Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ja neviem ako dostanem tu geo do hlavy do utorka, chcelo by to nieco... napr aby mi to same naskakalo do hlavy :-D :-D :-D to by sa ucilo. Domi skvela fotka ;-) konecne mozem priradit k menu tvar. a neboj, ja som sa na maturity vobec nepripravovala a zazrakom som vytiahla otazky ktore som vedela. :-) ak sa na teba nalepilo na hodinach tak si to staci len citat a mat stastie pri vybere otazok. a hlavne pozitivne myslenie! robi zazraky to mi ver! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, po matuře jsem se bavila se spolužačkou a čtyřletou spolusedící a ta mi říkala, že brala o svaťáku tzv. "dobré drogy". Nejedná se o žádné návykové látky a nic škodlivého. Prostě to pomáhá soustředit se a nejspíš to i zlepšuje paměť. Já žrala Ginko bilobu a vůbec to nepomáhalo :-( Tak pokud máte menší problémy s učením, běžte do toho. Přesný název těch vitamínů nevím, ale v lékarně by měli poradit. Jinak já teď papám lecitin a myslím, že celkem pomáhá. Zlepšuje též pamět a má i jiné dobré vlastnosti (působí příznivě na cévy, srdce, snižuje hladinu cholesterolu, ...). Jasně, že nic zázračného neexistuje. Že je blbost, abych si vzala tabletku, jednou si přečetla skripta a už to všechno měla v hlavě. Jenom když je člověk trochu ve stresu a unavený z neustálého učení, vitamínky můžou trochu pomoct ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jooo! A ta kamarádka udělala maturu za samé jedničky ;-) :-D
Odpovedať
ahoj. ja se ted zrovna ucim na praktickou, no fuj je toho tolik, ze se mi to uz plete. ja bych na ty prasky na posileni pameti moc nespolehala... ale proc ne...
Odpovedať
ja som nemala problém s učením, ale s úzkosťou a stresom, tak mi lekárka dala homeopatiká a zabrali. na maturite som bola úplne v pohode, žiaden stiahnutý žalúdaok nič také.
Odpovedať
jaka homeopatika jsi brala? ja taky nejaka beru, ale neni to na stres... mne je teda zle uz ted, ale ja jsem nervozni pri kazde dulezitejsi situaci...
Odpovedať
sédatif pc sa to volá
Odpovedať
eri, praveže to je problém, že nemám školu každý deň, číže sa na mňa nič nenalepilo :-| možno ešte ekonomika, to sa mi niečo marí, ale slovenčina vôbec nič...my máme takú starú, ktorá všetko číta z knihy, lebo sama to nevie...ona je schopná nadiktovať k dielam úplne iného autora. Ja sa musím spoliehať jedine na štastie. aurinko: z čoho máš praktické? Ja mám aspon tie za sebou :-)
Odpovedať
ahojte:) som len na "skok". boli ma koleno tak idem lezkat a ucit sa a taaaak.....juuuj ludia o 16 dni to zasne a o 18 dni uz bude potom :) ja sa tak tesim :):):) baby, hlavne si musime verit, vsetko sa da, len treba chciet a hlavne, myslite pozitivne! mne to velmi pomaha :) (inak tie vitaminky su velmi dobry napad, tusim si aj ja nejake take zaobstaram :P ) pekny den zelam :)
Odpovedať
dominika tak to je blbé, v tom prípade sa to musíš učiť všetko z knihy, to nie je dobré. blbo sa to učí. my sme mali takú fajn slovenčinárku, vždy nám opísala spoločenskú situáciu, odkiaľ brali spisovatelia inšpiráciu a tak.
Odpovedať
ericca, aj my mame fajn slovencinarku, he a vravela, ze ked sa bude prisediaca moc vypytovat tak ju bude pod tym stolom kopat :-D ni nie je zlata? :-p :-D :-D uf...uz o 15 dni..... ako sa inak mate? co porabate? drtite, drtite? mne sa nic nechce...uz to chcem mat za sebou.....a este to koleno blbe ma zacalo bolet strasne....dufam ze sa umudri kym odletim bo nerada by som tieto problemy riesila XY tisic kilometrov od domova.....(inak otazka do plena, neviete aka je vzdialenost Bratislava - Melbourne?, by ma to fakt zaujimalo :P)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak já se chystam drtit. Ve středu mám jeden moc těžký zápočet z hudebni teorie a snad i zkoušku. Tak se trochu bojím,že se to nestihnu naučit.... Navíc se mi moc nechce. Ale co vám budu povídat. Vzdyť to známe všechny. Tak na všechny, co se mučíte, moc myslím a držím pěsti, ať to zvládnete. PA
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj, no tak ja som sa vzdala, ale zajtra chytim stresy a budem sa ucit. uvidim co zo seba v utorok vytrieskam, ja okrem vedomosti vzdy potrebujem aj kusok stastia.
Odpovedať
veronice to to tak odpocitavas? jsi blazen. a uz vis ktery den budes maturovat? nam dneska rekla znamky z pisemny slohovky z cestiny a mam 2! cekala jsem mnohem horsi takze mam radost...
Odpovedať
aurinko, blahoželám!
Odpovedať
oh dekuji, jednicka by byla lepsi. ale ja si vlastne vubec nestezuju ;-)
Odpovedať
aurinko, no to teda, pocitam pocitam :-) Uz len 14 dni....A maturujem v pondelok z angliny a bioly, v utorok slovencina a v stredu koncim 8:50 noskou a potom praaaaaaaaaazdniny :) co sa pisomnych tyka tak akurat tu cucim a cakam kedy nam to konecne nahodia....ale monitory som napisala na dvojku tak snad tie slohy nebudu o moc horsie... a gratulujem k tvojim vysledkom! dvojka je pekna znamka :) ericca, drzim palce na zajtra, urcite to zvladnes! budeme ti drzat palce :)
Odpovedať
ďakujem, dúfam, že to neako zvládnem. :-) so spolužiačkou už plánujeme ako si budeme radiť ak sa bude dať. :-p
Odpovedať
urcite to zvladnes, treba si verit! :)
Odpovedať
je vy maturujete ve vice dnech? to my vsechno v jeden den...
Odpovedať
ahojte, aurinko ano maturujeme viavej dni, ja by som radšej za 1 všetko zmákla ;-)
Odpovedať
mne sa lúbilo, že som to mala rozložené na viac dní. nechela by som mať všetko v jeden deň.
Odpovedať
ahoj domi :) tak tak...radsej to mat vsetko za jeden den....ono ja mam4 predmety na 3 dni ale su aj stastlivci co maju 4 predmety na dva dni...ale sak nevadi, hlavne nech prejdem :)
Odpovedať
jejda holky no to slysim poprvy v zivote. ale asi bych to brala radsi nez se naucit na jeden den vsechno...
Odpovedať
ale aspon stresuješ len 1den a hotovo, takto to môže trvať týžden... :-|
Odpovedať
vies, ono vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody :) ale sak to je uz jedno, hlavne nech je to uz za namiiiiiiiiiii x-)
Odpovedať
a to jako vsichni prijdete v pondeli do skoly a delate spolecne zkousky z jednoho predmetu (nebo ze dvou) a pak dalsi den dalsi predmet...
Odpovedať
ja som dnes volala do školy na výsledky z tých písomných a oni že ešte ich nemajú...tak to je dobrá blbosť, najneskôr do 12.maja to musia mať všetky školy, skor sú lenivý sa s tým babrať...nevadí v stredu im zase zavolám. a ešte nemáme ani rozpis kto kedy maturuje...hlavne že súkromná škola 8-(
Odpovedať
my taky jeste rozpis nemame... a ty jsi uz doma, ze budes volat do skoly? se doma ucis?
Odpovedať
aurinko, nemusime vsetci chodit kazdy den....niekto u nas zacina aj v utorok...proste prides polhodinku pred tym nez si tahas otazku....ja mam napriklad o jednej anglinu a o pol piatej biologiu tak tam predsa nebudem sediet od rana do vecera :) proste kazdy pride vtedy kedy ma :) dominika, ani nevrav.....uz som nervozna, uz sme mali tie vysledky mat na nete a furt nic ]-( Inak to je proiadna blbost ze ci heste nemaju...sak my sme mali vysledky z monitorov uz minuly pondelok a z pisomnych to prave cakam ale to tiez - niektori uz maju, ja nie ]-( on to tam totiz nahadzuje postupne na net ale nejak pomalyyyy mu to ide 8-( |-| :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?