Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlize ďakujem :-) inak k tej HAK ja som brala Lyndinette asi rok aj niečo a vôbec mi to nerobilo dobre, mala som depresívne stavy, hlavne keď mala prísť menštruácia a bola som stále podráždená, teraz od júla už neberiem a nikdy som nebola spokojnejšia...ešte som kvôli nej aj pribrala a teraz sa mi to už konečne darí zhadzovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luna, tak to ja podobne, rok a pol som brala, a posledne mozno 4 mesiace som mala depky, precitlivela na vsetko (!) normalne som sa rozplakala bez dovodu hocikedy... mesiac neberiem a pohoda, lepsie mi je a babo mi nevadi, tak co to budem brat... jedine coho sa bojim, ci mi sam naskoci cyklus, MS a tak. No pockam este a uvidim...
Odpovedať
Luna šatičky máš nádherné oboje. krásne. :-) Gabi ja mám relatívne pokoj od skúšok. koncom februára by som mala mať jednu riadnu skúšku a jeden opravák, ešte tuším zápočet z angliny nemáme. čo už. Bea určite to poriešim. vymením HAK, ja osobne si netrúfam prestať aj keď by som možno mala. ja ešte nechcem otehotnieť, fakt by to bolo nezodpovedné, nemám školu dokončenú, ani byt, ani prácu. živiť troch z jedného platu sa nedá.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ved aj my sme sa dohodli, ze si dame pozor, a kondomy, hoci nie su lacne, su lacnejsie ako ta moja HAK, a ja by som inu brat nemohla, ja neviem brat tabletky pravidelne, to nedokazem...to by bolo nezodpovedne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zenuskyyy fotkyyy¨¨ http://pokec.azet.sk/DjNikaK?show=fot...
Odpovedať
Profilova fotka
inak je tam aj moj milenec :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, ja som prave dnes poslala do Avrisu vypoved, lebo to nejako neviem zladit so skolou... A vlastne uz 2 mesiace som neodpracovala ani minimalny pocet hodin... Ale som rada, ze tebe sa tam tak dari. Je to super. A co je tam noveho? Inak, dufam, ze ta stvrtkova skuska sa zadari... ;-) Erika, ak ti mam pravdu povedat, tak bez HAK sa da zit a pritom neotehotnies. Keby ano, tak ja mam uz na krku 5 deti a sieste cakam... :-D Ja som rizikovy typ na HAK, takze uzivat ju nemozem. A aj ked som obcas mala take chvile, ze som si myslela, ze som tehotna, ked sa mi cyklus odchylil asi o tyzden-dva, zatial este nemam ziadneho potomka. A ani Vili sa nestazuje, nemame s tym ziadne problemy... Ale je to len na tebe. A gratulujem k tomu pokoju, no koncom februara ti budem drzat riadne paste... ;-) Lunana, fakt mas krasne tie saty, co si si vybrala, aj popolnocne, aj svadobne... Velmi sa mi pacia.
Odpovedať
Profilova fotka
Nelka, krasne fotky a supla som si ta aj do priatelov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem vám za pochvalu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem charliz :-D inak ericca vsetko najlepsie k meninkam :-D cmuuk
Odpovedať
ďakujééém x-) Nely mne vypisuje, že namám prístup k albumu aj keď som prihlásená. :-| Gabi ja viem, že sa dá žiť veď ja som zo začiatku bola bez HAK asi tak pol roka, ale mala som strašné stresy či dostanem mrchu. proste som sa zbytočne ešte viac znervózňovala, napriek tomu, že sme mali chránený sex. mne to takto vyhovuje viacej.
Odpovedať
Profilova fotka
Nely ja by som si tiež chcela pozrieť fotky, ale tiež mi vypisuje, že nemám prístup, asi to máš len pre priateľov
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte.... Gabi, taka som ostala smutna v robote dnes, no teda...budes nam chybat. No snad si najdes nieco co bude ku skole fajn... Nove nic, jedna nova teamliderka pre novu kampan, kopec novych ludi a tak, inak pohoda, dobri ludia, lepsie ako v skole :-) Mne vyjde odrobit 2/3novy uvazok tento semester, tak som happy, korunky nam treba. Erika, vsetko najlepsie :-) 8-) Daj potom vediet co nove s HAK... Ja som ju zacala brat kvoli pokuseniu :-D Aby som tomu nahodou nepomohla trochu, tomu babatku...ale uz mi stacilo, nebolo to pre mna az take idealne asi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ericca a aj ostatne este raz http://pokec.azet.sk/DjNikaK?show=fot... a heslo je : Larina11 a zenusky, mame novu postielku domaaaaaaaaaaa :-D sa tesiiim, dala som nabit baterky, zajtra pofotim a hodim na strechu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, vcera som tu nebola, lebo som sa ucila este na poslednu skusku, ale aj s malym oneskorenim ti aj ja prajem vsetko dobre k meninam... ;-) Bea, to je super, ze sa tam mas tak dobre. Asi si nejdem na tento semester hladat nic, lebo sa chcem naplno venovat skole, a mam ju dost rozlozenu na viac dni.
Odpovedať
Profilova fotka
zenusky, nova postielka :-D http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
nelynka no ja odpadaaaavam!!!! az teraz som si pozrela fotecky tvojho domceka a som unesena ;-) tie steny su tak krasne farebne, ze to az taku radost vyvolava ked sa clovek na to pozera.. no budete mat krasne hniezdocko lasky :-) tisko zavidim
Odpovedať
ahojte :-) Gabi ďakujem Nely peknú postielku si si vybrala. fakt budete mať krásny domček keď bude všetko dokončené, aj teraz je to už pekné. som zvedavá ako to bude vyzerať dokopy. :-) Bea veď keď to poriešim dám vedieť, že čo je s tou HAK.
Odpovedať
Profilova fotka
Nelka, no konecne :-) Caute inak, ja nove nic, idem aj spat rovno, dnes som bola v praci a potom som sa drvila na tu skusku, este zajtra a stvrtok je ten velky den... normalne sa bojim :-D ale co, kaslat na to, dako bolo, dako bude. Ked nic ine, vykaslem sa na skolu :-D Vsetky zdravim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dakujem za pochvali, snazim sa teda, aj ked je to stary dom tak to nie je take presne ako by som chcela ale tha nejako je :-D snazim sa vsade davat zive farby, nech je tu radost :-) charliz drzim palceky zajtra, verim ze urobis, ved by to bola skoda titul na dosah a nechat skolu, nie ]-( x-) x-) ericca, ono sa to ani tak neda pofotit poriadne aby to bolo setko vidno, to bude treb vidiet nazivo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nelynka máte pekne urobený ten domček, veľmi sa mi to páči.... :-) hlavne tie steny, kde máte tie čierne lemy, ešte som to nikde nevidela, ale strraaašne pekné to je ;-) mňa čaká niečo podobné v blízkej budúcnosti po svadbe, chystáme sa dorábať s priateľom podkrovie u nich doma, tak to ešte bude zábavy
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, lunna to ti teda nezavidim, aj nas caka podkrovie len ja by som ho mala najradsej uz teraz hehe :-) keby boli penaizky uz sa na nom maka ale neda sa, len schodisko nas vyjde na 20 000kc.. :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte babenky ja som tiez ročnik 87 máme so snúbencom už po zásnubách ale ešte nie ofiálnych s rodičmi len my dvaja a chodime spolu tri roky a svadba sa chysta tak o rok a pol ked dostudujem v MT :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky..ja vás nestíham čítať.. :-N nelynka, pekná posteľ..totiž aj my plánujeme niečo podobné :-D ..inšpirovali sme sa na výstave v Nitre ešte minulý rok.. ;-) ..kým my začneme, dovtedy možno zmeníme aj názor.. :-D ..ale pekne sa vám to rysuje.. ;-) cirinka, vitaj! ;-) ..prezraď niečo viac.. :-) ..ja mám zajtra zápočet z hudobnej..20 pesničiek.. :-p ..dobrá správa je, že som už začala, no zlá, že som len v polovici.. :-N ..ráno idem do škôlky a potom utekám do Prešova..ešte neviem ako..Peťo ma nechce pustiť samú.. =-) ..už som raz bola v Prešove, ale to bolo v sobotu a bolo lepšie počasie..keď pôjdeme busom, prídeme asi až večer..a v piatok ďalšia skúška.. 8-( ..o ktorej viem, že si ju prenesiem.. :-N ..ešte aj rým mi vyšiel.. :-D ..držte mi palce, nech prežijeme aj cestu aj skúšku.. :-N ..vy ste už tiež pomaly po skúškach, že? ..tak už to vydržme a potom si doprajeme veľa, veľa oddychu a spánku.. x-) držte sa, ahojte.. ;-)
Odpovedať
ahoj ludka :-) no neviem co take by ta o mne zaujimalo mozno to ze studujem v MT na lekarskej fakulte odbor porodna asistencia druhy rocnik a so skuskami to nemame lahke ani my :-( ja si tiez budem asi jednu prenasat zatial to tak vyzera ale uvidi sa v piatok ak zajtra urobim bude jedna ak nie budu dve :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... ja som sa cele poobedie ucila, no snad to na nieco bolo a zajtra to dopadne...ako pise Nelka, bola by skoda kvoli jednej skuske nedokoncit skolu... :-D ale ked to sa tak lahko hovori :-D Cirinka, vitaj, moj Tomas je z LM, nepoznate sa? :-D A studujes krasny odbor, tomu sa raz aj ja chcem venovat :-D Ludka, budeme drzat palce, to zvladnes, si sikulka :-D uz aby bolo po tom, ze? :-) Luna, to bude super, ked budete prerabat, my to mame teraz a velmi sa tesime, uz aby bolo po tejto skuske a zaciname malovat :-) Do konca marca by sme chceli byvat, som zvedava ci to stihneme, ked treba popri tom este do roboty chodit, bakalarku pisat a na statnice zacat sprtat :-D :-D A kde je Katka? Ci zvladla to VETko...A Adka, ci uz ma po anglictine? A Erika kedy pokracuje v dokoncovani domceku? Uz nech je po zajtrajsku, fuha...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :-) drzim vam vsetkym palce na tie skusky (ja mam uz par tyzdnov volno, ale aj tak si viem predstavit, co prezivate :-| ), tym co prerabaju pevne nervicky a vela chuti, nech vam to ide od ruky ;-) Inac, ako ste na tom s bakalarkami?
Odpovedať
Profilova fotka
Wewi, akurat dnes som sa zdesila :-D mam termin odovzdania 31.3. a v novembri to vyzeralo taaak daleko...a uz je februar :-D no, tak ak sa mi zajtra podari ta skuska, od soboty sa venujem materialom a bakalarke...a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam termin az 4.5. takze casu je relativne dost... pisem o privatnom bankovnictve... mam prvu kapitolu z troch, no este stale si neviem celkom dobre predstavit, co tam chcem pisat na 30 stran, ale vsak hadam... :-| som to poslala, teda tu prvu kapitolku veducemu a on mi na to odpisal, ze on bakalarky necita po kapitolach, tak som ho prilis nepochopila, co tym chcel akoze povedat, ale pojdem za nim osobne a uvidim... ale neeeeeechceeeeeeeeee sa mi :-S a ked si predstavim, ze diplomka bude to iste, len vo vacsom... proste nechapem, preco robime to iste dvakrat...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Bea a Ludka, drzim vam zajtra palce, nech to urobite... ;-) Nely, ta postel je nadherna, ako aj cely zvysok domceka. Wewi, ja mam uz z bakalarky asi 17 stran a uz som dokoncila skuskove (teda, ak bude v pondelok dobry vysledok), tak sa mozem do toho riadne pustit a pisat. Inak, odkial presne zo ZA si? Ja som tiez zo Ziliny. :-) Cirinka, vitaj medzi nami!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?