Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
slniečko tak som to myslela aj ja. dúfam, že si už zdravá. nelynka: sme spolu 5rokov, 1.júna máme 5.výročie, takže sa neberiem až tak skoro. :-N Bea mne sa zatiaľ všetky sny splnili. to skôr sestre sa obrátil život hore nohami, keď neplánovane otehotnela.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca to keby si videla nase DVD zo svadby by si sa nasmiala...tak to ste spolu dost dlho :-D a tvoj skoro manzel ma kolko rokov? a dietatko este neplanujete?
Odpovedať
Vili má 32rokov, deti zatiaľ neplánujeme. ak pozrieš vyššie s Beou sme dnes rozoberali plány do života. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no moj ma 29 a skusame babo skoro rok aj s asi dvojmesacnou pauzou co bol chory, mame za sebou jedno umele oplodnenie a koncom roka planujeme druhe ale chceme v oktobri zobrat hypoteku na domcek a poriesit skorej byvanie...
Odpovedať
hej da sa povedat ze hej... s nami to pred tou chorobou nevyzeralo boh vie ako... boli sme spolu takmer rok, ale bol to skor kamaratsky vztah, taky na spadnutie :-N az potom sa vsetko zvrtlo, nasi sa na neho zacali pozerat uplne inac, lebo videli ze mu na mne asi fakt zalezi... chodil za mnou kedy sa dalo, romanticke listy a sms :-N fakt, dost dlho sme boli bez seba (ja som bola na lieceniach), a tak nejak sme sa na seba brutalne naviazali... teraz je vsetko krasne a ja zasa zacinam planovat... ani by mi nenapadlo ze s nim budem byvat, ze budem pracovat na opacnom konci slovenska... a z priatela sa stal rodicovsky milacik :-D
Odpovedať
charlize, dakujem za privitanie, ani nevies ako si ma potesila :-D ze ja a vysokoskolacka...he....KONECNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :-D a ked sme uz pri tom.....AJ JA CHCEM BAAAAABOOOOOOO.....ale asi az po skole....chcem si matersku naozaj vychutnat a nie sa nad knihami stresovat....
Odpovedať
vy ste sa s tými bábetkami zbláznili :-D :-D :-D to vyzerána romantický príbeh ako z filmu. nemám na mysli chorobu, ale tie sms a listy. slniecko ako sa voláš? veronice gratulujem! tak konečne to máš z krku. ;-)
Odpovedať
ericca, ani si nevies predstavit ako som rada (ehm, vlastne asi si to aj vies predstavit :-D ) no proste taaaaaaaaak velmi :):):)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice, tak vitaj este aj medzi nami, co deti chceme, matersku si chceme uzit, preto studujeme na vysokej skole, aby sme dobre zarabali a lahsie si to splnili...ty brdo, to uz je ake zaradenie :-D :-D :-D no proste medzi nami :-D Slniecko, stastie v nestasti? To tak byva. Ked mi bolo najhorsie, uz som cakala, ako to strasne dopadne, prisiel Tomo a tak uzasne nas vsetkych z toho vysekal...novy vzduch, nove myslienky, samozrejme poztivne....kazdy den bol so mnou za mamou v nemocnici...to boli nase rande prvy mesiac... a on sa ani raz neohradil, cakal ma na chodbe, nosil mi nakupy, pomahal....neskutocny chlap. Nely, tak to drzim palce k babatku, nech sa rychlo podari, mame tehulku, Dominiku, su v nejakom 11tt sa mi zda... :-)
Odpovedať
my sme aké dobré ženy. uvedomujete si to? snažíme sa študovať, pracovať a viesť domácnsť naraz. a ešte aj deti chceme. to sme super. čo vy na to?!
Odpovedať
tak ja teda este raz dakujem za privitanie :-D inak ked uz si tu nemocnicu spominala...MP mi je velkou oporou veru...pri jednej z mnoha operacii pri mne hned ako ma doviezli sedel a cucal a drzal ma za ruku a trpel so mnou...zlaty bol....a som mu za to strasne vdacna, fakt akoze tie dve hodiyn sa odo mna ani nepohol...je fakt super ked vidite ze niekto trpi snad este viac nez vy ked sa na vas pozera...aj toto je jedna z veci ktoru si na nom velmi vazim
Odpovedať
ericca, no jasne ze sme super ;) my sme vlastne take superzeny s chromozomami XXX len nam to este nepotrvrdili :P he...o hodinku budem vediet znamku....sa uz tesim :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to by bolo pekné keby nám to potvrdili, ale nepotvrdia, takže si musíme vystačiť s tým, že to vieme. ja sa teším na budúci piatok. budem mať rozlúčku so slobodou v Chaneli v ba. 8-)
Odpovedať
ajajaaaaaaj, niekto si bude uzivat 8-) x-)
Odpovedať
ináč ja som myslela, že ťa vymáknem pri nosení tabla v meste. neako sa mi nepodarilo. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ojoooj, rozlucku...aj striptera budes mat? :-P ja som tu videla v nejakom albume dake strasne fotky z rozlucky, take akcne boli tie baby :-D ja sa nebudem lucit, ja sa budem tesit, ze sa jej konecne dako zbavim, slobody jednej :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charli dakujeme, teraz by to aj trosku bodlo, ale ak mam pravdu povedat, radsej by som bola keby sme mali ten domcek najskorej a az potom babenko, nech pride uz do svojho... ale to sa uvidi az ked budeme mat svokrine vysledky...vcera nam telefonovala a vravela ze nejako sa jej malo tvoria cervene krvinky a vyzera to tak ze ma nabeh na leukemiu..tak sa strasne bojim aby to nebola pravda...
Odpovedať
Profilova fotka
Ej, Nely, tak to ma mrzi :-( Snad sa to nejako spravi, ved to mozno nebude take vazne... moja mama zas nemala ziadne biele krvinky, ze polievkova leukopenia sa to vola, a za dva mesiace sa to celkom spravilo. A kde chcete stavat? Na MStreche mas album?
Odpovedať
Profilova fotka
charlie, aj ja dufam...ze to bude dobre..pokila jej tu leukemiu potvrdia, tak som povedala,ze babo nebudeme odkladat, aby si este vnuca uzila aspon...ale zase aspon budeme vediet po kom zdedil moj milacik rakovinu...jemu sa ukazala v oktobri a nikto predtym v jeho rodine rakovinu nemal...
Odpovedať
Profilova fotka
album nemam, stavat nechceme, chceme kupit len nejaky starsi a prestavat siho podla seba..nechceme novy dom.. potrebujeme nieco kde sa bude dat hned byvat a nie aby sme platili najom a aj hypoteku a cakali rok na naovy dom..a aj pozeok nieco stoji, hlavne tu pri prahe...
Odpovedať
Profilova fotka
Ach, tiez to mas pekne zlozite teda....nech sa vam uz len dobre dari, vsetko zle ste si snad uz preskakali....
Odpovedať
som videla aj ja ten album, preto som babám povedala nech sa neopovážia dovliecť striptéra. nelynka: dúfam, že to je len planý poplach a nie leukémia. tento rok pochovali jedného chalana, mal len 20rokov, práve ho prijali v Prahe na výšku. a zrazu ochorel. za tri dni ho tá choroba doslova skolila. mal leukémiu. a on sa cítil len unavený, potom mu bolo horšie. zobrali ho k lekárovi. ten zistil chorobu ale do nemocnice nedošiel. ;-( kamarátkin otec tiež zomrel na rakovinu. zle ho diagnostikovala lekárka. povedala, že má zápal pľúc. mesiac ho na to liečili, až potom zistili, že je to rakovina. za 3mesiace sa zmenil na nepoznanie. a liečba, nezabrala. až po jeho smrti zistili, že lekári sa dopustili neakých chýb. kamoškina staršia sestra je sestrička, ona to zistila z chorobopisu. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
charli snad ano...koli tej rakovine sme aj skusili uz umele oplodnenie, ale nevyslo..z jednej strany som aj rada, lebo sa nam dost pred svadbou vyostrila financna situacia a este teraz tam mame nejake nedoplatky ale uz je to v norme aspon...a babenko by to len zhorsilo...sice dostanes matersku 11000 ale aj tak...
Odpovedať
nelynka to ste si toho fakt dosť preskákali. prajem, aby sa vám už len darilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, ja mam rodinu v Prahe. Sesternica ma dom na kraji, Břežany u Prahy, Teta v Milovicich, bratranec ma byt... no hej, starsi je fajn. Som tak rozmyslala aj ja, my tiez chceme urcito domcek, len este nevieme, ci chceme ostat v BA, alebo pojdeme do Liptovskeho Mikulasa, Tomas je odtial, tiez by sme bud novy, alebo prerobit stary, ak by bol pekny, ze by to za to stalo... to sa uvidi podla penazi.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca ale snad bude..ono je to dost na psychiku, hlavne u mna, lebo ja si vela veci beriem velmi k srdiecku..bola to viacmenej chyba manzela, dlho sa to snazil zatajovat a to bolo zle..keby to vytiahol skorej, nebol by problem..ale skoro 4 mesiace som o tom nevedela...on sa bal.. :-D :-D
Odpovedať
fuh sa mu nečudujem. predpokladám, že ťa s tým nechcel ani zaťažovať.
Odpovedať
Profilova fotka
no moja mama ochorela v decembri 2005 a od jula 2006 zacala chodit tak ozajstne k doktorom, dovtedy sa len vyhovarala, ze je len unavena a vsetko... a v novembri 2006 ju zobrali do nemocnice na dlhsie, a doktor mojmu ocovi povedal - si predstavte, v akom bol oco stave, ked mama bola uz rok chora, ledva sedela, chodila, dychala, nejedla, mala 45 kil - doktor povedal, ze sme prisli nastastie o den skor, ako by umrela...hajzel mantacky, oco sa mi doma zlozil a reval mi na kolenach jak male decko.... som myslela, ze toho chlapa zabijem. keby mamu nevyliecil, tak prisaham, ze mu ublizim.... radsej sa nebat a povedat cim skor....nemusi to vzdy dobre dopadnut..
Odpovedať
Profilova fotka
charlie my prave premyslame nad starsim, lebo sa tam hned mozes nastahovat a postupne opravovat..ked stavias novy a chces ho mat postaveny poriadne tak to trva aj rok a popritom platit hypoteku a aj najom nie je bohvieco.. ericca on sa bal, lebo urobil strasnu blbost co sa mu vypomstila...zobral nejakemu kamaratovi na splatky telefon,dal mu vsetko, telefon, papiere...vsetko...a kamarat zdrhol a ani jednu splatku nezaplatil..nema na neho kontakt, proste kamarat sa vyparil..a tym ze mi to nepovedal, nam prisli nedoplatky a poplatky za omeskanie a blbosti nejakych 28tisic s tym ze ked to nezaplati tak ho daju na sud, a ma zapis v tom registri co su tam zaradeny neplatici, cize sa dost bojim, ci nam schvalia hypoteku...
Odpovedať
moje ctene meno je Katka, priatel Rasto :-D hmm romantika je to hlavne teraz, ked si ich po case citam... teda nie romantika ale komedia :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?