Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
veronice: presne takhle jsem byla vytocena i ja kdyz jsme dostali minuly tyden ukol udelat prezentaci na ekonomiku asi na 10 stranek a pritom to potrebovat nebudeme! proste hrozny! a to ucitelum nevadi ze se uci doma? u nas za to zacali davat doklasifikacni zkousky, kdyz mame zameskanych vic jak 20% z hodin. uz to udelala cestinarka a vyhrozuje, ze je nepusti k maturite jestli nezacnou chodit. tak se snazim povinne chodit protoze porad jeste nemame dobrano a porad procvicujeme na praktickou priklady... kazdy den se hodi tam byt...
Odpovedať
no to držte palce, lebo sa z nich zblaznim :-) mam na mysli hlavne 1 murara, ktorý si myslí že je boh, lebo je majiteľov brat...tu vo vrabloch byvame od jula, posledný školsky den sme stahovali 8-) nie nerobim, chcem si najsôr dokončiť školu, teraz cez víkend mi začína kurz účtovníctvo a potom by som si chcela spraviť živnosť a robiť pre pár firiem.A ak sa podarí tak diaľkovo výšku.
Odpovedať
eri a v com je presne problem? mozno by som ti vedela pomoct...ja som tento problem riesila minuly tyzden.... aurinko, ucitelom to nevadi...pokial chodi na pisomky tak im to ani nema preco vadit a jej to mude chybat, nie im....mne sa tam oplati byt kazdy den lebo kazdy den mam nieco.... no a co sa tyka nasej slovenciny tak minuly tyzden sme konecne dobrali stvrtacke ucivo a teraz si uz len opakujeme podla zadani :-) som sa bala ze to nestihneme ale vyzera to nakoniec velmo dobre :-) dominka, tak to drzim palce :) a aku vysku by si chcela?
Odpovedať
my uz opakujeme cestinu od vanoc, matiku od zari a odborny predmety jeden jsme jeste nezacali a asi nezacneme (a to mame na matiku, cestinu i na jeden odborny predmet uplne nove ucitele) a se tridni ten druhy predmet opakujeme asi od rijna. akorat ze jsme hodne pozadu a nestihneme vsechno. a sama toho mco neumim... kam chces jit veronice dal na skolu? jsi predpokladam na gymnaziu podle tech predmetu co jsi vyjmenovavala...
Odpovedať
veron vy aspon opakujete, ale keby vidíš našu slovenčinárku, ona je schopná nám nadiktovať zlé učivo. Vôbec sa neoplatí chodiť na jej hodiny, lebo vôbec nevie o čom hovorí a skače z jednej veci na druhú. Ja sa najviac bojím slovenčiny, pretože z nej nič neviem :-| dala som si 3 prihlašky, na City university do TN, potom do nitry na ekonomicku fa a ešte na verejnú správu, všetko externe. a ty kam ideš?
Odpovedať
my nespopzná tlačiareň, zapnem program a nechcema pustiť ďalej. vyskočí mi také okno, že nie je naištalovaná kompatibilná tlačiareň. mám canon pixma mp 170 a www.canon.com som stiahla ten program.
Odpovedať
externě to je dálkově?
Odpovedať
aurinko, tak to je blbe....ja zas nic neviem z tej blbej nosky (nauka o spolocnosti) ]-( ale cez vikend uz fakt zacnem aj do toho pozerat... na skolu idem na prirodovedecku fakultu UK tu v blave, uz ma aj prijali takze uz "len" zmaturovat a mam pokoj :-) nenormalne sa tam tesim :):):) idem studovat ucitelstvo biologia - environmentalistika :) to druhe mi bude asi na nic ale ked ja som strasne moc chcela biolu a s nicim inym pre mna normalnym to tam nebolo...ale tesim sa :-) domi, ak chces, mozem ti poslat moje sylaby.... ericca, a skusala si si ju nastavit ako predvolenu? mne to vyriesilo problem....otvoris tento pocitac, na lavej strane mas ze ovladacie panely - kliknes, najdes nieco take ako tiskarny a faxy a tam by si mala mat zobrazeny ten tvoj canon....ak ano, tak len klikni mysou pravym tlacitkom na tu ikonu s canon tlaciarnou a daj ze nastavit ako vychodiu tlaciaren, ak ju tam nemas, tak zlyhala instalacia a to ti uz neporadim |-| ano aurinko, esterne je dialkovo :)
Odpovedať
no pane jo teda, biologie, tu teda vubec nemusim... hodne te obdivuju, ja k tomu nemam vubec vztah...
Odpovedať
jaaaj a to som este cchela na margo tej tvojej slovinarky, domi, my sme minuly rok mali taku biologikarku (uz ju vyhodili...) ze nam diktovala veci typu crievicka fotosyntetizuje no najvacsi gol bol ked povedala ze sliepka, ktora nema kohuta tak neznasa vajcia...toto ti povie 5 rokov studovany biolog???!!!! ma tam skoro vystrelo....od vtedy sme bojkotovali seminare...tento rok mame nastastie uz uplne super profesora a vsetko pekne stihame :)
Odpovedať
auri, vsak nikto mudry z neba nepadol a kazdy z nas ma vlohy na nieco ine....ja by som zas nemohla studovat to co ty :-p ja a cisla nie sme moc velki kamarati :-D
Odpovedať
bože no a to si hovoria profesori....sylaby su čo? |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
no proste temy :-) take ze staroveka litika, humanizmus a renesancia a taaaak....ak chces, napis mi tvoj mail do IP :)
Odpovedať
domca, uz ti to letiiiiiii ;-)
Odpovedať
aurinko a ty kam chodíš na školu?
Odpovedať
nemám tam tú tlačiareň :-(
Odpovedať
ericca, tak to je blbe :-( nemas nahodou instalacne CD tej tlaciarni? dominka, nejde mi to poslat...nemas nahodou nejaku inu schranku okrem zoznam, centrum a post.sk?
Odpovedať
mozem ti pripadne poslat pozvanku na gmail ak chces...s tym som ja a milion dalsich ludi problem nikdy nemala...
Odpovedať
práveže nemám inštalačku preto sa s tým toľko ... x-)
Odpovedať
aha x-) hmmm...tak to je ale fakt blbe...neviem uz co by som ti poradila..... a keby si si ten program skusila stiahnut z nejakej inej stranky?
Odpovedať
skúšala som, no nič. niečo sa ešte vymyslý keď príde priateľ domov.
Odpovedať
tak to bude problem ked nemaš CD...
Odpovedať
veron zakladam účet...
Odpovedať
došlo dakujem ti moc ;-)
Odpovedať
uvidis, budes s nim spokojna ;) ak by boli nejake otazky, kludne napis :) a za malicko, rada som pomohla :-)
Odpovedať
veľmi si mi pomohla.
Odpovedať
:-):-) to som rada :-):-) no a idem ja u off aby som stihladnes este tu slovinu co som mala na plane :-) tak sa majte krasne a zas nekdy :-) papa
Odpovedať
aj ja idem pomaly, osprchovať a do postielky pa
Odpovedať
Ahojte, ja budem dnes skoro doma, už o 12tej :-) a ideme kupovať oblek pre Viliho. ideme dohodnúť aj menu. sa teším. x-)
Odpovedať
ježiši, vy jste se rozjeli...kdo to má dočítat ???? ;-) snad v pátek až budu doma a nebudu se muset učit Hlásím že mám zkoušku z latiny!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?