Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
hej chystáme, dnes som omrkla hypotéky a ponuku na trhu, garzónka sa dá v kn zohnať už od 750.000 snáď sa zadarí. držte palce. veroni no nemám, ale keby som mala určite šatičky vezmem z Nicolu. :-p
Odpovedať
sak ja len srandujem :-D x-) ale fakt pekne saticky tam maju....a ten korzet,,,juuuuj fakt uzasne som sa v nich citila :-) a vtedy este bola aj 30% zlava na stuzkove, no nekup to :-D inak ako sa mavas?
Odpovedať
celkom v pohode, teraz sa už vrhám na plánovanie bytíku, dúfam, že sa nám podarí kúpiť si aspoň tú garzónku. nie je to bohvie čo, ale podľa mňa lepšie ako bývať so svokrovcami.
Odpovedať
nj, podla mna je vsetko lepsie ako byvat so svokrovcami :-D ...hmmm...aby som zacala setrit..... ja uz normalne uvazujem ze ak by sme si mali kupit byt tak urcite nie v blave....nemam chut cas trpezlivost a hlavne nie peniaze splacat uver na 4 melony minimalne..... :-S
Odpovedať
tak tomu ver, ak máš auto choď do rajky ;-)
Odpovedať
do rajky? hmmm...kolko km od blavy to cca je? nejak sa neviem zorientovat :-N
Odpovedať
hno je to cca 15minút autom a bude tam fungovať aj mhd (zatiaľ bus prevádzkuje súkromník) www.rajka.sk
Odpovedať
waw! no supis, dik za tip, potom ta pozvem na navstevu ak sa nam tam podari neico zohnat ;-)
Odpovedať
je to tam fajn, sestra tam robí, synovec tam chodí do jaslí, plánujú tam 3jazyčnú základnú školu, dá sa platiť korunami a tak. je tam ticho a pohoda, nemáš tam radové zástavby ako u nás a ešte aj signál od slovenských operátorov tam máš. ;-)
Odpovedať
no hned to idem omrknut....inak o take 2-3 roky by som si uz aj vedela predstavit ze by som sa odstahovala..
Odpovedať
ja hneď :-D :-D :-D aj keď by to malo byť finančne trochu náročnejšie. radšej sa uskromním,kým si dokončím školu.
Odpovedať
no vies, ale u vas uz aspon jeden zaraba, u nas este nie :P
Odpovedať
Článok sa načítava...
ŠUKAT SUKAT A PAK SE VDÁÁVAT
Odpovedať
kasipopea, kolko mas rokov?
Odpovedať
ahojte, tak dnes som sa konečne dozvedela výsledky z maturít. Spravila som :-D slovenčinu som mala dokonca 10.miesto na škole =-) s aj sa chvalit nebudem, ale hlavne že som prešla. A 3.6. o 9.30 bude po všetkom, už aby to bolo 8-)
Odpovedať
ahoj :) tak to je super :) a 3.6. otvorime sampus ;) ehm...teda radsej len dzus x-) a ako sa inak mas?
Odpovedať
no dúfam, že budeme mať čo oslavovať, ale hádam sa nadomnou zlutuju :-N mám sa ok, zajtra ráno ideme do BA, ja ako doprovod a potom do TN k našim. Inak nepochopila som ten príspevok...že ako čo to má byť?
Odpovedať
no...vzhladom na to ze je zaregistrovana iba od dnes tak si myslim ze je to nejaka vypatlana pubertacka co nema co robit... a co idete do blavy? :-) pozri, ked uz nic ine nezaberie tak na nich vytiahni tehotensku knizku a povedz ze ak ti to nedaju, tak budes strasne zufala a nervozna co babatku velmi skodi takze by vlastne neublizili len tebe ale aj malemu.. x-) :-N
Odpovedať
už som aj rozmýšlala, že škoda, že nemám väčšie brucho :-D kamoškina mama tak robila doktorát, odpadla im tam a dostala ho :-) do BA ide môj mangel pracovne a ja ho zatiaľ niekde počkam, pokukam obchody aspon 8-)
Odpovedať
no nevravim? :-D :-D :-D tak najskor im tam odpadni a pri pade rychlo yvtiahnu tu tehotensku knizku :-D jeeej, kuuurnik, keby som sa nemusela ucit tak sme s amohli stretnut....... co uz, nejake ine stretko aj s ostatnymi babanmi to isti ;-) no idem ja uf out off my computer aby som sa este nieco naucila...tak paaaa :-)
Odpovedať
dobré rano, ale sa mi nechcelo vstávať |-| no čo naučená?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem se nějak nemohla dostat na BRMS. Dneska to napravím. Zido naštěstí spinká. Brácha s ním měl noční a vypadá to, že mu dal pěkně zabrat, páč teď chrní oba :-D Na toho veterináře jsme podali stížnost. Do půl hoďky měl taťka telefonát z veterinární komory, že to budou řešit. Ještě jim to ale musíme poslat poštou s podpisem. Pejska nám to nevrátí, ale třeba zachrání jiné psy a viník bude snad řádně potrestán. Holky, ať vám jde učení jak po másle. Domi, maturu Ti jistě dají. Toho se bát nemusíš. Hlavně se snaž být v klidu. Máš můj obdiv. Já být u matury těhotná, tak potratím :-N Měla jsem strašné nervy, ale teď vím, že to za to nestálo. Výsledek opravdu nikoho nezajímá ;-)
Odpovedať
bre ranko, no....co ti poviem....ide mi to stale ôpomalsie a pomalsie...no proste hruuuuuza..... elis, dobre robite, dufam ze daju tomu veterinarovi to co mu patri, somar jeden ]-( inak je este len utorok, moc toho neviem a uz sa mi nic nechce.....je to normalne?
Odpovedať
Ahojte, ja som nechcela vyliezť z postele, také hnusné počasie tu máme. rýchlo som poupratovala kým sa mi ešte chcelo. svokra ide upratovať tiež, čo keď prídu hostia, pred svadbou je to zvyk. i keď pochybujem, že niekto príde z našej rodiny. keďže do kn je to pre všetkých dosť ďaleko. veronice je to normálne, mne sa nechce skoro stále :-D :-D :-D elis potom napíš čo sa bude diať ohľadom tej sťažnosti.
Odpovedať
no o tom pocasi mi teda nieco hovor....strasneeeeeeeeee a upratovat? ani za svet tento tyzden :-D ale po maturite planujem velke poriadky bo polovica mojej postele su zbytocnosti zo skoly a chcem sa toho nejak rozumne zbavit + nepotrebnosti zo skrinky a tak...tak to bude upratovanie, normalne sa na to tesim :-)
Odpovedať
počasie je strašne ohubu, začínam chytať depku. baby čo ak robím blbosť? čo ak svadba všetko pokazí?
Odpovedať
ericca, ano ano, vidim ze u teba nabieha typicka predsvadobna depka umocnena zlym pocasim. tak poviem ti takto, vlastne sa spytam - Mas ho naozaj rada a ma on naozaj rad teba? Neviete bez seba byt a tesis sa na kazdu chvilku s nim? Ak si odpovedala na vsetky tieto otazky ano tak proste nemas co riesit ;-) ja sa sice este nevydavam ale myslim si ze takato predsvadobna neistota chyti uplne kazdu nevesticku aspon nan chvilku. Treba to len prekonat a radsej na to vobec nemysliet. Uvidis ako nekonecne stastna budes ked si oblecies svadobne saticky a povies mu ano :) o to vacsia radost bude ekd budete mat vlastne byvanie ;) to bude parada jedna radost, uvidis :-) takze hlavu hore! :-)
Odpovedať
jasné, že som odpovedala áno na všetky tri otázky :-) len ma to dožiera, to čakanie, to nič nerobenie, aj keď sa učím, myšlienky mám úplne inde.
Odpovedať
neboj, po skuskach uz budes uplne inak uvazovat...je to teraz na nervy, ja viem...tiez ma uz vsetko stve a najradsej by som to uz mala za sebou aj ked na same stvorky....fakt mi to uz zacina byt totalne jedno
Odpovedať
mne tiež úplne postačia samé Ečka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?