Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To by som aj ja chcela. Oco by ma vydedil, keby som si nespravila skolu, ale odhliadnuc od toho, ja ten titul zrejme chcem. Aj ked viac chcem vlastny zivot, svadbu a deti. Len aby ma to raz nestvalo, ze som mohla a nespravila som si ju....ale na druhej strane sa mi nechce zabit dva roky studovanim blbin a stresovanim so skuskami... keby mi tak niekto fundovane poradil :-(
Odpovedať
ja idem, už som to pár krát písala. keď už som sa do toho pustila tak to dotiahnem do Ing. ináč dnes som posielala životopis do jednej agentury v kn, keď sa tam uvolni neaká brigáda tak sa mi ozvú. má to aj niečo spoločné s mojou školou tak by to bola aj dobrá prax. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež rozmýšľam tak, že však keď mám možnosť a momentálne aj čas na to, tak prečo nie, ale keď si predstavím ďalšie štátnice a tie ostatné veci, tak sa mi moc nechce.....brigádu tiež nemám bohvieakú...robiť pokladníčku v hypermarkete veľmi neladí s mojim zameraním na škole :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam vybornu pracu, mozno aj preto sa mi chce viac casu travit tam nez v skole :-p a predstava, ze si teraz spravim skolu, nieco malo odrobim, spravim svadbu a sup sup na matersku, ani by som nezavahala... len potom moje fuj racionalne ja zacne kricat, ze si ten titul musim spravit, ked uz mam viac ako polovicu za sebou, a chcela by som si pisat Ing. pred meno a ludia budu ku mne slusnejsi na uradoch... Erika, to by bolo fajn, keby si zohnala brigadu do fachu;-) Luna, ty nic take nehladas?
Odpovedať
Profilova fotka
hľadám, ale tu v okolí nič také nie je :-| a ty čo robíš?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja robim v Call centre team lidera, manazerku vlastne. Mam na starosti nejaku kampan, ludi, papierovacky okolo toho a take veci, dost v pohode, super kolektiv, dobra praca a celkom fajn prachy. Som spokojna proste, zadarilo sa mi tak ze z nudze cnost :-D som nemohla zohnat brigadu tento skolsky rok (dovtedy som robila inde) a tak som isla do CC telefonovat, ze si aspon zarobim kym nieco poriadne zozeniem, a tak sa z toho vyvinulo dobre miesto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máš super...keby sa mne niečo také podarilo...no čo už
Odpovedať
Profilova fotka
Treba sa snazit, a hlavne to nevzdavat... Ja som tam isla z cireho zufalstva, som to vzdy odsudzovala, telefonovat z call centra a vidis :-D Isla som, ze aspon nieco - lepsie ako nic, uz dlho som financne nezavisla - a zadarilo sa. To len netreba vzdavat, skusat, hladat, mailovat, pytat sa... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurát dnes kamarátka našla jeden inzerát na nejakú kancelársku robotu a zajtra sa má stretnúť s tým pánom odtiaľ tak uvidím, či jej niečo kvapne, ale skôr si myslím, že to bude nejaká kravina, lebo ja som už tiež bola na takých stretnutiach a to všetko je len samé finančné poradenstvo a neviem čo....ale uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) čo sa týka ing. štúdia, tiež by som bola radšej, keby nebolo alebo keby bolo to klasické 5ročné a nie takto potrhané a človek robí 2x to isté... ale keď som už tri roky na škole, dorobím aj tie dva hádam a môžem sa vydávať :-) a keďže môj drahý je tiež 87 ročník, mám motiváciu, lebo on ide ďalej... črtá sa mu nejaká robotka, tak dúfam, že sa mu to podarí a bude to môcť všetko zosúladiť :-) a dúfam, že aj mne sa niečo zadarí a môžme potroške šetriť na bývaníčko :-) však uvidíme ako to bude... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wewi, aj my sme rovnako stari, dokonca spoluziaci z kruzku, na vysokej sme sa dali dokopy... ale take stavy mame obaja, ze sa nam nechce pokracovat. Myslim, ze ak nas vezmu, tak obaja pojdeme a uz to dako vydrzime, budeme spolu byvat uz sami (teraz uz druhy rok byvame spolu u mojich rodicov) a planovat svadbu, do prace chodime obaja, tak nam to plynie, ale najkrajsie by bolo, keby uz ziadna skola nebola. Vlastne uz mame ako tak vlastny zivot, ale nemozeme si robit co chceme, teda zariadit sa podla seba, lebo sa vsetko odvija od skoly. Luna, hlavne to netreba vzdavat, moj prvy pohovor bol tiez financne poradenstvo, druhy uspesny uz boli ozajstne prace v administrative :-) potom som dala vypoved po roku a neslo mi najst nic poriadne....chcelo to len cas. A moj Tomas rovnako, najskor poradenstvo, potom robil recepcneho 3 mesiace a potom mu ponukli pracu uctovnika, a tam je doteraz....
Odpovedať
Profilova fotka
však dúfam, že to vyjde...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Luna, jasne, treba skusat. A co mate inak nove ohladom svadby? Co ti treba este vybavit? Mna to tak laka, vsetko pomaly chystat, ale potom si uvedomim, ze je este cas...tak mozno na jar sa zacnem obzerat po nejakych miestach na obrad. Ale aj tak by som chcela tu svadbu uz tento rok... no co, budem sa tesit z vas, ved sa vas tu nazbieralo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nové ohľadom svadby nie je nič...nebola som nič vybavovať, vlastne som ani nikde nebola :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, boze ja vam tak zavidim toe pripravy na svadbu, mna to bavilo z celeho asi najviac :-D :-D vidim ze sa tu bavite o praci, tak ja stale nic a uz mam len necely mesiac a zacina ma chytat panika, ked sa vsade prepusta, proste nervy, musim zase dneska poposielat nejake zivotopisy, uz by sa niekto mohol chytit konecne... inak nove asi nic, len ze mame banku skoro z krku s tymi ich podmienkami kadejakymi, takze som rada a uz bude klud co sa toho tyka... manzel ma vcera milo prekvapil, zliezol koli mne dole z postele sam od seba, aby sa mi konecne po tolkych mesiacoch venoval :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte :-D Konecne piatok :-D Nelka, to je super, ze sa ti manzel venoval, treba ho trosku tlacit k tomu tehulkovaniu :-D Nam dnes jedna kocka v praci oznamila, ze jej je zle, ze ide domov... a my ze co, boli ta hlava? A ona ze ne, ze je tehotna... dalsia kolegyna uz ma aj brusko, chodi v gatiach na traky tak to uz vidno :-D potesi, co poviete...sme sa tak postazovali, ze my nic s kamoskou...ale co uz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahote.. u nas sneziiiiiii :-D :-D charlize keby to bolo take jednodche ako sa mysli a pise uz davno by som bola tehu prirodzene :-D :-D ono je to zlozite a velmi a teraz zase mozem pocitat mesiace kedy sa mi zase bude venovat.. :-( ale to je jedno, idem sa tesit zo sneziku, hehe, take krasne velikanske vlocky padajuu :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, u mňa taktiež nič nové. bola som cez týždeň doma v Ba, krásne tam včera a predvčerom snežilo. mala som z toho radosť. teraz som už v Kn. aj tu padajú vločky, ale hneď sa aj roztopia. mňa tento rok škola neako vôbec nebaví, aj keď máme celkom fajn predmety okrem dvoch. už som myslou úplne inde. chem ísť brigádovať, zarobiť si pokupovať pár vecí ne dovolenku a nech je leto. či už prenesiem neaké predmety alebo nie, kašlem na to. chcem mať tetno ročník za sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute... tak my sme dnes mali malu oslavu, tatko mal narodky, babka tu bola a ucila som sa ...akoze uplne nudny den... ale aspon som sa dobre vyspala, pekne sa mi snivalo a tak :-D no a tak, akoze dost o nicom, ani na ten svadobny veltrh nejdeme, nie je dovod no... Nelka, ja viem, ale snad sa to casom spravi...dufam.... pekna fotka :-) Eri, to poznam, ja mam tu skolu tak na haku, neviem teda co bude dalej, ostavat tam proste len zo zotrvacnosti je hrozne unavne :-( nebavi ma tam nic, je to teda o to horsie. No uvidime co buduci rok ...ak vobec spravim statnice a primacky :-p
Odpovedať
ja si chcem tú školu dorobiť, kam by ma podľa vás prijali s odevnou? max tak na pásovú výrobu. predsa len budem mať s ekonomickou väčšiu šancu dúfam. ja v poslednej dobe rozmýšlam či nezmením alebo nevysadím HAK. v poslednej dobe mávam prvé dni mrchy krče, nečakane sa obiavia a miznú.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, urcite to zvaz, aku beries? Teraz su urcite najlepsie Yadine a Jeannine, ja som mala rok a pol NuvaRing, je najmenej hormonalny, ale citila som sa zle, posledne 4 mesiace urcite, teraz ju mesiac nemam a citim sa ovela lepsie, ako to povedat, mne nebolo nic zle, ale skratka som mala take depresivne stavy, uplne apaticka voci vsetkemu a tak...fyzicky vsetko ok. Ale teraz super, citim sa ako predtym, len dufam, ze mi nabehne MS. A neboj, skola sa oplati urobit, urcite...
Odpovedať
ja teraz beriem novynette. teda inú som ani nebrala. len akurát teraz som kupila nový balík na tri mesiace. zo začiatku keď som začala brať novynette mi kŕče prestali, teraz posledné 3-4 mesiace s tým mám zas problémy.
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko to beries? novynette nie je zrovna light, nie? ja by som to menila...nejake infosky najdes na antikoncepcia.com a je tam aj poradna skvelych doktorov, ti napisu keby si sa pytala... urcite to zvaz...
Odpovedať
ja ju beriem už skoro 5rokov. určite, že si to premyslím. to nie je normálne mať takéto kŕče.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky :-) takže od piatku už mám zajednané svadobné šaty a aj popolnočné :-) zase som podľahľa tlaku okolia a išla som v piatok s budúcou švagrinou do jedného svadobného salóna a vybrali sme tam šaty....a keď som o nich mamine poobede povedala, tak už ma hnala naspäť, že ich ideme zajednať a už ich mám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, co mate nove? lunna tak gratulujem k satockam, ja by som si to tak s tebou hned menila este raz :-D ericca, urcite ekonomicka je lepsia ako odevna, v tom mas pravdu..mne by sa tiez viacej hodila vyska, ja mam len gympel, takze podla vela ludi neviem nic poriadne robit, ale to ma este nepoznaju :-D :-D chrliz dakujem, tak fotecka je este spred stuzkovej, teraz som uz dvakrat tak siroka :-D :-D inak zienky, vcera sme boli na tej party, no uplna parada, som nechapala, normalne si muzik chcel aj zatanocovat, uplne super bolo, ked budu fotecky hodim vam link potom, no uplne skvela zabava.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lunana...tie satky su nadhere. Aj svadobne aj popolnocne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem ;-) aj mne sa veľmi páčia
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, baby. Trosku dlhsie som sa tu neozvala (teda poriadne dlho :-N ), ale no co uz ked som mala ine povinnosti... Co mate nove? Vidim, ze sa to tu rozrastlo o par "novych" bab. To je super. :-) Baby, caka ma este jedna skuska (teraz v utorok) a ja namiesto ucenia listujem na tejto stranke. :-| Asi by ju mali zakazat pre tie, co nemaju este hotove skusky. :-p Ale nie, keby nebolo toto nasla by som si nieco ine, ved ked viem, akym stylom opravuju tu skusku, tak nemam vobec motivaciu sa to ucit. Vy ste na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som sa dnes donutila chvilku ucit... zdravim Gabika, kedy prides do prace? Ja mam poslednu stvrtok :-/ Drzim ti pasticky ;-) Snad to zvladneme a nech uz je pokoj... Luna, gratulujem k satam, si v nich krasna ;-) Tie prve z novych co si si skusala, take nejake by som chcela ja. Erika, urcite pories tu HAK, treba, 5 rokov je akurat podla mna, aby si to zmenila, a uz duplom za nejaku light... snad si nieco najdes. Ja som momentalne stastna bez HAK... a keby doslo babo, nebude mi to vadit. Skusim asi merat BT, nech viem ci bude ovulka, tento mesiac bola myslim, este som zvedava, ci sama od seba pride mrska... Nelka, to je fajn, ze ste si to uzili, na fotky sa tesime :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?