Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
baby máme oblek, drahý v ňom vyzerá úúúúžasne oči som z neho nevedela spustiť. aj menu sme dohodli za skvelú cenu. a plus sa nemusím učiť vzorce z matiky na zápočet. :-p x-) paráda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Knofličku....moooooooooooc gratuluju! mě to vše teprv čeká a drtím se jak splašená do 15.5. chci mít vše hotové ;-)
Odpovedať
vše??? :-o my máme zkouškové až od 26.5.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně mám vše náročné pro tento týden za sebou! Veronice, rozhodně se všechno neuč. Stejně budeš mluvit jen 15 minut a všechno se nestihne. Takže učit se nějaké kravoviny, které stejně nemají s danou otázkou nic moc společného, se nevyplatí. Nám něco podobného udělala naše angličtinářka. Ke každé otázce jsme měli 15 papírů okopírovaných z různých učebnic a časopisů a stejně se to u matury nestihlo. Takže se neboj ;-) Ericca, gratuluju k obleku. Takže už máte všechno, ne? S tchýní si starosti nedělej. Ne každý vidí v rodičích svého partnera druhou mámu a tátu. Ale raději ji řekni, že posledně toho na Tebe bylo hodně, neměla jsi na nic náladu a v takových případech bývá lepší, když Tě nechají v klidu "vyšumět". Pokud není vyloženě natvrdlá, pochopí to :-D
Odpovedať
ja mam od 26.5. maturitni tyden (ustni zkouseni)
Odpovedať
elis, vyriešilo sa to už našťastie, máš pravdu, ja v nich nevidím náhradných rodičov, napriek tohu, že v celku vychádzame ak nerátam menšie nezhody ako napr. teraz :-N . každopádne ďakujem za radu :-). z obleku sa strašne teším x-)
Odpovedať
ahojky :) tak som tu zas raz na chvilku..... elis, sak ja toto vsetko viem ale vysvetli jej ze to proste netreba....este z toho skusa.....no mozem sa na to viete co....dnes som na tej hodine zas zaspala.....fajnych 20 minut oddychu :-p :-D :-N ale to sa uz proste fakt nedalo pocuvat..... inak zacinam byt celkom kludna z celej matury :) biolu spravim urcite, slovinu tiez, anglictina - s mensou improvizaciou prejdem no a noska - prejst ma urcite necha uz len ta znamka...ale zacinam ist do stavu akoze je mi to jedno, aj ked 4 buda....aj tak mi to uz na nic nebude dobre a na vysku uz som prijata tak sa na to mozem vykaslat.... ericca, tesim sa s tebou x-) aurinko, drzime si palce, uz sa nam to neskutocne krati...ale uz sa strasne moc tesim :-) 4 mesacne prazdniny - waw! x-)
Odpovedať
veroni to je dobré, najlepšie bude keď ťa to prestane trápiť potom sa budeš vedieť kľudne učiť. ;-) aj ja sa idem ďalej učiť...
Odpovedať
eri a co teraz drtis? :-) ja som dnes drtila seba sa slovinu a biolu trosku....a zajtra mame taky rychlokurz ekonomie tak sa tesim bo nam to konecne niekto normalne vysvetli :-) este by som potrebovala takyto rychlokurz na politologiu a filozofiu :-p
Odpovedať
ahojte babeny, som tu len na skok ako sa mate?
Odpovedať
ahojte, ja som dnes mala ďalší zápočet. dúfam, že som spravila, nemám z toho dobrý pocit :-S ale v utorok sa uvidí. v pondelok uzavriem nemčinu, ale ešte aj tak ma čakajú 6predmetov z ktorých mám buď skúšku alebo zápočet. ako ste sa dnes mali? ja mám dobrú náladu z toho pekného počasia a z toho, že budúci týždeň sa začínajú komarňaské dni. :-) bude dobrý program tento rok. www.komarnanskedni.sk
Odpovedať
ahoj, tak ti držim palce, aby to dobre dopadlo. Mne zajtra začína kurz, takže o víkend mám postarane 8-) buduci týžden by som mala ešte pozbierať známky, aby som mala na uzatvorenie a v stredu mam narodeniny :-D dúfam, že ich dobre oslavim.
Odpovedať
Článok sa načítava...
všetko najlepšie! poriadne osláv tie narodky! ;-)
Odpovedať
dakujem, ale ešte nemam narodky ;-) jaj dnes som na tom kurze posledne 2 hodiny nevladala vnimat, tolko informácií naraz moja hlava nezvladala :-) a zajtra zase...ale veľa som sa naučila...
Odpovedať
ale budeš mať. ;-)na aký kurz chodíš?
Odpovedať
ahojte, chodím na kurz jednoduchého účtovníctva. Dnes to bolo v pohode, utieklo mi to rýchlejšie ako včera a dokonca som všetko pochopila ;-)
Odpovedať
účtovníctvo sa vždy zíde. ja si myslím, že sa dá vždy využiť. ;-)
Odpovedať
aj ja si myslim :-)
Odpovedať
ja budem mať budúci rok aj jednoduché aj podvojné, dúfam, že sa to poriadne naučím. ešte že v tomto mi bude vedieť mama pomôcť, je účtovníčka. doučko mám zadara. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem onemocněla. Buď mám nějakou virózu, nebo dokonce chřipku. Musím makat do školy, ale jsem něaká přiblblá a hůř se soustředím :-( Snad se vám daří dobře a učení či přípravy na svatbu jdou jak po másle ;-)
Odpovedať
ahojte :) tak sa hlasim po krasnom vikende a peknom dni v skole :-) Na biole bola sranda, normalne radost na tie seminare chodit aj ked su do stvrt na pat :-D inak sa mam fajn...prave som si odvirila usb kluc 8-( teraz pre istotu kontrolujem cely komp...jeden nikdy nevie.... ako sa inak mate? ja tak pomalicky.... pekny vecer zelam :-)
Odpovedať
ahojte, erika to máš super, že ti má kto pomôcť ja som na to sama...podvojné mám aj ja v škole, jednoduchému sme sa venovali tak 2 týždne, čiže nič moc. Ale po tomto víkende som sa naučila dosť. ešte budúci a môžem začať pracovať ;-) veron, aj ja tak pomaličky, bola som dnes v škole, lebo sme mali písať písomku z daní na uzavretie známok, ale neprišla takže sa tam musím trepať aj budúci týžden...a to som sa tešila, že tento týžden budem mať školu z krku :-| a ked vidim koľko maturitných otázok nemam vypracovaných...no hrúza |-|
Odpovedať
ahojda dominiko my piseme 14. a 15. 5. praktickou maturitni praci a teprve dnes mi to doslo ze se ma maturovat, takze jsem na to trochu vlitla... ja mam zatim vypracovane jen otazky z cestiny, matiku vypracovavat nebudu a ostatni dva predmety se az stydim vyslovit protoze je proste nejak nemam
Odpovedať
ja mam naštastie prakticke za sebou 2.-6.6. ma čakajú ústne, to je 6 týždnov tak by som sa mala rozhybať...
Odpovedať
ja prakticke nemam 8-) aspon jedna vyhodicka... domi, to je super ze si sa tak chytila :-) ja idem v stredu na pohovor na jednu taku dlhodobejsejsiu brigadku tak mi drzte palce, bolo by super keby sa to vidarilo, potom vam napisem o co ide :-) inak dnes som sa vobec neucila...ale sak aj oddychovat treba :P O:-) a s temami som na tom mizerne...ale sak nejak prejdem....drzime si palce :-)
Odpovedať
jáááj baby, mne sa zdá, že to bolo neviem ako dávno tá matura. :-p tak nech to máte úspešne za sebou. dominika som rada, že mama sa tomu rozumie, bo asi by som to nezvládla len tak. sama by som si k tomu nesadla a takto sa k tomu prinútim. elis, skoré uzdravenie prajem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ja pisem zo skoly, prave odovzdavame projekty... a normalne nam dali skusky od buduceho tyzdna / skuskove zacina ofic od 12.5. ... sa mozem zacat ucit. vam sa blizia tie maturity.... drzim pasticky. Dominika, robis kurz na jednoduche ucto? ja som na brigade robila bez vsetkeho jednoduche, dva roky a ked sme s byvalym mali firmu, tak aj tam. takze s kurzom to zmaknes v poho ... ja som chodila na gympel, a ani mi neprislo 8-) drzte sa
Odpovedať
ahojte, veron tak držím palce na pohovor, nech ti to vyjde. Elis ano jednoduché účto a dúfam, že to fakt zmáknem, nezaškodí si doma privyrobiť ;-) ved len účtovníčka čo robi môjmu mangelovi jednoduché si pýta 5.500,- mesačne. A to je myslím si dosť na takú firmu. Tak som sa na to odhodlala ja :-) a ked mi to pôjde, tak priberiem aj dalšie firmy a začala som rozmýšlať aj nad podvojným...
Odpovedať
Ahojte :-) ja tiež rozmýšlam nad tým, že po škole chcem získať neakú prax v účtovníctve a poprípade mať doma živnosť. Bea nám sa už skúškové začalo v apríli. z hospodárskej geografie musím ísť na opravák. :-|
Odpovedať
ahojte :) tak vyzera to tak ze to mam :-) teraz akurat nahanam zienky ktore by mali zaujem sluzit mi ako model :-) este potrebujem tak 10....ak ste nahodou z blavy a mali by ste cas, napiste mi :-D ako sa inak mate? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?