Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ahojky aurinko, ako sa nam mas? :-) no...bola som v robotke :) tesim sa ze ma tam zobrali :-) aj ma to bavi, aj si dobre zarobim, no co viac som si mohla priat? katchetka vitaj :-) my sa planujeme vziat ale este to nie je take ze o rok alebo o dva....drahy konci skolu o rok a ja len buduci rok zacinam vysku a ze sa budem vydavat si viem predstavit tak najskor ked budem Bc. ... zatial je nam aj takto spolu dobre i keby sme najradsej boli stale spolu ale ako hovori nasa slovencinarka, najskor miluj studovanie, potom studuj milovanie :-D vsetci sa na tom smejeme ale hold, niec na tom je x-) vy sa kedy chystate zobrat? :-)
Odpovedať
baby, zaslala som svoj životopis, teraz budem čakať už len na odpoveď. uvidíme či budem mať prácu alebo nie.
Odpovedať
veronice,máme takovou krásnou představu 20.9.2009,ale je to všechno ještě ve hvězdách,nejvíc záleží na penězích,budu totiž nastupovat na VŠ a miláček mě musí uživit a ještě k tomu budeme spravovat ohromný barák,abychom tam pak mohli žít...takže je to všechno zatím jenom takové krásné snění,ale musím přiznat,že mě to ohromně baví :-D Ty maturuješ už letos nebo až příští rok?
Odpovedať
katchetka to budes na tom ako ja teraz, az na ten barak co mi nemame x-) neboj, da sa to zvladnut. nam trochu pomahaju rodicia. platia veceru pre hosti.
Odpovedať
ericca, drzim palce nech ti pride nejaka super extra dobra ponuka x-) katchetka, pekna predstava, budem drzat palce aby vam vysla :-) no a maturujem presne na den o 4 tyzdne....ale na VS ma uz prjali takze uz si vlastne idem len pre papier :-p :-D ale rada by som aby ten papier (maturitne vysvedcko) aj nejak vyzeral tak sa snazim ucit ale nejak mi to nejde....teda okrem bioly, do tej som ja totalny magor :-D ze dominika x-) no nic, pokracujem v uceni, majte sa krasne zatial :) obcas sem mrknem
Odpovedať
no uvidíme,kdyžtak to asi budeme muset přesunout na léto 2010,to jsme plánovali původně,akorát zjišťujeme,že už to bez sebe nemůžeme vydržet,takže chceme svatbu co možná nejdřív...tak snad by to mohlo vyjít...
Odpovedať
no oki...tak sem budem cumet castejsie :-D x-) hmmm...noooo....v lete 2010 by som uz teoreticky mohla byt zasnubena :-N ale sak uvidime.... x-)
Odpovedať
dakujem, dufam, ze mi vyjde aj skuska aj ta praca na A :-)
Odpovedať
ahojte, je tu dnes niekto? ja som spravila skúšku, teším sa jak malá, som myslela, že nedám.
Odpovedať
ahoj, gratulujem ;-)
Odpovedať
ďakujem :-) :-) :-) ako sa máš?
Odpovedať
v pohode, včera som bola v škole, dnes mám voľno ;-) a ty? čo máš nové okrem skúšky? ako svadba?
Odpovedať
Článok sa načítava...
teraz už so svadbou moc nepohnem. drahému treba skrátiť nohavice, pozrieť neaké topánky pre neho. ja idem skúšať o týždeň popolnočné. kozmetičku mám rezervovanú, musím s ňou dohodnúť už len skúšku líčenia a spýtať sa jej či príde ona za mnou alebo mám ísť ja za ňou. dokúpiť jedno pierko pre starejšieho. a také drobnosti.
Odpovedať
takže pohoda, že?
Odpovedať
jj, pohoda, teraz ma zamestnáva skôr škola. a snažím sa nájsť si neakú robotu alebo brigádu. :-)
Odpovedať
tak držím palce pri hladaní, ja som doma a bludim po nete, vieš nuda ;-)
Odpovedať
poznám, ja si sťahujem Chirurgov (Greys Anathomy) už som mala skoro všetky 3série keď sa mi pokazil komp a všetko sa zmazalo.
Odpovedať
ahojky :-D
Odpovedať
ahojte :-) ani dnes tu nikto nebude?
Odpovedať
ahoj ericca, aj ked 88 niesom ale tu som
Odpovedať
nevadí :-) hlavne že si tu.
Odpovedať
a co robis?
Odpovedať
momentálne sa nudím, nemám čo robiť. :-D
Odpovedať
sa ti to uz krati svadbicku mate co nevidiet ja mam este 5 mesiacov
Odpovedať
to je ešte ďaleko, ale uvidíš ako rýchle ti to ubehne. ja som si v januáry tiež myslela koľko času, a utieklo to ani neviem kedy. =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zavidim, ze planujete, ja by som sa tiez rada niecim takym zabavala :-D a Eri, zavidim ti, ze sa nudis, ja by som sa mala ucit...ale nejdem sa...a vecer idem zubarke - neznasam zubarky :(
Odpovedať
Bea učiť by som sa mala aj ja o dva týžden mám skúšku z hospodárskej geografie a nič neviem, neviem si zapamätať tie delenia, priemysle, ťažby, mestá.... :-S :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja mam buduci tyzden aspon volno, tak sa budem ucit postupne a vsetko, snad to na nieco bude....a Tomo ma skusku z nemciny, tak sa budem aj s nim trochu. a potom tak dve do tyzdna, hlavne to prezit :)
Odpovedať
mne stačí prežiť tú geografiu, potom už len financie a mena s informatikou. 2zápočty z info (word,exel), zápočet z angliny, rétoriky a končím.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz mam skusku z pocitacovych sieti, este obchodne pravo, programovanie, statistiku, poistnu matiku, a nenavidene uctovnictvo, toho sa bojim asi najviac :-( ale tak, musime to prezit, buduci rok to snad bude lepsie....snad :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?