Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
babulky, ja vam vsetky doradu zavidim (ale samozrejme v dobrom), ktore z vas to caka... u mna teda ani srnka netusi, ale vsak snad sa aj ja raz dockam (ono momentalne som s priatelom necelych 10mesiacov, takze takto to hrotit nejdem... ma to fakt cas... ale obcas ma to len tak napadne a premyslam, kedy sa aj mne take postasti :-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky,k vam do rocniku nepatrim,ale mam tu par kamaradek,tak je hezke si s vami popovidat. riana,neboj,oo se taky urcite dockas,neni kam spechat.
Odpovedať
Ahoj, tak my už to taky máme za sebou...už teda deset dní, ale museli jsme se doléčit, stihlo nás oba nachlazení. 18.9 se počasí vyvedlo a svatba taky. Jen jsme si zapomenuli vyzvednout kytky tak se pro ně pak ve shonu v 11.00 jelo..ale jinak vše ok:)
Odpovedať
joj baby ja mam 3 dni pred svadbou a vcera ma premohla chripka a v posteli lezat nemozem,lebo mame zhon tak dufam ze neskoncim so zapalom pluc :-(
Odpovedať
majko mela jsem to uplne stejne ve stredu vecer to zacalo a v sobotu byla svatba...no bylo to trosku narocnejsi, rozdala jsem kapeníky po svatebcanech, abych mela odkud brát :D!!
Odpovedať
stastnanevesta no ked o svadbe ako takej uvazujem, tak to neberiem tak, ze sa chcem ponahlat a ze to chcem hned teraz... jasne, ma to cas, ked si vezmem, ako kratucko sme s priatelom... :-) to ma nejaky ten rocik fakt cas... :-) (teda ak nam to pojde aj potom dobre a priatel ma chciet bude :-)) ale ja skor premyslam z pohladu mojho veku... predstavu mam, ze po poriadku svadba -> babatko, to babatko by bolo fajn do tej 25-tky, takze svadba by "bodla" skor... ale naplanovat sa to takto neda, ked to bude aj omnoho neskor, prezijem :-) uz si nedavam pevne ciele, co ma prist, pride :-)
Odpovedať
Profilova fotka
riana,máš pravdu,nemá cenu to dělat násilím a naplánovat se to nedá,taky říkám,že co má být,to bude :-)
Odpovedať
naplanovat sa tak da mozno dovolenka, vikendovy program... ale tieto zavazne veci ako svadba, deti, musi prist ten spravny cas... beriem, ze ked sa nieco stane, je to osud a ze sa to z nejakeho dovodu prave vtedy udialo...
Odpovedať
Profilova fotka
souhlasim
Odpovedať
ahojte, ako sa mavate? v sobotu ideme s priatelom na svadbu, tak som zvedava co a ako :-)
Odpovedať
Takze ja uz mam po svadbe tyzden a bola uplne uzasna x-) Ale ubehla velmi rychlo este by som si ju zopakovala ;-) ;-)
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojky, hlásím se k vám po dost dlouhé době :-| Nějak jsem po svatbě na beremko zanevřela a taky jsem ho už tolik nepotřebovala :-) JJ, myslím, že svatbu by si nás zopakovalo víc s nějakými těmi úpravami ;-) Holky, má začít sněžit! Já nechci! Mám už několikátý rok pocit, že léto uběhlo hrozně rychle a zima, kterou nemám ráda, je zase děsně dlouhá... :-(
Odpovedať
ahojte, zdravim a zase "padim" :-N
Odpovedať
Ahojte aj ja patrim do tohto rocnika a svadba ma caka 10.09.2011 a uz sa tesim len je toho moc a neviem ako to postihame...ale tesiem sa na vianoce ideme po obrucky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja som rocnik 1988,konkretne januar :-)
Odpovedať
Ahojte baby tak ako sa mate???Ako pokracuju pripravy??? ;-)
Odpovedať
Vítejte nové nevěsty! Přípravy jsou krásné, pokud jich není moc a není už týden před svatbou :-)
Odpovedať
Dnes jsem měla sraz s děckama z gymplu. Jsem jediná vdaná a opět se mě několik milovaných spolužáků ptalo, jestli už jsen těhotná ]-( Stává se vám to taky?
Odpovedať
Ahoj holky,taky jsem tento ročník. Svatba mě čeká v létě....budu jediná takhle mladá vdaná v mém okolí.
Odpovedať
jachm:ja som sa vydavala mesiac aj nieco dozadu a tiez sa ma vsetci pytaju ci som tehotna :-) to asi ked sa niekto vyda,hnet musi byt tehotna vsak???Ale ja si s toho nic nerobim,len sa pousmejem ;-) loli88:Ja som sa uz citila staro ked som sa vydavala,lebo skoro vsetky moje spoluziacky uz maju aj babo :-) takze pohodicka :-D
Odpovedať
Já jsem se taky dřív jenom usmívala, ale ta naše třída i vesnice jsou takový drbárny, že už se po dědině jednou (možná i víckrát) vykládalo, že jsem těhotná. Mě rozčiluje blbost těch lidí, kteří mě fakt znají a ptají se mě na to, když ví, že ještě studuju a bydlíme u rodičů! To mě dokáže vytočit! loli: neboj, nejseš jediná divná, myslím, že nás je tady takových víc, teda jako myslím divných pro okolí (pro blbý lidi) :-)
Odpovedať
No mě to moc nijak moc netrápí. Ale už jsem taky dostala otázku(jelikož se vdávám za 8 měsíců) jestli se vdávám až po porodu. Nechápu to..... Ale ti inteligentní se tak blbě neptají.
Odpovedať
Chápeš, prostě je těm lidem divný, že jsem se vdala tak mladá a navíc ještě víc jak rok po svatbě nejsem těhotná, to už je přece na pováženou, ne?! :-D ]-( Prostě normální drbárna na vesnici....
Odpovedať
Ahoj holky, mě se taky stále ptají, jestli jsem těhotná nebo kdy plánujem dítě, když odpovíme. že neplánujem, tak se na nás hloupě dívají, proč jsme se tedy brali...
Odpovedať
Tak to mě těší, že aspoň nejsem sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky,sice do vašeho ročnílku nepatřím,ale snad nevadí,když se přidám.já mám opačný problém,lidi kolem mě se vdávají a mají děti a okolí se mě ptá,kdy já a děti a tak a když řeknu,že zatím ne,že je čas,tak se taky koukají divně.takže jsme na tom s midy asi podobně :-)
Odpovedať
Holky, taky máte tolik sněhu jako my na jižní moravě? Já jsem ve středu hlídala celý den o vesnici dál holčičku a pak jsem se nemohla dostat domů, tak jsem musela spát u babičky a počkat až to silničáři do rána odhrnou :-D a dneska jsem ani pro jistotu nejela do školy, abych se nemusela bát, že se večer nedostanu domů, zítra ale musím vyrazit už v sedm, tak doufám, že bus i vlak pojede...
Odpovedať
jachm:Za jedno ti nezavidim,lebo to musi byt hrozne sa takto bat ze sa nedostanes domov :-S .Ale za druhe ti aj zavidim lebo u nas v Irsku prsi,a ani malicky naznak snehu :-( A ja mam tak strasne rada zimu :-)
Odpovedať
Tak jsem dneska šťastně dojela na zkoušku i zpět domů, ale zkouška zřejmě moc slavně nedopadla :-p majka: ty bydlíš v Irsku? nebo je to jen na dobu přechodnou? já razím heslo : Zima je nejkrásnější za oknem!, dneska jsem se hodně klepala než jsem dorazila do školy, ale koukat z okna, jak sněží je krásný!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?