Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdárek, Veronice, tak gratuluju k úspěšnému pohovoru ;-) Stíháš toho najednou nějak moc. Ty musíš být ale chytrá hlavička :-D Ericca, díky za přání brzkého uzdravení. Ještě mě to nepustilo, ale snad už to do konce týdne bude v pořádku. Nic se ale nedá dělat, v pátek musím do práce :-N
Odpovedať
elis a kde pracujes? :-) no nie ze by som sa stihala ucit ale to mam tak cez prazdniny...v blave je tak trochu neskoro hladat si robotu v jni ked uz budem mat pokoj...tak ja radsej skor ale na istotu :-) sa tesim :-) co inak porabas? a co za bacila sa to na tebe prizivuje?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ucim male deticky hrat na klavir. Mam pet zacku a do prace jezdim jen jednou tydne. Moc me to bavi. Pri tom jeste studuju na Fakulte akademickych umeni v Ostrave prave klavir. Asi mam jen nejakou virozu. Teplota, kasel, nechlazeni... znas to. Ale drzi se me to uz od minuleho patku a ne a ne to prestat :-S
Odpovedať
ahoj holky... jak se vam dari? u nas je moc krasny vecer, jen venku prijemne. nastesti zadny dest, mam z toho radost...
Odpovedať
ahoj aurinko :-) no u nas je tak vselijako...fukalo, poprchalo a teraz je rwelativne klud...obloha je krasna - taka modro - fialovo - orandzovo zlta :) krasa :)
Odpovedať
to je jak z nejakyho romanticky filmu... ale nejspis kreslenyho...
Odpovedať
nj :) ale uz je to len modro modra obloha....nejak rychlo to zmizlo :( a ako inak? co si sa dnes noveho naucila? :-) ja len veci na zajtrajsiu POSLEDNU PISOMKU Z MATIKY V MOJOM ZIVOTE!!!! ludia ja sa tak neskutocne tesim :-D uz zaaaaaadna matika, zaaaaaaaadna fyzika, zaaaaaaaaadny dejepis, zaaaaaaaaaadna nemcina, a po maturite uz ani zaaaaaaaaaaaadna noska! no komu je lepsie :-D
Odpovedať
my uz budeme psat jen dve pisemky z matiky a dve z pozemniho stavitelstvi, ale oba to sou maturitni predmety pro me takze se toho stejne nezbavim. jediny ceho se zbavim bude cestina, protoze ostatni tri predmety me cekaj i na vysoky (pokud odmaturuju). mela bych se ucit na praktickou ale porad to oddaluju snad enbude pozde za tri tydny presne to budeme psat...
Odpovedať
no vidis, ani slovinu uz nebudem mat :-D uch...tak to mas uz za par...drzim palce :-) idem ja teda este nieco robit....paaaa :)
Odpovedať
ahojte, mna čaká v pondelok posledná písomka :-) bude z daní...ešte 1 pracovný víkend, pondelok škola a malo by to byť uzavrete. Už len sa prinútiť učiť na maturitu 8-)
Odpovedať
jaj domini, drzim prsteky :-) dufam ze ti ta pisomka dopadne aspon tak dobre ako mne ta matika (vyhadala som si 100% :-D ) sak akoze za taku blbost mi stiahla dva body ze som to tak nemohla nechat 8-( :-x x-) a o uceni ani nehovor...som povedala ze dnes uz teda fakt ze zacnem ale neviem ci to zvladnem :-S i keby mala by som al hold, ked to nejde, tak to nejde :-D domi, ty kedy maturujes? inak prisiel mi papier z pedagogickej fakulty - pozvanka na prijimacky ale tak mozem ich okaslat ze 10.6. o 7:00 rano mam byt na racku no ani ma nehne :-D si budem este v postielke vylehavat a uzivat si ze som uz v tom case 3 mesiace prijata :-D No najviac ma zarazila veta ze "Ak nepridete na prijimacky, nepytajte si spat peniaze lebo poslanim pozvanky na vasu adresu uz boli pouzite" - nieco v tom zmysle...este dodam ze sa to neracili ani poslat doporucene ]-( ako mne to teraz uz ani tak nevadi ale si predstavte ze niekto, ktoé tam chce naozaj ist, tak sa mu ta pbalka niekde strati a ma proste smolu...to by ma fakt nastvalo....akoze za tri papiere, obalku a obycajne postovne som im dala 1400sk?? Chapem ze potrebuju zaplatit aj pracovnicku co s tym robi a aj papiere na skusku nieco stoja ale tak takato veta co tam napisali...no sorry....ach jo...su to zdieraci ale sak kaslem na nich 8-) idem si prepisovat nejake veci a trosku pouradovat tak sa majte krasne a napiste ak nebudete mat co robit :-)
Odpovedať
ahoj dakujem, mne dnes akurat volali zo SPU, že som zabudla v prihláške vyplniť 2. predmet z ktorého budem robiť prímačky, tak som dala ekonomiku, bola na výber z matikou, ale to nehrozí. Aj tak ma tá škola vôbec neláka, to som si dala len aby sa nepovedalo :-) Ja maturujem 2.-6.6. a netreba sa zbytočne rozčulovat nad tými poplatkami, aj tak je nám to prd platne :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
bre ranko :) domi, tak ty to mas az po mne? tak najskor budes drzat palce ty mne a potom ja tebe :-) aspon ti dam echo ze ake to bolo :-) no a tie poplatky...vies...mna len nastvalo, ze pedagogocka mi poslala tri papiere za 1400sk nedoporucene a prirodovedecka mi za 1000sk poslala doporucene jeden papier o prijati a celu brozuru o skole...ale mna by fakt zaujimalo co s tymi peniazmi robia a kam to ide...platime to do statnej pokladnice tak by som fakt bola zvedava kam to putuje dalej ked hovoria ze skolstvo nema peniaze pritom len prirodovedecka fakulta ma za prijimacky tak 2 - 3 miliony...a to je len jedna fakulta z xy dalsich.... nuz co, nevadi, hlavne ze ma zobrali :) dnes som si dala budicek na osmu ze o deviatej sa zacnem uz fakt seriozne ucit tak si drzme palce aby som tio nie len ja ale aj vy dokazali...urcite viete ake je to tazke ked je take pekne pocasie... tak ahojte zatial :) obcas sem mrknem ze co nove... :)
Odpovedať
ahojte, tak sa hlasím, že kurz je úspešne ukončený :-) veron, tak sa pekne uč aj ja sa už tento týžden začnem, chcela by som každy den 3 otázky zmáknuť, to výchádza tak akurát...
Odpovedať
Ahoj holky,ja jsem 89 ročník,neva??Akorát zírám kolik slečen skoro stejně starých jako ja se chce vdávat!!Myslela jsem si,že jsem divná,že se chci vdát hned po maturitě,ale vidím,že zas tak moc z řady nevybočuju...
Odpovedať
ahojte, katchetka nevadí, nie je to divné, že sa chceš vydávať. hm... ja by som sa mala tiež učiť, ale tiež sa neviem dokopať, zajtra budem musieť lebo v utorok je už skúška :-N
Odpovedať
ahoj katchetka, vidis nie si sama, len ludia maju blbe predsudky...
Odpovedať
Ahojte :-) kde ste všetci? ja som doma a učím sa.
Odpovedať
ahoj ja sa chystam do školy, ale v poslednej dobe sa to tu nejako zaseklo...treba rozbehnut ;-)
Odpovedať
no ja som tu vždy keď nemám školu. dala som si životopis na profesiu.sk dúfam, že tak nájdem neakú dobrú brigádu alebo prácu.
Odpovedať
tak držím palce ;-) ja idem ešte na poslednú písomku a potom ma čaká učenie, dnes som sa dohodla s kamoškou že mi pomôže vypracovať otázky z aj a ekonomiky...a potom mám na každy predmet 1týžden učenia :-|
Odpovedať
ahojte, ja len tak na chvilku lebo o chvilku uz bezim prvykrat do prace :) sa tesim :) inak dnes bola v skole pohodka....kurnik ale cim blizsie je k maturite, tym menej stresu mam...som nejaka divna :-S :-| a neboj domi, akonahle zmaturujeme, tak to tu rozbehneme ze ericca nebude stihat citat :-D :-D :-D no dobre kocky, idem ja :) majte sa krasne a pekny den, vecer sa ozvem ze ako bolo :)
Odpovedať
:-D veronice dúfam, že sa to poriadne rozbehne.
Odpovedať
Ahoj holky,vůbec vám tu maturitu nezávidím,už teď se jí hrozím a to mám ještě rok čas.... :-| Jak dlouho před svatbou jste oznámili nebo plánujete oznámit rodičům,že se chcete vdát?Já z toho mám strašný strach.Že to naši nevezmou,to vím,ale přesto bych je na to chtěla alespoň nějak nenápadně připravit,aby z toho potom nebyli tak vyděšení...
Odpovedať
my sme spravili zásnuby na moju 18tku a potom minulý rok v septembri sme im povedali, že v júni tohto roku by sme chceli svadbu. ;-)
Odpovedať
Ericca:A jak to vzali?
Odpovedať
celkom fajn, aj ked mamka mi sem tam vravi, ze naco sa vydavam, som mlada, ona si to takto nepredstavovala, ale zas na druhej strane mi vravi, ze dufa, ze mi vsetko vyjde podla mojich predstav a nech sme spolu stastny.
Odpovedať
ak to máš super,jenom doufám,že naši rychle vychladnou a bude s nima rozumná řeč...a jak se cítíš jako budoucí paní,máš z něčeho strach nebo si jenom užíváš přípravy?
Odpovedať
zatial si uzivam pripravy, ale uz zacinam rozmyslat ako to bude vyzerat ked budeme byvat samy, zatial totiz byvame u svokrovcov.
Odpovedať
ahoj holky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?