Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
riana: njn, pořád nás tu přibývá, ale nic se neděje :-( neurčená: vítej mezi námi! máš holčičku?
Odpovedať
Profilova fotka
@jachm diky za privitani :-) no jo za 7 dnu uz ji budou tri :-)
Odpovedať
a jak se jmenuje?
Odpovedať
Profilova fotka
Jmenuje se Nella :-) a ty mas nejake deticky? koukam ze uz jsi tri roky vdana pani :-)
Odpovedať
Teď to budou dva roky, já sem teď dodělala bakaláře,ještě jeden mě čeká a nemám stálou práci, takže děti musí ještě počkat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sem jen vyucena.... kdyz sem byla na navstavbe tak sem se dozvedela ze jsem tehotna takze ani maturu nemam :-) a tozhodne mi to nevadi skola se da dodelat vzdycky... tim chci jen rict, ze jsem taky nemela praci....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja sa pridavam... ;-) noo super, ze je nas viac, co sme "mlade" :-D, ideme sa, chcem sa abo sme uz vydate... tesi ma to, ze nie som sama
Odpovedať
cema: vítej mezi námi :-) neurcena: já to tak taky beru, když se zadaří, tak budeme rádi a vědu z toho dělat nebudeme, akorát mě děsí ty 3 500 mateřské :-( říkala jsem si, že po bakaláři už to nijak řešit nebudu, ale ukázalo se, že pořád je toho dost, co bych ještě chtěla stihnout, tak pořád tak pomaloučku první dítě odkládám, ale pořád zústávám na tom, že nejpozděj do 25...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej dakujem, a vy baby mate uz po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
@cema23 me teprve svatba ceka..... jeste 24 dnu.....
Odpovedať
Profilova fotka
@jachm a tak to jo :-) 25 je asi idelani vek :-D ale 3500 to nebude neboj. :-D ja teda jeste stihla tu trileto unormalni ale kdyz se to dobre zaridi tak to pujde i pri druhym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@neurcena no to je super, tak sa tesis? ... ci uz aj stresujes?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cema23 no jako blaze :-) az mi z toho na obliceji vyskalali pupinky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@neurcena aaaale prosim ta :-) neviem sice ake to je, ... ale urcite to bude krasne aj nepriek vsetkym stresom... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No doufam ze to bude krasny den :-D jenze ja nejsem zrovna moc dobry organizator tak jsem zvedava jak to dopadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@neurcena ako to? ... nelakata to ani svoju svadbu si tak organizovat? ... ja by som zas vsetko zorganizovala, len nemam este co :-D lebo este nemam zenicha doma, bo pracuje v zahranici :-) a aj ked budeme mat svadbu, bude len malicka s dvoma svedkami a hned sup na exoticku dovolenku ;-) takze v tomto zaaaavidim...
Odpovedať
Profilova fotka
@cema23 no my chteli taky malou ale nejak to nevyslo.... no ja se snazim aby to bylo perfektni ale nemam pro to nadani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@neurcena ale nepodcenuj sa... urcite to bude krasne a najlepsie pre vas... drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ja se nepodcenuji :-) ja se znam :-D ale moc diky :-D treba mi tve palce pomuzou
Odpovedať
Profilova fotka
@cema23 :-) ja se nepodcenuji :-) ja se znam :-D ale moc diky :-D treba mi tve palce pomuzou
Odpovedať
Profilova fotka
@neurcena :-) super... tak sa uz tesim ked budes pisat dojmy zo svadby... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to já teda taky :-) @cema23
Odpovedať
ahojte, po case nakukam :-) @neurcena @cema23 vitajte ;-)
Odpovedať
@neurcena gratulujem k svadbicke! ;-)
Odpovedať
ahojte, mozem sa pridat? pozeram, ze tu dlho nik nepisal =-)
Odpovedať
@majkazdenko @riana12 @jachm @vanesa73 @vewe @andruska19 @daanieella @dreana @cabadajovimah @terez23 @stastnanevesta @midy @loli88 @cuculiatko88 zdravím všechny (i ty, na které jsem ve výpisu zapomněla)! Snad se diskuse znovu rozjede:-) jsem v dlouhodobém vztahu, nestěžuji si, stále jsem přesvědčena, že je to nejlepší, co mě v životě potkalo. Navzdory okolí, které se stále ptá, kdy se vezmeme, v dohledné době 4 let svatbu neplánujeme. Budu s etěšit na zapojení i ostatních. Přeji hezký den
Odpovedať
Profilova fotka
@gecko já jsem sice o něco starší a do této diskuze vlastně nepatřím,ale mám tu kamarádky.proč v dohledu 4let svatbu neplánujete?
Odpovedať
@stastnanevesta A už jsi i vdaná nebo stále v nesezdaném partnerství? Máme před sebou ještě studia a taky počítám, že nějaký rok potrvá, než vyřešíme společné bydlení. Dočasně nám nic nechybí, jsme rádi, tak jak to je, nicméně s přibývajícími lety a případně i manželstvím bychom se rádi osamostatnili a zařídili se po svém.
Odpovedať
Profilova fotka
@gecko zatím ještě nejsem vdaná, svatba bude 7.7.2012. My ještě taky studujeme,přítel končí Ph.D.příští rok a já Bc.teď v lednu a chci na Mgr. Vždycky jsem chtěla dodělat Mgr s novým jménem,tak se moc těším :-) bydlíme spolu od začátku,tak není co řešit,už m to přijde jako manželství teď :-)
Odpovedať
@stastnanevesta tak to gratuluji! Super, že se daří.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?