Menu Forum

Ročník 1988 ;-)

(sk & cz)
15. nov 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 959 príspevkov a 3 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 959 príspevkov a 3 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
 charlie to sa necuduje...ja naozaj si neviem predstavit ze by mala svokra leukemiu..nikdy by som si neodpustila, ze by sa nedozila vnucatka..neviem si ani predstavit ako by to znasal manzel a uz vobec nie ako by to znasal svokor a to nehovorim o svagrovi, on je dost citlivy na taketo temy a ten by skoncil v balzinci...
ja neviem, velmi sa modlim aby to nebolo take zle...
28. máj 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
 Slniecko Katka, tak ahoj, ja som Beata, a co je komedia?

Nely, nemysli na to v takom zlom, vsetko sa da...teta mala tiez rakovinu, vestili jej rok, a uz je to 7...Tomovmu dedkovi povedali, ze sa nedozije od leta do vianoc a uz je to 10ty rok.... proste sa to vsetko moze dost obratit....
28. máj 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 charlie dufam, chcem aby si este uzila vnucata, tesi sa na ne odkedy sa bol manzel s byvalou..
28. máj 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slnieckko
Registrovala sa 26. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 565 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    V Humennom, okres Humenné
fotoportrét
fotoportrét
slnieckko
Registrovala sa 26. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 565 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    V Humennom, okres Humenné
 komedia su tie listy co sme si pisali s rastom ked som bola na lieceniach... choroby su fakt svine, sama som si to odzila... ja som vsak vedela ze sa z toho raz dostanem, ci o rok, ci dva, ci tri... horsie bolo ked som videla male deti ktore nemali sancu... narodili sa chore a taky zivot ich caka emoticon
strasne vela robi psychika, clovek sa nesmie poddat... nase rodinne vztahy sa strasne zmenili, k lepsiemu samozrejme.
ak aj je niekto chory, fakt mu treba byt nablizku, nie nasilu ale tak prirodzene... aj ked to nepovie nahlas, urcite je to pre kazdeho velka opora emoticon
28. máj 2008 o 17:50  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 taaaaaaaaaaakze, nosku mam za tri...ale tesim sa....z toho som hlavne chcela prejst a presla som takze som spokojna emoticon juuuuj tak sa tesim emoticon 2 2 2 3, celkom dobre no.... emoticon
28. máj 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 No Veronice, parada. Tak to mas za sebou. To je fajn emoticon
Katka, moja mama ma odlozene listy, co jej oco pisal do nemocnice, ked spolu este chodili... ich tak raz za dlhy cas vytiahne, je to mile emoticon

Tak som pokosila, zas to tu vyzera ako u ludi emoticon
28. máj 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
januska555 (28 r.)
Registrovala sa 27. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Sobrance
fotoportrét
fotoportrét
januska555 (28 r.)
Registrovala sa 27. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Sobrance
 Čavte baby som tu dnes prvý krát a normálne ma totu uplne dostalo najmä to že nás 88 je tolko.. emoticon
28. máj 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Ahoj Janka, ano, je vas tu fakt hodne. Aj 87 je nas dost, ale tieto dve diskusie zdielame emoticon aby nas bolo este viac emoticon Vitaj emoticon

Tak daj nieco o sebe, nech si aj baby pocitaju, ked pridu...emoticon
28. máj 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
januska555 (28 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Sobrance
fotoportrét
fotoportrét
januska555 (28 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Sobrance
 Oki ale neviem presne čo...no asi tak by som začala, že vydatá ešte nie som ale už chystám svadbu a neviem sa už dočkať...keby to už boloooo
28. máj 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Hej, to my vsetky emoticon a Ericca bude mat svadbu o chvilocku, o par dni... Dominika uz je vydata emoticon a ostatne planujeme, niektore tichsie, ine nahlas, blizsie, neskor...ale vsetky sa tesime emoticon
Studujes? Robis? A pekne si urob album, nech mame co obdivovat emoticon
28. máj 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
januska555 (28 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Sobrance
fotoportrét
fotoportrét
januska555 (28 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Sobrance
 No tak najprv odpoviem na otázky tekže študujem 1. rok na výške a je to fakt super a môj budúci minulý týždeň štátnicoval a tak už mám z neho Mgr. a som naňho aj patrične hrdá...a čo sa týka toho albumu aj to príde len všetko postupne...začnem na tom hned pracovať
28. máj 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 super super, ze gratulujeme snubencovi emoticon a co studujes? Ja Ekonomicku v BA, druhy rok.
a tesim sa na album... emoticon
28. máj 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
januska555 (28 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Sobrance
fotoportrét
fotoportrét
januska555 (28 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Sobrance
 jaaaj ja manažment v Prešove
28. máj 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
 Teda, tady se to rozjelo! Vítam Nelynku, Slnieckko a Janusko555. Zdaaar, holky!!!!!!!!!!!!!

Nelynko, u ženy je velmi důležitá psychika. Pokud si jen trošku myslíš, že na miminko není vhodný okamžik, mnohokrát hůře otěhotníš. Pevně věřím, že tchýniny výsledky budou příznivé a všichni se budete bez obav moci těšit na miminko, ale až budete mít vše vyřešené emoticon Držím pěsti!!!

Slnieckko, je moc dobře, že nemoc jsi více méně překonala. Snad se uzdravíš úplně.

Jani, gratuluji k připravované svatbičce! Ju, je nás tu "stejnoroček" dost emoticon
29. máj 2008 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 Ahojte emoticon
vidím, že ste sa bezo mňa nenudili. Januška vitaj medzi nami. emoticon
tak ja idem na skúšku až na 10.30 učiť sa mi už nechce, potom ešte vo vlaku niečo prečítam. emoticon
29. máj 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 Veri, gratuluju! To volno Ti zááááávidíííííí!!! A jak Ti vůbec dopadl ten poslední předmět?
29. máj 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 ahojte,
elis, dakujem za podporu, aj ja dufam ze vsetko bude tak ako ma a ze sa vsetko vyriesi cim skorej... emoticon
29. máj 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Caute. Tak 24 mam opravak. Ani ma to dako nerozhodilo, som s tym ratala... a teta profesorka sa tesila, ze sa este uvidime emoticon

Ericca, ako si dopadla?
Elis, Veronice to ma za tri, pisala to niekde vyssie.
Nely, nieco nove o svokre?
Januska, co nove s albumom? emoticon

Tak vas zdravim kocky, idem sa ucit programovanie, rozumej sedim zavesena na nete emoticon
29. máj 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Ahojte, tak ja mám skúšku úspešne za sebou.
Bea budem ti držať palce, nech sa ti na opraváku zadarí. ja sa musím ísť učiť anglinu, a cez víkend zas geografiu ( z tej ma asi šlahne rovno emoticon )
29. máj 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 charlie, zatial nic nove..este asi sama nevedela kedy ma ist na vysetrenie tak uvidime,...

ericca gratulujem ku skuske emoticon
29. máj 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
Registrovala sa 10. júla 2007 na beremese.cz. Pridala 755 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
Registrovala sa 10. júla 2007 na beremese.cz. Pridala 755 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov.
 ahoj tak uz i ja mam maturu za sebou. dve dvojky a tri jednicky!!!
29. máj 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Aurinko, gratulujem!!! Krasny vysledok - mam maturu rovnako emoticon
Tak aj teba vitam medzi vysokoskolakmi emoticon

Poriadne to oslavte, post maturantkyemoticon
29. máj 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 aurinko gratulujem, mne tiez dneska od nasich prislo maturitne vysvedcenie emoticon j auz to mam chvalabohu dva roky za sebou emoticon emoticon
29. máj 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 Eri, Aurinko, Veri, gratuluju Vám! Jste holky šikulky!

Charli, jsem Te nejak nepoznala s tou novou fotkou v pase emoticon Díky za info. Včera jste se nějak rozepsaly a já to nedočetla celé emoticon

Jdu se učit pedagogiku, v pondělí mám zkoušku a zítra učím, takže celý den zabitý... emoticon

Ať se Vám všem daří!

PS: Co říkáte na čtvrtou dcerušku Gotťáka? emoticon emoticon
29. máj 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ďakujééém emoticon
aurinko gratulujem k maturite, vitaj medzi vysokoškolákmi.
Bea som ťa skoro nespoznala na tej fotke. emoticon
29. máj 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Nova zmena emoticon som sa rozhodla, ze sa vydam, uz mam datum, takze to chcelo zmenu, mam novu fotku emoticon

Ako sa mate? co nove?
29. máj 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 hm, u mňa nič moc okrem úspešnej skúšky. učila som sa anglinu. nezáživné...
29. máj 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 aurinko, gratulujeeeeem, ze je to super pocit? emoticon a zvladla si to este lepsie nez ja emoticon

vitaj januska a cit sa tu s nami dobre emoticon

dievcata musim sa vam pochvalit emoticon dnes sme boli s triedou opekat a oni mi dali za moje sluzby rozposielania poznamok a pisomiek a mnohycj inych veci strasne fajnu karimatku emoticon ze nech mam na com spat v australii emoticon Uplne hotova som zostala...cakala som mozno nejaku cokoladku alebo co ale toto emoticon ta karimatka je taka speci nafukovacia a dost draha tak som fakt prekvapena emoticon uplne ma dostali...waw, tak strasne sa tesim emoticon
az pred par dnami som si uvedomila ze mi vlastne budu chybat aj ludia ktorych som ja moc nemusela lebo ako sme mali napisane na stuzkovej na stene, spolu tvorime jedno stado...a teda tvorime emoticon

juj idem ja spat....zajtra sa vam mozno ozvem z robotky....tak ahojte a bru nocku emoticon
29. máj 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 Veri, tak vidíš, jak so Tě váží. To je od nich hezké emoticon

Mně se po lidech ze střední nestýská. s těma, se kterýma jsem se kamarádila, se stýkám do dnes. Ostatní mi nechybí. Neměli jsme dobrý kolektiv, no.
Zato na vysoké jsou všichni úplně super. Je to příjemná změna.

Charlize, že bych si taky změnila foto, když už vím datum svatby? emoticon

Chystám se do práce. Na zkoušku se budu učit v tramvaji (to se toho zase nadrtím emoticon ).

Mějte se všichni krásně!
30. máj 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Elis už je to isté? emoticon ak hej tak je to super! emoticon

Veroni to ste mali lepší kolektív ako mi, ale aspoň mi poďakovali, že som spravila stužkovú (aj keď som v tedy prišla o nervy emoticon )

poslušne hlásim, zápočet z angliny mám z krku. emoticon
30. máj 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš