Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
jachm: u našich se bydlet moc nedá a stavět nechceme. na jednu stranu bysme chtěli domeček, ale pohodlnější je byt:)
Odpovedať
JJ, to chápu, z hlediska pohodlnosti není o čem přemýšlet :-) ...my jsme oba vyrostli na vesnici, tudíž dlouhodobý život ve městě by byl pro nás spíš za trest a když jsem u někoho v bytě, tak mám pocit, že mě tak trochu chytá klaustrofobie, jsem zvyklá na velký prostory, obrovskou zahradu a celkově takovou větší svobodu v pohybu, což v bytě a celkově ve městě moc nejde....
Odpovedať
ahojte babulky :-) kde sa vsetky tulate? =-) no vidim, ze naposledy ste rozoberali byvanie - ked sa k tomu ja niekedy dopracujeme, tak co sa mna tyka, chcela by som len nieco malicke - bud byt (ale nech to nie je kobka, proste nieco, kde by som sa necitila ako sadinka) alebo maly dom na malom pozemku... my mame veru velky dom a najskor sa mi zaludok 10x pretoci pri pomysleni na velke upratovania, aj co sa udrzby, oprav tyka, tak cim vacsie, tym drahsie... ani pozemok velky by som nechcela - clovek chodi do prace, v dome treba porobit, vonku robit... stacila by mi malicka zahradka na trocha zeleniny, kutik pre deti, nieco pre kvetinky :-)
Odpovedať
není čas chodit si jen tak zatlachat, jak říká můj manžel :-D začala škola a jede to zase všecko znovu :-p souhlasím s tím menším domkem, to uklízení by mi ani tak nevadilo, ale mám ráda útulné místnosti, velké prostory jsou podle mě zbytečné a jaksi nepřehledné a já se tam cítím, jak v hale na nádraží....
Odpovedať
ahojte :-) tu riadne ticho =-)
Odpovedať
ahoj holky, tak my už máme postaveno a bydlíme v novém malém domečku. Jen máme trochu větší pozemek, aby měli pejsci kde rejdit :-)
Odpovedať
ahoj midy :-) no ste sikovni, ze uz takto vsetko mate zariadene ;-)
Odpovedať
riana12: sice ještě nemáme uplně všechno dodělané, ale časem se to nějak zvládne :-)
Odpovedať
midy, hlavne, ze domcek mate, uz mozte relativne bez starosti byvat a dozariadujete postupne :-) x-)
Odpovedať
=-)
Odpovedať
midy: tak to vám závidím, u nás je to běh na hooodně dlouhou trať...ještě tak minimálně rok se nic dít nebude...
Odpovedať
jachm: když jsem začala chodit se skoromanželem, tak už stavěl, já se to dověděla až po třech měsících, že staví domek a týden na to už jsem házela do míchačky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
zdravim vas po dlhom case :)
Odpovedať
ahojte :-) opat po dlhom case...
Odpovedať
Já jsem 25.června 88 :-D ...někdo stejně? ;-)
Odpovedať
vewe: já jsem přesně o měsíc dřív :-D
Odpovedať
Ahojte ale vas tu je :-) ja som tiez 88
Odpovedať
ahojte.... nejako to tu uviazlo na mŕtvom bode :-| no aj my chceme začať stavať domček, len je okolo toho strašne veľa vybavovačiek... ]-( neviem ako ale snáď to zvládneme :-) zásnuby sme mali 18.8.2010 takže keď bude domček, bude aj svadba... :-)
Odpovedať
ahojte :-) no moc bab sem uz nechodi... dost to tu stichlo, niekedy som nestihla registrovat, co sa tu deje... teraz, ked sem skoro nikto nepise, tak ani ja sem velmi nechodim...
Odpovedať
já bych sem chodila, kdyby sem někdo chodil :-D
Odpovedať
Ja tiez stale kukam ci tu niekto chodi a nic...co je s vami??? ;-)
Odpovedať
majkazdenko: asi všichni jen kukají a nikdo nepřispěje :-D
Odpovedať
majkazdenko: koukám, že se za chvíli vdáváš, už máš nervy? Já kdyby to šlo, tak si to svatbu zopakuji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no tak sa zapájam aj ja a aj by som sem chodila :) keby to tu trosku ožilo ;-) ako ste natom s prípravami? alebo aka bola svadba? ja už to mám za pár takže som už silno napätá :-N
Odpovedať
midy: Ahoj,tak nervy este nemam lebo som este v zahranici,az v stredu ideme domov.Az potom budu nervy ked nebudeme stihat :-D ...Ale dufam ze to zvlaaadneme ;-) Takze ty uz mas po tom hej??Ako to prebiehalo?
Odpovedať
roxy: taze ty to mas tyzden predomnou ;-) Ja este zopar veci musim vybavit,dokupit a moze sa ist nato :-) No ale najskor sa dostat domov,dufam ze nevybuchne sopka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to snád nevybuchne, to by bola riadna smola :))) mne sa stále sníva, že zmeškám svadbu, alebo nemám pančuchy, prípadne kyticu...podvedomie už silno pracuje :) ja už mam skoro vsetko, ale ženicha treba ešte doobliekat.on má len oblek ale nejak ho to netrápi.ja som stresovala už pred pol rokom že nemam popolnočné a jeho vobec netrápi že svadba je za dva týždne a nema koselu, vestu, kravatu a topánky....typický chlap :-D osediviem z neho ešte pred svadbou ;-)
Odpovedať
ahojte :-) ja len troska nakukam ;-)
Odpovedať
roxy: :) aj mne sa niekedy take veci snivaju,naozaj to je to podvedomie ani si to neuvedomujem xixi Moj buduci manzel tiez skoro nic nema iba vestu,kravatu a koselu nic viacej...a tak isto ho to voooobec netrapi....joj musime vsetko my za nich vybavovat vsak???A inak ty si rocnik 88?a kedy si sa narodila???
Odpovedať
Šílené sny jsem mívala taky, dokonce se mi zdálo, že nikdo nechtěl pomoct zdobit auta atd, tak jsem se toho ujala, jenže než jsem je dozdobila, už pro mě přijel kočár, že jedem na obřad, jenže místo koně jej tahlo slůně, prý už nebyl volný kůň. Nakonec jsem se ani nestihla obléct do šatů, takže můj svatební oděv byly rifle a tričko :-D S chlapem jsem to měla stejně jako vy :-D jinak svatba byla super, měla jsem z ní strach, hlavně z toho, že svatebčani dostanou infarkt z mých šatů, mám totiž hodně konzervativní rodinu a jiná barva než bílá nepřipadá v úvahu. Nakonec vše dopadlo líp, než jsem očekávala, mě se svatba moc líbila a i svatebčani mi druhý den volali, jak ta svatba byla super :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?