Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gecko už se nemůžu dočkat,až si vezmu svoji lásku:)
Odpovedať
Profilova fotka
@gecko Ahoj, budu rada když se to rozjede :) ja jsem stastne vdana už 3,5 roku. mimčo zatím nemame, ale mame krasny domeček a užasny vztah :)) jinak se mam docela fajn :))
Odpovedať
@dreana teeda, další šťastná a úspěšná ročníku 1988 :-) to je radost číst.
Odpovedať
@gecko Ahoj, já žiji teď s přítelem,známe se devět let,chodili jsme spolu jako náctiletí a před dvěma lety jsme se k sobě vrátili. Zatím svatbu neplánujeme,ale oba víme,že přijde,chceme ji.
Odpovedať
.
Odpovedať
@gecko ahojky ;-) ani u nas sa svadba neplanuje, v decembri budeme spolu dva roky, byvame spolu 4 mesiace... ja mam 23, priatel cerstvo 25...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
ahojte, tu je take ticho, uz vsetky na temu zabudli? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 ahoj, až teraz som si všimla, že tu je aj takáto nejaká téma týkajúca sa môjho ročníka :-) tak sa teda pripájam, aby tu nebolo to "ticho" :-D :-D
Odpovedať
@tiana19 ahooj, tak môžme teda veselo debatovať a oživiť to tu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 no môžeme :-D ako tak pozerám, predtým mala celkom úspech táto diskusia Ročník 1988..
Odpovedať
@tiana19 veru, mala dost riadny, len to akosi potom stichlo... =-) pozeram, ze vy uz o niekolko mesiacov mate svadbicku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 hej, už sa nám to blíži :-) najprv som si myslela, že čo rok - to je koľko času ešte do svadby..a teraz?? čím to je bližšie, tým to ide tuším rýchlejšie :-D :-D :-D a vy? ako ste na tom, čítala som, že ešte sa nechystáte tuším...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tiana19 my sa pomaly začíname snažiť o vlastne bývanie - sme teraz v podnájme, ale uz by sme chceli do svojho... a ked sa udomacnime, hádam si už konečne priateľ povie, ze sa aj na svadbu citi :-N zatiaľ sa teda tvari, ze sa mu este nechce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 vlastné bývanie tiež už budeme riešiť po svadbe hneď..keďže sa berieme v októbri tak hneď na jar chceme stavať domček, ak sa nám to podarí..lebo si vravíme - načo platiť 400 eur za nájomné na jednoizbový byt, keď už tie peniaze môžeme dávať do hypotéky..a lacnejší nájom je tu v okolí takmer nemožné zohnať :-( a sme obaja z dediny, tak si ani nevieme predstaviť život v jednoizbovom byte :-) :-) a tebe sa už chce vydávať sa?? :-D
Odpovedať
@tiana19 no my máme 400 za podnájom v GA, aj ked teraz teoreticky vychadza hypo plus nájomné menej, ako teraz platime v podnájme, beriem to ako investíciu do nášho vzťahu... bez takej skusky som sa rovno do hypo hrnut nechcela... a byť tu istú dobu u rodicov, len aby sme usetrili, tiez nie je to prave orechove - predsa len dvaja odkazani len na seba navzájom ten vzťah inak preveria... no ja nepotrebujem svadbu hneď, ale chceme sa uviazat k sebe hypotekou, chcem mat aj deti, takze svadba je namieste... či o rok či o 5, to neriesim, ale chcem ju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 my bývame síce spolu, ale nie sami..bývame u nás s mojou mamou a sestrou, máme veľký dom, ale tak či tak nie je to ono...samozrejme, že sa nevieme dočkať, kedy budeme sami..alebo teda mať už vlastnú rodinku :-) len nejak sa nám nechcelo ísť do bytu, keď tie ceny podnájmov sú obrovské :-S asi som radšej pretrpela sem - tam nejakú hádku s mamou či sestrou :-D :-D ony dve si s mojím priateľom vychádzajú veľmi dobre, ale niekedy sa predsa nájde "niečo" pre čo sa pohádame my tri medzi sebou... proste - najradšej by sme bývali už vo vlastnom, alebo mali aspoň ten pocit, že staviame domček a čoskoro budeme sami :-)
Odpovedať
@tiana19 jaaaj, no co by nebolo chlapovi dobre, ked ho hned tri baby obskakuju :-D :-N no svoje je svoje... obaja sme mali moznost, aby nas prichylili rodicia na jednej ci na druhej strane, ale ja som proti tomu... priatel pred casom dosiel domov z napadom pristavit k domu jeho mamy pristavbu a prestahovat sa tam... ale bojim sa, ze by sa casom zacal kazit vztah svokra-nevesta... v okoli mam dost prikladov zleho vztahu a ja si to kazit nechcem... naviac ktovie, ako by prebiehalo vysporaduvanie sa z jeho sestrami... rovnake vysporaduvanie sa by bolo aj u nasich, takze tam som byvanie v dome zavrhla - mam dvoch bratov... to radsej do svojho... nebude to med lizat, ale vzdy lepsie, ako si kazit vzacne dobre rodinne vztahy...
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 no asi tak nejako to je aj v našom prípade..jeho rodičia tiež majú vedľa domu obrovskú záhradu - úplne krásny stavebný pozemok pre nás a takmer zadarmo...jeho rodičia nechcú od nás peniaze ale už inak to bude asi s jeho sestrami (má ich 4) a obaja predpokladáme, že by sa im to nepáčilo..aj keď všetky štyri sú už vydaté a bývajú vo vlastnom, predsalen by sme ich museli vyplatiť...no a to už si môžeme vybrať pozemok, kde nebudú hneď vedľa rodičia/svokrovci :-D :-D ako píšeš ty - teraz si rozumieme, ale ktovie ako by to dopadlo, keby bývame vedľa seba =-) no a druhý problém s tým bývaním práve tam je, že to je na hlavnej ceste a nie je tam chodník..je to mimo dediny asi 500 metrov od dediny a od chodníka - to by som asi ošedivela len, kým by som do obchodu išla :-D :-D a potom, keď časom budeme mať deti a tie budú chodiť do školy po tej hlavnej!!!! to nie je dobrý nápad....takže má to viac nevýhod ako výhod...
Odpovedať
@tiana19 no vy to tiez nemate bohvieake... tak to je jasne, radsej rovno do svojho, budete mat po zvysok zivota pokoj, svoj vlastny kusok na realizovanie sa... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 tak či tak, peniaze potrebovať budeme..či už na nájom alebo na splácanie hypotéky :-) pekne napísané, že svoj vlastný kúsok na realizovanie sa :-)
Odpovedať
@tiana19 teraz riesim, ci mam zacat uhanat financnu poradkynu, co nam ma vyratat, ci nam hypo niekde daju a v akej vyske mame narok, len sa nehlasi - posledny kontakt v piatok rano... co myslis, mam sa jej pripomenut alebo pockat? nam to neponahla, ale zas nechcem, aby na nas zabudla... :-N ale asi este pockam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 veď podľa toho ako ste boli dohodnuté - či sa má ona ozvať tebe a do kedy?? možno ešte počkaj, ten týždeň jej daj čas, asi má toho veľa :-D oni sú takí zaneprázdnení ľudia tí finanční poradcovia :-D :-D ak vám to neponáhľa, tak jej volaj až v piatok..my sme tak boli minulý týždeň dohodnutí s pánom, čo sa venuje pozemkom..tiež sme sa ho pýtali na niečo a povedal, že sa ozve, keď to zistí...no a je to už dnes piaty deň a nevolá stále...a ešte ani my sme mu nevolali - tiež nám to neponáhľa :-)
Odpovedať
@tiana19 my len mailom komunikujeme a na nicom sme da nedohadovali... ale asi to necham tak... nech nie som za nervacku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 my to riešime s manželom jednej maminej kamarátky, preto sme si mysleli, že bude trošku zodpovednejší..keď povedal, že hneď sa na to pozrie a zavolá...no a stále nič :-D
Odpovedať
@tiana19 no 5 dni sa velmi netvari ako hned :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@riana12 tak ktovie čo znamená HNEĎ v jeho poňatí :-D :-D
Odpovedať
@tiana19 tak to mas pravdu :-N :-D ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Čaute kočky môžem sa pridať? Som s priateľom 5 a pol roka a svadba nedohľadne :-( obaja študujeme budúci rok končíme tak hádam sa niečo pohne :-) Aj keď chceme najprv poriešiť bývanie a základne veci ale to bude dlho trvať... a ja by som sa vydávala už aj hneď :-D Môj milý má však nato iný názor on je zato že svadba po 30tke ale kto ma dovtedy čakať ? :-)
Odpovedať
Ahojte, tiez som rocnik 88 ;-) svadbu mame buduci rok, ja v maji statnice, pak promocie a v septembri svadba :-D
Odpovedať
@michaela2107 @tinulikpn ahojte, kľudne sa pridajte :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?