Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Agresivna, hej, to som byvala aj ja, teraz neviem, co je PMS, kedze som precitlivela furt a agresivna obcas :-D No to Tomo len tak, aby to nebolo take napate, tak zadre nieco, on je taky vtipny, takze silno vtipne a ja sa nevladzem ani smiat, ked zadrziavam slzy... :-P ale tak aj on je romanticky podla mna, len si to nechce pripustat, preto je radsej vtipny :-P
Odpovedať
súhlasím, väčšina chlapov sa tvári, že nevie čo je to romantika.
Odpovedať
Profilova fotka
presne, sa len tvaria...aby nevyzerali ako slabosi... ale my vieme svoje 8-) a ked su deti v rodine, to su romantickejsi ako my... moj bratranec, taky velky cavo, jazdi na motorke, furt nadava, pije dost a tak, proste macher no. a cakaju baby v septembri, boze, keby ste ho videli... pomaly reve, ked male kope, alebo ako sa rozprava s bruskom, manzelke kupuje vselijake darceky, pre nu aj male, no je hotovy...by som ho chcela vidiet, ked prvy raz vezme to male na ruky ... :-D
Odpovedať
ono sú tý mohutný chlapy taký roztomilý keď držia v ruke malé bábo, no na zjedenie. ja sa teším, keď budeme mať byt, ako budem plánovať detskú izbičku a tak. x-) x-) x-) si ma nakazila. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ja keby som mohla, tak beriem babo hned vsetkymi desiatimi... ja viem, planovat a vsetko, bude to krajsie, ked si pockame chvilu, budeme sa o to viac tesit ... ale aj tak. hormony nepustia ... A Tomo je skvely s detmi, taky starostlivy. co sme tu mali toho maleho cez vikend, kamosovho syna, tak mu umyval tvaricku, lebo bol cely zasraty od ceresni, taky bol bohovsky, no zozrala by som ho. a on ako sa bude o vlastne starat... a s bruskom rozpravat...juuuuj, ja chcem byt velka...
Odpovedať
ja si radšej na bábo počkám. teraz by som na neho nemala nervy, ja sa zatiaľ testujem so synovcom. Vili má malého strašne rád, je živý a dá sa s ním blbnúť. švagrov malý je skôr ostýchavý a radšej sa hrá s hračami ako s nami. s ním nie je taká sranda. je to na Vilim aj vidno, radšej sa hrá s Adriánom (môj synovec) ako s Dávidom (Viliho synovec).
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked som chodievala strazit deticky, tak to boli najkrajsie leta na svete, no krasa... s detickami je tak dobre. som bola uz dost velka (14) tak som s tromi byvala sama,varila, hrali sme sa, ucila som ich chodit na serbel a kopec dolezitych veci. to bolo super, uz som aj rozmyslala, ze by som si brigadu hladala v nejakom detskom kutiku alebo co :-P nech som aspon s detmi... skoda ze Ikea je tak daleko, tam by ma mozno zobrali... ale to asi moc nezarobim. Ved aj ja pockam, nic ine mi nezostava, chcem byt zodpovedna a hlavne chcem byt na materskej a uzit si to, to uz proste musime mat nejake zazemie a peniaze....
Odpovedať
ja som nikdy nemala až taký vzťah s deťmi. ako s každým človekom musela to byť moja krvná skupina a ak nie je. jednoducho neviem ako sa mám k tomu dieťaťu chovať. strelené čo?! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale preco, ved kazdy sme nejaky :-) na tom nie je nic zle. ja zas nemam moc rada dospelych, s maloktorym dokazem pokecat bez pretvarky, proste neznesiem, aby ma len tak prekukli :-) ale dako mi to nevadi, ja si radsej vyberam, s kym travim cas. a s detmi najradsej...a vies, ked budu tvoje, tak budu tvoja krvna skupina, tak to bude OK :-D
Odpovedať
presne toho sa bojím, ak budú moje deti také citlivky ako ja, také pohodlné ako ich tatko... no kto vie čo z toho vyrastie. :-. ale nie, všetko sa nedá naplánovať. aké budú také budú. potom si budeme hlavy trieskať, prečo nás nepočúvajú keď mi im chceme dobre. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, ako moji rodicia mne, ale co som sama nezazila, tomu som neverila.... ale budeme sa s nimi vela rozpravat a oni budu pocuvat, tak sa aj priucia snad nieco :-) ked budu chciet. ja sa na to hrozne tesim, len to fakt chce zazemie, tak mozeme zatial aspon budovat poctivo :-) skoda, ze tu nie je Dominika, by sme sa spytali, ci uz chysta detsku izbu :-)
Odpovedať
ja teraz začínam chápať obavy mojich rodičov, že chodím resp. že sa vydávam za chlapa čo je odo mňa o 12rokov starší. je to na nervy. doteraz som videla, len to, že oni ho nemajú radi. čo nie je pravda. oni sa len o mňa boja. som ich dieťa a boja sa či sa dokážem o seba postarať. bože môj. ja byť na mamininom mieste asi zošaliem od strachu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale preco? ved to nie je na zavadu, ten vek. akurat budete mat mozno deti viac po sebe, aby ste obaja viac vladali. ved Vili sa bude o to lepsie o teba starat, uz pracuje, je zrelsi urcite ako rovesnici... mozno to netreba brat az tak tragicky, vies, horsie by bolo, keby si bola ty o 12 rokov starsia :-P
Odpovedať
ja viem, len si predstavujem, čo si asi myslí moja mama. ona sa vydávala až po 30ke, mňa a sestru mala po 30ke, mňa konkrétne v 38. teraz má už jednu dcéru vydatú a s dieťaťom. druhá sa jej tiež vydáva. ona si vždy myslela, že najprv doštudujeme, získame prax v práci a potom si založíme rodinu. tak ju chápem, že nie je z tej mojejm svadby až taká nadšená, ale dúfa, že budem šťastná. chápeš?
Odpovedať
Profilova fotka
chapem. ale napr moja mama sa vydala, mali obaja 22, robili skolu spolu, uspesne. 27 som sa narodila ja, 30 brat. a uz ja by som, ak sa podari, nechcela deti tak "neskoro" ... ono kazdy si musime zvolit svoju cestu, ja by som chcela prve hned po skole prvy rok, to budem mat cca 25, uz menej ako ona. a deti chcem tri, ak to pojde, takze budeme vlastne zit uplne iny zivot ako oni. a aj ty si musis vybrat svoj, nie ten jej. to by predsa neslo. a ona sa musi zas vyrovnat s tym, ze jej zivot nie je sablona pre teba a sestru. podla mna by to nebolo dobre.
Odpovedať
jasné, len rodičia zvyknú svoje deti idealizovať. čo u mňa hrozí až priveľmi, niekedy som prehnane idealistická a potom som zbytočne sklamaná. ja chcem dokončiť školu, popritom robiť ak sa podarí sem tam neakú brigádu zohnať. potom dva roky robiť a chodiť na externé ak ma zoberú. a potom deti ja budem mať 25, Vili 37. čo je myslím dosť reálne.
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, hlavne to externe keby si brala, to v pohode. aj dost zarobis, aj skolu spravis, pohodicka. to vam radi aj uver daju, pracujucich studentov oni podporuju, ale nepracujuch nie, spiny ]-( ja som to tak tiez dako myslela... uvidime, ako to dopadne. a myslim, ze svoje deti si nemusis idealizovat, su to cudzi ludia :-) ale budu uzasni a budu ta milovat nadovsetko na svete . a ty ich tiez, tym to bude idealne...
Odpovedať
včera ako som pozerala P.S. I love you, som sa tak vžila do postavy Hilary Swank, že až. Holly (Hilary Swank) sa ako 19 ročná vydala za 19ročného íra Garryho (George Buttler). sú tam dojímavé scény ako sa hádajú a udobrujú tým sa začína film. potom skok, zima, Garryho pohreb. o 3týždne, Hollyne 30narodeniny dostane tortu od Garryho s páskou (všetko dopredu naplánoval, lebo vedel, že dovtedy zomrie, kvôli tumoru)... nepoviem ti to celé lebo si to nepozrieš. strašný doják. a tak som rozmýšlala, čo by som ja bez môjho chlapa tak robila. ja by som asi zošalela. hrozné niečo. ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
ahojte :) no dobre ste drzali palce :-) sice som si nevytiahla osmicku ale devinu ale stale to bolo v tych prvych 10 co som sa ucila takze pohodka :-D najhorsie trojecka bude...vysledky budem mat o takej siestej tak vam potom dam vediet :-) aurinko, drzim palce na zajtra, je to fakt super pocit mat po vsetkom :) inak nejaky dobrak sa mi nabural na icq a zmenil heslo co by nebola az taka katastrofa keby som tam nemala okolo 200-250 kontaktov ]-( slak ma ide trafit.....teraz to nejak s drahym riesim ze kde by som mohla vypatrat tie moje cisla.....tak sa tu rozculujem......
Odpovedať
veronice vypýtaj si náhradné heslo, a dostaneš sa tam ;-) mne sa to už raz stalo. pošli kontak do ip, ja mám tiež icq
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...ja som sice 87ka ale mozem sa k vam pridat?
Odpovedať
nelynka, vitaj :-) a gratulujem k svadbicke, krasna si bola :-) ericca, ono to nakoniec mozno ani nebude tym lebo MP mi pisal ze to viacerim takto vypisuje a ze na icq nete ci kde je napisane ze maju problem....teraz mi tam dal drhy nejaky iny program cez ktory mi to ide.... :-)
Odpovedať
ja som ten film videla v kine... akurat sme boli rozhadani, tak som isla na truc sama... ale bol naozaj super... keby sa dalo pozeram ho dookola :-) planovat si je pekne... aj nasi mali naplanovane co zo mna bude :-), aj ja som mala... a potom sa to z dna na den zmenilo, buch choroba... fakt z dna na den sa zmenil cely zivot, padli vsetky plany takych ludi som spoznala kopec, takze teraz zijem pre to co je... cim viac clovek planuje, tym viac je sklamany ked to nevyjde teraz som rada, sice je vsetko uplne inac ako som si predstavovala, ale myslim ze je to tak aj lepsie ;-)
Odpovedať
ahoj nelynka :-) krásnu svadbu ste mali. slniečko to kto u vás ochorel? ako ja si plánujem, ale beriem to s rezervou, viem že sa môže hocikedy všeetko zmeniť. to iba niekedy som taká prehnaná idealistka. viem, že v živote sa môže prihodiť hocičo. ale netreba zabúdať snívať občas. ja som vďačná za to čo mám.
Odpovedať
ericca: ja :-) ale chvalabohu ze ja, keby to mal byt niekto z rodiny alebo priatel, tak by to pre mna bolo horsie ako ked som si to preskakala osobne... a jasne ze aj ja snivam, ktora baba nie :-D len to uz beriem trosku s rezervou... ale zasnivana som az az x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ahojte..tak ako ste z pripravami..tuto temu som nasla len teraz, a to som tu uz poriadne dlho :-D
Odpovedať
túto tému som zakladala ani nie tak dávno. ja som s prípravami v koncoch :-D už len čakám na svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
ved to mas za chvilocku :-D taku blbu otazku mam, preco ste sa rozhodli tak skoro mat svadbu?? a ako dlho ste spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice, gratulujem!!! To je fajn, ze mas pokoj. Tak vitaj medzi vysokoskolakmi 8-) U mna vsetky plany padli s tym, ze sme sa rozisli s byvalym... a ked som uz bola po 3 rokoch sama, tak som si krasne zacala planovat, co bude, ako bude...mama ochorela, brat isiel na strednu, ocovi zomrel brat, zomrela babka, zamilovala som sa do Tomasa, zmenila vsetky plany a vlastne uplne vsetko, co som chcela, sa otocilo o 180 stupnov :-P kto by to tak tipol :-D ja ze pojdem do Swiss, uz som mala vybratu skolu, byvanie... odist z domu... a teraz trcim tu, mozno sa odstahujem akurat tak do LM, miesto velkej kariery budem mat snad 3 deti a som najstastnejsia na celom celuckom svete, v celom mojom rozplanovanom zivote 8-) keby to tak vydrzalo... no dufam, ze vam tu nebudem oznamovat dake brutalne zmeny, ale len datum svadby :-) a ze sa potom zideme zase na konovi, kde si budeme menit uplne ine fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
musim si vas poprecitovat do zadu aby som chapala nejake veci :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?