Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
holky ja to stejnak porad nechapu ten vas system... ale to nevadi... uz jdu domu... mejte se hezky ahojda a ucte se...
Odpovedať
to je fpoho, niekedy toho nasho ministra nechape nikto ze pomaly kazdy rok mame iny system maturit.... :-D :-S papa a pekny den teda :)
Odpovedať
auri- chodila som diaľkovo 2krát týždenne, teraz už som doma, neoplatí sa mi tam cestovať len tak 120km... veron- ja som si zistila pred 2týždnami akurát ten sloh zo slovenčiny, inak nič...kašlú na to.
Odpovedať
ja mam pocit ze slovina bude tak na dvojecku ale ta anglina by ma fakt zaujimala....este stale nic jaaaaaaj sa zblaznim kym to tam nahodi
Odpovedať
a ako sa to potom hodnotí? nám vôbec nepovedali, ako sa hodnotia tie písomné s ústnymi...
Odpovedať
no pisomne - monitory su o tom, aby pan minister zistil aki su maturanti mudri - hlupi. No a aby si ho oficialne spravila, musis mat minimalne 33,3%. No a s ustnymi to suvisi tak, ze ak by si spravila monitory a z ustnej ti hrozilo ze neprejdes, tak ti na zaklade tychm onitorov mozu dat 4. Ak by si ich nespravila tak ta mozu vyrazit z ustnej. Aspon tak som to pochopila. Ale znamka z monitorov, slohov a ustnej odpovede je kazda zvlast na vysvedcku. Na co to je sa ma nepytaj, tiez si myslim ze je to len strata casu...sak ten monitor zo sloviny pre uroven B bola totalna fraska....ze nominativ mnozneho cisla od slova ludia no sorry ale taketo veci sme sa ucili niekde na zakladnej...a podobne stupidne otazky....ako na jednej strane ma to tesi bo som to napisala na 81,3% a percentil som mala nad 90 ale tak o com to potom je.... :-| inak este furt tam nie su tie nase vysledky! ja to uz chcem vedieeeeet
Odpovedať
ak nespravis monitor nemozes ist na ustnu. inac sedi to co napisala veronice.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, píšu po strašlivé noci. Máme německého ovčáka starého 8 let. Včera začal zvracet pěnu a strašlivě kňučel (přitom on je docela tvrdý pes. Bolest na sobě nikdy nedal znát). V jedenáct v noci s ním naši jeli na veterinární pohotovost. Byl tam zrovna nějaký divný doktor, chtěl mu píchat výživu (přitom to bylo zbytečné, když poslední dny jedl normálně). Když mu mamka řekla, že výživu nepotřebuje, doktor jí řekl: "Začínám být na vás alergický." Psovi nakonec píchnul nějaka antibiotika, prohmatal mu břicho a řekl, že má nádor na slezině (POHMATEM!) a že do zítřka asi nepřežije. Pes (Sam) sice žije, ale je na tom strašně blbě. Fakt se bojíme, že o něj příjdeme. Taťka s ním teď ráno jede na veterinu, která je vyhlášená (a ne jako ta noční pohotovost). Tam ho určitě zrengenují a snad mu pomohou. Je strašná ta beznaděj, když chcete pomoct a nemáte jak... Jsem pomalu nespala. Moc si nefandím, že bych ten zítřejsí zápočet zvládla. Potřebovala jsem se někomu svěřit. Tak se mějte pěkně. PA
Odpovedať
to mi je luto, dufam, ze mu pomozu a daju ho doporiadku. viem ake to je. nam 2x otravili psa ale nedokazali sme pomoct ani jednemu, nadarmo sme volali zverolekara.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já doufám, že ho nikdo neotrávil. Je fakt, že měl před tím nějaké střevní potíže a teď se ktomu přidaly i ty žaludeční. Mamka ho léčila puškvorcem (rostlina, která pomáhá proti průjmu) a máme trochu strach, že to jeho organismus špatně snesl a že je možná otrávený tím puškvorcem :-( Blbě se to píše. Mamka mu chtěla pomoct a asi mu ublížila. Ale proč mu je tak špatně, se snad dozvíme dnes od veterináře. Třeba se stala chyba někde jinde... Ericca, děkuju.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Samíček zemřel. Na veterině, ještě dřív, než k němu doktorka přišla. Převrátil se mu žaludek a ten kretén včera nic nepoznal. Kopeme hrob ;-(
Odpovedať
drz sa, bude to trvat kym si zvyknes ze nie je s vami, je mozne ze si na to celkom nezvyknes. ale v tomto pripade sa uz neda pomoct. |-| je mi to luto. ja som to prezivala pred pol rokom, ked nam umrel vlciak. ako dnes som isla na skusku, rano vystresovana, s malou dusickou, ze viem len USA... cakame. pol desiatej, profka nikde sme si mysleli, za meska sa to uz stalo. tristvrte stale nikde, tak predseda rocnika vola, nevie sa jej dovolat. zavolala nasej profke co nas ma na starosti. ta nema cas to riesit, ona ma prednasku. o desiatej sa vacsina zdvihla a odisla. zamcania este cakaju ci pride prednasajuca alebo nie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ericca, díky. Snad období trápení trochu zmírníme novým štěňátkem. Teď sice na to nemám pomyšlení, ale prý je to nejlepší lék. Je zvláštní, že se nedostavila a nebere telefon. Tak ale aspoň se Ti ulevilo, ne?
Odpovedať
hej, šteniatko vzplní prázdnotu. uľaviť sa mi neuľavilo, neviem či sa mám učiť na zajtra geografiu alebo na angličtinu čo budem mať budúci týždeň.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já mám zítra dva zápočty a myslím, že ten z hudební teorie nedám. V tuto chvíli to do hlavy nejde :-( Geografii přece umíš ;-) A to vám nic neřekli? Přece vám ten termín musí nahradit, když nepřišla, ne?
Odpovedať
zatiaľ žiadne správy, predseda jej stále vyvoláva.
Odpovedať
elis, to mi je luto toho Samka :-( ten "lekar" bol fakt kreten ]-( ericca, ci sa jej nahodou nieco nestalo ked nezdviha =-) :-x dievcata, no musim sa vam pochvalit - uz mame konecne aj tie vysledky z pisomnych a hadajte co - normalne som neverila tomu co som tam videla! Anglinu som napisala na, a teraz pozor, ze 95% !!! Ty brdo...este stale to predychavam...normalne nechapem ako sa mi toto mohlo podarit :-D :-D :-D A slovina na 78,6% - moze byt, take nieco som aj cakala - vsak je to dvojka takze moze byt :-) juuuuuuj tesim tesim tesim jak taka mala :-D dominika a ty ako, uz vies vysledky?
Odpovedať
veroni chod namiesto mna na zapocet z angliny :-D mne sa ju nechce ucit, som zaciatocnicka takze to zvladnes :-p :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D kludne, kedy a kde? :-D :-D :-D ci, ale viete si predstavit ako mi prave stuplo sebavedomie ze to so mnou nie je az take zle :-D ma to povzbudilo trochu viac sa do tej angliny pozriet....uz sa nebojim ze prepadnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice, gratuluju!
Odpovedať
elis, dakujem :-) este stale to predychavam :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice, gratulujem! :) Aspon ta to povzbudi k uceniu na tu ustnu, bude to super:) Uz aby to bolo za tebou - teda za vami, baby :) Elis, uprimnu sustrast...
Odpovedať
Profilova fotka
Děkuju, Charlize. Jdu spát. Snad usnu. Zítra zápočet, neumím nic :-(
Odpovedať
veronice, tento piatok v nz :-D elis snaz sa pospat si |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska je to se vším o něco lepší. Snažím se na věc dívat trochu z jiného úhlu. Sam měl hezký život, tak nač tolik litovat. Těším se na štěňátko... :-) Spala jsem už o něco déle. Pořád ale nemůžu jíst (z toho strasu se jsem do sebe nic nedostala a zcvrkl se mi žaludek). Ztěží do sebe dostanu krajíc chleba. Ale to se přece taky zlepší. Zápočet jsem nějak napsala. Něco jsem kupodivu věděla a něco mi poradil spolužák :-D Tak uvidím za týden nebo za dva, jestli jsem to dala. A jak se daří Vám? Taky se už tolik těšíte na prázdniny? x-)
Odpovedať
charlize, dakujem, tomu ver ze ma to povzbudilo :-) elis, he, tak ked bol pri tom aj spolutziak, preco by si nespravila ;) viac hlav - viac rozumu :-D a na prazdniny sa tesim ako este nikdy pred tym x-) x-) x-) x-) ericca, jaaaaj dokeluuuuuu, v piatok nemozem...chodime s tablom po meste :-D a ze jake pekne ho mame? odfotim to a poslem ak budete chciet ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice a kde budete mat tablo? Pojdem pozriet.... a kludne si ho hod aj do albumu potom...aj my sme mali pekne, obrovitanske, vidis, najdem fotku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dala som na chvilu do albumu ale nemienim to tam nechat :-D ziadne pekne spomienky sa na to neviazu...je posledna v albume, a ja som na table uuuplne v strede :-D
Odpovedať
waw, pjekne :-) inak na metodku som sa halsila ked som bola osmacka no nezobrali ma...ale nevadi, aj tak som bola rada ze na to , ze som bola osmacka a skoncila som na 392 mieste z nejakych 750 ludi tak som si povedala ze moze byt :-D ale nakoniec som rada kde som :-) no a kam dame my to tablo to este nikto nevie bo nemame nic zarezervovane...ale niekde v starom meste by sme chceli nakolko tam chodime aj do skoly...mozno vytlacime zdravotakov z vykladu na jesenskeho :-D uvidime, sak dam ti vediet potom ;-)
Odpovedať
ludkovia ale porucam sa ja.....idem robit kvetinku na zajtra...mame taku tradiciu na skole ze vzdy posledny tyzden pred akademickym maju maturanti take anglicke modlitby a piesne a taaaak no a k tomu robime kazdy student jeden kvietok, na ktory potom dame aj nase prosby a taaaak....sa tesim ale este nemam tu kvetinku spravenu tak idem nieco vymysliet....he, nikdy som si nemyslela ze sa v maturitnom rocniku budem hrat so spajlami a farebnym papierom :-D ....ked to dobre dopadne tak vam sem hodim fotosku :-) caaafte zatim :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?