cas na uceni. a taky gratuluju k maturite
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar, holky! Domi, gratuluju moc! Jsi šikovná mamina. Vážně Tě moc obdivuju, ani jsi nestresovala. Teď se už jenom můžeš těšit na malého x-) Dneska jsem od půl jedné do pěti zkoušela se spolužačkou komořinu (hrajeme na 2 klavíry). Zítra z toho máme zkoušku. A ve čtvrtek mám zkoušku z dějin a literatury klavíru. Myslíte si, že je reálné naučit se za necelý den 18 otázek? :-N Začínám trošku stresovat..Ta čtvrteční zkouška mě znervózňuje a to ani nemluvím a zkoušce z hlavního oboru, kterou mám za týden... Program ještě nemám hotový :-( ;-(
Odpovedať
Domi gratulujem!!!! a ako sa cítiš mamina? Elis neboj, dá sa to. za jeden deň 300stranovú knihu sa dá naučiť ak makáš bez väčších prestávok.
Odpovedať
Profilova fotka
Já právě zítra mám tu zkušku z komořiny a pak mám ještě hodinu s profkou. Doma budu až v šest |-| Teď se začínám učit. Zítra se budu učit v mezičase mezi zkouškou a hlavním oborem (budu mít na to tak 2 hodiny). Pak asi přes noc, no :-( Už teď jsem ale taaak unavená... Eri, díky ale za podporu. Mně vždycky pomůže, když mi někdo řekne, že se to dá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elis, jasne, ze sa to da;-) ved nepoznas ten vtip? tak ja ti/vam ho napisem;-) Vedci z NASA vymysleli novy univerzalny jazyk. Pripravili k nemu podklady a isli sa pytat studentov VS, ci je mozne sa tento jazyk naucit... Prisli na Harvard s otazkou, kolko casu by potrebovali na to, aby sa ho naucili. Studenti odpovedali, ze ak maju skripta, knihy a poznamky,tak ze rok. Vedci uznanlivo pokyvali hlavou a isli sa spytat na Oxford. Studenti odpovedali, ze ak maju skripta a poznamky, tak priblizne za pol roka by to zvladli. Vedci sa zacudovali a uznanlivo pokyvali hlavou. Isli sa teda este opytat na Ekonomicku do Blavy. studenti sa opytali, ci su k tomu skripta. Vedci ze samozrejme. Studenti ze do zajtra :-D Tak to u nas chodi, tak preco by si to nezvladla ty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D No jo, naše školství je na pytel. Spousta informací, které pak stejně neupotřebíš a naustálá šroťárna. U mě platí pravidlo, že čím rychleji si informace nacpu do hlavy, tím rychleji je zapomenu... Ať žije naše školství! Díiky za ten vtip. Snad se mi po něm bude lépe učit.
Odpovedať
Profilova fotka
no Elis, ja to robim tak, ze sa snazim naucit podla profaka :-) to sa mi celkom osvedcilo. niektori chcu fakty, niektori obkecy, iny zas tvoj nazor... aj takych, aj onakych mam :-D no, hlavne viem, ze mi to bude vsetko na nic... ale moja mama hovori, ze vysoka nas uci rozmyslat inak. a dnes ma zabil jeden krpec v telke. chlapec 9rocny, ze ked chcem byt JuDr, tak musim mat gymnazium, ze preto ide na 8rocny gympel...chudacik, keby ten vedel :-D
Odpovedať
Bea skvelé :-D :-D :-D :-D :-D ale veď keď dajú skriptá a je to na skúšku čo by sme preto nespravili. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak ked nam daju tu skusku, tak ja sa naucim aj uplnu blbost :-D len nech mi daju aspon E a vsetko bude dobre :-D
Odpovedať
Moc vám dakujem, museli ste veľa držať palce ;-) známky mám 2 z odborných, 3 prakticke, 3 -aj, a nakoniec dorazenie4 - sj. Vybrala som otázku, ktorú som sa vôbec neučila, slovenskí spisovatelia po 45... aurinko - ano, stihla som to pred maturitou 8-) jaj super pocit je to, mať po tom, ale ved to poznate, že?
Odpovedať
dominika: ted jsem vazne zmatena. ty cekas i miminko? no ja padam. meli jsme ve tride holcinu, ktera ma termin porodu koncem cervence a uz od unora je doma, protoze neni schopna dojet 30km autobusem do skoly. ty jsi vazne borka! elis urcite to zvladnes, jak znam sebe,t ak bych radsi sla spat a snazila se to nejako okecat. to jsi to fakt ani necetla? holky ta vysoka bude ale odvaz...
Odpovedať
ano, aj babo čakam...asi ma rýchly farar krstil :-D ale ja vždy hovorím radšej teraz ako nikdy, ked počuvam zo všetkých stran kolki ludia nemôžu mať deti...
Odpovedať
Profilova fotka
Aurinko, já mám tu zkoušku až ve čtvrtek. Tak jsme tady s holkama řešily, jestli se to dá za necelý jediný den zvládnout. Je to něco, jako literatura na maturu ( hudeb. skladatelm životopis, dílo+ fakta o díle, zajímavosti, hudební přehled :-p ). Chci ještě dnes zvládnout další 2 otázky (dohromady budu umět 3 :-D ) a zítra přes den a přes noc hold ten zbytek no. Tak snad to dám. Zatím se mi podařilo na zkouškách vybojovat fajn výsledky, tak si to teď nechci podělat... Ano, Domi je moc šikovná. Zvládla se před maturou vdát a na matuře byla s prckem v bříšku. Též obdivuju... Domi, hlavně, že maturu máš. Na to všechno to je skvělý výsledek. I Ti, co nemají na práci nic jiného, než školu, dají maturu za víc, jak Ty, která ses stihla vdát a ještě k tomu počít ;-) :-D Gratuluju!!!
Odpovedať
elis dakujem, len ma to toľko nechvalte, lebo mi do nosa zachvilku naprši :-D
Odpovedať
no ja si teda myslela, ze to nezvladnem. chteli jsme se brat v unoru, ale bylo pred maturou a ja bych mela hlavu v oblacich. a mimisek me fakt dorazil. domi fakt smekam klobouk a to hodne moc! koukala jsem na tve fotky a je to parada! strasne moc ti zavidim a jeste vic preju, aby jste byli vsichni zdravi a stastni! ale narovinu ti rikam, ze jsi fakt zenska blazen! (doma o mimi taky basnim, ale dycky me ten muj utne. chce si dodelat skolu (kterou v zari teprve zacina), tkaze mam smulu. bud to vydrzim nebo sezenu nejakyho jinyho chlapa)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, též se toho děsím. Neplodných žen je stále více, i mužů s problémem oplodnit přibývá. Zajímavé je, že hlavně u žen je to zejména o psychice. Čím víc chce, tím míň se jí daří, protože je z toho nervózní a vestresu (a organismus to cítí jako znamení, že není dobré období pro početí). Já si navíc všechno moc beru, takže už teď se starám ,aby to nebyl i můj případ :-( Ale teď nemá smysl se tím zaobírat. Zas to není takové, že bych kvůli timu nespala, to neee! Jenom mě to už napadlo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Auri, tak jiného chlapa rozhodně nehledej, protože ten Tvůj má ROZUM. Chlap musí uživit rodinu, kor když Ty ještě studuješ. A na mimi nikdy není moc dobré příliš spěchat. V klidu si dodělejte školu, pak bude ta pravá chvíle. Já též měla období, kdy jsem bejbíno šíleně chtěla (tak v rozmezí 2 let), ale teď chci dodělat školu a pak teprve mít miminko. Nechtěla bych dítě ráno strčit babce a na půl den odjet do školy.. trhalo by mi to srdce. Mateřskou si chci užít (i když je to náročné období).
Odpovedať
no jo zrovna v nedeli o tom v televizi mluvili. ono se to mezi lidma moc neresi ale uvedomujete si, ze pak bude este mensi pravdepodobnost treba toho, ze budeme bez vnoucat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?