Menu Forum

Ročník 1987. Pridajte sa!

28. apr 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lunana
Registrovala sa 17. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
lunana
Registrovala sa 17. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Prievidza.
 charlize ďakujem emoticon
inak k tej HAK ja som brala Lyndinette asi rok aj niečo a vôbec mi to nerobilo dobre, mala som depresívne stavy, hlavne keď mala prísť menštruácia a bola som stále podráždená, teraz od júla už neberiem a nikdy som nebola spokojnejšia...ešte som kvôli nej aj pribrala a teraz sa mi to už konečne darí zhadzovať emoticon
1. feb 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
 Luna, tak to ja podobne, rok a pol som brala, a posledne mozno 4 mesiace som mala depky, precitlivela na vsetko (!) normalne som sa rozplakala bez dovodu hocikedy... mesiac neberiem a pohoda, lepsie mi je a babo mi nevadi, tak co to budem brat... jedine coho sa bojim, ci mi sam naskoci cyklus, MS a tak. No pockam este a uvidim...
1. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 Luna šatičky máš nádherné oboje. krásne. emoticon

Gabi ja mám relatívne pokoj od skúšok. koncom februára by som mala mať jednu riadnu skúšku a jeden opravák, ešte tuším zápočet z angliny nemáme. čo už.

Bea určite to poriešim. vymením HAK, ja osobne si netrúfam prestať aj keď by som možno mala. ja ešte nechcem otehotnieť, fakt by to bolo nezodpovedné, nemám školu dokončenú, ani byt, ani prácu. živiť troch z jedného platu sa nedá.
1. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Erika, ved aj my sme sa dohodli, ze si dame pozor, a kondomy, hoci nie su lacne, su lacnejsie ako ta moja HAK, a ja by som inu brat nemohla, ja neviem brat tabletky pravidelne, to nedokazem...to by bolo nezodpovedne emoticon
1. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 959 príspevkov a 3 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 959 príspevkov a 3 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
 zenuskyyy

fotkyyy¨¨

http://pokec.azet.sk/DjNikaK?show=fotoalbumy&al=12102527
1. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 inak je tam aj moj milenec emoticon emoticon emoticon emoticon
1. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabrielaslivkova
173
Registrovala sa 24. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 587 príspevkov. Má 97 priateľov. Žilina, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabrielaslivkova
173
Registrovala sa 24. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 587 príspevkov. Má 97 priateľov. Žilina, okres Žilina.
 Bea, ja som prave dnes poslala do Avrisu vypoved, lebo to nejako neviem zladit so skolou... A vlastne uz 2 mesiace som neodpracovala ani minimalny pocet hodin... Ale som rada, ze tebe sa tam tak dari. Je to super. A co je tam noveho? Inak, dufam, ze ta stvrtkova skuska sa zadari... emoticon
Erika, ak ti mam pravdu povedat, tak bez HAK sa da zit a pritom neotehotnies. Keby ano, tak ja mam uz na krku 5 deti a sieste cakam... emoticon Ja som rizikovy typ na HAK, takze uzivat ju nemozem. A aj ked som obcas mala take chvile, ze som si myslela, ze som tehotna, ked sa mi cyklus odchylil asi o tyzden-dva, zatial este nemam ziadneho potomka. A ani Vili sa nestazuje, nemame s tym ziadne problemy... Ale je to len na tebe. A gratulujem k tomu pokoju, no koncom februara ti budem drzat riadne paste... emoticon
Lunana, fakt mas krasne tie saty, co si si vybrala, aj popolnocne, aj svadobne... Velmi sa mi pacia.
1. feb 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Nelka, krasne fotky a supla som si ta aj do priatelov emoticon
1. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lunana
fotoportrét
fotoportrét
lunana
 ďakujem vám za pochvalu emoticon
2. feb 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 dakujem charliz emoticon

inak ericca vsetko najlepsie k meninkam emoticon cmuuk
2. feb 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ďakujééém emoticon

Nely mne vypisuje, že namám prístup k albumu aj keď som prihlásená. emoticon

Gabi ja viem, že sa dá žiť veď ja som zo začiatku bola bez HAK asi tak pol roka, ale mala som strašné stresy či dostanem mrchu. proste som sa zbytočne ešte viac znervózňovala, napriek tomu, že sme mali chránený sex. mne to takto vyhovuje viacej.
2. feb 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lunana
fotoportrét
fotoportrét
lunana
 Nely ja by som si tiež chcela pozrieť fotky, ale tiež mi vypisuje, že nemám prístup, asi to máš len pre priateľov
2. feb 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Ahojte....
Gabi, taka som ostala smutna v robote dnes, no teda...budes nam chybat. No snad si najdes nieco co bude ku skole fajn... Nove nic, jedna nova teamliderka pre novu kampan, kopec novych ludi a tak, inak pohoda, dobri ludia, lepsie ako v skole emoticon Mne vyjde odrobit 2/3novy uvazok tento semester, tak som happy, korunky nam treba.

Erika, vsetko najlepsie emoticon emoticon Daj potom vediet co nove s HAK...

Ja som ju zacala brat kvoli pokuseniu emoticon Aby som tomu nahodou nepomohla trochu, tomu babatku...ale uz mi stacilo, nebolo to pre mna az take idealne asi emoticon
2. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 ahojte

ericca a aj ostatne este raz

http://pokec.azet.sk/DjNikaK?show=fotoalbumy&al=12102527
a heslo je : Larina11

a zenusky, mame novu postielku domaaaaaaaaaaa emoticon
sa tesiiim, dala som nabit baterky, zajtra pofotim a hodim na strechu emoticon
3. feb 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabrielaslivkova
173
fotoportrét
fotoportrét
gabrielaslivkova
173
 Erika, vcera som tu nebola, lebo som sa ucila este na poslednu skusku, ale aj s malym oneskorenim ti aj ja prajem vsetko dobre k meninam... emoticon
Bea, to je super, ze sa tam mas tak dobre. Asi si nejdem na tento semester hladat nic, lebo sa chcem naplno venovat skole, a mam ju dost rozlozenu na viac dni.
3. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 zenusky, nova postielka emoticon

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlbumID=171182
3. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stuplicek87
Registrovala sa 9. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
stuplicek87
Registrovala sa 9. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 nelynka no ja odpadaaaavam!!!! az teraz som si pozrela fotecky tvojho domceka a som unesena emoticon tie steny su tak krasne farebne, ze to az taku radost vyvolava ked sa clovek na to pozera.. no budete mat krasne hniezdocko lasky emoticon tisko zavidim
3. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte emoticon
Gabi ďakujem

Nely peknú postielku si si vybrala. fakt budete mať krásny domček keď bude všetko dokončené, aj teraz je to už pekné. som zvedavá ako to bude vyzerať dokopy. emoticon

Bea veď keď to poriešim dám vedieť, že čo je s tou HAK.
3. feb 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Nelka, no konecne emoticon

Caute inak, ja nove nic, idem aj spat rovno, dnes som bola v praci a potom som sa drvila na tu skusku, este zajtra a stvrtok je ten velky den... normalne sa bojim emoticon ale co, kaslat na to, dako bolo, dako bude. Ked nic ine, vykaslem sa na skolu emoticon

Vsetky zdravim emoticon
3. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 ahojte, dakujem za pochvali, snazim sa teda, aj ked je to stary dom tak to nie je take presne ako by som chcela ale tha nejako je emoticon
snazim sa vsade davat zive farby, nech je tu radost emoticon

charliz drzim palceky zajtra, verim ze urobis, ved by to bola skoda titul na dosah a nechat skolu, nie emoticon emoticon emoticon

ericca, ono sa to ani tak neda pofotit poriadne aby to bolo setko vidno, to bude treb vidiet nazivo emoticon
3. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lunana
fotoportrét
fotoportrét
lunana
 nelynka máte pekne urobený ten domček, veľmi sa mi to páči.... emoticon hlavne tie steny, kde máte tie čierne lemy, ešte som to nikde nevidela, ale strraaašne pekné to je emoticon
mňa čaká niečo podobné v blízkej budúcnosti po svadbe, chystáme sa dorábať s priateľom podkrovie u nich doma, tak to ešte bude zábavy
3. feb 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 ahojte,

lunna to ti teda nezavidim, aj nas caka podkrovie len ja by som ho mala najradsej uz teraz hehe emoticon
keby boli penaizky uz sa na nom maka ale neda sa, len schodisko nas vyjde na 20 000kc.. emoticon emoticon emoticon
4. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cirinka
Registrovala sa 3. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Liptovský Mikuláš.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cirinka
Registrovala sa 3. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Liptovský Mikuláš.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte babenky ja som tiez ročnik 87 máme so snúbencom už po zásnubách ale ešte nie ofiálnych s rodičmi len my dvaja a chodime spolu tri roky a svadba sa chysta tak o rok a pol ked dostudujem v MT emoticon
4. feb 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
Registrovala sa 1. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 173 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
Registrovala sa 1. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 173 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte žienky..ja vás nestíham čítať.. emoticon

nelynka, pekná posteľ..totiž aj my plánujeme niečo podobné emoticon ..inšpirovali sme sa na výstave v Nitre ešte minulý rok.. emoticon ..kým my začneme, dovtedy možno zmeníme aj názor.. emoticon ..ale pekne sa vám to rysuje.. emoticon

cirinka, vitaj! emoticon ..prezraď niečo viac.. emoticon

..ja mám zajtra zápočet z hudobnej..20 pesničiek.. emoticon ..dobrá správa je, že som už začala, no zlá, že som len v polovici.. emoticon ..ráno idem do škôlky a potom utekám do Prešova..ešte neviem ako..Peťo ma nechce pustiť samú.. emoticon ..už som raz bola v Prešove, ale to bolo v sobotu a bolo lepšie počasie..keď pôjdeme busom, prídeme asi až večer..a v piatok ďalšia skúška.. emoticon ..o ktorej viem, že si ju prenesiem.. emoticon ..ešte aj rým mi vyšiel.. emoticon
..držte mi palce, nech prežijeme aj cestu aj skúšku.. emoticon

..vy ste už tiež pomaly po skúškach, že? ..tak už to vydržme a potom si doprajeme veľa, veľa oddychu a spánku.. emoticon držte sa, ahojte.. emoticon
4. feb 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cirinka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cirinka
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj ludka emoticon no neviem co take by ta o mne zaujimalo mozno to ze studujem v MT na lekarskej fakulte odbor porodna asistencia druhy rocnik a so skuskami to nemame lahke ani my emoticon ja si tiez budem asi jednu prenasat zatial to tak vyzera ale uvidi sa v piatok ak zajtra urobim bude jedna ak nie budu dve emoticon
4. feb 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Ahojte... ja som sa cele poobedie ucila, no snad to na nieco bolo a zajtra to dopadne...ako pise Nelka, bola by skoda kvoli jednej skuske nedokoncit skolu... emoticon ale ked to sa tak lahko hovori emoticon

Cirinka, vitaj, moj Tomas je z LM, nepoznate sa? emoticon A studujes krasny odbor, tomu sa raz aj ja chcem venovat emoticon

Ludka, budeme drzat palce, to zvladnes, si sikulka emoticon uz aby bolo po tom, ze? emoticon

Luna, to bude super, ked budete prerabat, my to mame teraz a velmi sa tesime, uz aby bolo po tejto skuske a zaciname malovat emoticon Do konca marca by sme chceli byvat, som zvedava ci to stihneme, ked treba popri tom este do roboty chodit, bakalarku pisat a na statnice zacat sprtat emoticon emoticon

A kde je Katka? Ci zvladla to VETko...A Adka, ci uz ma po anglictine? A Erika kedy pokracuje v dokoncovani domceku? Uz nech je po zajtrajsku, fuha...
4. feb 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wewita
2
Registrovala sa 18. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 14 priateľov. Rajec, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
wewita
2
Registrovala sa 18. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 14 priateľov. Rajec, okres Žilina.
 Ahojte dievcata emoticon drzim vam vsetkym palce na tie skusky (ja mam uz par tyzdnov volno, ale aj tak si viem predstavit, co prezivate emoticon ), tym co prerabaju pevne nervicky a vela chuti, nech vam to ide od ruky emoticon
Inac, ako ste na tom s bakalarkami?
4. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Wewi, akurat dnes som sa zdesila emoticon mam termin odovzdania 31.3. a v novembri to vyzeralo taaak daleko...a uz je februar emoticon no, tak ak sa mi zajtra podari ta skuska, od soboty sa venujem materialom a bakalarke...a ty?
4. feb 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wewita
2
fotoportrét
fotoportrét
wewita
2
 ja mam termin az 4.5. takze casu je relativne dost... pisem o privatnom bankovnictve... mam prvu kapitolu z troch, no este stale si neviem celkom dobre predstavit, co tam chcem pisat na 30 stran, ale vsak hadam... emoticon som to poslala, teda tu prvu kapitolku veducemu a on mi na to odpisal, ze on bakalarky necita po kapitolach, tak som ho prilis nepochopila, co tym chcel akoze povedat, ale pojdem za nim osobne a uvidim... ale neeeeeechceeeeeeeeee sa mi emoticon a ked si predstavim, ze diplomka bude to iste, len vo vacsom... proste nechapem, preco robime to iste dvakrat...
4. feb 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabrielaslivkova
173
fotoportrét
fotoportrét
gabrielaslivkova
173
 Ahojte!

Bea a Ludka, drzim vam zajtra palce, nech to urobite... emoticon

Nely, ta postel je nadherna, ako aj cely zvysok domceka.

Wewi, ja mam uz z bakalarky asi 17 stran a uz som dokoncila skuskove (teda, ak bude v pondelok dobry vysledok), tak sa mozem do toho riadne pustit a pisat. Inak, odkial presne zo ZA si? Ja som tiez zo Ziliny. emoticon

Cirinka, vitaj medzi nami!
4. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš