Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
:-) Mne sa este sniva ze mi saty horia,lebo bomba vybuchla v mojej izbe,alebo ze sa na nasej svadbe zacali rvat svadobcania hhheh.Neviem ci je to na nieco dobre alebo zle :-| Ale inak v stredu uz ideme domov takze sa uz zacinam tesit ;-) A akej farby si mala saty???
Odpovedať
majkazdenko: bílo-červené, kdyžtak mi kukni do alba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
majka: v novembry budem mat 22 takže ešte spadám do 88 :))) a verim tomu že tieto sny znamenajú niečo dobré :) inak moj chlap už od dnes má aj vestu a kosele. cize ostavaju:topanky, manžetové gombíky a kravata k popolnočným satám...v pohode, stíhame ;-) bude to až budúci týžden riesit aj ked ja sa cudujem že má nervy sa chystat až takto tesne pred svadbou... ešte stále mi neprisli lampiony tak verím, že dojdu načas. a už sa chystám na rozlúcku :-D v piatok ma to čaká 8-)
Odpovedať
Jej tak to prajem aby si sa zabavila a poriadne si to uzila;-) Ja som mala rozlucku teraz v sobotu a dopadla uuuuzasne.Ale este budeme mat jednu spolocnu,ale to az na Slovensku.A ako dlho sa poznate s buducim manzelom???
Odpovedať
Profilova fotka
poznáme sa 7 rokov a skoro tolko sme aj spolu :) ale bývame spolu asi 2 roky x-) no uvidime ako dopadneme na tej rozlúcke... inak ty odkial cestujes domov? žijete v zahranicí?
Odpovedať
Fuuu tak to je uz pekne dlho ;-) My sme spolu 5 rokov a zijeme spolu 4 roky v zahranici(v Irsku:) A rozlucku budete mat spolu ci osobitne???
Odpovedať
Profilova fotka
každý sám budeme rozlúčkovat...ja v piatok a drahý v sobotu...dufam, že to dobre dopadne.hlavne tá jeho rozlúcka, moja bude v pohode ale tej jeho sa dost bojím :) vy ste mali spolu?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ja som sa jeho rozlucky tiez bala:) a nakoniec to tak dopadlo ze som tam bola hehe(nechtiac)lebo som nemala kde ist :-N Som tam bola sama medzi 15 chalanmi :-D .Ale poviem ti ze bolo supeeer!!!A nikomu to nevadilo ze som tam.Ale na diskoteku som ich uz nechala a isla som z babami.A ja som mala sama rozlucku,ale aj tak sme sa stretli v noci na diskoteke ;-)
Odpovedať
já jsem měla rozlučku neplánovaně, kamarádka, pro mě přijela, ať s nimi zajdu na pizzu. Manža šel na pivo se svědkem a já nasedla do auta z kamarádkou, zavázala mi oči a vyrazili jsme. Pizza se nekonala, přivezla mě do vinného sklípku, kde už čekali další holky... Po návratu domů jsem našla manžu spát na záchodě a svědka v obyváku, byl to opravdu zajímavý pohled :-D
Odpovedať
Čauky, holky ..přidávám se a předbíhám se svatbou ...bude zítra:D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak už mám po rozlúčke :)) dopadla super, nad moje ocakávania. dievčatá si naozaj dali záležat :D mali sme rovnaké trická, urobili mi závoj zo záclony a tak sme vyrazili na diskotéku :)))) bolo super fakticky...a strasne rýchlo to ubehlo.dúfam že svadba neubehne tak strasne rýchlo.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Svadba ubehne tiez rychlo si myslim,ani sa nenazdame a uz bude nedela vecer :-)
Odpovedať
Mě se nezdálo, že by ta svatba utekla příliš rychle, ale některé věci jsem si nepamatovala, až podle fotek, bylo moc zážitků na jeden den :-) Škoda, že ten den nejde prožít ještě jednou...
Odpovedať
Uvidime ;-) za 11 dni vam napisem :-) Inak moj buduci manzel este stale nema oblek :-| vobec ho to netrapi
Odpovedať
Profilova fotka
no tomu mojmu stale chybaju topanky a manetove gombiky...asi caka ze mu spadnu z neba alebo co...ale cas mauz len do piatkumaj ked od neho by vystalo,ze este v sobotu rano to bude zhanat...ja uz som tak kvalitne nervozna...uz len tri dni a je to tu...
Odpovedať
ahojte, tak opat nakukam... vidim, ze sa to tu opat rozbehlo, no snad to bude takto ficat aj dalej... :-)
Odpovedať
dneska sme si boli po obrucky su uzasneee...uz sa trosku na to aj tesim ;-) zatial nervozitu este nepocitujem,ale ked to budem mat o tri dni tak asi budem :-) A inak kolko budete mat ludi na svadbe???
Odpovedať
Profilova fotka
budeme mat 94 ludi aj s nami.takze dost...povodny plan bol 80 ale nejak sme sa do toho nezmestili. dnes zacala teta z agentury robit vyzdobu tak som sa bola kuknut.este len stolicky obliekali,zajtra pokracuju zo stolmi a ostatnou vyzdobou.kvety a balony donesu v sobotu rano... zajtra si idem po saty a na nechty. no a dnes musim stihnut este vina dorobit... hlavne ze som si hovorila ze tyzden pred svadbou uz budem mat klud...
Odpovedať
majkazdenko: to tě možná přejde, já jsem byla nervozní 2 dny před svatbou, v pátek už jsem nervozní být nestíhala, protože jsme rozváželi výslužky a v sobotu mi vůbec nedošlo, že se vdávám :-) gratuluji k prstýnkům. roxy: to je dost, nás bylo celkem 38 :-) zařizujete si vše sami nebo vám někdo pomáhá?
Odpovedať
U nas bude okolo 200 ludi :-N Nasa aj priatelova rodina je velka takze tak.Ja som si bola po saty dneska su kraaasne ... roxy:tyzden pred svadbou je asi najvadsi zhon si myslim.Mne to zacne od pondelka. Inak my ideme od pondelka piect este kolaciky,takze mame toho dost este
Odpovedať
Profilova fotka
no pomahaju nam s tým rodicia...dnes som si bola po saty, a su super...aj som zabudla ako sa mi páčili :) mám už aj nechty len sa mi zdá že sú dlhé ale inak sa mi páčia :))) no zajtra už ani neviem co vsetko ma caka.musim ist kuknut vyzdobu ci je vsetko ok, rozložit menovky a cokoladky. ist na postu pre lampiony stastia, ist za djom, zbalit si veci a odstahovat sa k mame...proste je toho velmi vela.este teda treba ist pre kolaciky k babke a zobrat ich tam.....už teraz viem že nestíham.inak už niektorý hostia z nemecka sú u nás tak je to také zvlástne...
Odpovedať
ahojte :-) roxy, takze uz mas po svadbicke, ako tak pozeram :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, už máme po svadbe. tak dlho sme sa nato chystali a tak rýchlo to ubehlo...ale bolo to fantastické!!! skutočne to bol najkrajší den v mojom živote!!! všetko vyšlo perfektne, okrem lampionov, ktoré nám pre vietor nevyleteli sa nic nepokazilo ani žiaden trapas nebol...jednoducho to bolo dokonalé!!!
Odpovedať
ROXY super, ze sa vam to tak vydarilo... ver, ze lampiony su len taka bodka, hlavne, ze vsetko ostatne vyslo ;-) ;-) :-)
Odpovedať
roxy: velká gratulace ;-)
Odpovedať
roxy:gratulujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem velmi pekne...ja sa vobec neťrapim pre tie lampiony :) ostatne vyslo super takže to ma až tak nemrzí :))) na každej svadbe sa musí niečo pokazit, a ked to u mna boli len tie lampiony tak som happy :)))
Odpovedať
roxy:Aj ti trosku zavidim ze mas potom,mna to caka za 5 dni :-N A ako sa citis ako vydata zienka???
Odpovedať
Profilova fotka
citim sa super :) nečakala som, že to bude až také silné...stále mi myslienky behajú okoli svadby a tie spomienky :))) vážne super. a moj manželík je ako vymenený odvtedy :) som zvedavá do kedy mu to vydrží :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?