Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som bola nakupit a som spat :-) Veronice, gratulujem, ti moji mi za vsetko ani nepodakovali ]-( ale mi to nevadi, my sme teda boli na nic kolektiv, ja som sa s nimi ani dako nekamaratila...jednu kamosku a jedneho kamosa mam zo strednej, inak nic :-P Elis, co nepovies? No sem s tym...aj drahy o tom vie? Lebo moj este nie, ale mu to poviem po skuskach...a aky je to datum??? Povedz, povedz, som zvedava.... Ericca, sikulka, hlavne, ze mas zase chvilocku pokoj... drz sa, nech to pekne odsypa...
Odpovedať
ja čo som mala také fajn kamošky zo strednej sa s nimi stretávam aj teraz, ostatný sú mi ukradnutý, ale ináč celkom slušne držíme kontakt. Bea čo si bola nakupovať?
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, suhlas, ostatni su mi ukradnuti.... s jednou babou, co sme sa strasne rozhadali v stvrtaku, tak som jej poslala terraz niekedy mail, taky uzmierovaci, nic nasilne, len ze sa chcem ospravedlnit, lebo sa mi to zda sproste, nenavidiet sa pre nic...neodpisala :-D ale ja mam ciste svedomie aspon :-D Nakupovat na trhu zeleninu, spenat, uhorky, zemiaky, paradajky, salat...no a mama si kvetinky kupila, stracky a este nieco zlte, neviem ako sa to vola... si to zas zasadi do stredu travnika :-D aby sa mi tazsie kosilo, nastrazi pasce :-P a asi nebudem varit obed, je strasne teplo, urobim nieco az k veceri...
Odpovedať
bože ja som neak tak strašne mimo asi si idem pospať a potom sa musím prinútiť učiť geo. 8-( Bea ty rada varíš? ja iba v tedy ak mám na to náladu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, tak si pekne pospi :-) ano, ja velmi rada varim, aj peciem, to ma strasne bavi.... a vymyslam stale nieco nove :-D ale Tomovi chuti, vlastne zatial kazdemu, takze som spokojna :-)
Odpovedať
varíš aj podľa kuchárskej knihy alebo len tak z hlavy stále. ja som nedávno kúpila kuchársku knihu Hneď to bude! sú tam dobré recepty, ale neviem či by to okrem mňa ešte niekto jedol.
Odpovedať
Profilova fotka
no, to je dobra kniha;-) vies co, ja vela citam a pozeram o vareni, necham sa inspirovat a potom to bud uvarim ako to bolo, alebo si to upravim podla seba. tak ma to bavi viac. ale peciem len s receptom, to sa este bojim , myslim, ze nemam este taky odhad, ze pozrem a viem, kolko muky mam pridat :-D a po webe vela citam, ak budes chciet, najlepsie stranky ti poslem na IP ;-) ked uz budes vydata, tak sa mozes starat o manzela...a hlavne, ked budete mat vlastnu kuchynu 8-)
Odpovedať
tie stránky mi môžeš poslať aj teraz, sem tam keď sme na záhrade tak s maminou experimentujeme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, datum mám vybrané, ale Peťa o tom neví :-D :-D :-D Líbí se mi tohon 21.8.2010, protože jsme spolu začli 21. chodit a protože svatbu oba chceme v léťe a protože to je zrovna sobota :-) Ale kdoví, jaké to jednou bude. Já to tu napsala jen proto, že jsme o datech mluvily s Charlize ;-) Veri, gratuluju ke zkoušce! Mně starosti neopadají, protože jsem si 2 zkoušky odložila kvůli štěněte (když ho hlídám, nesmím dělat nic jiného :-D ). Teď už se ale nedám, musím zabrat, takže budou hlídat naši nebo bratr. Musím ještě hrát, zítra zkouším se spolužačkou na 2 klavíry, protože ve středu máme zkoušku :-p Držte pěsti. PA
Odpovedať
Profilova fotka
A ještě k tomu datu. Kamarádka se loni v říjnu vdávala a chtěla datum 27.10. Taky z toho důvodu, že spolu začli 27. chodit a byli by spolu v den svatby přesně 7 a půl roku x-) Jenže její bratr (dokonce svědek) pracuje na velvyslanectví kdesi v cizině a práce mu nedovolila toho dne přijet. Byla strašně naštvaná, dokonce chtěla svatbu bez bratra. Nakonec se vdala 20. 10. 2007. Což vypadá hezky kulatě, ne? Já bych to datum zase tak neřešila. Hlavní je, že sedí další okolnosti a svatebčané budou na tuto událost dlouho a radostně vzpomínat ;-) Charlize, snad nám ten rok 2010 vyjde! Sice ještě budem studovat... Ale když už spolu lidi bydlí a jsou zajištění (přítel už rok pracuje a před tím si něco vydělal během doktorandského studia), je už pak jedno, jestli se staráte o domácnost s přítelem, nebo s manželem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ani my sme nemali dobry kolektiv na strednej, kazdy proti kazdemu a to celych osem rokov...ostali sme asi len tri alebo styri co sa stretavame ale inak nic..s dalsimi dvoma si napisem cez internet a dost..ostatny ma nezaujimaju, naopak som rada, ze daju pokoj :-D baby a tie datumi...ja som najprv chcela piatok 13 lenze najblizsi bol bud prilis skoro alebo prilis neskoro..tak potom som chcela pekne okruhle 20.8.2008 alebo 8.8.2008 na to mi moj drahy nereagoval, a ked som zo srandy povedala 29.3.2008 tak sa zacal o to zaujimat 8-)..a ked soms a ho pytala preco nechcel v lete, tak povedal ze to je neskoro, ze to je este daleko...ale potom mi aj doslo ze v lete by to nebolo ono, bolo by straaaasne horuco :-D som rada ze sme mali taky datum ako sme mali..bolo prijemne teplo, ziaden hyc a ani nejaka zima alebo dazd..len trosku k vceru.. a najhlavnejsie: vsetci sa paradne zabavali a prisli aj taky ludia, od ktorych som necakala ze pridu..a najlepsia bola Ferkova babka: "..si sa ozenil, tak uz mozem zomriet..a nemozem! musim pockat na vnucata" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak výrok babičky namá chybu!!! :-D :-D :-D Nely, zkoukla jsem Tvoje svatební album. Moc Vám to oběma slušelo a je vidět, že se máte moc rádi! I když už máte 3 měsíce po svatbě, přeji vám oběma moc štěstí a lásky, pohody a lásky, tolerance a lásky, zdravé děti a lásky a ještě trochu té lásky!!!! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
elis dakujeme pekne :-D po svadbe mame len 2 mesiace :-D :-D :-D som rada ze sa vam pacia fotecky, fotil nas neprofesional, tak som sa bala ake budu ale su super..mame cez 900 fotiek tak bol problem vybrat 50 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, mne sa ten datum pozdava, uz sa mi dostal pod kozu.... a ten rok...aj ked budeme este v skole a byvat s rodicmi (aj ked je mozne, ze by sa mohlo vselico este zmenit dovtedy) tak by to mohlo byt fajn, na co to odkladat... Musim sa to opytat Tomasa, keby nebol zasadne proti, tak ten datum berieme...teda SA berieme :-D Vy mate vsetky v tomto trosku vyhodu, ze mate starsich chlapov, zarabaju... my sme rovesnici, sice brigadujeme ale to sa neda prirovnat k prijmu... no uvidime :-D budeme viac setrit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz neboj, vsetko sa vyriesi, a ked poviete vasim, ze sta sa zasnubili, tak s tym budu ratat ze vtedy sa beriete a pomozu vam..my sme to nasim povedali 5 meisacov pred svadbou a zacali to chapat, ze to myslime vazne az 3 mesiace pred svadbou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja myslim, ze by pomohli. Ale moc to nechcem, ma to byt nasa svadba, chceli by sme ju hradit sami kolko to pojde. Ak to pojde. Ale ja myslim, ze ano. Vieme setrit, a celkom dost, takze by sa to dalo za 2 roky v pohode. A nasim som myslela, ak by to vyslo, ze by sme povedali miesto promocii Bc. buduci rok, to bude skoro rok pred, a mohol by to byt zasnubny vecierok... a bola by sranda... by sa dvojnasobne tesili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, to nie je zly napad :-D my sme im na svadbe chceli povedat ze budu stary rodicia, ale nevydalo..pocitali sme s tym ze IVF vyjde, ale tak nevadi..dufam, ze na Vianoce im uz dame darcek :-D :-D :-D im posleme pohladnicu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, ja (ak sa da povedat na take nieco planujem, skor mam predstavu) mam taku predstavu, ze ak by sa podarilo babatko dakedy na jesen (chcela by som letne) tak by som nasim dala pod stromcek krabicku s topanockami s dakym milym textom typu Babka, dedko, pridem si po to v lete..... to je hrozne mila predstava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, jsem z toho učení nějaká dutá... Jasně, že 2 měsíce! :-D :-D :-D Jinak fotky opravdu moc hezké. Ne fotografa jste měli šťastnou ruku a na sebe 100% taky :-D Charlize, to překvapení pro budoucí prarodiče je super! Je to opravdu milé. A je jasné, že když už jeden vydělává, je to jiné, než když jsou oba studenti. Pak záleží na rodičích, jestli pomůžou. A rodiče máte přece dohromady 4, ne? :-) Můj přítel sice vydělává, ale je mi nějak proti srsti, když se chce dělit se mnou o peníze. Zpočátku jsem se ani nemohla smířit s tím, že mě pozval na večeři :-. A když mi chtěl zaplatit dovolenou k moři, řekla jsem, že raději nikam nepojedu... Dovolenou nakonec zacvakali rodiče a byla jsem v pohodě. Třeba až budeme spolu bydlet, nebo až budeme svoji, bude to jiné (určitě to bude jiné). Teď ještě nejsem zvyklá na to, že by mě měl financovat někdo jiný, když to doposud dělali rodiče :-S :-| Jdu se učit. Zítra mám zkoušku. Myslete na mě!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Elis, u nas je to fajn, co sa rodicov tyka, aspon u nas, rodicia su podnikatelia, u Toma slabsie, predsalen je to tam trochu horsie s tymi vyplatami... a mne je skor proti srsti nechat platit niektore veci rodicov :-D prave naopak, ja platim Tomovi a on mne, skor ako by sme pytali od rodicov.... To skor Tomo je ako ty, si musel zvyknut, ze ja zaplatim (mala som skor brigadu ako on) ale uz je to lepsie, v nakupoch sa striedame, takze sa citi taky rovnocennejsi aj on...a vela setrime, kedze teraz zase nebrigadujem ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj babulky, uz mame doma zverinec, xi..hehe..sranda..no idem haji bo rano do prace vstavam, sa mi straasne neche 8-) elis, fotil nas draheho kamarat c spolu dakedy tancovali...som sa trosku aj toho bala, ale robil fotky presne to co sme chceli aby tam bolo..uplne najsuper su tie z mesta :-D
Odpovedať
elis, držím palce. ja zajtra aj tak nespravím. som si istá. už som rezignovala. Nely fotky máte fakt krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, mně už na poslední otázky došly síly. Jdu si hajnout a pak nějak v noci budu pokračovat...snad si aspoň stačím zopakovat ty, co jsem se už učila. Třeba budeš mít štěstí a vytáhneš si dobrou otázku. A pokud ne, svět se nezboří. Půjdeš příště, no. Já to teď udělat musím, opravný termín není :-( Nejvíc mě štve, že ještě nemám hotový program na zkoušku z klavíru. Zkouška je příští pátek...moje profka ze mě zítra asi dostane infarkt |-| Pa a dobrou. Zítra se ozvu, jak jsem dopadla. Mějte se hezky!
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, tak jsem to nestihla :-( :-p Ještě si na poslední chvíli opakuju otázky. V devět začíná zkoušet, tak si jich aspoň část stihnu zopakovat. Pomóóóóc! Držte pěsti!!!
Odpovedať
Elis dúfam, že si vytiahneš takú otázku čo vieš. ;-) mi píšeme test + 2otázky. :-S ja to podľa mňa nespravím, takže je mi to úplne jedno.
Odpovedať
ahojte, baby držte mi dnes palce, o pol 2 mi to začína. Večer sa ozvem ako som dopadla.
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika, Elis, Ericca, drzim palce. Dajte vediet, ako ste dopadli.
Odpovedať
ďakujem, dobre ste na mňa mysleli bo som spravilááááááá!!!!!!
Odpovedať
ahojte :) vsetkym skuskujucim drzim palce a vsetkym uspesne doskuskujucim gratulujem :) ja som bola rano zas v robotke...ej ale tak dobre mi tam je :) aj si pekne zarobim tak sa tesim :):):) idem teraz papat a po 4 tyzdnoch si konecne pojdem pozriet telku :P tak ahojte a potom napiste ako ste vsetky dopadli :) dominika, obzvlast tebe drzim palce a hlavne ziadne stresy! dobre to dopadne :-)
Odpovedať
Dominika držím palce, nech to máš úspešne za sebou. ;-) Veroni kde a čo robíš?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?